GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

.:Wrażenia z gry:America's Army Operations:. Cz.10:.

27.07.2002
15:52
[1]

merkav [ Aguś ]

.:Wrażenia z gry:America's Army Operations:. Cz.10:.

watek miał ponad 100 postów wiec czas na kolejna czesc:))
Jak zwykle na poczatek FAQ stworzony przez zodiaca:
wersja v1.2 - podziękowania dla [Juzio] [Kirkos] [Goostaff] [mateusz2] [merkav] [Spk]

*** America's Army: Operations RECON v1.01 FAQ ***

Czym jest America's Army: Operations?
AA to niesamowicie realistyczna, drużynowa gra taktyczna oferujący widok z pierwszej osoby (FPP). Oparta na zmodyfikowanym silniku Unreala, oferuje na dzień dzisiejszy największą dawkę realizmu spośród wszystkich gier akcji. Jest całkowicie darmowa, można ją ściągnąć choćby z www.nvidia.com. Więcej o samej grze znajdziecie w encyklopedii GRY-OnLine:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1799

System:
- Unreal engine
- brak wsparcia pełnego 3Dsound (chwilowo, można zmienić w opcjach na własne ryzyko)
- aktualna wersja engine'u: bulid 927 (spora ilość bugów, lista poniżej)

Znane bugi:
- znikanie broni (nie widać jej, czasami nie słychać strzałów, ale wszystko działa - da się walczyć)
- blokowanie gracza na stracie (zdarza się, że gra po włączeniu kolejnej rundy uniemożliwia graczowi poruszanie się - rzadko)
- NVG (noktowizor) nie dziala (zdarza się, że zamiast rozjasnic przyciemnia obraz)
- brak broni (czasami po rzuceni granatu i po przelaczeni na M16(ew M249) bron znika i trezba ja ponownie wybierac) [merkav]
- rozładowana broń (czasem rozpoczynajac runde broń jest rozładowana. Należy pamiętać o sprawdzaniu i ewentualnym przeładowaniu) [merkav]
- zmiana strony (jeśli za dużo razy wybierzesz zmianę strony konfliktu np. z Defense na Assault, to gra nie przerzuci Cię zawsze na tą wybraną stronę)
- problemy z autoryzacja (patrz <II INTERNET *2*>)
- problemy z autoryzacją po ukończeniu treningu (mimo gry na oficjalnym serwerze MOUT nie można zaliczyć Infantry Training - coraz rzadsze)


*** Frequendly Asked Questions ***

I TRENING

*1* Dlaczego nie mogę od razu grać w multi-palyer na oficjalnych serwerach HomeLAN i innych serwerach autoryzowanych (brak autoryzacji -> patrz tez <II INTERNET *2*>)?
Autorzy AA wprowadzili pewne ograniczenie - by móc zagrać w trybie multi-palyer należy najpierw ukończyć trening na danej mapie.

Cala gra nie wazne czy czesci single czy multi wymaga dostepu do netu. Po kazdym udanym treningu twoje wyniki zapisywane sa w bazie na oficjalnym serwerze (po utworzeniu wczesniej swojego konta...rzecz jasna) i po pomyslnej autoryzacji (problemy z autoryzacja --> patrz <II INTERNET *2*> ) odblokowujac nastepny.

*2* Basic Training. Na czym polega?
Trening podstawowy (basic) ma za zadanie wprowadzić gracza do świata zasad panujących w grze. Nauczymy się tutaj strzelać (wydaje się śmieszne, ale jak zobaczycie na własne oczy że to nie to samo co Unreal przestaniecie się śmiać), kierować żołnierzem (bieganie, czołganie ("X"), kucanie ("C"), wspinanie się), korzystać z dostępnego arsenału (granaty, granatniki, karabiny maszynowe, automatyczne) oraz postrzelacie trochę do tekturowych celów na mapie MOUT (Military Operations in Urban Terrain - czyli "dzialan wojskowych w terenie zabudowanym" w sumie nie takim wolnym tlumaczeniu - [Goostaff])

*3* Jak przejść pierwszą misję Basic Training (Rifle Marksmanship)?
To jest proste zadanie. Słuchaj dowódcy, strzelaj dopiero jak Ci rozkaże. By lepiej trafiać, zerknij w celownik (standardowo klawisz "Z"). Poćwicz trochę, na początku dostaniesz 2x po 2 magazynki. Potem rozpocznie się sam trening. By go zdać, należy korzystając z 40 naboi i mając 40 celów trafić co najmniej 23. By dostać miano Sharpsooter nalezy trafić więcej niż 30, a Expert Marksman więcej niż 36.

*4* Jak przejść drugą misję Basic Training (Obstacle Course)?
Najpierw możesz poćwiczyć. Rozpoznaj kolejne przeszkody, by dobrać odpowiednią technikę podczas sprawdzianu. Pamiętaj, by cały czas przechodzić przez BIALE bramki i by niegać jak najczęściej (dwukrotnie nacisnij klawisz chodzenia do przodu, standrtadowo "W"). Gdy dojdziecie do siatki...nalezy tylem po niej zejsc (nie skakac w dol bo mozna sie polamac) [Goostaff].

*5* Dlaczego nie mogę włączyć Infantry Training?
Ten trening po prostu musi być wykonany w wersji on-line, na oficjalnym serwerze AA - HomeLAN + autoryzowane serwery nieoficjalne. Całość musi się rozgrywać na mapie ćwiczebnej MOUT McKenna z uzyciem systemu MILES (zamontowane lasery na broni) - 2 druzyny wystepujace przeciwko sobie - celem kazdej ... zdobycie i utrzymanie 3 kluczowych lokacji na mapie (wciskając i trzymając przy nich klawisz use - "E") [Goostaff].

*6* Grałem na mapie McKenna na oficjalnym serwerze i nie mam zaliczonego treningu! Co jest grane?
Obecnie system autoryzacji kuleje (przeciazenie). Nie zawsze twoje dane o pomyslnym ukonczeniu misji docieraja do serwera autoryzujacego (patrz <II INTERNET *2*>).

*7* Dlaczego pisze że pozostałe treningi są niedostępne?
Pozostałe mapy i treningi zostaną dodane w kolejnych modułach.

Informacja o dostepnych mapach:
Po odbyciu wszystkich treningow (z autoryzacja) odblokowuje sie 8 lokacji.

1) 3 z nich to dwa treningi (Sniper School - M-24 Range; Airborne School - 250' Tower) oraz mapa Mountain Ambush dla Rangersow ....Chociaz odblokowane w Report for Duty ---> Soldier Training, to nie da sie na nich grac...nie zostaly jeszcze dolaczone od gry.

(zgodnie z tym co na oficjalnej stronie AA:O 'Recon' - 25 lipca ma wyjsc dodatek Sniper School - treningi z M-24 i M821A Barret - na 22 wrzesnia kroi sie dodatek z Airborne School i Ranger School...odpowiednio - 2 mapy singlowe: 250' Tower i skok z C-130 oraz dwie mapy multi: trening Rangersow w gorach i na bagnach)

2) Natomiast na 5 pozostalych mapach mozna juz grac.

Z dzialan 172nd Sep. Infantry BDE dostepne sa:

- Pipeline (Pipeline.aao)
Akcja na tej mapie dzieje sie w zime. Mapa ta składa sie z małego obszaru odkrytego,wielkiego budynku oraz podziemnych kanałow.W kanałach znajduja sie 3 zawory które to ASSAULT maja zakrecic, drugim zadaniem jest pobranie informacji z komputera w jednej z sal w budynku.Wykonanie obojetnie którego z tych dwóch zadan daje drużynie assult zwyciestwo [mateusz2]
- Bridge (Bridge.aao)
Dominujaca czesc mapy stanowi most, na jego powierzchni sa 3 budynki: baza ASSAULT, budynek neutralny w którym żołnierze obu team'ow moge wejsc po drabince na górę i ostrzeliwać przeciwnika oraz baza DEFENSE.
Zadaniem ASSAULT jest przedostanie sie na drugi koniec mostu i przekazanie dyskietki (za mostem stoja zaparkowane samochody), DEFENSE oczywiscie ma do tego nie dopuscic.[mateusz2]

Z dzialan 10th Mountain Division

- POW Rescue (HQ_Raid.aao)
Maly oboz w duzym lesie - DEFENSE nie moze dopuscic do uwolnienia zakladnika, ASSAULT robi wszystko zeby go uwolnic. Akcja w nocy, DEFENSE bez NVG (Noktowizorow)

- Collapsed Tunnel (Tunnel.aao)
Hmm...cos jak tunele podmiejskie. DEFENSE blokuje ucieczke (z tych wlasnie tuneli) ASSAULT

- Insurgent Camp (Insurgent_Camp.aao)
Mapa na pustyni.Jej obszar stanowia liczne skarpy i wzniesienia oraz baza DEFENSE. W tej bazie zanajduja sie 2 komputery: jeden na pietrze a drugi w piwnicy zadaniem ASSAULT jest pobranie informacji z któregos z wyżej wymienionych komputerow, DEFENSE jak zwykle maja do tego nie dopuscic. Akcja na tej mapie dzieje sie w nocy wiec niezastapiony jest noktowizor [mateusz2]


II INTERNET

*1* Gdzie można grać w AA:O?

a) Serwery AA:O dziela sie na autoryzowane i nieautoryzowane.

- Autoryzowane serwery
umozliwiaja graczom zaliczanie poszczegolnych etapow (treningow, misji) i dziela sie na oficjalne oraz nieoficjalne. Oficjalne to wszystkie serwery HomeLAN (stawiane przez armie), nieoficjalne to serwery "prywatne" (mozliwosc stawiania takich serwerow dodal patch v1.01b ... do sciagniecia chociazby stad https://download.nvidia.com/downloads/Army/101_Patch/aao_patch_100to101b.exe). Wszystkie serwery autoryzowane wymagaja AA:O w wersji 1.01b.

- Serwery nieautoryzowane
Opcja stworzona do grania w LAN czyli "prywatne" serwery z wylaczona autoryzacja graczy. Na nich nie zaliczysz treningow/misji ale mozesz uniknac problemow z nieudana autoryzacja.

b) Jak rozpoznac rodzaj serwera
HomeLAN/Army - w prawym gornym rogu wyswietla "RECON 1.0.1"
"prywatny" autoryzowany - w prawym gornym rogu wyswietla "Unofficial RECON 1.0.1"
serwery z uruchomiona opcja "cheat" - w prawym gornym rogu wyswietla "(Cheats) Unofficial RECON 1.0.1" - na tych serwerach mozliwy jest wybor kazdej broni

c) do przeszukiwania serwerow uzywaj Game Spy lub All Seeing Eye poniewaz gra nie posiada jeszcze wbudowanej przegladarki serwerow. Polecam tez zagladanie na forum GOL ( https://www.gry-online.pl/S008.asp ) mozna czasem znalezc adresy dobrych polskich serwerow. Pod adresem https://www.americasarmy.com/ops/serverlist/list.php znajduje sie lista serwerow autoryzowanych.

*2* Problemy z autoryzacja
Pomimo dokladania przez HomeLAN nowych serwerow oraz powstawania "prywatnych" dalej mozna spotkac sie z problemami przy polaczeniach. Gdy juz uda ci sie polaczyc zawsze mozesz (serwery autoryzowane) natrafic na komunikat "authorization faild". Niestety nie ma na to rady. Trzeba probowac. Sytuacja taka wynika prawdopodobnie z przeciazenia systemu autoryzujacego graczy (master servers) oraz zdolnosci szybkiego wyslania twoich danych przez serwer na ktorym chcesz grac.

*3* Chcę grać na GameSpy. Dlaczego cały czas pojawia się "conection failed"?
Najczęściej spotykane na oficjalnych serwerach HomeLAN. Przestaja one odpowiadac z powodu przeciazenia (ilosc chetnych do gry + ciagle pingowanie ich przez uzytkownikow GameSpy). Czasami zeby sie na nie dostac dziala sposob manualny...zapisz ip serwera (moze byc nawet z 0 iloscia graczy...po prostu nie identyfikuje sie poprawnie w GameSpy) --> odpal AA --> nacisnij "~" --> napisz open "zapisane ip" [Goostaff].

*4* Dlaczego mam duże pingi? Nie mogę sobie spokojnie pograć!
Obecnie serwerów do gry jest ciagle za mało, do tego często przestaja odpowiadać (sytuacja caly czas sie poprawia).

III GRA W TRYBIE MULTI-PLAYER

*1* My jesteśmy dobrzy a oni źli, tak?
Zawsze grasz jako zolnierz armii amerykanskiej (bez wzgledu ktora z druzyn wybierzesz ASSAULT/DEFENSE). Twoj przeciwnik "ubrany" jest w skiny terrorystow (chociaz on sam siebie widzi jako zolnierza amerykanskiego). W zaleznosci od mapy skiny przeciwnikow sa rozne. Wspomniane ciuszki Talibow wystepuja na mapie HQ-Raid [Juzio] [Goostaff].

*2* Co oznacza współczynnik ROE?
ROE to skrót od "rules of engagement" - po prostu zasady walki. Są to punkty karne - za zranienie ludzi z własnej drużyny.

*3* M16 i M16 + M203. Jak tego używać?
Broń doskonała na średnie dystanse. Może strzelać w dwóch trybach (zmiana prawym przyciskiem myszy): SINGLE - pojedyyńczy nabój, oraz BURST - seria. Pojedyńczy nabój przydaje się na większe dystanse, gdzie liczy się celność. W trybie burst zwiększa się rozrzut, a "utrzymanie" karabinu w rękach i kierowanie ogniem jest bardzo utrudnione. Granatnik to swietna broń do czyszczenia z daleka pomieszczeń - jednak przedtem trzeba potrenować. Pamiętajcie, by NIE STRZELAĆ z granatnika gdy w okolicy celu są sojusznicze jednostki!!!

*4* Granaty.
a) Dlaczego przed rzutem wyciągać zawleczkę...
W AA są trzy rodzaje granatów: FRAG (klawisz "2") - odłamkowy, ma baaardzo duży zasięg, więc należy SZCZEGÓLNIE uważać by nie zranić nim kolegów z drużyny. SMOKE (klawisz "3") - drugi z kolei rodzaj to granat dymny. Po rzuceniu tworzy chwilową zasłonę dymną. Bardzo przydatny do osłaniania się przy przejściach do silnie bronionych miejsc (mapa Bridge). Minusem jest to, że przeciwnik na 99% będzie pewny, że strzelając w dym może kogoś trafić. Ostatnie - FLASHBANG (klawisz "4") - to granaty ogłuszające. Przed wejściem do większego pomieszczenia, jeśli istnieje ryzyko spotkania z przeciwnikiem, warto wrzucić wpierw granat ogłuszający. Przy dobrym wykorzystaniu i odpowiednim zgraniu czlonkow druzyny moze byc smiertelna bronia. Nalezy bardzo uwazac poniewaz wybuchaja one po bardzo krotkim czasie. [Juzio] [Goostaff]

b) Sposoby rzucania:
Wszystkich granatów można używać w dwóch trybach odbezpieczania i dwóch trybach techniki rzutu co daje 4 rozne kombinacje.[Juzio]

- RZUT GÓRĄ:
1. Zwykły rzut. Naciskasz LPM , ustawiasz kąt, puszczasz przycisk i granat leci wysokim łukiem
Przydatne przy atakowaniu dalekich pozycji wroga, lub tez położonych wyżej niż nasza pozycja.
Im wyższy kąt , tym dalej leci granat ( oczywiście bez przesady).
Minus - długi czas od wyrzutu do detonacji - wrogowie mogą mieć czas na ucieczke
2. Rzut ze zwolnioną zawleczką. Naciskasz LPM i trzymasz , nastepnie naciska sie PPM co powoduje zwolnienie zawleczki. Informuje o tym napis migający w lewym dolnym rogu LIVE GRANADE. Nastepnie zwalnia sie LPM dokonując rzutu.
Plusy - Przy dobrze obliczonym czasem opóżnienia ( sugestia dla FRAG to jakies 2-3 sek), wrogowie nie mają szans na ucieczke lub też ew. możliwosci ukrycia sie.
Minusy - No coż , jak sie przekombinuje z czasem opóżnienia, to granat może eksplodować w bliskiej odległości od rzucającego. Również śmierć osoby rzucającej w tym trybie a trzymającej jeszcze granat w ręku, moze spowodować szybka eleiminacje reszty teamu.[Juzio]

- RZUT DOŁEM:
Eh to może nie zbyt trafna nazwa,ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Generalnie ta technika pozwla na atakowanie celow polozonych nizej niz nasza pozycja - np. wrzucanie granatow do otworow w podlogach , zrzucanie z dachow i itp.
Aby przejsc do tego trybu rzucanie nalezy wybrac odpowiedni granat (2,3,4), a nastepnie nacisnac PPM.
W lewym dolnym rogu pojawi sie napis ROLL, a reka naszego dzielnego wojaka zmieni polozenie ( taki bajer ,ale bardzo sympatyczny). Aby powrocic do zwyklego trybu strzelania nalezy ponownie nacisnac PPM , napis ROLL zniknie a zolnierz zmieni polozenie reki wyrzucajacej granat.
Jesli chodzi o odbezpieczanie to rzecz sie ma analogocznie jak w przypadku rzucania lukiem. Oczywiscie sa roznice , ale raczej kosmetyczne i sa oczywiste.[Juzio]

- UWAGI:
Przy rzucie nie ma pokazanego miejsca celowania - tak wiec nalezy zachowac duza ostroznosc, poniewaz, granaty a w szczegolnosci FRAG, odbijaja sie od scian jak pileczki kauczukowe i potrafia bardzo skutecznie uszczuplic team.
Oslona - jesli obok was spadnie granat i macie to szczescie ze nie jest wczesniej odbezpieczony, jest chwila czasu aby poszukac oslony. W grze naprawde dobrze sprawdzaja sie roznego rodzaju skrzynki , wraki samochodow i itp.
Wystarczy skrecic za rog budynku, sciany, kucnac za wrakiem aby granat nie wyzadzil nam szkody, mimo ze eksploduje zaraz obok.
Generalnie, jakakolwiek oslona jest lepsza niz bieg na otwartej przestrzeni.
Jesli nie ma za co sie schowac, no coz , pozostaje szybki bieg, ale ze wzgledu na sile razenia ( caly czas mowa o FRAG) szanse ucieczki sa dosc niewielkie. [Juzio]

*5* SAW - 249. Niezła kosiara, ale czemu taka niecelna?
Automatyczna broń wsparcia, wbrew pozorom BARDZO celna. Ale trzeba zrobić mały trik - znajdź sobie dogodne miejsce, skąd możesz ostrzeliwać przeciwnika, połóż się na ziemi (klawisz "X") i wyciągnij podpórki karabinu (standardowo "H"). Teraz dzierżysz w rękach najbardziej celną broń w całej grze! ;-) Normalnie opłaca zabierać się ją na misje rozgrywane w pomieszczeniach, gdzie odległość między Tobą a celem jest niewielka.

*6* Skąd wziąć bazookę? Widziałem coś co strzela bez zbędnego "loba".
W sumie nie ma (jeszcze?) takiego sprzętu w grze, ale jeśli weźmiesz przecienikowi (po jego wcześniejszym ubiciu) broń (najeżdzasz na nią celownikiem i wciskasz "E"), to bardzo prawdopodobne że dostaniesz kałasza z granatnikiem strzelającym na wprost. Można mieć tylko dwie rózne giwery [Kirkos].

*7* Pisze i pisze, a oni mnie nie "słyszą"! Coś jest nie tak!
Jeśli zostaniesz zabity, możesz porozumieć się z innymi martwymi żołnierzami, również tymi po przeciwnej stronie. Ale grający ludzie nie przeczytają tego. Takie małe zabezpieczenie przed wspomaganiem swoich kumpli z drużyny. Do komunikacji w grze sluzy (nominalnie) klawisz "G". Mozliwe sposoby to
--> "Whispered Message" - szept - uslysza cie tylko stojacy najblizej,
--> "Hand signal" - gesty uzywane przez amerykanskich zolnierzy,
--> "Chat/Global" - w trakcie gry "T" - team chat; Jako "spectator" rozmawiasz z wszystkimi nie grajacymi,
--> "Radio" - i wszystko jasne ... lol [Goostaff].

*8* Rozroznianie wrog/przyjaciel.
Przy bliskiej odleglosci - w zasadzie nie ma problemu (na poczatku zwroc uwage na skin twojej druzyny).
Sredni dystans...hmm...po prostu sredni - patrz na celownik (czerwony- wrog; zielony - przyjaciel) i wyswietlana informacje na dole ekranu (na zielono nick przyjaciela; na czerwono, wroga) .
Przy duzych odleglosciach - sam smak realizmu :) - po prostu bez wspolpracy w druzynie i odpowiedniej komunikacji moze dojsc do tragicznych pomylek. Przy okazji - na oficjalnych serwerach gdy twoje ROE osiagnie 400 dostajesz kicka (wedrujesz do Leavensworth --> takie wieznienie). Ponoc przy powtarzajacym sie TK (Team Killing) twoje konto moze zostac zabanowane (a raczej na pewno tak sie stanie) [Goostaff].
Do rozroznienia wrog/przyjaciel moze tez posluzyc kompas na gorze ekranu (ale do tego trzeba byc jednym z dowodzacych...patrz *10*) [Spk]

*9* Bronie/klasy.
Kazdy oddzial sklada sie z roznych klas zolnierzy, a co za tym idzie bron jakiej beda uzywac. Klase wybierasz z menu pod "F2". Istnieje ograniczenie dostepnych miejsc w danej klasie (w zaleznosci od ilosci graczy). Klasy sa przypisywane na poczatu kazdej rundy. Mozesz zobaczyc w menu ile osob chce dostac dana klase. Ten system eliminuje np. granie samymi karabinami snajperskimi np. na Bridge (mozliwe ze beda mapy na ktorych wybranie snajperki w ogole nie bedzie mozliwe).
Nie kazda klasa bedzie dostepna dla kazdego --> aby moc uzywac karabinu snajperskiego nalezy zaliczyc trening "Rifle Range" jako "Expert Marksmen" (36+ celnych strzalow...mozna probowac juz teraz) zeby moc odblokowac "Snipers School" (na razie nie dostepna...pojawi sie w dodatku 25 lipca) [Goostaff].

*10* Dowodzenie
1. Jak byc Squad Leaderem?
Wciskajac F2 , mamy dostep do menu wyboru broni . W tym samym menu mozna rowniez zaznaczajac kwadrat "Prefer Team Leader", zglosic sie na Leadera. Jesli bedzie wiecej chetnych wybor bedzie sie dokonywal poprzez porownanie osiagniec i RoE, poszczegolnych kandydatow.
2.Podzial Leaderow
W druzynie moze byc tylko jeden Squad Leader, natomiast jesli bedzie wiecej graczy , zostana wybrani tzw FireTeam Leaders.
3. Po co te podzialy
I tu dochodzimy do sedna sprawy ,czyli do wspolpracy w oddziale.
Squad Leader na wyswietlaczu ( kompas na gorze ekranu ) widzi swoich ludzi, a co najwazniejsze moze zaznaczac cele ( klawisz O ), a nastepnie wydawac odpowiednie w zwiazku z tym dyspozycje ataku czy tez innych dzialan.
Squad Leader na swoim wyswietlaczu widzi FireTeam Leaderow (chyba ze sam automatycznie jest jedynym leaderem ), natomiast kazdy FireTeam Leader widzi swoich ludzi , jemu podleglych, jednoczesnie oni widza jego.[Juzio]

IV INNE

*1* Producent nie przewiduje wypuszczenia edytora, natomiast deklaruje rozwijanie AA:O przez nastepne kilka lat.
*2* Polecenia konsoli. Konsole wywlouje sie "~"
open "ip" - laczy z serwerem o danym "ip" <bez "">
stat fps - podaje ilosc klatek/s [Tropic]
stat net - podaje aktualne parametry polaczenia z serwerem
stat none - kasuje wyswietlane statystyki

V CIEKAWOSTKI

Bieg - nacisnij dwa razy klawisz poruszania się do przodu (standardowo "W").

Turlanie - nacisnij dwa razy prawo/lewo będąc w pozycji leżącej (standardowo "X") [Goostaff].

Gesty - patrz gra w tybie multi-player pyt nr7.

Druga bron - Wiele osób chciało postrzelac sobie z kałacha,wybierajac team nigdy ci sie nie przydazy aby na poczatku rundy miec własnie owa bron,ale mozna ja zdobyc. Gdy zobaczysz zmarłego przeciwnika podejdz do niego na cisnij przycisk "akcji" domyslnie "e" wtedy twój żołnierz podniesie ta bron, gdy chcesz wyrzucic swoja stara bron to nacisnij domyslnie "backspace" [mateusz2]

Uchylanie dzwi - Standardowo otwieranie dzwi ustawione jest pod klawiszem E. Aby uchylic dzwi trzeba wcisnac E i kiedy dzwi sie otwieraja ponownie E co spowoduje zatrzymanie sie dzwi w miejscu. Kat rozwarcia bedzie proporcjonalny do czasu miedzy pierwszym a drugim nacisnieceim E, tak wiec uzyskanie malych szparek, bedzie wymagalo szybkiego naciskania E i malej praktyki. Ponowne nacisniecie E w czasie kiedy sa dzwi uchylone spowoduje ich zamkniecie - moze to byc przydatne do obrony przed granatami, ale troche uciazliwe gdy chcemy szybko przejsc przez dzwi - wtedy po prostu musimy jeszcze raz wcisnac E, aby wpelni otworzyc dzwi.[Juzio]
Link do poprzedniej części.

27.07.2002
16:17
[2]

Zodiac [ ex-gladiator ]

faq stworzony przez Zodiaca i updateowany przez Goostaffa - nie zapominajcie o tym ;)

27.07.2002
16:30
[3]

artexx [ Centurion ]

Nie moge cos doczytać o możliwości stawiania serwera na LANie, czy jest to możliwe ( mam ten patch 101)bo po za swoja siecią osiedlową to ja mogę tylko pomarzyć o graniu:(, czy trzeba przejść trening online żeby stawianie serwera było mozliwe? Próbowałem czytac wątki ale jest już ich tyle że duuużo czasu by to zajęło ;)

27.07.2002
16:36
smile
[4]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

a ja mam takiego niesmialego pomysla coby w fakju zaznaczac/wyrozniac jakos nowe informacje ktorych nie bylo w poprzedniej wersji. dziekuja za uwage

27.07.2002
18:21
smile
[5]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

<<UP>>

27.07.2002
23:03
smile
[6]

tymczasowy45672 [ Junior ]

<<UP>>

28.07.2002
00:07
smile
[7]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

jeszcze 95 razy powiemy UP i bedzie mozna nowy watek zakladac :)

28.07.2002
03:18
smile
[8]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

No cos się ludzie wypalili :( do dupy!!!!!!!!!! ( ale się nawaliłem aż łeb rozbiłem damn :) Rozmawiajmy na temat AA i nie tylko to moze wątek troszeczkę odżyje :) oooooo fuck helikopetr mam WWOOOWWWWW wakacje trzeba szaleć szczególnie ze to ostatnie chwile kumpla na wolności ( trza to oblać ;) żeni sie chłopak :) ooo czym to ja.... aaaaaaaaaa AA no pisać bo wątek umiera :(

28.07.2002
03:21
[9]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

BBBBEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRR FFFFOOOOORRRRRRRRRRRR ALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! ja stawiam :) no dobra ide oglądać film :) Jak myślkicie jaak jestem nawaloony i niee bede spał to bbeede rano zdatny do życia czy nie?? LooooLLLLLLL ide film oglądać narqa :))))))))))))))))))))

28.07.2002
03:24
smile
[10]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Nooooooo doebra watek nasz na sama gore :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00

28.07.2002
03:25
[11]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

10 postow za malo jeszcze jeden :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0 BUACHACHACHACAHA NIECH ŻYJE AA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AA?????? TO JAK ANONIMOWI ALKOHOLICY:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) COS DLA MINE:)

28.07.2002
03:28
[12]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

NO DOBRA JESZCZE JEDEN :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) OGLĄDAŁ KTOŚ DZIEŃ ŚWIRAA WŁAŚNIE BIORE SIE ZA OGLADANIE ZOBACZYMY CO TO?? :))))))))))))))))))) ALE MNĄ KIDDDDDDDAAAAAAAAAA WE WSZYSTKI STRONY:))))))))))))))))))))))))))00 YEA!!!!!!!!!!!!11 I LIKE THAT:))))))))))))))))))))))

28.07.2002
03:28
[13]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

NARQA ;)

28.07.2002
03:30
[14]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

ALE TERAZ TO NAPRAWDE IDE FILM OGLĄDDAĆ :) NARQQQQQQA

28.07.2002
03:32
[15]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

"DONT CRYYY FOR MY ARGENTINA THE TRUE IS AI ALWAYS LOVE YOU " LALALAALALA

28.07.2002
04:42
[16]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

HHHaaaaaaaaaaaaaaa fany film polecam :)

28.07.2002
12:19
[17]

Kirkos [ Centurion ]

wich3r --> ale się napracowałeś. Ale spoko, ja i zodiac nie mamy czasu pisać bo musimy się zajmować stroną klanu MAJESTIC. A tak przy okazji to zapraszam www.majestic12.prv.pl

28.07.2002
15:02
[18]

Szwejq [ Chor��y ]

<<UP>> ;)

28.07.2002
15:57
[19]

merkav [ Aguś ]

Patrzci na screen ale mu zrbilem niespodzianke:)))

28.07.2002
17:25
[20]

merkav [ Aguś ]

Coz watek znow nisko a zwykle <<UP>> tak brzydko wyglada wiec postanowilem ze nie bede pisal <<UP>> tylko cos dozucal od siebie:)) Za to wrzuce screena jaki rozrzut ma M16 (przy strzelaniu z 10m na kleczacy) moze kogos zainteresuje:))

28.07.2002
19:05
[21]

merkav [ Aguś ]

A tu polowe logo [1st.PB]:)))

28.07.2002
20:44
smile
[22]

Spk [ Generaďż˝ ]

hm... to moze pytanie :) co z serverem w TOYA ??? bo nie ma akurat teraz gdzie grac kurcze ...

28.07.2002
20:49
smile
[23]

Spk [ Generaďż˝ ]

łoł.... jeszcze sie w tym watku nie dopisywalem wogole ... nieeeee dobrze .... :))

29.07.2002
07:58
[24]

Goostaff [ Centurion ]

artexx ---> z tego co w oficjalnym faq serwer pod LAN uruchamiasz "server.exe lan MAPNAME.aao" . Nie sadze zeby wymogiem bylo przejscie treningu :) Serwery LAN nie listuja sie w GS ... no i mozesz wylaczyc autoryzacje. Zagladnij na oficjana strone AA i poczytaj faq ... znajdziesz tam caly dzial dotyczacy ustawien serwera. d333d333 ---> pomysl masz niezgorszy ... od nastepnego update'u postaramy sie tak robic. Kirkos --> lol .... czli wyglada na to ze ja mam czas :))))

29.07.2002
08:40
smile
[25]

Spk [ Generaďż˝ ]

hmmmm ... wczoraj se gralem w makao , patrze a tutaj takie karty ---------------> LOL:))))))))) hmmm ... szkoda ze tylko to sie da ułozyc .... ale i to dobre :)) hhehehe

29.07.2002
11:06
smile
[26]

Spk [ Generaďż˝ ]

merkav ... noi jest shotgun ... powinni zrobic shotguna do AA dodatek ze mogą byc zablokowane drzwi i bez granata(dynamitu) albo shotguna nie otworzy siem ... hmmm :))

29.07.2002
18:03
[27]

merkav [ Aguś ]

<<UP>>---nuie chce mi sie nic pisac:PPP

29.07.2002
19:10
[28]

nighthawk [ Pretorianin ]

zamiast UP napiszcie na jakich serwerach ostatnio gracie. Nie gralem od tygodnia i wypadlem troche z tematu. Niewiecie czy dziala nadal server braincrusha, bo sie nie moge polaczyc ?

29.07.2002
19:21
[29]

merkav [ Aguś ]

Serwer Braincrusha (ew.Ashury) chyba przezywa ciezke czasy bo ciagla pada :(((( Ratunkiem jest Zodiac -->>Plisss postw serw:))))

29.07.2002
19:58
[30]

Gall [ Chor��y ]

Na dniach ma ukazać się dodatek America’s Army: Marksmanship Pack No dopiero się zacznie PS: Także przyłączam się do prośby Zodiac postaw serwer

30.07.2002
00:18
smile
[31]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

<<UP>>

30.07.2002
11:13
[32]

merkav [ Aguś ]

Panowie co sie dziej zaden z naszych serwow nie dziala:((( A ludzie chca gdzies grac wiec postawci serwy!!!prosze:))

30.07.2002
12:29
[33]

Atreus [ Senator ]

jestem zielony w tych sprawach, ale zeby postawic serwer trzeba miec pewnie dobry komp ? Ja mam przecietny...

30.07.2002
14:21
smile
[34]

xjaniux [ Centurion ]

Chcecie sie dowiedziec dlaczego patch sie opoznil to odwiedzcie te stronke:

30.07.2002
15:41
[35]

merkav [ Aguś ]

<<UP>> znow nie chce mi sie nic pisac i nie mam zadnego fajnego screena:(((

30.07.2002
19:51
smile
[36]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Jak wrócę do domciu to zapuszczę pare fajnych screenów... w tym czteroosobowa grupka terrorystów leżąca bez ducha... zaszło się biedaczków od tyłu i rzuciło granat dosłownie metr od pleców ostatniego. Ależ to było ładne :) Trzech padło od wybuchu czwarty nie zdążył się pokapować, że jego druhowie padli od granatu rzuconego zza ich pleców. Dostał serię w plecy i też upadł :) Najładniejsza akcja, jaką do tej pory udało mi się rozegrać ;)

30.07.2002
22:37
smile
[37]

Atreus [ Senator ]

Mam problem. Chce odinstalowac America's Army (z patchem 1.01b), a tu co widze ? Pada taki komunikat: "Ten pakiet instalacyjny nie moze byc zainstalowany przez usluge Instalatora Windows. Musisz zainstalowac nowsza wersje dodatku Service Pack z nowsza wersja uslugi Instalatora Windows." Mam WinME z najnowszymi poprawkami, reset i scandisk nie pomagaja. Wiec, co jest tu grane ?

30.07.2002
23:05
smile
[38]

Spk [ Generaďż˝ ]

tylko sprobuj to odinstalowac !!! kuuurde ... tylko sprobuj :PP ehehe hmm .. ja mam 98 i 1.00 wszystko spox lecialo do kosza ... ale AA wiedzialo ze za chwile znowu zainstaluje .. moze dlatego ??:)

30.07.2002
23:16
smile
[39]

Parker [ Pretorianin ]

Sproboj zainstalowac tego pack'a... Nie obiecuje ze pomoze ale warto sprobowac :)

31.07.2002
00:26
smile
[40]

Atreus [ Senator ]

Parker, niestety nie pomoglo... Poszperalem troche w forum na oficjalnej stronce AA i odkrylem, ze kilku ma ten sam problem jak na razie nie do rozwiazania...

31.07.2002
13:08
smile
[41]

Goostaff [ Centurion ]

Teatrzyk MAJESTIC przedstawia: Spektakl baletowy "Alaskan Pipeline" Wystepuja: [Majestic]Zodiac?/Ashura?/Szwejo? - zgadnij Ktos Obcy [Majestic]Goostaff

31.07.2002
17:25
smile
[42]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

<<UP>> To kiedy ten cholerny dodatek??

31.07.2002
17:31
smile
[43]

Stian [ Centurion ]

Fajny mutant

31.07.2002
17:33
smile
[44]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Raczej ktos kogos dopadł od tylca ;)

31.07.2002
17:37
[45]

Goostaff [ Centurion ]

Z 29 lipca - wypowiedz na forum oficjalnym AA "Just so that you all know, a critical bug was found over the weekend that would have kept many people from being able to upload their qualifications to the auth server. We are currently in the middle of fixing that problem, and another release candidate will be ready shortly." Abraxas Executive Producer/Director America's Army: Operations wich3r -- > masz juz jasnosc :PP

31.07.2002
17:41
smile
[46]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

shortly ?? hmm pare dni, miesiecy, rok?? ;)

31.07.2002
17:45
smile
[47]

Goostaff [ Centurion ]

Jeszcze jedna wypowiedz z 30 lipca: "The hope is that it will be soon. I certainly don't care to have it come back for more fixes, that you can be sure of. I'd prefer to move on to other issues at this point, so keep your fingers crossed." Abraxas Executive Producer/Director America's Army: Operations wich3r --> teraz juz nie powinienes miec zadnych watpliwosci ... lol

31.07.2002
23:52
smile
[48]

Szwejq [ Chor��y ]

Heh dzisiaj wieczorkiem nieżle mi się poszczęściło ;))Na mapie insurgent camp sam ustrzeliłem 5-cio osobową grupę Assault ...:P A oto screen z wynikiem : -->>> Kurcze, nie ma o czym pisać ,a jakoś trzeba ratować ten stale upadający wątek ..:(

01.08.2002
07:01
[49]

Gall [ Chor��y ]

Szwejq tez tam byłem tylko u mnie pingi były duże, ale było fajnie.

01.08.2002
08:38
[50]

Rycho [ Konsul ]

WITAM! Pamiętacie jeszcze mnie? Pewnie nie... Ale dajcie mi jakiś skrót wydarzeń od części 6, jak w tedy pisałem- byłem na wakacjach

01.08.2002
09:44
[51]

tymczasowy50062 [ Junior ]

Cześć Szwejq. Nieźle było wczoraj, wojów się trochę zebrało szkoda tylko że po 24godz już nikogo nie było. Ad razu sory Szwejq że na moście byłem mało komunikatywny ale grałem w za dużej rozdzielczości i napisy były mało czytelne. Kiedy próbowałem czytać to nie widziałem co się do o koła działo. Może ktoś ma sposób jak powiększyć trzcionki przy rozdzielczości 1600/1200.

01.08.2002
12:10
smile
[52]

Spk [ Generaďż˝ ]

hmm serv ashury siedzi serv zodiaca siedzi gracie gdzies ????? PS co z serverem w TOYA ?? ashura & BC robiliscie cos z tą listą ??

01.08.2002
12:46
[53]

tymczasowy50062 [ Junior ]

Wczoraj ponownie ruszył 217.113.229.168 i tam się obyły boje.

01.08.2002
12:47
[54]

tymczasowy50062 [ Junior ]

odbyły boje

01.08.2002
15:24
[55]

merkav [ Aguś ]

<<UP>>!!!!!!!!!!!!!!! ludzie watek umiera!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.08.2002
15:27
[56]

Tropic [ Konsul ]

Widocznie tak juz musi byc, moze pisanie co kilka godzin "UP" traci sens? Co mialo zostac powiedziane zostalo.

01.08.2002
15:27
[57]

Tropic [ Konsul ]

Widocznie tak juz musi byc, moze pisanie co kilka godzin "UP" traci sens? Co mialo zostac powiedziane zostalo.

01.08.2002
18:30
smile
[58]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Właśnie... nie ma już niczego konkretnego do powiedzenia aż do wydania dodatku... Rycho... skrót wydarzeń? Nic specjalnego... jest 1st.PB, jest Majestic, stronki się tworzą, pogrywa się od czasu do czasu. Szkoły Snajperskiej wciąż nie ma. Serwer Toya powstanie tylko gdy będzie dodatkowo 40 chętnych z sieci wewnętrznej. Wy już zrobiliście swoje, reszta zależy od szczęścia i od życzliwości osób, które grać w AA nie będą, ale podadzą swoje nicki i adresy z Toyi... narazie jest koło 20... jeszcze drugie tyle. To by było na tyle.

02.08.2002
00:29
[59]

merkav [ Aguś ]

Ludzie sciagajcie to przez GameSpy!!!!!!! mi jeszcze pol godzinki zostalo:))))

02.08.2002
00:29
smile
[60]

Spk [ Generaďż˝ ]

panowie , za godzine ( moze pół ) bede szczesliwym posiadaczem patcha , przed poludniem bedzie na moim edysku , podziele go WINAce'm na pliczki po 3 mb szczesliwego sciagania , wysokich transferow www.edysk.pl login : Spk <------- ( z duzej ) haslo : spooky <------- ( z małej )

02.08.2002
00:31
smile
[61]

Spk [ Generaďż˝ ]

a tak po za tym , wam tez gg padło ??

02.08.2002
00:34
smile
[62]

Spk [ Generaďż˝ ]

fuck , padlo sciaganie , merkav , jak bedziesz mial patcha , to podziel go na kilka plikow i wrzuc na mojego edyska ... badz tak mily :)

02.08.2002
00:36
[63]

merkav [ Aguś ]

heheheh ja to bede mial za 23min a na moim edysku bedzie jutro kolo 10 rano))) L:Merkav P:fallout P.S. GG mi tez padlo

02.08.2002
00:39
smile
[64]

Spk [ Generaďż˝ ]

mam linka: https://download.filefront.com/213341642ae1baebc61c963fe0efc040/gamingfiles/Americas_Army/Official_Releases/Patches/aao_patch_111.exe

02.08.2002
00:46
[65]

merkav [ Aguś ]

Trzymajcie kciuki jeszcze 10min ,a tyn link mi nie dziala!!!

02.08.2002
00:51
smile
[66]

merkav [ Aguś ]

Sciagajcie tak-->>

02.08.2002
00:58
smile
[67]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Mam, mam, mam :) Teraz strzelam na strzelnicy i narazie ustrzelałem max 35 :) Ale ludzie, odkryłem swietną technikę strzelania. Mianowicie, kiedy pojawia się cel, nakierowujemy celownik (punkcik) najbardziej na środek celu jak możemy, po czym wciskamy zbliżenie i strzelamy zanim jeszcze nasz żołnierz zbliży broń do policzka. Tzn. robimy dwa kliknięcia w odstępie 1/3 sekundy, jedno to przybliżenie broni do policzka, drugie to strzał. strzelanie z leżenia zaliczam w ten sposób 20/20, ze stania jestem pewien, że jeszcze max 5 prób i będę miał Experta, może nawet 40/40 :) Naprawdę wypróbujcie tą technikę. Poniżej link to patcha 111:

02.08.2002
01:01
[68]

merkav [ Aguś ]

Hmm panowie mam problema--->>

02.08.2002
01:05
[69]

merkav [ Aguś ]

...

02.08.2002
01:07
[70]

Azirafal [ Konsul ]

Ściągnąłem :) Idę zostać snajperem.

02.08.2002
01:07
[71]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

merkav - a masz patch 1.01b ? jesli tak all przeinstaluj jesli nie pomoze :) sciagnij patch jeszcze raz 1.1 :)

02.08.2002
01:13
[72]

merkav [ Aguś ]

Juz jest OK odintsalowalem AAO i spaczowalem odrazu 1.11 i dziala jutro zaczynam trening snajpera:))) No nie wiem jak ja dzis usne:)

02.08.2002
01:36
smile
[73]

nighthawk [ Pretorianin ]

Eh patch bedzie dopiero za 40m :[ . Jak ktos przejdzie na expercie strzelnice i bedzie grac na treningu snajperskim to niech zarzuci kilka screenow. Strasznie mi sie niechce znowu strzelac na strzelnicy. PS. Niech mnie ktos jutro tylko ze snajpy zdejmnie! Pocwiartuje, zabije, sponiewieram...ide spac ;)

02.08.2002
01:48
smile
[74]

Ashura [ Generaďż˝ ]

YEEEAHHH!!! :) Wiedziałem, że się uda :) Expert 37/40 ... treningi Snajperskie obydwa zaliczone :) Wypasik ... LOL

02.08.2002
02:00
[75]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Sniper Range

02.08.2002
02:02
[76]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Sniper Range jeszcze raz

02.08.2002
02:04
[77]

Ashura [ Generaďż˝ ]

M-24

02.08.2002
02:05
[78]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Zwróćcie uwagę na ledwo dostrzegalną kępkę drzew w oddali

02.08.2002
02:06
[79]

Ashura [ Generaďż˝ ]

A teraz zbliżenie na ową kępkę ;)

02.08.2002
02:07
[80]

Ashura [ Generaďż˝ ]

M-82 Prawdziwa kobyła... rozwala samochody, stanowiska moździerzy... efektywność do 1000m

02.08.2002
02:09
[81]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Tak właśnie wygląda to cudo :)

02.08.2002
02:10
[82]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Hmmmmm..... :)

02.08.2002
02:22
[83]

Goostaff [ Centurion ]

wrrrrrrrr .. szlag by to trafil .. mam strzelam (btw- chyba uproscili rifle range) ustrzelilem 36 .. koles milo mowi ze teraz to juz tylko jedna droga dla mnie :PP i "log in" ...time out ... qqqquuuuu....r..... Nic to jeszcze raz i znowu fuks :PP 36 ... mysle teraz bedzie dobrze .. i co .. time out. Chyba mam cos z siecia :( . No dobrze ustrzele moze w koncu 37. Ashura --> zakichane gg ... zainstaluj sobie tlen .. dziala .. a jak sie gg "obudzi" tez bedziesz wiedzial :)

02.08.2002
02:30
[84]

Goostaff [ Centurion ]

ash --> jakbys sie pokusil o tlen (www.tlen.pl) to szukaj mnie pod goostaff (albo [email protected])

02.08.2002
02:43
[85]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Ok Goostaff :) Ja narazie siedze na serwerze i jest 5 chetnych do snajperki, może w końcu wylosuję ;)

02.08.2002
02:54
smile
[86]

Goostaff [ Centurion ]

Hmm.. Pisio... no dobra :)) Ashura na jakim serwerze siedzisz ? btw. Snajpujacy ..... ty wiesz co .... lol

02.08.2002
03:37
smile
[87]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Muaaahahah, Snajpujący_Fred ... ROTFL'N LOL.... Dźizas ;)))

02.08.2002
08:57
[88]

merkav [ Aguś ]

#[email protected][email protected]#$ A u mnie cos jest nie tak jak przechodze M24 i loguje wyniki to potem mam Sniper School "Not Avialable" co to ma byc??!!??

02.08.2002
09:13
smile
[89]

Stian [ Centurion ]

Ustrzeli mi kto te 36 :)) Prosze mecze sie juz pare godzin. prawie za kazdym razem mam 35. POMOCY

02.08.2002
09:46
smile
[90]

Stian [ Centurion ]

Nie zartuje POMOCYYYYYYYYYY

02.08.2002
10:12
smile
[91]

Spk [ Generaďż˝ ]

Ashura ---> na patchu 1.1.1 bedzie mozna wejsc na twoj server ?? czy bedzie trzeba tam jakiegos upa wprowadzic ??

02.08.2002
10:12
smile
[92]

Spk [ Generaďż˝ ]

Ashura ---> na patchu 1.1.1 bedzie mozna wejsc na twoj server ?? czy bedzie trzeba tam jakiegos upa wprowadzic ??

02.08.2002
12:05
smile
[93]

Ashura [ Generaďż˝ ]

Spk i pozostali --> Ładujcie się ludzie na serwer BrainCrusHa bo już upgradeował na 1.1.1 !!! Ja jestem sam i nie mam z kim pograć. A chcę tą pieprzoną snajperkę wypróbować wreszcie !

02.08.2002
17:03
[94]

Spk [ Generaďż˝ ]

ja chcem na insurgent camp pograc bo zmniejszone m16 ma automata i bursta podobno tylko , chcem wyprobowac :))))))

02.08.2002
17:07
smile
[95]

nighthawk [ Pretorianin ]

UP

02.08.2002
17:43
[96]

merkav [ Aguś ]

Wiecie jak sie fajnie gra ze snajperkami. Ale na bridge sie nie da strzelac bo pelno dymu rzucaja:))) To dzis jak zwykle po 22 (oby bylo 16 ludzi to sobie postrzelam):))))

02.08.2002
17:51
smile
[97]

Atreus [ Senator ]

jaki jest adres tego serwera BrainCrusha ?

02.08.2002
18:48
smile
[98]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

hahaha ! jestem bogiem 40/40 za 1 razem ! haha ! dawac mi kots ip servka :) plspls

02.08.2002
18:51
[99]

merkav [ Aguś ]

Nie ma sie co chwalic z nowym paczem kazdy moze przejsc. Ja za pierwszym razem ustrzelilem 37 , a za drugim 39 wiecej mi sie niechcialo:PPPP

02.08.2002
18:51
[100]

nighthawk [ Pretorianin ]

Atreus> 217.113.229.168

02.08.2002
18:59
smile
[101]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

bu takie pytanko bez problemow konczycie 1 test w szkole snajperow ? i tak na marginesie to ten zoom ma tylko jedna ocje zoomu czy po zbizeniu mozna jeszcze jakos mocnej ? cos mi nie dize zaliczenie tego :P ale przeciez ledwo widac cele !!!

02.08.2002
19:51
[102]

nighthawk [ Pretorianin ]

Na poczatku tez nie moglem trafic, bo poprostu zapomnialem sobie o supporcie (H), jak go rozlozysz to ta bron jest baaaaaardzo celna

02.08.2002
19:52
[103]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

dziwne rozkaldam nuzki i jak celuje to choidz sam tak w gore o 2 "ludziki" i w lewo ?! buuu

02.08.2002
20:01
[104]

merkav [ Aguś ]

Trafilem za 4 podejsciem przy M24 , przy M82 juz sie troszke bawilem bo nie wiedzialkem w co strzelac:)))

02.08.2002
20:57
smile
[105]

Midgardsorm [ Generaďż˝ ]

grrr cos jest nie tak ! jak bym strzelal slepymi nabojami :P nie moge tego przejsc buuu

02.08.2002
21:25
[106]

merkav [ Aguś ]

Widac nie masz talentu na snajpera:))))

02.08.2002
22:59
[107]

merkav [ Aguś ]

Ludzie UFO wrocilo--->>

02.08.2002
23:00
[108]

merkav [ Aguś ]

...

02.08.2002
23:07
[109]

merkav [ Aguś ]

Zapraszam do kolejnej czesci-->>

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.