Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (640) - 20
Loon [ Panicz ]
piersi!

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Taikun44 [ NDSL ]
e tam, konto Loona czy tam moje ;) i tak na jedno wychodzi ... :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
pff prawie dwuminutowe = lipne :P

Gandalf [ Wizard ]
Cóż poradzić, muszę znikać na 1000 postów przed.
Taikun, tylko się dobrze postaraj, gdy przyjdzie pora. :>
edit: Jak Taikun zdobędzie 6 milionowy post to się powieszę
Tai, masz dodatkową motywację. :)
PlayStation_fan [ O_o ]
Nie potrzebnie poszedłem do toalety. Może gdyby nie to ja bym złapał piersi. Może następnym razem się uda
EDIT: Jak Taikun zdobędzie 6 milionowy post to się powieszę
Taikun44 [ NDSL ]
ai ser

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Łaka-faka!

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
eeee tam.. ja sobie pojde do dziołchy to też sobie piersi pomacam :D
Taikun44 [ NDSL ]
łaka łaka łaka łaka :D

PlayStation_fan [ O_o ]
łaka-sraka
EDIT: Wiecie kto zdobył 5 milionowy post? Jeśli tak to kto i jak brzmiał ten post?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Czy wy naprawdę nie potraficie pisać normalnych postów, tylko ciągle jakieś sraka pukapuka dupaka? :/
PlayStation_fan --> Nie, ale wiemy kto zdobył 4-milionowy post :>

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
eeee tam.. przynudzacie.. ide na piwo :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Stranger, mowisz jakbys ich nie znal :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Orl@ndo -->
-.Scarface.- [ Slayerized ]
łaka łaka łaka łaka :D
Odrazu skojarzyło mi sie z kloaka xD
Taikun44 [ NDSL ]
łaka łaka Stranger :P

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Dobra. Spadam do rodiznki

Flyby [ Outsider ]
..gulgotały raz japońce
o truskawce i biedronce
tak bez przerwy gulgotały
bo nagrodę dostać chciały
PlayStation_fan [ O_o ]
Jak myślicie kto zdobędzie 6 milionowy post?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
gadasz z nim :]

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Stranger-> na czitach to każdy może:P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
jakich czytach :P 4-milionowy wygrałem jednym uczciwym postem ;)
Taikun44 [ NDSL ]
i co w nim napisałeś ? "dupa" ?

PlayStation_fan [ O_o ]
postów: 5,999,007
Już mniej niż tysiąc ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> nie - lamy™ :)) poszukaj wątek Soula jeśli sądzisz, że ściemniam ;)
Taikun44 [ NDSL ]
;) czytałem chyba gdzieś o tym już ... chyba ;)

Flyby [ Outsider ]
..z tego wniosek że trzeba pisać o lamach ;)
PlayStation_fan [ O_o ]
Prawdopodobieństwo napisania 6 milionowego postu jest, takie jak szansa na wygranie w lotka. Z tą różnicą że posty piszesz za darmo :)
EDIT: Na razie ide, ale wróce zgranąc 6 milionowego posta
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Ja tam w lotka kiedyś 50zł wygrałem;p
Taikun44 [ NDSL ]
ja ostatnio jak ta kumulacja była wygrałem 10 mil ... ekhm ... mamo miałem nikomu nie mówić :/ fak ... to nas teraz ruska mafia namierzy ;(
Taikun44 [ NDSL ]
sry ze podbijam sam siebie ale ... tak sobie pomyślałem że może soul albo jakaś inna gruba ryba podbiła liczbę postów, powiedzmy parę razy o 30 nikt by tego nie zauważył, i teraz każdy czai się na tego 6 mln posta a może on juz padł :)

beowulff [ X ]
nothing

Sandro [ GOL ]
Kurczę, za wcześnie!
A tobie tylko jedno w głowie, Taikun...
Taikun44 [ NDSL ]
xD Sandro a ja myślałem że przedwczesne wytryski są domeną starszych panów ... ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"kto to jest Téo ????"
archnemesis Father Michaela ;)

beowulff [ X ]
lol

Taikun44 [ NDSL ]
<< archnemesis

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"sry ze podbijam sam siebie ale ... tak sobie pomyślałem że może soul albo jakaś inna gruba ryba podbiła liczbę postów, powiedzmy parę razy o 30 nikt by tego nie zauważył, i teraz każdy czai się na tego 6 mln posta a może on juz padł :)"
za dużo PB :D

Taikun44 [ NDSL ]
<< Stranger >> taaa ... kto zgarnie 6 mln posta trafia do Sony obok Bellicka ;)

PlayStation_fan [ O_o ]
Wróciłem
"taaa ... kto zgarnie 6 mln posta trafia do Sony obok Bellicka ;)" Taikun ja nie chce do Sony :(
Sandro [ GOL ]
A nie pamiętacie czy przy 5 milionach postów można było sprawdzić, ile już postów na forum napisano? Bo chyba licznik ukryto...?
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Sandro --> wtedy ukryto na kilka k postów przed końcem :) teraz najwyraźniej nie będzie żadnego świętowania :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Zaraz, to kiedy 19 część była? Rano było jej 50 postów...
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Dj4ever->Czas to post a post to czas;]

Harrvan [ Legend ]
Juz tylko 632 posty ! do 6 KK
Wielkie odliczanie w DDw czas zaczac :P

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Niczym jak odliczanie na nowy rok:P
Taikun44 [ NDSL ]
Heh, musze za 30 minut jechać zawieźć laptopa, które naprawiałem ... czyli sie kuźwa na 6 mln posta nie załapie
PlayStation_fan [ O_o ]
Taikun - łehehehe. I dobrze ;p

Harrvan [ Legend ]
Taikun napisz sobie program ktory napisze za ciebie tego posta :P
moj 2900 post na forum :P
Taikun44 [ NDSL ]
hmmm ...

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"Heh, musze za 30 minut jechać zawieźć laptopa, które naprawiałem ... czyli sie kuźwa na 6 mln posta nie załapie"
<<<
A ja muszę iść do fryzjera i kosmetyczki :P

Flyby [ Outsider ]
..uuu ..jak gotuje się w kociołku ;)

Harrvan [ Legend ]
Stranger
A po co ? Lubimy cie takiego jaki jestes prawda Taikun ? :P
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> gej okej ! :)
PlayStation_fan [ O_o ]
Planuje napisac 6 milionowy post właśnie w ddw

Sandro [ GOL ]
Planować możesz, ale i tak napiszę go ja!
Mr.Eko [ Michael Scofield ]
Whazz up...
Taikun44 [ NDSL ]
22 minuty macie ;p

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Się zobaczy....

PlayStation_fan [ O_o ]
W koncu okaże się że 6 milionowego posta, napisze jakiś junior i nawet nie będzie wiedział co zrobił -_-
Taikun44 [ NDSL ]
:o
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Tym wymiataczem będe ja! Ot co!

strangeruczelniany [ Junior ]
ja jestem juniorem, nie będę nawet wiedział co uczyniłem i chętnie zgarnę tego 6-milionowego posta :))))
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger co a chamski spam ... mozliwe zeby w 15 minut dowalic 500 postów ? :>

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
już poleciał jakiś (oficjalny) wątek :D
Sandro --> Skasowano "oficjalny" wątek o 6-milionowym poście :)
Sandro [ GOL ]
Mi się wydaje czy licznik się cofnął? O_o
A, już jasne :)
Taikun44 [ NDSL ]
d*** tam wychodze ;)
życze Strangerowi powodzenia i przelewam na niego moc moich 11 tysięcy postów na GOLu :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> :O
..ale zdajesz sobie z tego sprawę, że na żaden procent z wygranej nie możesz liczyć? :P
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Licznik się cofnął bo poleciał wątek "6 milionowy..."

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dzień Dobry :) Ładny mamy poniedziałek prawda :D
PlayStation_fan [ O_o ]
Licznik się cofnoł? Nie zauważyłem

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Madziara sucha czy mokra? ;]
a tak fogule :*

Taikun44 [ NDSL ]
jak mają wygrać te farmazony i dzieci z IQ < IQ banana to wolę żebyś wygrał Ty z IQ konia > IQ > IQ banana

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Stranger :* juz wyschnęłam :D:P
frer [ God of Death ]
szybciej piszcie, żeby ktoś z ddw napisał 6 000 000 posta ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
A to dobrze... choć taki Tweety ponoć ładniej wygląda gdy jest odrobinkę zmoczony ;]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Ja chcem napisać!!!1
A tak w ogóle to zacząłem "Sąsiedzi: Puzzle" :)
PlayStation_fan [ O_o ]
Kurde, poszedł bym sobie pograc, ale nie chcę stracic szansy na 6 milionowy post -_-
frer [ God of Death ]
PlayStation_fan --> Ja też nie chce stracić, ale w sumie dobrze, bo kciuk mi odpocznie od męczenia pada w FF9. :)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Dj4ever-czekam, miejmy nadzieje że będzie dobra jak poprzednie;]
Kurka ale palce mne ibolą od grania na gitarze;/

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Stranger mój Tweety nie lubi moczyć sobie piórek :P

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Tak sobie myślałem dlaczego przed chwilą było 5,999,5xx a po odświeżeniu 5,999,458. :P
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Scar>> pewnie jutro będzie :)
Dzisiaj się nie wyrobię bo faderostwo jest uczulone na takie rzeczy i gdyby mnie z tym zobaczyli.... :(
I będzie dużo dłuższyod poprzednich, trwający prawie 10 min... :]
frer [ God of Death ]
Ciekawe czy zostanie ujawniona treść 6-milionowego posta, pewnie będzie coś w stylu: "było" albo ":)"

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Dobra, to ja spadam oglądać film. :) Prawa do zdobycia 6-milionowego posta przekazuję... eee... hmm... jakiemuś juniorowi :P
PlayStation_fan [ O_o ]
Już nie dugo 6 milionowy post. Kurde jakie napięcie ;)
Shifty007 to będzie jakaś wypowiedź z ddw ;p

Shifty007 [ 101st Airborne ]
frer --> ja bym stawiał, że będzie to jakaś ciekawa, rozbudowana wypowiedź z wątku seryjnego lub jakiejś karczmy.

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Miejmy nadzieję, że wygram ;p
no właśnie, przewidują jakieś nagrody?

PlayStation_fan [ O_o ]
5,999,640 postów. Nie wytrzymam tego napięcia
Shifty007 [ 101st Airborne ]
dj4ever --> Pewnie po abonamencie(roczny M@yclub) dostaną posty 5.999.999, 6.000.000 i 6.000.001, tak jak, o ile dobrze pamiętam w zeszłym roku.
-.Scarface.- [ Slayerized ]
dj4ever --> Pewnie po abonamencie(roczny M@yclub) dostaną posty 5.999.999, 6.000.000 i 6.000.001, tak jak, o ile dobrze pamiętam w zeszłym roku.
<mruczy>

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
ja chcem ;)
Tylko o ile pamiętam roko temu soul wyłączył licznik, a teraz jakoś cicho - może nie przewidział żadnych "nagród"

Shifty007 [ 101st Airborne ]
A tu słynny post Strangera: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4136488

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
<<Lama
to teraz powinno być "Sawyer"

beowulff [ X ]
Ciekawe czy Jade empire pojdzie na 9600 wlasnie mi przyniesli teraz
INSTALUJE SIE !!
PlayStation_fan [ O_o ]
Szykujcie się Spartanie! Jeszcze trochę i 6 milionowy post

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
DIS IS SPARTA!!!!1ONE

beowulff [ X ]
tunajt dej daj!!!
PlayStation_fan [ O_o ]
Prepare for glory!
-.Scarface.- [ Slayerized ]
O Jezus! O Jezus! O Jezus! Zaraz pewnie będzie 6 milionowy post!
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
uspokojcie się chłopaki jeszcze aż 150 :P
PlayStation_fan [ O_o ]
Pamiętajcie dzielni Spartanie. Ten dzień przejdzie do historii

beowulff [ X ]
Spartans!! Lay down Your weapons!! -Persian!! Come and get them!!
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Kto cię zrobił? Pomszczę cię.
tak powinien brzmieć 6mln post ^

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
A ja sie wyrwe z tłumu i zapytam o co chodzi z tym 6 milonowym postem :D

beowulff [ X ]
Czesc Madzia :*

-.Scarface.- [ Slayerized ]
dj4ever->Fatality xD

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Witam witam :*

Sandro [ GOL ]
Madzia - to jest sposób leczenia kompleksu małego członka.
A tak w ogóle to :*

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
witamy Cię!

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Już niedługo 6 mln....

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
aaa rozumiem :D wiec prawdopodowbie wszyscy tu mają małe członki :P
dobra moze PRAWIE wszyscy :P
:*

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
...chyba 3 cm to nie mało??
a ta w ogóle cześć Madziu :)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dj chcesz zgarnąc 6 mln za 3 cm :P eeeee no wiesz :P wsydz sie :P
Cześć :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Moszna i tak... ;)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
boję się że przegapię 6 milionowy
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
nadzieja

Sandro [ GOL ]
Myślę, że to... już!

Shifty007 [ 101st Airborne ]
To był TEN post. Dziękuję. ;P

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
*wpada do DDW załapać się na 6-milionowego posta*
:>

PlayStation_fan [ O_o ]
dupa
SkyKnight [ Legionista ]
juz jest 6kk? ;)

beowulff [ X ]
:)

Sandro [ GOL ]
ROTFL! W sekundę przybyło 16 postów!
Aha, i żeby nie było - liczy się technika, nie rozmiar :)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
OMG! To już jest!
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
ominąłem ;(
beowulff [ X ]
LOL!

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
I jak tam? Komu się udało? :)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
ja złapałem to ->

Loon [ Panicz ]
Heh gratuluję Wam, gratuluję sobie ;).

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Wszyscy powariowali :P

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Jeśli mnie wzrok nie myli, to w ciągu jednej minuty padło ponad 80 postów. :]
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
pewnie sporo postow poleci z tej ostatniej chwili przed jubileuszem :) hehe, a jak wygra Stranger z postem 130 z tego watku to beda dopiero jaja :)

techi [ Kami ]
Stranger nie może wygrać!
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
*Coś w stylu okrzyku Lorda Vadera;]*

PlayStation_fan [ O_o ]
Ale nagle przybyło tych postów -_- Niestety ja nie zdobędę 6 milionowego posta bo napisalem chyba trochę za późno
Ciekawy jestem, kto wygrał
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Jak myślicie, kiedy napiszą kto wygrał?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
techi --> Ależ ja się nawet nie starałem :)))
Taikun44 [ NDSL ]
:o

PlayStation_fan [ O_o ]
No to czekamy na 7 milionowy post ;)

Harrvan [ Legend ]
Moze to bedzie ten szczesliwy post ? :P
PlayStation_fan [ O_o ]
6 milionowy post już jest, więc idę sobie pograc w TD:U

Taikun44 [ NDSL ]
gdzie moj endees łooo, gdzie mój endees łooo

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ja chcem trzeci sezon 24!!!!!!!!!11ein

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Ja chcę gitarę elektryczną!:P

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Stranger -> z okazji 4 milionowego tez sie podobno nie strales :>

PlayStation_fan [ O_o ]
Jest dziś coś ciekawego w tv? Bo nie wiem co sobie, oglądnąc

PlayStation_fan [ O_o ]
up!

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Wróciłem od rodzinki. Teraz się delektuje ciastkami ;D

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
a ja wróciłem sobie z piwka i mam humorek :)

PlayStation_fan [ O_o ]
Ludzie co tu tak cicho?
beowulff [ X ]
okupacja
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Donnerwetter...
Buby [ Perfekt ]
Wszyscy oglądają Kilera :P
PlayStation_fan [ O_o ]
Kilera to ja już z 5 razy widziałem ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
PlayStation_fan sie nudzi :D hy hy to widac :P
Buby a nie prawda ja ogladam "Zróbmy sobie wnuka" :P
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Trzeba rozgrzać atmosferę

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Witam Elfke :)

*_*Cypriani [ White Trash ]
Ja tam pieprze Kilera :P oglądam to co Madziara :D

beowulff [ X ]
Maanam - CYKADY NA CYKLADACH
*_*Cypriani -> BI ? OO

Harrvan [ Legend ]
na ktorym programie ten Killer ?

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
*_*Cypriani noo i bardzo dobrze :D kiler sie nudny robi jak sie go oglada parenaście razy.
PlayStation_fan [ O_o ]
Harrvan --> na TVN. Zaczoł się o 20:00
Harrvan [ Legend ]
Dawno sie zaczal ? Bo mam nadzieje sobie obejrzec
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
TeVeN
Od 20 jest

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
So it's on... and on... and on...
And on... and on... aaaannndddd ooooooooonnnnnnnn
HEAVEN AND HEEELLL!!!
\n/
beowulff [ X ]
\m/

PlayStation_fan [ O_o ]
nuuuuuuuuuuuudy. Nie ma co robic ;(

*_*Cypriani [ White Trash ]
Plejstejszyn_fajn ----> a co PS siadł ?? :P
Taikun44 [ NDSL ]
;d piratów zabrakło

*_*Cypriani [ White Trash ]
Taikun xD
PlayStation_fan [ O_o ]
Taikun dla twojej wiadmości nie gram na piratach
*_*Cypriani --> brat gra na ps2, a psp się ładuje
Taikun44 [ NDSL ]
PSF >> :D rotfl & Lol i inne skróty których nie znam
*_*Cypriani [ White Trash ]
PS_Fan ----> No to czapka... Wychodzi jednak na to że bez PieCa nie możesz zyć :P

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
"inteligentni ludzie sie nie nudzą"
jednak coś w tym jest :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
PlayStation_fan --> Spróbuj ukończyć tą grę:
*_*Cypriani [ White Trash ]
Stranger ----> wtf linku nie chce otworzyc :o
PlayStation_fan [ O_o ]
Stranger a może tak byś dobrego linka dał? -_-

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
proszę:

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Stranger --> nie znasz jakiejś nowszej gierki ?? :)

*_*Cypriani [ White Trash ]
Cholera jak w najbliższym czasie zainwestuje te pieprzone 30 zł w myszke optyczną to przjedę tą grę xD

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
kasztaneczuszek® -->
1) Ta wersja właściwie nigdy się nie nudzi. Końcowy filmik (hard porno) jest zniewalający. ;]
2) Grafika to nie wszystko. :P
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Stranger --> mam za słabą karte dźwiekową do tej gry :(
PlayStation_fan [ O_o ]
Stranger za duże wymagania ma ta gra :( Mój komputer jej nie podciągnie

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
nie kłam! i tak wiemy że masz Parkinsona !

PlayStation_fan [ O_o ]
Idę grac, bo psp się podładowało ;) Jak zwykle w Tekken DR

*_*Cypriani [ White Trash ]
Krzyż na drogę :)

Taikun44 [ NDSL ]
kurwaaaaa ;D
niezłe :)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
co jest taikun ?

Taikun44 [ NDSL ]
waszą gre na parkinsona przeszedłem ;P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
A dałeś buzi miłej pani? :D
Taikun44 [ NDSL ]
buzi nie ... do buzi tak :P
beowulff [ X ]
fuck!!!
Stranger.....
Taikun44 [ NDSL ]
:) kolejny ...
... proponuję by wykonanać publiczną kastrację tempom łyrzeczkom na Strangerze, w Bielsku Białej na rynku !!!!1111łałałan

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
zabije Cię! i jeszcze ten tekst żeby dźwięk podkręcić!

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
A skąd ty wiesz, że w Bielsku jest rynek? :O
"zabije Cię"
Musiałbyś najpierw zabić wszystkie osoby stojące w kolejce do zabicia mnie ;] i czemu emotkę zmieniłeś? :P

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Jutro pierwszy dzień wolny acz bez kościoła :D

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

beowulff [ X ]
co wy wiecie o zabijaniu moj dziadek byl rzeźnikiem

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Zresztą nie wiem o co ten cały hałas... już od najmłodszych lat uczą żeby nie ufać nieznajomym :P

beowulff [ X ]
ekm, ale Stranger powiedz im prawde nie badz taki, oni za krutko sa na tym forum nie znaja twojej przeszlosci :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
No nie, nabrali sie na labirynt...
Piątka Stranger!!
beowulff [ X ]
wrrrrr

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
beowulff --> Nieudolnie próbujesz naśladować tamtą panią. :P
beowulff [ X ]
stare nawyki, za "nowo" tu jest :)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
ej, a co w końcu z tym 6 milionowym postem?
beowulff [ X ]
a co ma byc?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> Kompletnie ci już padło na "musk"? :/
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6163557&N=1

beowulff [ X ]
ROTFL!!!!!!!

Arxel [ Legend ]
Ale wyjechał ;]
btw. Bry wieczór

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
no powinni powiedzieć kto "zwyciężył" i co wygrał (tak było przy 4 i 5 milionowym)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
buhahahha:)
beowulff [ X ]
Oj, bedzie ale pewnie jutro alo w srode, soul jeszcze musi ucunac nie potrzebne posty tak wiec to potrwa chwile...
łamiace regulami, spam....
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
jakie niepotrzebne posty?
chyba wiem co masz na myśli :) 118,119

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Np. które łamią regulamin
Zresztą...i tak pewnie nie wygrałeś
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
późnawo sie robi :D

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Czas na wiosenny avatar...
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> napisałbym coś w tamtym wątku, ale jako że Soul mógł się dzisiaj przejść, jutro będzie miał zły humor i znowu mi poleci po rankingu napisze coś tutaj :)
1. nie jestem Loonem ;)
2. nie podoba mi się że sobie tak moją reką na lewo i prawo wymachujesz .. mam nadzieje ze chodzi o lewą bo prawa mi potrzebna :>
3. jeśli chodzi o Loona .... hmmm, ot taki chłopaczek, który chce zaistnieć, myśli że jest najlepszy, najprzystojniejszy, ma największy talent, itd. itp. prawda niestety jest inna, brutalna i nie chce mi się tutaj o niej pisać ... jednak ... ostatnio tak sobie czytam to forum i czytam ... i dochodzę do wniosku że gdy Loona wyskakuje z tym swoim mega żartem które powinni zrozumieć jedynie osoby z IQ > 210 nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy może ucieć pod kołderkę i waląc gruchę o tym zapomnieć :/ no i to całe reklamowanie gejbeku, panie, kogo my tu chcemy oszukać. Zin ? Mamo a to takie coś co piszą dzieci do CDA? Podoba mi się odpowiedź Soula w wątku podanym przez Ciebie :) Trzy zdania, a jakie wspaniałe (nie wchodze SOulowi do dupy ;))
4. ku^wa nie jestem Loonem :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Dobranoc wszystkim...

Gandalf [ Wizard ]
albo nieważne
Taikun44 [ NDSL ]
jak gandi mówi że nie ważne to nie ważne ;)

Gandalf [ Wizard ]
Cholera, Taikun, przed tobą nic nie umknie. :>

beowulff [ X ]
Tai = Loon
Przeciez wszyscy to wiedza wiec poco zaprzeczac :)
Taikun44 [ NDSL ]
Gandi >> bo ja jestem trzeci bliźniakiem i mam moda na Golu ;)
beowulff >> Bo nie lubie jak mi facet wchodzi pod kołderke w nocy, chce robić laske i mówi "O Loon ale duży" -_- tyle ...
edit. dżizas ... szefie za co znowu mi poleciał ranking ? grzeczny byłem przecież :/

beowulff [ X ]
hmmmm

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun44 --> aha czyli potajemnie przyznajesz się ,że jesteś Loonem? :P
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger jeśli Ci od tego staje to mogę być nawet Józefem Oleksym, Aleksandrem Kwaśniewskim czy Kasią Tusk.

Harrvan [ Legend ]
Looney Stranger Looney Taikun tylko jeden normalny Gandalf
uc uc uc
Bryke ma niekiepska choc w TDU ciagle przegrywa
uc uc uc
Jednak najlepszym gosciem jest Harrvanek
uc uc uc yo ziaaaa \m/

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taa... staje w gardle... i chce wydostać się na zewnątrz :P

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
:)

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Łaka-faka, mrok cały rok i chyba to na tyle, idę spać.
Taikun44 [ NDSL ]
Nie wiedziałem że z połykiem bierzesz ... w takim razie mogę być nawet Kasią Cichopek i tym gejem Hakielem w jednej osobie

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Strangera podnieca tylko David Haselhoff czy jak on sie tam zwal
Taikun44 [ NDSL ]
i te kudły na klacie ...
heh ... juz wiem za co mi ranking poleciał ... 0_0 no bez przesady

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
David Hasselhoff

beowulff [ X ]
uga-czaka, uga-czaka, uga-czaka, uga-czaka, uga-czaka,
Taikun44 [ NDSL ]
dobra moj szatański Pikachu mówi dobranoc ...
... Stranger dzisiaj Cie nie wpuszczam przez okno ... odpoczać chce

siwCa [ Legend ]
pucza hendz ap for ditroit turutututtututu!!!!!111
wróciłem, czas spać :)

Flyby [ Outsider ]
..o tej porze jeszcze mnie tutaj nie było ..hmm

Garbizaur [ Legend ]
i po świętach...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Czas na kawę :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Czy ja jeszcze śpię?!
Taikun44 [ NDSL ]
dlaczego ja musze isc dzisiaj do pracy -_-

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Tai nie narzekaj Ja już jestem w pracy :)
sajes [ 54135 ]
Jutro szkoła :/
A ja się zastanawiam, czy będzie nagroda za post 6666666 :P

Flyby [ Outsider ]
..ja chyba zaraz pójdę spać ;) ..tylko się zastanawiam czy przed śniadaniem czy po śniadaniu

PlayStation_fan [ O_o ]
Zabiję się. Jutro je**na szkoła ;(

PlayStation_fan [ O_o ]
up! Ale cisza w tym ddw
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
wszyscy mieli nadzieje że jednak naprawde sie zabijesz:/

PlayStation_fan [ O_o ]
kasztaneczuszek® do jutra jeszcz czas.
Kurde, spac mi sie chce bo wczoraj całą noc grałem na PSX. Trzeba było sobie przypomnic strasze gierki.

*_*Cypriani [ White Trash ]
Dzińdybry :)
OMG to juz wpół do dwunastej ?? :o
Sie pospało zdeczka xD
siwCa [ Legend ]
Siema, buuuu, aha.

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
a ja jutro do pracy.. mam nadzieje ze nie bedzie padać xD
elo siwCa
siwCa [ Legend ]
elo, masakra.

Garbizaur [ Legend ]
ale leeeeeje w Wawie...

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
u Ciebie tez Garbi?? kurcze.. chciałem iść sobie do pubu ale jak tak pada to mi sie odechcialo zdecydowanie :/ ale wieczorem juz do Gdanska wracam to i tak sie napije:) łoooo :D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Eeee no nie no pogoda typowo barowa :P
Dobrze że moja siorka ma bar to se mogę codziennie chodzić :P

siwCa [ Legend ]
ja pierdole, ale lipa. starszy co roku wygrywał przetarg na ośrodek wczasowy w Ustce, a teraz ch. dni mu się popieprzyły i myślał, że to jest jutro. kurwa mać.

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Jeckyl --> niby typowo barowa.. ale nie chce mi sie iść 15min w deszczu żeby sie piwka napić :P no to pozazdrościć siostry :D;P
siwCa --> łoo.. o co kaman bo nie kumam, jaki przetarg, na co?

siwCa [ Legend ]
na prowadzeni ośrodka wczasowego, nie ważne w sumie. pod wpływem impulsu to napisałem. nie jest to nic co by Was intersowało. :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
siwCa--> Ale by mogło. Ja tam bym się może do Ustki wybrał na wakacje :P

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Byłem w Ustce na koloniach ;) Fajne miasteczko i fajne kolonie były ;)
Tak wogóle to dzień dobry

Harrvan [ Legend ]
Ale dobrze mi sie spalo

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Ustka? Ja tam wole półwysep :) ciekawsze miejsce :D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Noo... A jak długo :P
siwCa [ Legend ]
Dżeki, Kasztanio - ta, ale on tam do pracy jeździł, a fundusze ładnie leciały. chociaż w sumie 8 lat się tam jeździło w sumie.

Harrvan [ Legend ]
Jeszcze dzis mnie brzuch boli od ogladana Sasiadow na youtube ... teksty niszcza ! doslownie

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
no ta siwCa.. fundusze to swoją drogą.. ale ja i tak wole półwysep.. Jastarnia, Jurata, Władek:) wszędzie pełno znajomych [kawiarnie, dyskoteki i inne miejsca] ale tak to jest jak sie od kilku lat jezdzi nad morze, w klubach a własciwie to dyskotekach:P fajne panienki.. plaża.. słońce.. woda.. piasek.. noo booombastic :D

siwCa [ Legend ]
bartek.klasa 12:22:56
tyy
siwCa 12:23:03
jaa
bartek.klasa 12:23:07
jest jutro ten spr z ang ?
siwCa 12:23:15
skad mam wiedziec
bartek.klasa 12:23:38
no chyba cos mowil
siwCa 12:24:35
nie wiem
siwCa 12:24:41
jakies inne sprawddziany sa zapowiedziane ?
bartek.klasa 12:25:46
skad mam wiedziec
siwCa 12:26:28
no chyba cos mowili
bartek.klasa 12:26:51
nie wiem
bartek.klasa 12:26:58
a spr z niemca to w czwratek ?
bartek.klasa 12:26:58
;]
siwCa 12:27:07
skad mam wiedziec
siwCa 12:27:07
;];]
bartek.klasa 12:29:13
no chyba cos mowiła
siwCa 12:29:51
nie wiem ;]
konkretne rozmowy dwóch intelektualistów z klasy :)

*_*Cypriani [ White Trash ]
siwCa ----> OMFG

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
siwCa no baaaardzo konkretne

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Kasztanio-->
fajne panienki..
Grube opalone na skwarki
plaża..
I cały ten syf na niej
słońce..
A wychodzi czasem zza chmur?
woda..
I cały syf w niej
piasek..
Zimny mokry i zasyfiony
noo booombastic :D
Jak jakiś dres swoim BMW podjedzie i bagażnik otworzy

Harrvan [ Legend ]
Jeckyl
Serio ? Ja tam bylem na takiej fajnej plazy i bylo zupelnie inaczej ...
Moze trafiles na zla plaze ? Moze to byla plaza dla poslow i poslanek ?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
No ale w Polsce??
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
siwCa--> hahahah
Wrzucaj na basza ;)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Jeckyl --> bez kitu musiałeś trafić na BARDZO złą plaże :)

Harrvan [ Legend ]
Tylko w Polsce sa plaze dla poslow i poslanek ... az dziw ze cie wpuscili
Czy nie miales czasami kola ratunkowego w ksztalcie kaczuszki ? Moze cie w takim razie z prezesem pomylili ...
A co do tej fajnej plazy to w Polsce - owszem moze byc lepiej ale nie narzekam. Piekne dziewczyny, zero ubran, w miare czysta woda i jeden facet na tej plazy - ja

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Tak serio to nigdy nie byłem :PPPPP

Harrvan [ Legend ]
Ale gdzie ?
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
co ty chrzanisz Jeckyl.. nigdy na plaży nie byłeś?? O_o

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nad morzem :P

Harrvan [ Legend ]
To moze chociaz nad jeziorem ?
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
łooo lol :D
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie no kąpię się od czasu do czasu :P
Nad morzem po prostu jeszcze nie byłem :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Ok...idę się pouczyć, bo jutro szkoła...;/ Wrócę później...
Harrvan [ Legend ]
U mnie w miescie jest takie miejsce jak Morze Stracen ... w rzeczywistosci jest to zwykla rzeczka i most z ktorego skacza nieszczesnicy ... ile to juz moich wrogo ... ekhem przyjaciol tam stracilo zycie ... pokoj ich duszy
Fajne takie morze ...
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Jeckyl to zapraszam w sezonie najlepiej:)
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Tylko gdzie dokładnie?

PlayStation_fan [ O_o ]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Jeckyl --> ja będe imprezował zapewne w Jastarni najczesciej:) wiec tam zapraszam :P postawie piwo nawet :)

siwCa [ Legend ]
kasztan, a na Helu bywas z?

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
siwCa --> czasami :) pooglądać foki w fokarium :P a co ?:)

siwCa [ Legend ]
a nic, chyba w tym roku się tam zjawie na jakiś czas. w razie czego moglibyśmy się napić za robotników w Izraelu :)
PlayStation_fan [ O_o ]
Byłem trochę w tej karczmie. Myślałem że zmieniepoglady. Ale nie. Ta karczma naprawdę jest spamerska. Aż przykro ;(

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
PlayStation_fan [*]
[reklama]świeczka ufundowana przez firmy Microsoft i Nintendo[koniec_reklamy]

siwCa [ Legend ]
PSFAN, będzie na Ciebie brakowało. Nie musisz już tu zaglądać zbólem zniesiemy Twe odejście.
[*]
PlayStation_fan [ O_o ]
Stranger co niby ta świeczka ma znaczyc? Ech kolejna głupia GOLowa tradycja.
Mimo wszystko będe tu zaglądał, bo ta karczma ujest idealna do prowadzenia wojen.
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
siwCa --> jak by co to mozna sie ustawić na jakieś bro :) ja zawsze chetnie :) tylko odpowiednio szybciej daj znac:P
PlayStation_fan --> taki z Ciebie wojownik ?
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
i nie PSFan.. nie dam Ci napisac 300 posta :D
new part
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6252299&N=1