Siatkowka: Polska - Brazylia - Tie Break!!!

21:10
smile
[1]

Pik [ No Bass No Fun ]

Ludzie!!! Jakie wspaniale widowisko, Polska remisuje z Brazylia w setach 2:2. Rozpoczyna sie Tie Break!!! Polska jeszcze nigdy nie wygrala z Brazylia w Katowickim spodku. Trzymamy wszyscy kciuki. Coz za emocje.
POLSKA BIALO-CZEROWNI!!!

26.07.2002
21:18
smile
[2]

Marcio:next generation [ Konsul ]

ja siatkowką zaczolem sie interesowac od kilku dni wienc wszyscy trzymajmy kciuki za bialo-czerwonych !! PPPPPP OOOOOO L SSSSSSSSS K K A P P O O L S K K A A P P O O L S K K A A PPPPPP O O L SSSSSSSSS KK AAAAA P O O L S K K A A P OOOOOO LLLLLLLL SSSSSSSSS K K A A

26.07.2002
21:24
smile
[3]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

POLSSSSSSSKAAAAAAAAA!!!!!!!! Gdyby jeszcze Papke mogl grac!! A ostatnia akcja 4 seta w wykonaniu Polakow to mistrzostwo swiata!!!!!

[5]

Jest!!!!!! POLSKA wygrala z BRAZYLIA!!!!! Co sie dzieje!!!!

[7]

WE ARE THE CHAMPIONS!!! Ludzie!!! Pokonalismy po raz pierwszy Brazylie w Polsce!!! Coz za piekny mecz!!!

26.07.2002
21:28
smile
[8]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

JUPPPPPPPIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!1 ale bomba - 3:2 dla polski :-)))))) Dawno takiej koncowki meczu nie widzialem - ale kibice duzo pomogli

26.07.2002
21:29
smile
[9]

DZIEKUJEMY!!! DZIEKUJEMY!!! DZIEKUJEMY!!!

26.07.2002
21:29
smile
[10]

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE WYRGALI!!!!!!!!!!!!!!!!!

26.07.2002
21:30
smile
[11]

To było super widowisko i Polska wygrała z Brazylią pierwszy raz u siebie jeeeeee