GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (640) - 20

09.04.2007
15:40
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (640) - 20

09.04.2007
15:41
[2]

Loon [ Panicz ]

piersi!

09.04.2007
15:41
smile
[3]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

09.04.2007
15:42
[4]

Taikun44 [ NDSL ]

e tam, konto Loona czy tam moje ;) i tak na jedno wychodzi ... :D

09.04.2007
15:42
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

pff prawie dwuminutowe = lipne :P

09.04.2007
15:42
smile
[6]

Gandalf [ Wizard ]

Cóż poradzić, muszę znikać na 1000 postów przed.

Taikun, tylko się dobrze postaraj, gdy przyjdzie pora. :>

edit: Jak Taikun zdobędzie 6 milionowy post to się powieszę

Tai, masz dodatkową motywację. :)

09.04.2007
15:42
[7]

PlayStation_fan [ O_o ]

Nie potrzebnie poszedłem do toalety. Może gdyby nie to ja bym złapał piersi. Może następnym razem się uda
EDIT: Jak Taikun zdobędzie 6 milionowy post to się powieszę

09.04.2007
15:43
[8]

Taikun44 [ NDSL ]

ai ser

09.04.2007
15:43
smile
[9]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Łaka-faka!

09.04.2007
15:43
smile
[10]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

eeee tam.. ja sobie pojde do dziołchy to też sobie piersi pomacam :D

09.04.2007
15:44
[11]

Taikun44 [ NDSL ]

łaka łaka łaka łaka :D

09.04.2007
15:45
smile
[12]

PlayStation_fan [ O_o ]

łaka-sraka
EDIT: Wiecie kto zdobył 5 milionowy post? Jeśli tak to kto i jak brzmiał ten post?

09.04.2007
15:46
smile
[13]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Czy wy naprawdę nie potraficie pisać normalnych postów, tylko ciągle jakieś sraka pukapuka dupaka? :/

PlayStation_fan --> Nie, ale wiemy kto zdobył 4-milionowy post :>

09.04.2007
15:47
smile
[14]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

eeee tam.. przynudzacie.. ide na piwo :)

09.04.2007
15:47
smile
[15]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Stranger, mowisz jakbys ich nie znal :)

09.04.2007
15:48
smile
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Orl@ndo -->

spoiler start
a co... trzeba jakoś dospamować do tych 6 milionów :P
spoiler stop

09.04.2007
15:49
[17]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

łaka łaka łaka łaka :D

Odrazu skojarzyło mi sie z kloaka xD

09.04.2007
15:51
[18]

Taikun44 [ NDSL ]

łaka łaka Stranger :P

09.04.2007
15:51
smile
[19]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Dobra. Spadam do rodiznki

09.04.2007
15:59
smile
[20]

Flyby [ Outsider ]

..gulgotały raz japońce
o truskawce i biedronce
tak bez przerwy gulgotały
bo nagrodę dostać chciały

09.04.2007
16:02
[21]

PlayStation_fan [ O_o ]

Jak myślicie kto zdobędzie 6 milionowy post?

09.04.2007
16:05
smile
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

gadasz z nim :]

09.04.2007
16:07
smile
[23]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Stranger-> na czitach to każdy może:P

09.04.2007
16:08
smile
[24]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

jakich czytach :P 4-milionowy wygrałem jednym uczciwym postem ;)

09.04.2007
16:09
[25]

Taikun44 [ NDSL ]

i co w nim napisałeś ? "dupa" ?

09.04.2007
16:10
smile
[26]

PlayStation_fan [ O_o ]

postów: 5,999,007
Już mniej niż tysiąc ;)

09.04.2007
16:12
smile
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> nie - lamy™ :)) poszukaj wątek Soula jeśli sądzisz, że ściemniam ;)

09.04.2007
16:15
[28]

Taikun44 [ NDSL ]

;) czytałem chyba gdzieś o tym już ... chyba ;)

09.04.2007
16:17
smile
[29]

Flyby [ Outsider ]

..z tego wniosek że trzeba pisać o lamach ;)

09.04.2007
16:20
[30]

PlayStation_fan [ O_o ]

Prawdopodobieństwo napisania 6 milionowego postu jest, takie jak szansa na wygranie w lotka. Z tą różnicą że posty piszesz za darmo :)
EDIT: Na razie ide, ale wróce zgranąc 6 milionowego posta

09.04.2007
16:20
[31]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Ja tam w lotka kiedyś 50zł wygrałem;p

09.04.2007
16:25
[32]

Taikun44 [ NDSL ]

ja ostatnio jak ta kumulacja była wygrałem 10 mil ... ekhm ... mamo miałem nikomu nie mówić :/ fak ... to nas teraz ruska mafia namierzy ;(

09.04.2007
16:32
[33]

Taikun44 [ NDSL ]

sry ze podbijam sam siebie ale ... tak sobie pomyślałem że może soul albo jakaś inna gruba ryba podbiła liczbę postów, powiedzmy parę razy o 30 nikt by tego nie zauważył, i teraz każdy czai się na tego 6 mln posta a może on juz padł :)

09.04.2007
16:40
smile
[34]

beowulff [ X ]

nothing

09.04.2007
16:40
smile
[35]

Sandro [ GOL ]

Kurczę, za wcześnie!

A tobie tylko jedno w głowie, Taikun...

09.04.2007
16:41
[36]

Taikun44 [ NDSL ]

xD Sandro a ja myślałem że przedwczesne wytryski są domeną starszych panów ... ;)

09.04.2007
16:42
smile
[37]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"kto to jest Téo ????"
archnemesis Father Michaela ;)

09.04.2007
16:42
smile
[38]

beowulff [ X ]

lol

09.04.2007
16:43
smile
[39]

Taikun44 [ NDSL ]

<< archnemesis

09.04.2007
16:43
smile
[40]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"sry ze podbijam sam siebie ale ... tak sobie pomyślałem że może soul albo jakaś inna gruba ryba podbiła liczbę postów, powiedzmy parę razy o 30 nikt by tego nie zauważył, i teraz każdy czai się na tego 6 mln posta a może on juz padł :)"
za dużo PB :D

09.04.2007
16:45
smile
[41]

Taikun44 [ NDSL ]

<< Stranger >> taaa ... kto zgarnie 6 mln posta trafia do Sony obok Bellicka ;)

09.04.2007
16:46
smile
[42]

PlayStation_fan [ O_o ]

Wróciłem
"taaa ... kto zgarnie 6 mln posta trafia do Sony obok Bellicka ;)" Taikun ja nie chce do Sony :(

09.04.2007
16:46
[43]

Sandro [ GOL ]

A nie pamiętacie czy przy 5 milionach postów można było sprawdzić, ile już postów na forum napisano? Bo chyba licznik ukryto...?

09.04.2007
16:46
[44]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Sandro --> wtedy ukryto na kilka k postów przed końcem :) teraz najwyraźniej nie będzie żadnego świętowania :)

09.04.2007
16:46
smile
[45]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Zaraz, to kiedy 19 część była? Rano było jej 50 postów...

09.04.2007
16:47
[46]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Dj4ever->Czas to post a post to czas;]

09.04.2007
16:50
smile
[47]

Harrvan [ Legend ]

Juz tylko 632 posty ! do 6 KK

Wielkie odliczanie w DDw czas zaczac :P

09.04.2007
16:52
smile
[48]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Niczym jak odliczanie na nowy rok:P

09.04.2007
16:56
[49]

Taikun44 [ NDSL ]

Heh, musze za 30 minut jechać zawieźć laptopa, które naprawiałem ... czyli sie kuźwa na 6 mln posta nie załapie

09.04.2007
16:57
[50]

PlayStation_fan [ O_o ]

Taikun - łehehehe. I dobrze ;p

09.04.2007
16:57
smile
[51]

Harrvan [ Legend ]

Taikun napisz sobie program ktory napisze za ciebie tego posta :P

moj 2900 post na forum :P

09.04.2007
16:57
[52]

Taikun44 [ NDSL ]

hmmm ...

09.04.2007
16:58
smile
[53]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Heh, musze za 30 minut jechać zawieźć laptopa, które naprawiałem ... czyli sie kuźwa na 6 mln posta nie załapie"
<<<

A ja muszę iść do fryzjera i kosmetyczki :P

09.04.2007
16:58
smile
[54]

Flyby [ Outsider ]

..uuu ..jak gotuje się w kociołku ;)

09.04.2007
16:58
smile
[55]

Harrvan [ Legend ]

Stranger

A po co ? Lubimy cie takiego jaki jestes prawda Taikun ? :P

09.04.2007
16:59
[56]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> gej okej ! :)

09.04.2007
17:05
[57]

PlayStation_fan [ O_o ]

Planuje napisac 6 milionowy post właśnie w ddw

09.04.2007
17:07
smile
[58]

Sandro [ GOL ]

Planować możesz, ale i tak napiszę go ja!

09.04.2007
17:08
[59]

Mr.Eko [ Michael Scofield ]

Whazz up...

09.04.2007
17:08
[60]

Taikun44 [ NDSL ]

22 minuty macie ;p

09.04.2007
17:09
smile
[61]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Się zobaczy....

09.04.2007
17:10
smile
[62]

PlayStation_fan [ O_o ]

W koncu okaże się że 6 milionowego posta, napisze jakiś junior i nawet nie będzie wiedział co zrobił -_-

09.04.2007
17:11
[63]

Taikun44 [ NDSL ]

:o

09.04.2007
17:12
[64]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Tym wymiataczem będe ja! Ot co!

09.04.2007
17:14
smile
[65]

strangeruczelniany [ Junior ]

ja jestem juniorem, nie będę nawet wiedział co uczyniłem i chętnie zgarnę tego 6-milionowego posta :))))

09.04.2007
17:15
[66]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger co a chamski spam ... mozliwe zeby w 15 minut dowalic 500 postów ? :>

09.04.2007
17:15
smile
[67]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

już poleciał jakiś (oficjalny) wątek :D

Sandro --> Skasowano "oficjalny" wątek o 6-milionowym poście :)

09.04.2007
17:16
[68]

Sandro [ GOL ]

Mi się wydaje czy licznik się cofnął? O_o

A, już jasne :)

09.04.2007
17:16
[69]

Taikun44 [ NDSL ]

d*** tam wychodze ;)

życze Strangerowi powodzenia i przelewam na niego moc moich 11 tysięcy postów na GOLu :)

09.04.2007
17:17
smile
[70]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> :O

..ale zdajesz sobie z tego sprawę, że na żaden procent z wygranej nie możesz liczyć? :P

09.04.2007
17:17
[71]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Licznik się cofnął bo poleciał wątek "6 milionowy..."

09.04.2007
17:18
smile
[72]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dzień Dobry :) Ładny mamy poniedziałek prawda :D


spoiler start
kurde ludzie ale wy spamujecie :P
spoiler stop

09.04.2007
17:18
[73]

PlayStation_fan [ O_o ]

Licznik się cofnoł? Nie zauważyłem

09.04.2007
17:18
smile
[74]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Madziara sucha czy mokra? ;]

a tak fogule :*

09.04.2007
17:18
smile
[75]

Taikun44 [ NDSL ]

jak mają wygrać te farmazony i dzieci z IQ < IQ banana to wolę żebyś wygrał Ty z IQ konia > IQ > IQ banana

09.04.2007
17:20
smile
[76]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Stranger :* juz wyschnęłam :D:P

09.04.2007
17:22
[77]

frer [ God of Death ]

szybciej piszcie, żeby ktoś z ddw napisał 6 000 000 posta ;)

09.04.2007
17:22
smile
[78]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A to dobrze... choć taki Tweety ponoć ładniej wygląda gdy jest odrobinkę zmoczony ;]

09.04.2007
17:23
smile
[79]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Ja chcem napisać!!!1
A tak w ogóle to zacząłem "Sąsiedzi: Puzzle" :)

09.04.2007
17:23
[80]

PlayStation_fan [ O_o ]

Kurde, poszedł bym sobie pograc, ale nie chcę stracic szansy na 6 milionowy post -_-

09.04.2007
17:25
[81]

frer [ God of Death ]

PlayStation_fan --> Ja też nie chce stracić, ale w sumie dobrze, bo kciuk mi odpocznie od męczenia pada w FF9. :)

09.04.2007
17:26
[82]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Dj4ever-czekam, miejmy nadzieje że będzie dobra jak poprzednie;]
Kurka ale palce mne ibolą od grania na gitarze;/

09.04.2007
17:26
smile
[83]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Stranger mój Tweety nie lubi moczyć sobie piórek :P

09.04.2007
17:27
smile
[84]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Tak sobie myślałem dlaczego przed chwilą było 5,999,5xx a po odświeżeniu 5,999,458. :P

09.04.2007
17:29
[85]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Scar>> pewnie jutro będzie :)
Dzisiaj się nie wyrobię bo faderostwo jest uczulone na takie rzeczy i gdyby mnie z tym zobaczyli.... :(
I będzie dużo dłuższyod poprzednich, trwający prawie 10 min... :]

09.04.2007
17:30
[86]

frer [ God of Death ]

Ciekawe czy zostanie ujawniona treść 6-milionowego posta, pewnie będzie coś w stylu: "było" albo ":)"

09.04.2007
17:39
smile
[87]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Dobra, to ja spadam oglądać film. :) Prawa do zdobycia 6-milionowego posta przekazuję... eee... hmm... jakiemuś juniorowi :P

09.04.2007
17:41
[88]

PlayStation_fan [ O_o ]

Już nie dugo 6 milionowy post. Kurde jakie napięcie ;)
Shifty007 to będzie jakaś wypowiedź z ddw ;p

09.04.2007
17:41
smile
[89]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

frer --> ja bym stawiał, że będzie to jakaś ciekawa, rozbudowana wypowiedź z wątku seryjnego lub jakiejś karczmy.

09.04.2007
17:52
smile
[90]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Miejmy nadzieję, że wygram ;p
no właśnie, przewidują jakieś nagrody?

09.04.2007
17:55
smile
[91]

PlayStation_fan [ O_o ]

5,999,640 postów. Nie wytrzymam tego napięcia

09.04.2007
17:57
[92]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

dj4ever --> Pewnie po abonamencie(roczny M@yclub) dostaną posty 5.999.999, 6.000.000 i 6.000.001, tak jak, o ile dobrze pamiętam w zeszłym roku.

09.04.2007
17:59
[93]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

dj4ever --> Pewnie po abonamencie(roczny M@yclub) dostaną posty 5.999.999, 6.000.000 i 6.000.001, tak jak, o ile dobrze pamiętam w zeszłym roku.

<mruczy>

09.04.2007
17:59
smile
[94]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

ja chcem ;)

Tylko o ile pamiętam roko temu soul wyłączył licznik, a teraz jakoś cicho - może nie przewidział żadnych "nagród"

09.04.2007
18:01
smile
[95]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

A tu słynny post Strangera: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4136488

09.04.2007
18:08
smile
[96]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

<<Lama
to teraz powinno być "Sawyer"

09.04.2007
18:16
smile
[97]

beowulff [ X ]

Ciekawe czy Jade empire pojdzie na 9600 wlasnie mi przyniesli teraz
INSTALUJE SIE !!

09.04.2007
18:16
[98]

PlayStation_fan [ O_o ]

Szykujcie się Spartanie! Jeszcze trochę i 6 milionowy post

09.04.2007
18:17
smile
[99]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

DIS IS SPARTA!!!!1ONE

09.04.2007
18:18
smile
[100]

beowulff [ X ]

tunajt dej daj!!!

09.04.2007
18:19
[101]

PlayStation_fan [ O_o ]

Prepare for glory!

09.04.2007
18:19
[102]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

O Jezus! O Jezus! O Jezus! Zaraz pewnie będzie 6 milionowy post!

09.04.2007
18:19
[103]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

uspokojcie się chłopaki jeszcze aż 150 :P

09.04.2007
18:22
[104]

PlayStation_fan [ O_o ]

Pamiętajcie dzielni Spartanie. Ten dzień przejdzie do historii

09.04.2007
18:24
smile
[105]

beowulff [ X ]

Spartans!! Lay down Your weapons!! -Persian!! Come and get them!!

09.04.2007
18:25
[106]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Kto cię zrobił? Pomszczę cię.
tak powinien brzmieć 6mln post ^

09.04.2007
18:28
smile
[107]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

A ja sie wyrwe z tłumu i zapytam o co chodzi z tym 6 milonowym postem :D

09.04.2007
18:28
smile
[108]

beowulff [ X ]

Czesc Madzia :*

09.04.2007
18:29
smile
[109]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

dj4ever->Fatality xD

09.04.2007
18:30
smile
[110]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Witam witam :*

09.04.2007
18:31
smile
[111]

Sandro [ GOL ]

Madzia - to jest sposób leczenia kompleksu małego członka.

A tak w ogóle to :*

09.04.2007
18:31
smile
[112]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

witamy Cię!

09.04.2007
18:32
smile
[113]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Już niedługo 6 mln....

09.04.2007
18:32
smile
[114]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

aaa rozumiem :D wiec prawdopodowbie wszyscy tu mają małe członki :P
dobra moze PRAWIE wszyscy :P

:*

09.04.2007
18:34
smile
[115]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

...chyba 3 cm to nie mało??
a ta w ogóle cześć Madziu :)

09.04.2007
18:35
smile
[116]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dj chcesz zgarnąc 6 mln za 3 cm :P eeeee no wiesz :P wsydz sie :P

Cześć :)

09.04.2007
18:36
smile
[117]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Moszna i tak... ;)

09.04.2007
18:36
[118]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

boję się że przegapię 6 milionowy

09.04.2007
18:36
[119]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

nadzieja

09.04.2007
18:36
smile
[120]

Sandro [ GOL ]

Myślę, że to... już!

09.04.2007
18:36
smile
[121]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

To był TEN post. Dziękuję. ;P

09.04.2007
18:36
smile
[122]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

*wpada do DDW załapać się na 6-milionowego posta*

:>

09.04.2007
18:37
smile
[123]

PlayStation_fan [ O_o ]

dupa

09.04.2007
18:37
[124]

SkyKnight [ Legionista ]

juz jest 6kk? ;)

09.04.2007
18:37
smile
[125]

beowulff [ X ]

:)

09.04.2007
18:37
smile
[126]

Sandro [ GOL ]

ROTFL! W sekundę przybyło 16 postów!

Aha, i żeby nie było - liczy się technika, nie rozmiar :)

09.04.2007
18:37
[127]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

OMG! To już jest!

09.04.2007
18:37
[128]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

ominąłem ;(

09.04.2007
18:38
[129]

beowulff [ X ]

LOL!

09.04.2007
18:38
smile
[130]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

I jak tam? Komu się udało? :)

09.04.2007
18:38
[131]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

ja złapałem to ->

09.04.2007
18:38
smile
[132]

Loon [ Panicz ]

Heh gratuluję Wam, gratuluję sobie ;).

09.04.2007
18:40
smile
[133]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Wszyscy powariowali :P

09.04.2007
18:40
smile
[134]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Jeśli mnie wzrok nie myli, to w ciągu jednej minuty padło ponad 80 postów. :]

09.04.2007
18:41
[135]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

pewnie sporo postow poleci z tej ostatniej chwili przed jubileuszem :) hehe, a jak wygra Stranger z postem 130 z tego watku to beda dopiero jaja :)

09.04.2007
18:42
smile
[136]

techi [ Kami ]

Stranger nie może wygrać!
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

*Coś w stylu okrzyku Lorda Vadera;]*

09.04.2007
18:44
smile
[137]

PlayStation_fan [ O_o ]

Ale nagle przybyło tych postów -_- Niestety ja nie zdobędę 6 milionowego posta bo napisalem chyba trochę za późno
Ciekawy jestem, kto wygrał

09.04.2007
18:53
[138]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Jak myślicie, kiedy napiszą kto wygrał?

09.04.2007
18:54
smile
[139]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

techi --> Ależ ja się nawet nie starałem :)))

09.04.2007
18:56
[140]

Taikun44 [ NDSL ]

:o

09.04.2007
19:04
smile
[141]

PlayStation_fan [ O_o ]

No to czekamy na 7 milionowy post ;)

09.04.2007
19:06
smile
[142]

Harrvan [ Legend ]

Moze to bedzie ten szczesliwy post ? :P

09.04.2007
19:18
[143]

PlayStation_fan [ O_o ]

6 milionowy post już jest, więc idę sobie pograc w TD:U

09.04.2007
19:21
smile
[144]

Taikun44 [ NDSL ]

gdzie moj endees łooo, gdzie mój endees łooo

09.04.2007
19:47
smile
[145]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ja chcem trzeci sezon 24!!!!!!!!!11ein

09.04.2007
19:48
smile
[146]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Ja chcę gitarę elektryczną!:P

09.04.2007
19:50
smile
[147]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Stranger -> z okazji 4 milionowego tez sie podobno nie strales :>

09.04.2007
19:59
smile
[148]

PlayStation_fan [ O_o ]

Jest dziś coś ciekawego w tv? Bo nie wiem co sobie, oglądnąc

09.04.2007
20:06
smile
[149]

PlayStation_fan [ O_o ]

up!

09.04.2007
20:12
smile
[150]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Wróciłem od rodzinki. Teraz się delektuje ciastkami ;D

09.04.2007
20:18
smile
[151]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

a ja wróciłem sobie z piwka i mam humorek :)

09.04.2007
20:58
smile
[152]

PlayStation_fan [ O_o ]

Ludzie co tu tak cicho?

09.04.2007
21:05
[153]

beowulff [ X ]

okupacja

09.04.2007
21:05
[154]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Donnerwetter...

09.04.2007
21:14
[155]

Buby [ Perfekt ]

Wszyscy oglądają Kilera :P

09.04.2007
21:15
[156]

PlayStation_fan [ O_o ]

Kilera to ja już z 5 razy widziałem ;)

09.04.2007
21:16
smile
[157]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

PlayStation_fan sie nudzi :D hy hy to widac :P

Buby a nie prawda ja ogladam "Zróbmy sobie wnuka" :P

09.04.2007
21:16
[158]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Trzeba rozgrzać atmosferę

09.04.2007
21:17
smile
[159]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Witam Elfke :)

09.04.2007
21:19
smile
[160]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Ja tam pieprze Kilera :P oglądam to co Madziara :D

09.04.2007
21:19
smile
[161]

beowulff [ X ]

Maanam - CYKADY NA CYKLADACH





*_*Cypriani -> BI ? OO

09.04.2007
21:20
smile
[162]

Harrvan [ Legend ]

na ktorym programie ten Killer ?

09.04.2007
21:21
smile
[163]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

*_*Cypriani noo i bardzo dobrze :D kiler sie nudny robi jak sie go oglada parenaście razy.

09.04.2007
21:21
[164]

PlayStation_fan [ O_o ]

Harrvan --> na TVN. Zaczoł się o 20:00

09.04.2007
21:22
[165]

Harrvan [ Legend ]

Dawno sie zaczal ? Bo mam nadzieje sobie obejrzec

09.04.2007
21:22
[166]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

TeVeN

Od 20 jest

09.04.2007
21:26
smile
[167]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

So it's on... and on... and on...
And on... and on... aaaannndddd ooooooooonnnnnnnn

HEAVEN AND HEEELLL!!!


\n/

09.04.2007
21:27
[168]

beowulff [ X ]

\m/

09.04.2007
21:28
smile
[169]

PlayStation_fan [ O_o ]

nuuuuuuuuuuuudy. Nie ma co robic ;(

09.04.2007
21:35
smile
[170]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Plejstejszyn_fajn ----> a co PS siadł ?? :P

09.04.2007
21:35
[171]

Taikun44 [ NDSL ]

;d piratów zabrakło

09.04.2007
21:36
smile
[172]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Taikun xD

09.04.2007
21:37
[173]

PlayStation_fan [ O_o ]

Taikun dla twojej wiadmości nie gram na piratach
*_*Cypriani --> brat gra na ps2, a psp się ładuje

09.04.2007
21:38
[174]

Taikun44 [ NDSL ]

PSF >> :D rotfl & Lol i inne skróty których nie znam

09.04.2007
21:38
[175]

*_*Cypriani [ White Trash ]

PS_Fan ----> No to czapka... Wychodzi jednak na to że bez PieCa nie możesz zyć :P

09.04.2007
21:40
smile
[176]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

"inteligentni ludzie sie nie nudzą"

jednak coś w tym jest :D

09.04.2007
21:41
smile
[177]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

PlayStation_fan --> Spróbuj ukończyć tą grę:

09.04.2007
21:42
[178]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Stranger ----> wtf linku nie chce otworzyc :o

09.04.2007
21:42
[179]

PlayStation_fan [ O_o ]

Stranger a może tak byś dobrego linka dał? -_-

09.04.2007
21:43
smile
[180]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

proszę:

09.04.2007
21:44
smile
[181]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Stranger --> nie znasz jakiejś nowszej gierki ?? :)

09.04.2007
21:46
smile
[182]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Cholera jak w najbliższym czasie zainwestuje te pieprzone 30 zł w myszke optyczną to przjedę tą grę xD

09.04.2007
21:46
smile
[183]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

kasztaneczuszek® -->
1) Ta wersja właściwie nigdy się nie nudzi. Końcowy filmik (hard porno) jest zniewalający. ;]
2) Grafika to nie wszystko. :P

09.04.2007
21:48
[184]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Stranger --> mam za słabą karte dźwiekową do tej gry :(

09.04.2007
21:54
[185]

PlayStation_fan [ O_o ]

Stranger za duże wymagania ma ta gra :( Mój komputer jej nie podciągnie

09.04.2007
21:56
smile
[186]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

nie kłam! i tak wiemy że masz Parkinsona !

09.04.2007
22:00
smile
[187]

PlayStation_fan [ O_o ]

Idę grac, bo psp się podładowało ;) Jak zwykle w Tekken DR

09.04.2007
22:04
smile
[188]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Krzyż na drogę :)

spoiler start
Bomba w kieszeń ]:->
spoiler stop

09.04.2007
22:25
smile
[189]

Taikun44 [ NDSL ]

kurwaaaaa ;D

niezłe :)

09.04.2007
22:29
smile
[190]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

co jest taikun ?

09.04.2007
22:30
smile
[191]

Taikun44 [ NDSL ]

waszą gre na parkinsona przeszedłem ;P

09.04.2007
22:31
smile
[192]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A dałeś buzi miłej pani? :D

09.04.2007
22:33
[193]

Taikun44 [ NDSL ]

buzi nie ... do buzi tak :P

09.04.2007
22:34
[194]

beowulff [ X ]

fuck!!!

Stranger.....

09.04.2007
22:35
[195]

Taikun44 [ NDSL ]

:) kolejny ...


... proponuję by wykonanać publiczną kastrację tempom łyrzeczkom na Strangerze, w Bielsku Białej na rynku !!!!1111łałałan

09.04.2007
22:36
smile
[196]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

zabije Cię! i jeszcze ten tekst żeby dźwięk podkręcić!

09.04.2007
22:36
smile
[197]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A skąd ty wiesz, że w Bielsku jest rynek? :O

"zabije Cię"
Musiałbyś najpierw zabić wszystkie osoby stojące w kolejce do zabicia mnie ;] i czemu emotkę zmieniłeś? :P

09.04.2007
22:38
smile
[198]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Jutro pierwszy dzień wolny acz bez kościoła :D

09.04.2007
22:38
smile
[199]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

09.04.2007
22:38
smile
[200]

beowulff [ X ]

co wy wiecie o zabijaniu moj dziadek byl rzeźnikiem

09.04.2007
22:41
smile
[201]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Zresztą nie wiem o co ten cały hałas... już od najmłodszych lat uczą żeby nie ufać nieznajomym :P

09.04.2007
22:42
smile
[202]

beowulff [ X ]

ekm, ale Stranger powiedz im prawde nie badz taki, oni za krutko sa na tym forum nie znaja twojej przeszlosci :)

09.04.2007
22:46
smile
[203]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

No nie, nabrali sie na labirynt...

Piątka Stranger!!

09.04.2007
22:49
[204]

beowulff [ X ]

wrrrrr

09.04.2007
22:49
smile
[205]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

beowulff --> Nieudolnie próbujesz naśladować tamtą panią. :P

09.04.2007
22:50
[206]

beowulff [ X ]

stare nawyki, za "nowo" tu jest :)

09.04.2007
23:02
[207]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

ej, a co w końcu z tym 6 milionowym postem?

09.04.2007
23:06
[208]

beowulff [ X ]

a co ma byc?

09.04.2007
23:08
smile
[209]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> Kompletnie ci już padło na "musk"? :/
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6163557&N=1

09.04.2007
23:10
smile
[210]

beowulff [ X ]

ROTFL!!!!!!!

09.04.2007
23:12
smile
[211]

Arxel [ Legend ]

Ale wyjechał ;]

btw. Bry wieczór

09.04.2007
23:12
smile
[212]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

no powinni powiedzieć kto "zwyciężył" i co wygrał (tak było przy 4 i 5 milionowym)

09.04.2007
23:15
smile
[213]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

buhahahha:)

09.04.2007
23:15
[214]

beowulff [ X ]

Oj, bedzie ale pewnie jutro alo w srode, soul jeszcze musi ucunac nie potrzebne posty tak wiec to potrwa chwile...
łamiace regulami, spam....

09.04.2007
23:16
[215]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

jakie niepotrzebne posty?

chyba wiem co masz na myśli :) 118,119

09.04.2007
23:18
smile
[216]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Np. które łamią regulamin

Zresztą...i tak pewnie nie wygrałeś

09.04.2007
23:41
[217]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

późnawo sie robi :D

09.04.2007
23:41
smile
[218]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Czas na wiosenny avatar...

09.04.2007
23:41
[219]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> napisałbym coś w tamtym wątku, ale jako że Soul mógł się dzisiaj przejść, jutro będzie miał zły humor i znowu mi poleci po rankingu napisze coś tutaj :)

1. nie jestem Loonem ;)
2. nie podoba mi się że sobie tak moją reką na lewo i prawo wymachujesz .. mam nadzieje ze chodzi o lewą bo prawa mi potrzebna :>
3. jeśli chodzi o Loona .... hmmm, ot taki chłopaczek, który chce zaistnieć, myśli że jest najlepszy, najprzystojniejszy, ma największy talent, itd. itp. prawda niestety jest inna, brutalna i nie chce mi się tutaj o niej pisać ... jednak ... ostatnio tak sobie czytam to forum i czytam ... i dochodzę do wniosku że gdy Loona wyskakuje z tym swoim mega żartem które powinni zrozumieć jedynie osoby z IQ > 210 nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy może ucieć pod kołderkę i waląc gruchę o tym zapomnieć :/ no i to całe reklamowanie gejbeku, panie, kogo my tu chcemy oszukać. Zin ? Mamo a to takie coś co piszą dzieci do CDA? Podoba mi się odpowiedź Soula w wątku podanym przez Ciebie :) Trzy zdania, a jakie wspaniałe (nie wchodze SOulowi do dupy ;))

4. ku^wa nie jestem Loonem :)

09.04.2007
23:46
smile
[220]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Dobranoc wszystkim...

09.04.2007
23:47
smile
[221]

Gandalf [ Wizard ]

albo nieważne

09.04.2007
23:48
[222]

Taikun44 [ NDSL ]

jak gandi mówi że nie ważne to nie ważne ;)

09.04.2007
23:49
smile
[223]

Gandalf [ Wizard ]

Cholera, Taikun, przed tobą nic nie umknie. :>

09.04.2007
23:49
smile
[224]

beowulff [ X ]

Tai = Loon

Przeciez wszyscy to wiedza wiec poco zaprzeczac :)

09.04.2007
23:52
[225]

Taikun44 [ NDSL ]

Gandi >> bo ja jestem trzeci bliźniakiem i mam moda na Golu ;)

beowulff >> Bo nie lubie jak mi facet wchodzi pod kołderke w nocy, chce robić laske i mówi "O Loon ale duży" -_- tyle ...

edit. dżizas ... szefie za co znowu mi poleciał ranking ? grzeczny byłem przecież :/

09.04.2007
23:54
smile
[226]

beowulff [ X ]

hmmmm

10.04.2007
00:27
smile
[227]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun44 --> aha czyli potajemnie przyznajesz się ,że jesteś Loonem? :P

10.04.2007
00:29
[228]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger jeśli Ci od tego staje to mogę być nawet Józefem Oleksym, Aleksandrem Kwaśniewskim czy Kasią Tusk.

10.04.2007
00:29
smile
[229]

Harrvan [ Legend ]

Looney Stranger Looney Taikun tylko jeden normalny Gandalf

uc uc uc

Bryke ma niekiepska choc w TDU ciagle przegrywa

uc uc uc

Jednak najlepszym gosciem jest Harrvanek

uc uc uc yo ziaaaa \m/

10.04.2007
00:31
smile
[230]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taa... staje w gardle... i chce wydostać się na zewnątrz :P

10.04.2007
00:31
smile
[231]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

:)

10.04.2007
00:32
smile
[232]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Łaka-faka, mrok cały rok i chyba to na tyle, idę spać.

10.04.2007
00:32
[233]

Taikun44 [ NDSL ]

Nie wiedziałem że z połykiem bierzesz ... w takim razie mogę być nawet Kasią Cichopek i tym gejem Hakielem w jednej osobie

10.04.2007
00:33
smile
[234]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Strangera podnieca tylko David Haselhoff czy jak on sie tam zwal

10.04.2007
00:34
[235]

Taikun44 [ NDSL ]

i te kudły na klacie ...

heh ... juz wiem za co mi ranking poleciał ... 0_0 no bez przesady

10.04.2007
00:34
smile
[236]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

David Hasselhoff

10.04.2007
00:40
smile
[237]

beowulff [ X ]

uga-czaka, uga-czaka, uga-czaka, uga-czaka, uga-czaka,

10.04.2007
00:42
[238]

Taikun44 [ NDSL ]

dobra moj szatański Pikachu mówi dobranoc ...

... Stranger dzisiaj Cie nie wpuszczam przez okno ... odpoczać chce

10.04.2007
05:36
smile
[239]

siwCa [ Legend ]

pucza hendz ap for ditroit turutututtututu!!!!!111


wróciłem, czas spać :)

10.04.2007
05:42
smile
[240]

Flyby [ Outsider ]

..o tej porze jeszcze mnie tutaj nie było ..hmm

10.04.2007
07:59
smile
[241]

Garbizaur [ Legend ]

i po świętach...

10.04.2007
08:06
smile
[242]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Czas na kawę :)

10.04.2007
08:10
smile
[243]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Czy ja jeszcze śpię?!

10.04.2007
08:10
[244]

Taikun44 [ NDSL ]

dlaczego ja musze isc dzisiaj do pracy -_-

10.04.2007
08:30
smile
[245]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Tai nie narzekaj Ja już jestem w pracy :)

10.04.2007
08:35
[246]

sajes [ 54135 ]

Jutro szkoła :/

A ja się zastanawiam, czy będzie nagroda za post 6666666 :P

10.04.2007
08:49
smile
[247]

Flyby [ Outsider ]

..ja chyba zaraz pójdę spać ;) ..tylko się zastanawiam czy przed śniadaniem czy po śniadaniu

10.04.2007
08:59
smile
[248]

PlayStation_fan [ O_o ]

Zabiję się. Jutro je**na szkoła ;(

10.04.2007
09:55
smile
[249]

PlayStation_fan [ O_o ]

up! Ale cisza w tym ddw

10.04.2007
11:17
[250]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

wszyscy mieli nadzieje że jednak naprawde sie zabijesz:/

10.04.2007
11:21
smile
[251]

PlayStation_fan [ O_o ]

kasztaneczuszek® do jutra jeszcz czas.
Kurde, spac mi sie chce bo wczoraj całą noc grałem na PSX. Trzeba było sobie przypomnic strasze gierki.

10.04.2007
11:37
smile
[252]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Dzińdybry :)

OMG to juz wpół do dwunastej ?? :o

Sie pospało zdeczka xD

10.04.2007
11:53
[253]

siwCa [ Legend ]

Siema, buuuu, aha.

10.04.2007
11:58
smile
[254]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

a ja jutro do pracy.. mam nadzieje ze nie bedzie padać xD

elo siwCa

10.04.2007
12:01
[255]

siwCa [ Legend ]

elo, masakra.

10.04.2007
12:02
smile
[256]

Garbizaur [ Legend ]

ale leeeeeje w Wawie...

10.04.2007
12:04
smile
[257]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

u Ciebie tez Garbi?? kurcze.. chciałem iść sobie do pubu ale jak tak pada to mi sie odechcialo zdecydowanie :/ ale wieczorem juz do Gdanska wracam to i tak sie napije:) łoooo :D

10.04.2007
12:05
smile
[258]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Eeee no nie no pogoda typowo barowa :P

Dobrze że moja siorka ma bar to se mogę codziennie chodzić :P

10.04.2007
12:06
smile
[259]

siwCa [ Legend ]

ja pierdole, ale lipa. starszy co roku wygrywał przetarg na ośrodek wczasowy w Ustce, a teraz ch. dni mu się popieprzyły i myślał, że to jest jutro. kurwa mać.

10.04.2007
12:10
smile
[260]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Jeckyl --> niby typowo barowa.. ale nie chce mi sie iść 15min w deszczu żeby sie piwka napić :P no to pozazdrościć siostry :D;P

siwCa --> łoo.. o co kaman bo nie kumam, jaki przetarg, na co?

10.04.2007
12:12
smile
[261]

siwCa [ Legend ]

na prowadzeni ośrodka wczasowego, nie ważne w sumie. pod wpływem impulsu to napisałem. nie jest to nic co by Was intersowało. :)

10.04.2007
12:13
smile
[262]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

siwCa--> Ale by mogło. Ja tam bym się może do Ustki wybrał na wakacje :P

10.04.2007
12:18
smile
[263]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Byłem w Ustce na koloniach ;) Fajne miasteczko i fajne kolonie były ;)

Tak wogóle to dzień dobry

10.04.2007
12:18
smile
[264]

Harrvan [ Legend ]

Ale dobrze mi sie spalo

10.04.2007
12:21
smile
[265]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Ustka? Ja tam wole półwysep :) ciekawsze miejsce :D

10.04.2007
12:21
smile
[266]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Noo... A jak długo :P

10.04.2007
12:24
[267]

siwCa [ Legend ]

Dżeki, Kasztanio - ta, ale on tam do pracy jeździł, a fundusze ładnie leciały. chociaż w sumie 8 lat się tam jeździło w sumie.

10.04.2007
12:26
smile
[268]

Harrvan [ Legend ]

Jeszcze dzis mnie brzuch boli od ogladana Sasiadow na youtube ... teksty niszcza ! doslownie

10.04.2007
12:30
smile
[269]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

no ta siwCa.. fundusze to swoją drogą.. ale ja i tak wole półwysep.. Jastarnia, Jurata, Władek:) wszędzie pełno znajomych [kawiarnie, dyskoteki i inne miejsca] ale tak to jest jak sie od kilku lat jezdzi nad morze, w klubach a własciwie to dyskotekach:P fajne panienki.. plaża.. słońce.. woda.. piasek.. noo booombastic :D

10.04.2007
12:31
smile
[270]

siwCa [ Legend ]

bartek.klasa 12:22:56
tyy
siwCa 12:23:03
jaa
bartek.klasa 12:23:07
jest jutro ten spr z ang ?
siwCa 12:23:15
skad mam wiedziec
bartek.klasa 12:23:38
no chyba cos mowil
siwCa 12:24:35
nie wiem
siwCa 12:24:41
jakies inne sprawddziany sa zapowiedziane ?
bartek.klasa 12:25:46
skad mam wiedziec
siwCa 12:26:28
no chyba cos mowili
bartek.klasa 12:26:51
nie wiem
bartek.klasa 12:26:58
a spr z niemca to w czwratek ?
bartek.klasa 12:26:58
;]
siwCa 12:27:07
skad mam wiedziec
siwCa 12:27:07
;];]
bartek.klasa 12:29:13
no chyba cos mowiła
siwCa 12:29:51
nie wiem ;]

konkretne rozmowy dwóch intelektualistów z klasy :)

10.04.2007
12:34
smile
[271]

*_*Cypriani [ White Trash ]

siwCa ----> OMFG

10.04.2007
12:34
smile
[272]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

siwCa no baaaardzo konkretne

10.04.2007
12:35
smile
[273]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Kasztanio-->
fajne panienki..
Grube opalone na skwarki

plaża..
I cały ten syf na niej

słońce..
A wychodzi czasem zza chmur?

woda..
I cały syf w niej

piasek..
Zimny mokry i zasyfiony

noo booombastic :D

Jak jakiś dres swoim BMW podjedzie i bagażnik otworzy

10.04.2007
12:37
smile
[274]

Harrvan [ Legend ]

Jeckyl

Serio ? Ja tam bylem na takiej fajnej plazy i bylo zupelnie inaczej ...

Moze trafiles na zla plaze ? Moze to byla plaza dla poslow i poslanek ?

10.04.2007
12:38
smile
[275]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

No ale w Polsce??

10.04.2007
12:38
[276]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

siwCa--> hahahah

Wrzucaj na basza ;)

10.04.2007
12:39
smile
[277]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Jeckyl --> bez kitu musiałeś trafić na BARDZO złą plaże :)

10.04.2007
12:41
smile
[278]

Harrvan [ Legend ]

Tylko w Polsce sa plaze dla poslow i poslanek ... az dziw ze cie wpuscili
Czy nie miales czasami kola ratunkowego w ksztalcie kaczuszki ? Moze cie w takim razie z prezesem pomylili ...

A co do tej fajnej plazy to w Polsce - owszem moze byc lepiej ale nie narzekam. Piekne dziewczyny, zero ubran, w miare czysta woda i jeden facet na tej plazy - ja

10.04.2007
12:41
smile
[279]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Tak serio to nigdy nie byłem :PPPPP

10.04.2007
12:42
smile
[280]

Harrvan [ Legend ]

Ale gdzie ?

10.04.2007
12:43
[281]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

co ty chrzanisz Jeckyl.. nigdy na plaży nie byłeś?? O_o

10.04.2007
12:43
smile
[282]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nad morzem :P

10.04.2007
12:43
smile
[283]

Harrvan [ Legend ]

To moze chociaz nad jeziorem ?

10.04.2007
12:44
[284]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

łooo lol :D

10.04.2007
12:44
[285]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie no kąpię się od czasu do czasu :P

Nad morzem po prostu jeszcze nie byłem :)

10.04.2007
12:46
smile
[286]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ok...idę się pouczyć, bo jutro szkoła...;/ Wrócę później...

10.04.2007
12:47
[287]

Harrvan [ Legend ]

U mnie w miescie jest takie miejsce jak Morze Stracen ... w rzeczywistosci jest to zwykla rzeczka i most z ktorego skacza nieszczesnicy ... ile to juz moich wrogo ... ekhem przyjaciol tam stracilo zycie ... pokoj ich duszy

Fajne takie morze ...

10.04.2007
12:52
[288]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Jeckyl to zapraszam w sezonie najlepiej:)

10.04.2007
12:52
[289]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Tylko gdzie dokładnie?

10.04.2007
12:52
smile
[290]

PlayStation_fan [ O_o ]

10.04.2007
12:59
smile
[291]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Jeckyl --> ja będe imprezował zapewne w Jastarni najczesciej:) wiec tam zapraszam :P postawie piwo nawet :)

10.04.2007
13:02
smile
[292]

siwCa [ Legend ]

kasztan, a na Helu bywas z?

10.04.2007
13:07
smile
[293]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

siwCa --> czasami :) pooglądać foki w fokarium :P a co ?:)

10.04.2007
13:13
smile
[294]

siwCa [ Legend ]

a nic, chyba w tym roku się tam zjawie na jakiś czas. w razie czego moglibyśmy się napić za robotników w Izraelu :)

10.04.2007
13:14
[295]

PlayStation_fan [ O_o ]

Byłem trochę w tej karczmie. Myślałem że zmieniepoglady. Ale nie. Ta karczma naprawdę jest spamerska. Aż przykro ;(

10.04.2007
13:15
smile
[296]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

PlayStation_fan [*]


[reklama]świeczka ufundowana przez firmy Microsoft i Nintendo[koniec_reklamy]

10.04.2007
13:17
smile
[297]

siwCa [ Legend ]

PSFAN, będzie na Ciebie brakowało. Nie musisz już tu zaglądać zbólem zniesiemy Twe odejście.

[*]

10.04.2007
13:17
[298]

PlayStation_fan [ O_o ]

Stranger co niby ta świeczka ma znaczyc? Ech kolejna głupia GOLowa tradycja.
Mimo wszystko będe tu zaglądał, bo ta karczma ujest idealna do prowadzenia wojen.

10.04.2007
13:21
[299]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

siwCa --> jak by co to mozna sie ustawić na jakieś bro :) ja zawsze chetnie :) tylko odpowiednio szybciej daj znac:P

PlayStation_fan --> taki z Ciebie wojownik ?

10.04.2007
13:22
[300]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

i nie PSFan.. nie dam Ci napisac 300 posta :D


new part

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6252299&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.