GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Scarface- pójdzie?

17.04.2007
00:24
[1]

cichy_kojot [ Legionista ]

Scarface- pójdzie?

Mam pytanie: czy gra Scar face pójdzie na karcie graficznej Geforce 4MX i ram 256MB? procesor Pentium IV 1.6 GHz. Kolega chce kupić koniecznie tą grę a ma taki sprzęt. Trohę stary.....;)

17.04.2007
00:35
[2]

Czesiek_Alcatraz [ Senator ]

Google ci wyłączyli Marcinku?
Wpisujemy w polu szukania: Scarface requirements i bingo:
* Windows(R) 2000/XP
* Pentium(R) 4 1.8 GHz or AMD(R) equivalent
* 256 MB RAM
* DirectX(R) 9.0c-compatible video card (ATI(R) Radeon(R) 9200 or NVIDIA(R) GeForce(R) FX 5500 with 128 MB RAM) or higher
* DirectX(R) 9.0c-compatible sound card and speakers or headphones
* Microsoft(R)-compatible mouse and keyboard
* 3 GB of uncompressed hard drive space

Wniosek: Nie pójdzie.

17.04.2007
14:17
[3]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

Może pójdzie ale będzie się zacinało :P

17.04.2007
14:21
[4]

marcing805 [ Senator ]

Powinno pojść na najniższych detalach ale się będzie zacianało .

17.04.2007
14:22
smile
[5]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Nie pójdzie z tą kartą niestety. Reszta by spasła, ale graficzna do wymiany

17.04.2007
14:24
[6]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

Scarface- pójdzie, ale do Ciebie nie dojdzie....

17.04.2007
18:04
[7]

Daro Shon [ Chor��y ]

Twoim najsłabszym punktem jest karta graficzna

17.04.2007
21:34
[8]

..::BeniO::.. [ Legionista ]

i ramu strasznie mało

17.04.2007
21:36
[9]

raper741 [ Legend ]

Nie da rady :P Chyba, że pokaz slajdów :)

02.07.2007
18:15
[10]

belfegor1988 [ Junior ]

Co do tego czy pójdzie na grafice z serii MX, to nie ma szans, a mi na geforce fx5500 256MB mi sie tnie nawet w rozdzielczości 800/600. Mam Celerona 2.0, 1GB RAM.

02.07.2007
18:26
[11]

halski88 [ Pan Prezes ]

to nie kwestia "pokazu slajdów". W ogole gra sie nie uruchomi. Karta...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.