GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 8

09.04.2007
10:35
smile
[1]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 8

... i nie zapomnij o Kazachstanie ;]

09.04.2007
10:35
smile
[2]

siwCa [ Legend ]

muhaha

09.04.2007
10:36
[3]

Jogurt [ Saladin ]

no no!

09.04.2007
10:37
[4]

raper741 [ Legend ]

To kto rzuci jakiś ciekawy temat ?:D

09.04.2007
10:38
smile
[5]

Flyby [ Outsider ]

..dj4ever ..szykuj logo a dobrze je przemyśl ;)

09.04.2007
10:39
smile
[6]

siwCa [ Legend ]

4 days left.

09.04.2007
10:39
[7]

PlayStation_fan [ O_o ]

Witam. Napisałem tu dlatego, żeby się abonamentem pochwalic ;)
Nawet fajne logo

09.04.2007
10:42
[8]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Dobra.... zobaczymy czy się zbytnio nie spłaszczy... uwaga....
edit:
ujdzie :)

09.04.2007
10:55
[9]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

siwca - do czego?

09.04.2007
10:57
smile
[10]

siwCa [ Legend ]

Twój abonament wygasa za 4 dni. Możesz go teraz przedłużyć.

09.04.2007
10:59
[11]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

acha - i co przedłużasz? :D

09.04.2007
11:03
smile
[12]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

KLATKA PIERSIOWA Z KRASNALAMI

09.04.2007
11:04
smile
[13]

Flyby [ Outsider ]

..zdolne króliki .coś w tym jest

09.04.2007
17:14
[14]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Heh :) Kupiłem abonament i prosze jacy spamiarze :D

09.04.2007
17:22
[15]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

*spam*
ciekawe co teraz poleci :D

09.04.2007
17:25
[16]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Przed chwilą poleciał wątek "6 milionowy..."

PS jeszcze tylko 550 :)

09.04.2007
17:26
[17]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

hehe zaraz poleci wątek juniora :)


heh i 200 postów wiecej trza czekać :)

edit:

a wątki premium rozumiem nie lecą ?? XD

09.04.2007
17:28
smile
[18]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

nie wiadomo - nie powinny, ale wiesz jaki jest soul ;) Lepiej nie przesadzać z bezsensownymi postami...

09.04.2007
18:54
[19]

E_G300 [ ]

Dzień Dobry :P

Dziś lany oblewany...
znany wszystkim jak banany...

ehh... nie moge się skupić i napisać czegoś sensownego :p

10.04.2007
05:52
smile
[20]

Flyby [ Outsider ]

..na pustyni wstaje świt ..otrzepuje się z piasku i wytrzepuje skorpiony z butów do gasnącego ogniska.. leje do wyschniętej studni ..wielbłądy obgryzają uschniętą palmę

10.04.2007
08:12
[21]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Yoł yoł dzisiaj trzeba się sprężyć- im wcześniej zacznę, tym wczesńiej skończę przeróbkę... i będzie czas na przyjemności :)

10.04.2007
09:38
smile
[22]

E_G300 [ ]

Dzień dobry :)

Dzięki Snopek.

10.04.2007
10:27
[23]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

to jest eurozlacze ktore podpinasz do tv

nawet gdybys znalazl przejsciowke to sie zastanow jak druga strone wepniesz do tv, skoro ona pasuje do wejscia w karcie graficznej :)

10.04.2007
12:45
smile
[24]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Wróciłem! :->

PS: Propos Grasz czy nie grasz z poprzedniej części ---->

Grałem pierwszy raz.
Dobry jestem, nie? Tyle że kliknąłem "No Deal" i okazało się że w mojej walizce było 75$... :/
Ech, ale potencjał to we mnie jest, może się zgłoszę... :]



EDIT: Fly, ty grałeś w Jade Empire, zerknij tutaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6244320&N=1

O so chodzi, ja chce juchę, krew i flaki widzieć a tutaj taka lipa... :/

10.04.2007
18:40
smile
[25]

Flyby [ Outsider ]

..nie dość że stosujesz zagrywki stare jak świat, Pl@ski, to jeszcze zachciewa Ci się krwi i flaków - zombie młodociany ;)

10.04.2007
18:41
[26]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

mozecie dac jeszcze raz linka do deal or no deal??

10.04.2007
18:44
smile
[27]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Kupiłem sobie Clicka, fajna ta Bitwa o Anglię

10.04.2007
20:43
smile
[28]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

O jaki tłok

10.04.2007
21:04
smile
[29]

Flyby [ Outsider ]

..fe, dj4ever ..tak tłamsić samego siebie pod pozorem tłoku

10.04.2007
22:50
[30]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Twój abonament wygasa za 3 dni. Możesz go teraz przedłużyć.Taa odrazu jak se eg kupie +.+

10.04.2007
23:16
smile
[31]

Flyby [ Outsider ]

..a wykupcie se do diaska abonamenty na rok i przestańcie skwierczyć jak ostatnie skąpce - to cena jednej gry

11.04.2007
10:36
[32]

E_G300 [ ]

Dzień dobry :)

odrazu daje takie coś : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6257363&N=1
Jeżeli ktoś wie o co tu chodzi to porsze o pomoc. :)

Lukis171 masz tu linka do tej gry grasz czy nie grasz:

11.04.2007
12:23
smile
[33]

Flyby [ Outsider ]

..na pustyni żyje dużo interesujących żyjątek ..nie wszystkie można jeść a bywa że one jedzą nas..
..przy utrzymaniu równowagi spożycia tworzą się związki ekologiczne..
..(zapiski spod uschniętej palmy w oazie DDW)

11.04.2007
12:27
smile
[34]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby -> No ale ty po zainstalowaniu tego patcha miałeś tą krew czy nie? Bo jak nie będę miał krwi to dalej nie gram (jestem w IV rozdziale i dobrze się bawię, ale co tam... :P)


Co do abonamentu zaś: Dziś trafiłem na kolejne +5 GOLi. Ostatnio mam fuksa do nich.. :-> Jeszcze tylko dwa GOLe i styknie na GOLMAXa na miesiąc, byle kolejne +5 trafiło mi się przed 24 kwietnia... :]

11.04.2007
13:08
smile
[35]

Flyby [ Outsider ]

..szczerze mówiąc Pl@ski nie używałem żadnego patcha "z krwią" do Jade Empire - powody były dwa - przy dużej ilości najrozmaitszych efektów świetlnych i innych specjalnie nie tęskniłem do "realizmu" akurat w tej grze ..traktowałem grę jako typową dobrze zrobioną "zręcznościówkę", odkładając na bok przyzwyczajenie z RPG gdzie czasem taki "realizm" (Morrowind, Oblivion) mile jest widziany..
..Po drugie mam już doświadczenia, zwłaszcza z FPP-ów gdzie takie patche na ogół kiepsko wykonane psuły tylko ogólną grafikę i nie miały nic wspólnego z "realizmem" ..szkodziły odbiorowi gry i trzeba je było usuwać..

11.04.2007
13:20
smile
[36]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Taa, tyle że to jest oficjalny patch wydany przez CDP, dlatego też tak mnie interesuje... :->

11.04.2007
13:22
smile
[37]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zakazać wszystkiego!

11.04.2007
13:25
smile
[38]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Mazio -> Skądś to znam... Czy ty nie cytujesz przypadkiem jakiegoś mędrca? :]

11.04.2007
13:41
smile
[39]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zgadza się - po przeczytaniu paru for tworzę Jego front!

11.04.2007
14:03
[40]

E_G300 [ ]

Nie ma to jak abstrakcja :)
<-------------------------

11.04.2007
17:54
smile
[41]

Flyby [ Outsider ]

..kiedy wyinstalowałem już Jade Empire, Pl@ski - ale dobrze wiedzieć "obwącham go", ciekawe czy pasuje do polskiej wersji ?

..co właściwe Mazia interesuje, rzeczy zakazane czy zakazy ? ;)

11.04.2007
19:40
smile
[42]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby -> Ten patch jest TYLKO do polskiej wersji językowej, do innych nie znalazłem. Więcej szczegółów tutaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6251384

11.04.2007
19:42
smile
[43]

raper741 [ Legend ]

Pl@ski --> super avatar :D

11.04.2007
19:45
[44]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Gra ktoś w gta 1 przez neta?

11.04.2007
20:40
smile
[45]

Flyby [ Outsider ]

..Pl@ski, Ty klikałeś w ten swój link do szczegółów?

12.04.2007
09:14
[46]

E_G300 [ ]

Dzień dobry :)

12.04.2007
13:44
smile
[47]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Fly -> Co chcesz, takie małe prima aprilis, popieprzyło mi się trochę, już poprawiam... :)



EDIT: Fuck, nie powinni mnie wpuszczać do Empika, naprawdę! Znowu tam wszedłem i ku mojemu przerażeniu zobaczyłem na pułce STALKERa. Myślałem że premiera dopiero jutro, to kusić mnie dziś jeszcze nie będzie, a tutaj taki zonk... :/ Ech, miałem na razie wstrzymać się z kupnem, ale po prostu nie mogłem - kolejna bezcenna część moich oszczędności poszła się jeb**... Ech, chyba przestanę nosić ze sobą katę płatniczą, przynajmniej do Empiku bo kiedyś przez to zbankrutuję...

Ale wszystko ma swoje dobre strony, zaraz przeniosę się w świat STALKERa i miejmy nadzieję że pozostanę tam przynajmniej do jutrzejszego poranka! :->

Agh, szykujcie się, obleśne mutanty!

12.04.2007
19:15
smile
[48]

Flyby [ Outsider ]

..to się brakiem krwi nie przejmuj, Pl@ski - to pewnie też był prima aprilis wydawcy ;)

..Stalker ..to znowu będziesz stękał Pl@ski bo i tam krwi ciut, ciut

12.04.2007
19:16
[49]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Kurde... ta przeróbka jeszcze nie skończona.... długo mi schodzi... idę ją dokończę

12.04.2007
19:20
smile
[50]

Flyby [ Outsider ]

..może byś lepiej dj4ever przerabiał świniaki na dziki ? ;) ..bardziej się opłaca

12.04.2007
19:24
smile
[51]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Heh, Fly, nie martw się, czytałem że do S.T.A.L.K.E.R.a jest już masa modyfikacji, na pewno jakiś blood mod się znajdzie... :->
A jak nie to nie gram, wracam do Postala 2 :P

12.04.2007
20:28
smile
[52]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

No, mamy 6:20 przerobione na 9:40 :) Jakoś bedzie ;)

12.04.2007
22:45
smile
[53]

Flyby [ Outsider ]

..musi to przerabianie choroba jakaś być

..kto wie może nawet brzydka

12.04.2007
23:26
[54]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

To co partyjka w GTA 1??

13.04.2007
09:01
[55]

E_G300 [ ]

Dzień Dobry :)

13.04.2007
09:41
smile
[56]

Pl@ski [ Forever Confused ]

EG2006_43991898 -> Kpisz sobie, prawda? Co prawda jeżeli miałbym wskazać tę część GTA przy której spędziłem najwięcej czasu to byłoby to GTA1 (GTA3 i kolejne zupełnie mi nie podeszły), ale to nie znaczy że chce mi się w to grać! Poza tym zmęczony jestem - przez pół nocy łaziłem z ponat 50kg w plecaku zanim znalazłem kogoś, kto łaskawie postanowił ode mnie odkupić wszystkie te klamoty. I w dodatku krwi mało, a na DX9 nie da się grać, bo się muli jak jasna cholera! I ty chcesz żebym jeszcze się w GTA bawił?! Nie, dziękuje bardzo, idę poszukać moda na więcej krwi do S.T.A.L.K.E.R.a... :]

E_G300 -> Zapomniałbym - Bry... :)

13.04.2007
09:44
smile
[57]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Właśnie zostałem moderatorem jednego z nowych forów.. Bawimy się z kolegami z innego forum (patrz moja strona www) w zabieranie jednemu idiocie kolejnych for. Już ze 4 przejęli. Muhaha

13.04.2007
12:10
smile
[58]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Ta sobie śmigam po forum i już co najmniej 10 razy pojawił mi się baner +5 GOLi... Tyle że już go w tym tygodniu trafiłem. Pewnie znowu będę miał pecha i przez miesiąc mi się nie pojawi ani jeden od następnego tygodnia... :P

Fly -> Patrz co znalazłem do S.T.A.L.K.E.R.a! :-> Teraz to można grać! ->>>>>

13.04.2007
16:51
smile
[59]

Flyby [ Outsider ]

..screen niewiele mówi czy owa krew wygląda, została zrobiona "naturalnie" - to nie jest takie proste Pl@ski - dobrze zrobiona "krew" musi pasować do całej gamy graficznych sytuacji w grze ..tylko taki tester i znawca jak Stranger mógłby mnie przekonać co do tego patch'a ;)

13.04.2007
18:51
[60]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

A jakie klamoty miałeś na sell??

13.04.2007
21:10
smile
[61]

Flyby [ Outsider ]

..dj4ever ..jeszcze Ci po stole skacze świąteczny zajączek a kury znoszą kolorowe jaja ?

..jakbyś tak zmienił logo

..na zielonej łące pasą się zające
na dj4evera czekają
łapami przebierają..

15.04.2007
11:20
[62]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

łapami przebierają... w d..........

15.04.2007
11:23
[63]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Zmienię... jak znajdę jakieś ładne. Bo dzis abonamencik znowu wysiada :(

15.04.2007
11:29
smile
[64]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Done

15.04.2007
11:41
smile
[65]

Flyby [ Outsider ]

..krasnoludki na pustynię ..Beduinom sie nudzi, popolują se

15.04.2007
13:56
[66]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Nie nie krasnale w klatce pilnuje ich

15.04.2007
15:22
smile
[67]

Flyby [ Outsider ]

..trzeba im EG, mały wybieg zrobić ..będą się szybciej rozmnażać jak trochę pogonią

15.04.2007
22:01
[68]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

DObry pomysł tylko co ja z nimi zrobie ... kupisz ? ty albo ktoś?

15.04.2007
23:46
smile
[69]

Flyby [ Outsider ]

..wystaw na allegro ..ludzie to by kupili nawet majtki królewny Śnieżki

15.04.2007
23:55
smile
[70]

Widzący [ Legend ]

Flyby - ale pod warunkiem że nie prane.

16.04.2007
00:25
smile
[71]

Flyby [ Outsider ]

..hmm, nie sposób odmówić racji, Widzący ;)

16.04.2007
14:47
smile
[72]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Yes, yes, yes! Ostatnio mam szczęście do +5 GOLi - znowu trafiłem! :D A to oznacza że zostanę na kolejny miesiąc z wami... :->

A poza tym to palma... :P

16.04.2007
14:57
[73]

yasiu [ Senator ]

a ja odkąd jestem na golu nie widziałem żadnego +5 :/ :)

16.04.2007
14:57
[74]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

słabe logo :/

16.04.2007
16:10
smile
[75]

Flyby [ Outsider ]

..jaką lipę masz na myśli, Pl@ski ? ..czy tą naszą, staropolską z Czarnolasu pod którą Kochanowskiego gryzły pszczoły ?

..co do loga to wystarczy mi przekonanie że dj4ever lubi zwierzątka ..być może w ramach swoich przeróbek narysuje je od nowa

..a co do lipy to muszę sprostować - to nie były pszczoły tylko mrówki i nie Kochanowski tylko Telimena

16.04.2007
16:29
[76]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

yasiu>>Rzadko bywasz na GOL'u tym częściej się przerzuca strony tym większe prawdopodobieństwo

16.04.2007
19:08
smile
[77]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby _> Kochanowskiego pogryzły pszczoły? Oj, musiały to zrobić bardzo dotkliwie... Pewnie to dlatego jego twórczość jest taka prymitywnie nudna... :]

Poza tym, skąd ty te lipy wziąłeś, toż tu oaza na pustyni jest i tylko palmy rosną gdzieniegdzie! Nawet kaktusów już nie ma, bo odkąd studnia wyschła sam je wyssałeś do cna z wody... :)

spoiler start
Ech, uwielbiam mieć abonament i nieskończony czas na edycję postu... :->
spoiler stop

16.04.2007
21:15
smile
[78]

Flyby [ Outsider ]

..Kochanowski nudny, Pl@ski ? ..zapytaj sie Tytusa na ogólnym Ddw jakie miał przeżycia w związku z Kochanowskim ;)
..przecież to Ty zacząłeś z tą lipą, Pl@ski ..ja mam skorpiony i mrówki.. eee ..termity ..Telimena się urwała.. ;)

17.04.2007
22:10
[79]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Twój abonament wygasł. Jeżeli go nie przedłużysz to za 1 dni stracisz dostęp do usług.

żegnajcie (właśnie obejrzałem 300) A więc pamiętajcie o mnie :P

17.04.2007
22:32
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

..i ruchome piaski pochłonęły krasnoludki ;)

18.04.2007
10:05
smile
[81]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Postanowiłem zrewolucjonizować swój sposób pisania na forum. Od tej pory do wypowiedzi będę dopuszczał także moją drugą, ukrytą osobowość, ot tak po prostu - chcę być oryginalny isię wyróżniać. Projekt w trakcie testów beta. Powiedzcie co sądzicie o tym szalonym pomyśle... :)


Ech, jakie jest moje drugie ja? Cóż, to ta strona która się buntuje przeciwko mojemu niepoprawnemu optymizmowi i pozytywnemu spojrzeniu na świat, takie demoniczne, postapokaliptyczne "emo" ( :->
Będzie z nim ciężko, ale jakoś sobie poradzimy...

Dwa umysły? - czy człowiek posiada w sobie innego? Przynajmniej jednego - tak. Według Schiffera umysł pracuje na dwa głosy, a równowaga która pozwala powstrzymać półkule od wzajemnej separacji jest chwiejna.




[[The 2nd]] Nareszcie! Wolność! Koniec sztucznych ograniczeń, zamykania mnie w ciasnej przestrzeni tego ograniczonego umysłu!

Ej, nie pozwalaj sobie!

[[The 2nd]] Zamilcz! Nadeszła era mrocznego mesjasza! Zagłada jest blisko!




EDIT: Właśnie sobie zdałem sprawę że gdyby ta druga osobowość przejęła nade mną kiedyś kontrolę, to pewnie zrobiłaby ze mnie jakiegoś Tokio Hotel Boy'a... Muszę na siebie uważać.. :P

[[The 2nd]] To był cios poniżej pasa! Wypraszam sobie, aż taki emo to ja nie jestem - tutaj chodzi jedynie o charakter a nie o wygląd (ale różową kurteczkę z czerwonym futerkiem to mógłbyś czasem założyć...). I wypraszam sobie mówienie o mnie jak o jakimś przedmiocie - jestem w końcu częścią Ciebie ty szatański pomiocie!

18.04.2007
16:39
smile
[82]

Flyby [ Outsider ]

..muszę Cię zasmucić Pl@ski ..podejrzewam że takie "emo" posiadał ów Koreańczyk z Wirginii - jak wspominają jego profesorowie pisał sztuki teatralne pełne apokaliptycznych wizji, krwawych porachunków i licznych a nagłych śmierci ..na co dzień i wedle swojej pierwszej osobowości był studentem IV roku anglistyki ..To "emo" musiało w nim pewnego dnia przeważyć, co się bardzo brzydko skończyło .. ;) ..a w ogóle to struś emu wydaje się znacznie bardziej interesujący

18.04.2007
18:45
[83]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Heh, Fly nie obawiaj się - ON przecież nie jest prawdziwy - to wyimaginowana przeze mnie wizja, specjalnie na potrzeby tego forum. A wszystko po to by było oryginalniej... :)

Zainspirowałem się co nie co powieścią "Regulatorzy" S. Kinga, ktoś czytał?


[The 2nd] Buahahaha! Ten plugawy śmiertelnik uważa że JA jestem jedynie marną iluzją stworzoną przez jego ograniczony umysł! Co za ironia, toż w tak płytkiej wyobraźni nie mógłby powstać twór tak przebiegły i doskonały jak JA! Flyby masz rację, pewnego dnia, gdy będę wystarczająco silny by przejąć umysł tego śmiertelnika dokonam rzeczy tak przerażających i okrutnych, że marna proza Kinga będzie przy tym niewinną bajeczką! Śmierć i zniszczenie jest blisko, strzeżcie się!

18.04.2007
23:15
smile
[84]

Flyby [ Outsider ]

..myślę Pl@ski że ten Koreańczyk też musiał czytać Kinga ;) ..i "emo" wyzerowało mu rozum..
..na wszelki wypadek nie czytaj za dużo Kinga Pl@ski ;)

19.04.2007
13:20
smile
[85]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby -> Za późno - prawie wszystkie książki Kinga mam już za sobą, zostało mi jeszcze kilka i nie mam zamiaru z nich zrezygnować tylko dlatego że źle działają na moją psychikę... :P

BTW: I znowu w wątku pustki... :(

19.04.2007
17:28
smile
[86]

Flyby [ Outsider ]

..to zupełnie zrozumiałe Pl@ski że tu pusto bo pustynia ..za to słychać jak wielbłądy żują i palma skrzypi ..
..to dołóż do Kinga jeszcze Koontza Pl@ski, popraw go Barkerem, jak horrorzyć to na całego ;)

19.04.2007
20:57
smile
[87]

Stitch001 [ Witcher ]

W Premium widzę, że już tylko dialog pozostał ...

20.04.2007
10:41
smile
[88]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby -> Właśnie skończyłem "Grom", zabieram się za "Cieniste Ognie" (stary tytuł: "Nieśmiertelny") autorstwa Koontza.. :] Barkera jeszcze nigdy nie czytałem, ale teraz na pewno się nim zainteresuje... :->

Stitch001 -> Jest jeszcze skrzypiąca palma, pod którą Flyby ciągle przesiaduje, także nie jest tak źle.. :P

20.04.2007
16:46
smile
[89]

Flyby [ Outsider ]

..dzisiaj to pustynia
jutro tryśnie ropa
zakurzy się wkoło
wróci sporo chłopa
..bede ci ja szejkiem
bab bede miał kupe
łaskotać mnie bedą
i całować w coło..

20.04.2007
18:30
smile
[90]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Fly, co powiesz:

Ten oszołom na filmie to ja, nagraliśmy to kilka lat temu. :)

20.04.2007
20:41
smile
[91]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..po pierwsze, masz moje kapcie ..po drugie oczekiwałem że po psie zabierzesz się za krowę ..po trzecie skoro przepłoszyłeś amanta należało skonsumować dziewczynę, myślę że przyjemniejsza w jedzeniu od psa (nie zostały Ci wlosy w zębach?) ..Nie wiem co nakręcisz po przeczytaniu Barker'a ale to może być ciekawe ;)

21.04.2007
11:44
smile
[92]

Pl@ski [ Forever Confused ]

:-O Wygrałem!

https://www.gry-online.pl/S033a.asp?ID=207

Tylko dlaczego akurat Supreme Commandera? Demko mi się kompletnie nie podobało.... :/

Teraz mam dylemat: Spróbować, czy od razu na Allegro sprzedać? Wiem, strasznie marudzę, cham ze mnie... :P Ale muszę przyznać że byłem zaskoczony - co prawda to już 4 gra wygrana na GOLu przeze mnie, ale od roku był z tym spokój... :)

Flyby -> Te kapcie to nie moje, skarpetki też... :) I wtedy jeszcze nie czytałem nawet Kinga. Zombie 2 będzie znacznie gorszy! :->

21.04.2007
12:34
smile
[93]

Flyby [ Outsider ]

..co do gier Pl@ski, to ja ich w ogóle nie sprzedaję ;) ..najczęściej rozdaję a najchętniej to bym się wymieniał ;) ..I tak mam ich za dużo (jak książek) i powoli ginę w totalnym bałaganie ..
..Niemniej niektóre tytuły zostawiam sobie na zasadzie bibliotecznej - może do nich wrócę? ..Tak stało się ze starym NWN ..właśnie ni stąd ni zowąd zagrywam w nie razem z dodatkami ;)

22.04.2007
19:42
smile
[94]

Mazio [ Mr Offtopic ]

już nie mam kaca

22.04.2007
20:06
[95]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ten watek powinien umrzec. To obraza dla ddw :(

22.04.2007
20:27
smile
[96]

Stitch001 [ Witcher ]

Płaski - Nie chcesz kupić aby Supreme Commander'a (bo jak tylko przyślą w przyszłym tygodniu to będę miał)?

No cóż Iksek, tak bywa :|

22.04.2007
23:43
smile
[97]

Flyby [ Outsider ]

..ja nie chcę umierać ! ..palma też nie chce ! ..i wyschła studnia też nie ..ale ta Cody jest niedobra

24.04.2007
15:31
smile
[98]

Pl@ski [ Forever Confused ]

X-Cody -> Jak możesz! A co z nami, gdzie my się wtedy podziejemy?! :(


Flyby -> Ja pozbywam się tylko tych gier które mi nie za bardzo się spodobały z pozostałymi rozstać się nie mogę, tak ładnie na półce wyglądają... :) Wymieniać? Hmmm... W sumie to nigdy tego nie próbowałem, może najwyższa pora? Ze znajomymi się wymieniasz czy np. na Bazarze GOLa?


BTW: A może ktoś stąd chce wymienić się czymś za Supreme Commandera?

24.04.2007
16:53
smile
[99]

Flyby [ Outsider ]

..Supreme Commander mnie nie jara ;) ..RTSy szybko mnie nudzą ..mam na wymianę Jade Empire ;)

24.04.2007
18:41
smile
[100]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby -> Jade'a też mam, ale na pewno nie na wymianę... :) Jest mój i nikomu go nie oddam!

24.04.2007
19:17
[101]

Splinter_fraz [ Mora ]

Dzieeń doo bry:) Wróciłem

24.04.2007
19:25
smile
[102]

Flyby [ Outsider ]

..aha ..chyba lewe oko masz mniejsze, Splinter ;)

24.04.2007
20:06
[103]

Splinter_fraz [ Mora ]

Tak bo aż mnie razi co wy tu wyrabiacie ;p

25.04.2007
16:33
smile
[104]

Flyby [ Outsider ]

..ja nic nie wyrabiam Splinter bo samozaparcie mam za małe ;)

na pustyni poza tym trzeba oszczędzać organizm ze względu na duże ubytki wody - tym celu najlepiej dać się nosić w lektyce z baldachimem oraz niewolnicą używającą wachlarza ze strusich piór..

25.04.2007
21:00
[105]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Witam wszystkich jestem tutaj nowy :) Rozmawiacie o wszystkim i o niczym czyli o czym?

25.04.2007
21:17
smile
[106]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Zapewne o niczystkim

25.04.2007
21:17
smile
[107]

Flyby [ Outsider ]

..możemy porozmawiać choćby o Tobie, k2o ..będziesz tylko musiał przedstawić skrócony życiorys ora świadectwa przebytych chorób ..dobrze też by było abyś był zlustrowany, nie miał dredów i lubił pustynię ;)

..kiedy usiłuję wymówić cin3k7, placze mi się język - brzmi trochę po chińsku

25.04.2007
21:27
[108]

Splinter_fraz [ Mora ]

Flyby, no właśnie tak po chińsku. Tak "redahade, redahade".
Czas zagrać w Stalkerka muah ;p

25.04.2007
21:29
smile
[109]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Flyby>> Wystarczy CINK. Cyfry musiały być, bo inne nicki pozajmowane były.

PS. cintrzyksiedem - tak trudno? :)

25.04.2007
22:09
smile
[110]

Flyby [ Outsider ]

..mmm, piekną masz dykcję, cink ..i jak dźwięcznie wymawiasz k ;) ..pewnie dobry byłeś w recytacji

..Splinter ..ehh ..nie mam Stalkera ..mam nadzieję że Cię zje radioaktywność i te oczy będziesz miał czerwono-zielone z robakami

26.04.2007
09:28
smile
[111]

Pl@ski [ Forever Confused ]

A ja was wszystkich....


spoiler start
kocham!
spoiler stop




Ech, żeby tak z rana.... :P

26.04.2007
09:40
[112]

Stitch001 [ Witcher ]

Witam! (czyt. Łii tam :P )

Nie zagrywaj się Flyby w Sprintery (te od żółwików??), a co do te oczy będziesz miał czerwono-zielone z robakami, to już mamy kogoś takiego... Styndża.

Czuję w tym wyznaniu jakiegoś haka, Plaski...

26.04.2007
09:54
smile
[113]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Stitch001 -> No wiesz co, ja tak ze szczerego serca, a ty do mnie z takim tekstem! To nie fair!



Mam was wszystkich w....

spoiler start
mym sercu!
spoiler stop

26.04.2007
17:14
smile
[114]

Flyby [ Outsider ]

..awanse Pl@skiego na nasz temat, choć podejrzane, tak czy owak świadczą o uczuciowym zaangażowaniu ;)
..Stitch, gram w tej chwili w Brygadę E5, tam nie uprawia się sprintów jeno strzela

27.04.2007
10:37
[115]

Stitch001 [ Witcher ]

Płaski Króliku/zającu dostałeś już przesyłkę z Supreme Commander?

27.04.2007
15:46
smile
[116]

djforever [ Prison Break 3 ]

Iż mię się abonamę skączył loga nie zmieniłę bom żem skończyło. A teraz Wróciłem!!!!

27.04.2007
17:15
smile
[117]

Flyby [ Outsider ]

..wrócił twórca zaangażowany ;) ..hmm ..w przeróbki ;) ..powiedz mi dj4ever, czy jak coś przerabiasz to masz na to zezwolenie autora ? ;)

27.04.2007
18:15
smile
[118]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Stitch001 -> Jeszcze nie...

Będę miał dla was kilka ciekawych zdjęć do pokazania z ostatniej imprezki naszej, zdecydowanie nadają się tylko na Premium (niektóre), a większość to tylko na priv. (Niektórych nawet bałbym się w ogóle komukolwiek pokazywać :] )

Dobra, kończę, bo pieprzę głupoty. :P Ciekawe czemu... Może dlatego że zaraz robimy replay z wczorajsza? :->

27.04.2007
18:26
[119]

Splinter_fraz [ Mora ]

Fly daleko w Stalkerze jesteś?

27.04.2007
18:29
smile
[120]

Flyby [ Outsider ]

..Splinter, słyszałeś kiedy za sobą charkot lwa co zaraz Cię za dupę złapie ?

27.04.2007
19:25
smile
[121]

djforever [ Prison Break 3 ]

Flyby, autor nie żyje....
Chociaż ten od "Gumisiów" może się pluć.... ;)

27.04.2007
19:38
smile
[122]

Flyby [ Outsider ]

..to trochę tak dj4ever jakbyś Mona Lisie wąsy dorabiał ;) ..fakt że autor zza grobu za frak Cię nie złapie ale ktoś tam ma prawa autorskie ;)

27.04.2007
19:42
smile
[123]

djforever [ Prison Break 3 ]

Doczepiam tylko wąsy, ale efekt jest :D A jak mnie jakiś truposzcz za frak złapie, nie ma się czym martwić- wszak wszyscy we wsi wiedzą, że dj4every mają 9 zyć ;)

27.04.2007
21:03
[124]

Splinter_fraz [ Mora ]

O sorry Fly nie przeczytałem, że nie masz Stalkera.

27.04.2007
21:03
[125]

Mazio [ Mr Offtopic ]

o fu! takie świństwa przy jedzeniu?

27.04.2007
23:17
smile
[126]

Flyby [ Outsider ]

..a ja myślałem Splinter że nabijasz sie z biedaka ;)

..świństwa przy jedzeniu, Mazio, to są orgie ..n.p. naga panienka na półmisku sałatki kartoflanej z ogórkiem kiszonym gdzie trzeba i wianuszkiem z rzodkiewek..

28.04.2007
09:32
smile
[127]

*..::Michael::..* [ Senator ]

Ale się tu zmieniło!

28.04.2007
09:41
[128]

Splinter_fraz [ Mora ]

Michael, uzasadnij swoją wypowiedź. Twoja praca ma zająć co najmniej 2 zdania :)

28.04.2007
09:44
[129]

Flyby [ Outsider ]

..słusznie, Splinter ..i ma charakteryzować się spójnością i wewnętrzną logiką ;)

28.04.2007
09:45
smile
[130]

*..::Michael::..* [ Senator ]

Dobry spam nie jest zły.

28.04.2007
10:25
[131]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..magister Splinter przetrze okulary i oceni ..powiedziałbym nawet że forma warunkowa została zachowana tylko nie wiem jak na linii merytorycznej ;)

28.04.2007
12:17
smile
[132]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Wiecie co, po wczorajszej imprezie dochodzę do wniosku że kobiety byłyby zupełnie bezużyteczne gdyby nie ten seks... No naprawdę, impreza wczorajsza była nieporównywalnie gorsza od tej którą zrobiliśmy sobie 2 dni temu. Oczywiście do momentu aż "poszliśmy spać"... :]


Wiem, jestem okropny.... :->


[[The 2nd Personality]] Fascynacja cielesnością wśród ludzi jest tak prymitywna...

Ech, po prostu ty nie masz pojęcia o doznaniach jakie temu towarzyszą... Toż to czysta zazdrość jest!



[[The 2nd Personality]] Ile razy mam powtarzać że obce są mi ludzkie uczucia, takie jak zazdrość śmiertelniku!?

Taaa, jasne... :]

28.04.2007
12:39
smile
[133]

djforever [ Prison Break 3 ]

Spamujemy?

28.04.2007
17:12
smile
[134]

Flyby [ Outsider ]

..wygląd na to Pl@ski że masz nie do końca zbadane kwestie kobiecości ;) .."cielesność" została "obudowana" całym aparatem społeczno-obyczajowym z kulturowymi dodatkami.. Kiedy "upraszczasz" kobietę ze względu na przyjemności wyłącznie cielesne - pozbawiasz siebie (a przy okazji ją) wielu emocji i wartości ;) ..z życiem jest tak samo ;)

..dj4ever - na takie propozycje mam odpowiedź zawsze taką samą - załóż sobie wątek w Premium i spamuj z tymi co będą mieli chęć podobną - proste ?

28.04.2007
17:15
smile
[135]

djforever [ Prison Break 3 ]

To ja napisałem? Sorry, chyba wtedy byłem trochę nie w stanie....

29.04.2007
01:58
smile
[136]

Flyby [ Outsider ]

..raczej w stanie ..wskazującym

29.04.2007
03:12
[137]

Mazio [ Mr Offtopic ]

próba mikrofonu

29.04.2007
09:46
smile
[138]

djforever [ Prison Break 3 ]

Coś mało nas, bida w Polsce i niewielu stać na abonament

29.04.2007
09:47
[139]

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]

Dobry, co tam na majówie ? ;P

29.04.2007
11:16
smile
[140]

Flyby [ Outsider ]

..rany boskie, spamer z rana i to młodociany ..po co ja wstawałem

..dj4ever się ucieszy

..aha, Mazio, mikrofony nie działają, skorpiony przegryzły kabel

30.04.2007
09:35
smile
[141]

Splinter_fraz [ Mora ]

hmmm. Wróćmy do Michaela jeśli ma jeszcze abonament. A Więc, ogólnie rzecz biorąc, gdyż, iż ponieważ Michaelu twoja praca tylko zajęła 1 krótkie zdanie co wnioskuje iż muszę postawić Ci niestety niedostateczną ocenę. Przykro mi. [*]

Flyby ---> weź te skorpiony z muchozola walnij czy co? albo jakimś sokiem z banana
dj5ever ---> podziel się pieniędzmi z innymi, którzy nie mają abonamentu, a chcieliby go mieć. Takich osób jest wiele, a ty jesteś jeden ;]

30.04.2007
10:21
[142]

djforever [ Prison Break 3 ]

Ale ja to za gole kupiłem ;]
Do tych co nie maja abonamentu:
Zbierać GOLe, zbierać! ;)

30.04.2007
10:24
[143]

Splinter_fraz [ Mora ]

dj5ever ---> to podziel się chociaż tymi golami. Każdy gol się liczy :)

30.04.2007
10:34
smile
[144]

djforever [ Prison Break 3 ]

W sumie posiadasz na swoim koncie 2 GOLe
chce ktoś?

30.04.2007
10:34
smile
[145]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wchodzi, nie poznaje byłego ddw*
*łapie się za głowę*
*wychodzi*

30.04.2007
11:35
smile
[146]

Flyby [ Outsider ]

..czy nie uważasz Splinter że ludzie traktują nas tak jakoś dziwnie ? ..mają dla nas wielce kąśliwe uwagi, kręcą nosami, dobrze jeszcze że nie trzaskają drzwiami ..Ja sobie myślę że wszystko dlatego że abonament to trafia im się jak ślepej kurze ziarnko.. Phi
..rozlałem cała beczkę smoły Splinter to skorpiony się poprzylepiają ..na muchozol mam uczulenie i kicham

30.04.2007
12:50
[147]

Splinter_fraz [ Mora ]

Właśnie też odczuwam takie wrażenie. Czuje się ilewany i taki .... taki... molestowany?

30.04.2007
13:00
smile
[148]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wchodzi*
*rozgląda się, nie poznaje tego miejsca*

Czy to tu niegdyś pisywałem? Ależ to ddw wyschło...

30.04.2007
13:05
smile
[149]

Flyby [ Outsider ]

..popatrz Splinter ..Shifty w smole trzewiczek zostawił ..biedaczyna w skarpetkach będzie chodził

..a co do molestowania Splinter to mowią że masturbacja jest gorsza ;)

30.04.2007
14:47
[150]

Splinter_fraz [ Mora ]

szifti'emu śmierdzą skarpety ;p
Flyby, ano cos mi sie kiedys onilo o uszy ;)

30.04.2007
15:54
smile
[151]

Stitch001 [ Witcher ]

Witam!
Właśnie przed chwilą odebrałem pierwszą przesyłkę (wygraną) od GOL-a, czyli Supreme Commander. (Płaski ty już też powinieneś mieć lub już masz).

30.04.2007
16:20
smile
[152]

Flyby [ Outsider ]

..no gość jesteś, Stitch ..co dzień odbierasz takie przesyłki ?

..do wszystkiego można się przyzwyczaić Splinter ..może skorpiony ze smrodu padną ?

30.04.2007
17:24
[153]

Stitch001 [ Witcher ]

Fly - Z tego co widziałem na screenach to Gwiezdne wilki nie są podobne do Space Rangers.
IMHO Star Wolves są fajne. :)

No jeszcze ma przyjść druga wygrana, z Battlestations: Midway.

01.05.2007
00:36
[154]

Flyby [ Outsider ]

..a ja wciąż się zastanawiam nad zakupem Stalkera ..ehh ..kusi

01.05.2007
09:04
smile
[155]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Kup, a przestanie kusić. ;) Chyba, że kusić do gry, a to już inna kwestia. :)

01.05.2007
09:12
smile
[156]

Splinter_fraz [ Mora ]

No właśnie Flyby kupuj. Nie pożałujesz. MMMuusisz to mieć. Mmmmmusisz! Jeśli nie kupisz to będzie to wielka klęska i wszystkie lodowce się stopią.

01.05.2007
10:49
smile
[157]

Flyby [ Outsider ]

..kiedy nie mam pieniędzy

..no nie że jestem rozbrajający ? ..he hee

01.05.2007
11:20
[158]

Splinter_fraz [ Mora ]

Nie martw sie Fly, zrobimy składkę na Stalkera. Ja daje 10zł a reszta po 20 bo ja wymyśliłem tą składkę ;p

01.05.2007
11:51
smile
[159]

Flyby [ Outsider ]

..handlowe myślenie nie opuszcza Splintera nawet w chwilach filantropii ..hmm ..będziesz pracował w Banku ..ale dyrektorem będzie Stranger

02.05.2007
12:06
smile
[160]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Ech, chwilę mnie tu nie było bo zlisiłem się na abonament i co?! I nadal nic się nie dzieje! :P


Stitch001 -> Taaaa, dostałem w poniedziałek.... :) Ale leży nie rozpakowana, czeka na kupca na Allegro, nikt z moich znajomych tego nie chciał (kupić czy wymienić), a sam w to grał nie będę więc cóż miałem zrobić?


Flyby -> Bierz STALKERa i nie pier... Dopiero wczoraj podarowałem sobie męczenie się z dynamicznym oświetleniem (chciałem sobie pograć na ładniejszej grafice, ale to jednak nie na mój sprzęt). Gram na DX8 i bawię się zajebiście - gra na full detalach śmiga aż miło, wygląda też całkiem znośnie. A po zainstalowaniu paru modów zabawa jest przednia! No i ten klimat....

Ale ja się do tego interesu nie dokładam - po ostatnich lansach jestem kompletnie spłukany!

02.05.2007
12:50
smile
[161]

djforever [ Prison Break 3 ]

Ech... pamiętam tego miśka ze stalkera co "spał".

02.05.2007
14:13
[162]

E_G300 [ ]

Dzień Dobry :)

02.05.2007
15:12
smile
[163]

Flyby [ Outsider ]

..może być dobry ale bez Stalkera ..wszędzie propaganda ..nawet w oazie na pustyni

02.05.2007
18:29
[164]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Chłopaki wracam z nowymi krasnalami... ruchome piaski powiedziały że jestem niestrawny a co słycha dzisiaj w temacie ...

EDIT: coś wam wolno idzie ten wątek

02.05.2007
18:42
smile
[165]

Pl@ski [ Forever Confused ]

EG2006_43991898 -> Taaaak... Baaaardzo woooolno... Niczym życie.... Boże, to takie głębokie... ALe niech nie przyspiesza... Niech się toczy wolno niczym piaski pustyni za tymi widocznymi na zachodzie wydmami, tymi za które Splinter chodzi i wraca zza nich dziwnie zadowolony... :]



Aaaaa... I can't! "The girl's never came!"


spoiler start
Kurczę, ja już dziś nic więcej nie palę. Nie żebym nie chciał... PO PROSTU SKOŃCZYŁO NAM SIĘ! I nie mamy skąd załatwić! Co? Mamy? A to nie. Dobra. Już nic... Ale na dziś koniec z tym gównem. :/
spoiler stop

02.05.2007
18:48
smile
[166]

Flyby [ Outsider ]

..przerzuć się na wodną fajkę, Pl@ski czyli nargile ..wszystkie Beduiny tym smrodzą

..EG-i widać to takie papużki nierozłączki ..pożyczacie se krasnoludki?

02.05.2007
18:52
smile
[167]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Zaprzeczam istnieniu krasnoludków! To tylko wymysł waszej wyobraźni! Krasnoludki nie istnieją! :]
[po chwili]
Ktoś chce grzybka, krasnoludek mi przyniósł... :->


Tak.... Idę poćwiczyć.... Tak....


EDIT: Zmieniłem fotkę. Ta jest lepsza. Tak....

02.05.2007
19:31
smile
[168]

Flyby [ Outsider ]

..po tych grzybkach Pl@ski inny wymiar złapie Cię za gardło ..istnieje możliwość że odechce Ci się horrorów ;)

02.05.2007
19:35
smile
[169]

Stitch001 [ Witcher ]

Witka!

Szukam osoby zainteresowanej zakupem Supreme Commander, słyszałem Płaski żeś ty był tą grą zainteresowany, stan gry idealny, zafoliowana, z naklejką "Nowość! Wydanie premierowe CD Projekt" ]:->

Fly - Pytanie bardzo poważne, czy polecasz i jak bardzo, w powiedzmy 5 stopniowej skali (1-5), Brygadę E5? Jak bardzo przypomina ona (grywalność) JA2?

P.S.
Fly - Pytałeś się o Star Wolves właśnie się dowiedziałem, że jej producentem jest "1C" jeśli ci to coś mówi, jeśli nie to spójrz na producenta Brygady ;)

02.05.2007
19:54
[170]

Flyby [ Outsider ]

..Stitch ..odpowiadam poważnie ..ta gra ma grywalność JA 2 ..w dodatku jest do niej podobna ..niewiele brakuje jej do grafiki "Silent Storm" , poczytaj wątek o "E5" ..Jej wadą były bugi i mała stabilność ..ostatni patch usunął prawdopodobnie większosć bugów (wciąż to sprawdzam) i zwiększył jej stabilność ..Kiedy trochę poczytasz wątek zrozumiesz dlaczego tak wciąga - ja bawię się znakomicie a jestem wybredny ..Dla mało zainteresowanych grami taktycznymi 3 i pół punkta, dla lubiących tematykę (umiejętności i broń) 4 ..dałbym 5 gdyby nie wyraźne niedopracowanie questów i mechaniki gry ..taki niewykorzystany potencjał.. Ale już jej nastepczyni "Kaliber 7,62" może być hitem

..pewne jest Stitch że spróbuję "Star Wolves" - ale musi poczekać ;)

02.05.2007
19:56
[171]

E_G300 [ ]

Flyby Krasnoludki każdy ma swoje :)
Chociaż za bardzo się nie różnią.

02.05.2007
20:12
[172]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

ej e_g masz więcej takich avków?
a tak na marginesie to złapałem parę leśnych krasnali jakieś 5 to przypadkiem nie twoje takie z czerwoną czapeczką?

02.05.2007
20:15
[173]

E_G300 [ ]

EG właśnie dzisiaj zobaczyłem dziurkę w ogrodzeniu pewnie 5 uciekło ale o 22 jest pora liczenia krasnali więc zobacze :)

A co do avków to zaraz coś poszukam :)

edit. Jednak to nie moja Krasnale [ przecież moje noszą pomarańczowe czapki ] :)

02.05.2007
20:15
smile
[174]

Flyby [ Outsider ]

..wiecie co EG-i ? ..zajmijcie się rozmnażaniem krasnoludków ;)

02.05.2007
20:17
smile
[175]

raper741 [ Legend ]

:P Jest was tylu, że już nie kojarzę kto jest kto :]

02.05.2007
20:23
[176]

djforever [ Prison Break 3 ]

O w mordę nietoperza, ten Far Cry jest straszliwie trudny... ale klimat swój ma :]

02.05.2007
20:36
smile
[177]

E_G300 [ ]

EG wysłałem Ci na pocztę pare avatarów jeżeli żaden Ci się nie spodoba to daj znać, poszukam więcej :)

02.05.2007
21:42
smile
[178]

Flyby [ Outsider ]

..dj4ever, trudne to jest dojrzewanie ..

02.05.2007
21:44
smile
[179]

djforever [ Prison Break 3 ]

..dj4ever, trudne to jest dojrzewanie ..
W porównaniu z dojrzewaniem Far Cry to sielanka... co nie zmienia faktu że jest trudny ;)

02.05.2007
22:15
[180]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

E_G300>>Już oglądam
raper741>>Ja jestem ten dobry
djforever>>co Ci toperz złego zrobił

edit
takie sobie te avki wolałbym coś w stylu twojego ;]

Gandalf Już mi się znudził po jakiś 10 miechach :P

02.05.2007
22:17
[181]

djforever [ Prison Break 3 ]

djforever>>co Ci toperz złego zrobił
kojarzy mi sie z tymi potworkami z FC.... brrr ;)
Czy Wy też odnosicie wrażenie, ze forum jest lekko przechylone w lewo, czy ja mam coś z oczami?

02.05.2007
22:19
smile
[182]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

weź się zliściuj się od lewej i będzie wszystko good

edit gra ktoś w solda albo w tm nation a co do tm wie ktoś jak się pisze? tam?

02.05.2007
22:20
smile
[183]

djforever [ Prison Break 3 ]

Aua... Pomogło, tylko teraz przechodzi na prawo
*lepa w prawo*
prościutko ;D
edit:
ku*wa Milan za 12 minut będzie w finale! :[

02.05.2007
23:05
[184]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

MILAN MILAN MILAN MILAN JEST JEST JEST GOOD ON THE BEST GOOD JEST JEST JEST MILAN MILAN MILAN MILAN

03.05.2007
00:44
smile
[185]

Gandalf [ Wizard ]

To wy tu żyjecie jeszcze? Woda wam na tej pustyni nie wyschła?

03.05.2007
00:50
smile
[186]

Flyby [ Outsider ]

..czasem nawet coś bulgocze, Gandalf ..mam nadzieję że to woda

03.05.2007
00:52
[187]

Gandalf [ Wizard ]

Bulgocze? Może ktoś ma problemy żołądkowe? :-D

03.05.2007
01:05
smile
[188]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Bulgocze? Pewnie mieliście przyjemność słyszeć jak silnik muscle cara pracuje. :))

03.05.2007
01:07
smile
[189]

Flyby [ Outsider ]

..Shifty, wróć już z tych Hawajów bo jeszcze w skrzypieniu drzwi usłyszysz ukelele ;)

03.05.2007
01:09
smile
[190]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Wiem, wiem... Ja tylko o jednym, ale marzeń się tak łatwo nie pozbędę. ;)

Padam na ryjek, dobrej nocy.

03.05.2007
07:06
smile
[191]

E_G300 [ ]

EG ok możesz sobie wziąć mojego avka, ja sobie potem poszukam czegoś innego ( zaraz Ci go wyśle na e-maila ).

A co do wczorajszego meczu to Milan przeszedł sam siebie :)

Bym zapomniał Dzień Dobry wszystkim.

03.05.2007
07:51
smile
[192]

djforever [ Prison Break 3 ]

Uuu, drudzy. Dzień dobry :)

03.05.2007
10:53
[193]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

e_g> thx

03.05.2007
11:15
smile
[194]

Flyby [ Outsider ]

..dzień zaczął się od EG-ów, dj4ever, prowadzących sukcesywną wymianę - zaczęli od avatorów i krasnali a skończą być może na wymianie żon i głów, nie mówiąc o takich drobiazgach jak nerki czy wątroby ;)

03.05.2007
11:42
[195]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

rotfl ja tam od niego nie wezmę głowy wystarczy mi avek

!@!UWAGA!@!
Znaleziono 5 krasnali małych z czerwonymi czapkami rasa leśna

O bliższe informacje proszę zgłosić się do smażalni.

03.05.2007
15:15
smile
[196]

Flyby [ Outsider ]

..czy krasnale mają ości ?

03.05.2007
15:26
[197]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Raczej ciężko to>> - << nazwac kością

03.05.2007
15:55
[198]

Flyby [ Outsider ]

..więcej do smażalni nie chodzę

03.05.2007
16:20
[199]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

bierzesz przykład z krasnali?

Lubie Cię :P

03.05.2007
17:57
[200]

E_G300 [ ]

<--- :)

03.05.2007
18:12
smile
[201]

Flyby [ Outsider ]

..miałem krasnala w ogrodzie - pamiętał jeszcze austriackie czasy.. zresztą brodę miał a la Franz Josef, cmokał faję w paprociach ..miałem hamak obok, między dwoma jabłoniami ..zaraził mnie nałogiem palenia ..hmm

03.05.2007
18:34
smile
[202]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

:) <<fly<< :)

03.05.2007
22:16
smile
[203]

tomo128 [ Junior ]

Z Kazachstanem to coś w stylu Borata

03.05.2007
23:22
[204]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Junior z abonamentem??

03.05.2007
23:25
[205]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Coś w tym dziwnego?

03.05.2007
23:33
[206]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Shifty to fajna postać. Szczególnie w serialu. Ktoś wie jak się nazywał ten aktor i czy grał jeszcze w czymś innym?

03.05.2007
23:36
[207]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

szifty w jakim filmie grałeś??

03.05.2007
23:42
[208]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

W Kompanii Braci. :)

Mazio, proszę bardzo:

04.05.2007
09:09
smile
[209]

E_G300 [ ]

Dzień Dobry :)

04.05.2007
11:00
[210]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

...hop sasa hop sasa z łóżka na GOL'a by się szło hop sasa hop sasa...



bry

04.05.2007
11:05
[211]

E_G300 [ ]

EG Twoje krasnala lubią słuchać muzyki ?

04.05.2007
11:55
smile
[212]

Pl@ski [ Forever Confused ]

O jeju! A co ja tu wczoraj popisałem?! :]


Fajnie...


Dzieńdobry... :)

04.05.2007
12:12
smile
[213]

Flyby [ Outsider ]

..ludzie z lukami w pamięci, krasnale na codzień, zagubieni żołnierze z Hawajów, gorzelnicy z Wysp i pustyniaaa ..na której ja właśnie wciągam w nozdrza zapach bzu ..czyli jest maj

04.05.2007
12:23
smile
[214]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Fly -> Ale musisz przyznać że taki klimat ja ku panuje to nawet S.T.A.L.K.E.R.a na łeb bije!

A i anomalii tu jakoś więcej niż w zonie. I mutantów też nie brak. Gdybym jeszcze miał moje szybkostrzelne AK-74 to mógłbym tu porządek zrobić, a tak jestem zmuszony bierne obserwować ten "bajdżan" [(c) 2006 Zośka]. No normalnie idzie się "zagalasić" [(c) 2006 Zośka] tutaj....

04.05.2007
12:46
smile
[215]

Flyby [ Outsider ]

..kazdy "świat" ma swoje ograniczeni, Pl@ski ..i dobrze ;) ..gdyby nie miał wylądowałbyś w Wariatkowie ;)

04.05.2007
13:43
[216]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Mam raport od mojego szpiega z czarnobyla o to jego treść "w Czarnobylu też wiosna trawka się czerwieni ptaszki wesoło podszcekują, kotki śpiewają" Pl@ski czy to prawda?
E_G > to zależy jakiej

04.05.2007
13:52
[217]

Pl@ski [ Forever Confused ]

EG2006_43991898 -> Taaaaa... Trawka się czerwieni... Krwią krasnoludków... :->

Ptaszki poszczekują, ale to jeszcze nic, gdybyś usłyszał jak wyją w nocy (a przecież pełni nie ma!)

I przez te cholerne ograniczenia nie da się ich skubańców odstrzelić! Beznadzieja, idę pograć w coś, w czym ptaszki nadają się do ostrzału i też szczekają! :P

04.05.2007
14:09
smile
[218]

Flyby [ Outsider ]

..jaki kolor ma krew krasnoludków? ..czy kury mogą szczekać? ..akcje Pl@skiego mnozą pytania ;)

04.05.2007
14:12
smile
[219]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Flyby -> Pozostawmy je jednak bez odpowiedzi bo nam się skandal zrobi... :P

04.05.2007
14:15
smile
[220]

Flyby [ Outsider ]

..yhmm ..idę na słoneczko ..na razie świeci normalnie

04.05.2007
14:33
[221]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

u mnie mają zieloną krew...

Pilna wiadomośc do e_g300

spoiler start
1)Pl@ski rozwala krasnale trza aktywować naszą tajną broń ...
2)i zwołaj naradę krasnal ja już swoje zaczynam głodzić niech inni hodowcy zrobią to samo

04.05.2007
16:29
smile
[222]

Flyby [ Outsider ]

.melduje że do skorpionów dołączyły muchy - latające to bydlęctwo włazi do wszystkich otworów ciała a ponieważ je często zmienia, Beduini to co gdzie indziej bardzo szybko mają na oczach..Zapalenie spojówek wyraźnie obniża ich zdolności celowania..

04.05.2007
16:43
[223]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

.melduje że do skorpionów dołączyły muchy - latające to bydlęctwo włazi do wszystkich otworów ciała(kobity...) a ponieważ je często zmienia(ciało?), Beduini to co gdzie indziej bardzo szybko mają na oczach..Zapalenie spojówek wyraźnie obniża ich zdolności celowania..(do czgo)

04.05.2007
17:09
smile
[224]

Flyby [ Outsider ]

..EG ..ja miałem warunki higieniczne na względzie a Ty widzę interpretujesz tekst jak erotoman książkę telefoniczną ..skaranie z tymi krasnoludkami

04.05.2007
17:15
smile
[225]

beowulff [ X ]

bry

04.05.2007
17:30
smile
[226]

Flyby [ Outsider ]

..witam drogiego czasowo nieobecnego na pustyni ;) ..czy obudowa juz zamknięta na ostatni kluczyk?

04.05.2007
17:32
smile
[227]

beowulff [ X ]

wlasnie z suszarka w reku probuje w iscie delikatny sposob sciagnac naklejki ze starej :)

edit
Dawno mnie nie bylo w czarnej strefie cos sie zmienilo ?


edit 2

ale Flyby miales racje ten kto skladal ten komputer to jakis nie pelno sprytny, juz sie nie dziwie ze sie spalil za pierwszym razem...
naj bardziej razace w oczy bylo zalozenie Dualowego ramu tak jak normalny :|


edit 3

kurde mam edita :)

edit 4

juuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

04.05.2007
18:12
smile
[228]

Flyby [ Outsider ]

..ano pisałem wtedy beowulff że coś jest nie tak z Twoimi "składającymi" ..musi koncepcja była dobra lecz wykonanie nie te ;)
.. lepiej bez zmian ;) ..zmiany dziwnie się kończą

04.05.2007
18:14
smile
[229]

beowulff [ X ]

sam sobie teraz zlozylem i jest pieknie :)

04.05.2007
18:32
smile
[230]

Flyby [ Outsider ]

..z tej obudowy też jestem zadowolony - będzie i na następny "model"

..masz dodatkowy wentylator ?

04.05.2007
18:45
[231]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

skaranie z krasnalami... o ty zobaczymy zapamiętam ci to

04.05.2007
19:47
smile
[232]

Pl@ski [ Forever Confused ]

A mówiłem już że mam uczulenie na krasnale? A że przez te cholerne much złapałem jeszcze jakiegoś syfa to już wytrzymać tu nie mogę! Toż to jakiś folwark zwierzęcy jest - skorpiony, muchy, camele (zapomniałem jak to się po polsku nazywa... naprawdę!), hodowla krasnoludków i te wszystkie EG-i. No ludzie, toż to pustynia a nie zoo jest! ;)

04.05.2007
20:00
[233]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Niom tylko to wszytko jakieś takie plaskie ciekawe czemu:p

04.05.2007
20:04
smile
[234]

beowulff [ X ]

Flyby -> 2, jeden taki duuuuuzyyyyyyyy, a drugi maly, ten duzy wyciaga powietrze z obudowy zaraz nad chipsetem a maly wieje sobie na HDD :)

04.05.2007
20:05
smile
[235]

Flyby [ Outsider ]

..bo wymiar sie na plaski zmienia ..wszystko bedzie plaskie ..koniec świata

..o to juz dobrze, beowulff ..chyba i u mnie jest podobnie skoro się nie grzeje ..cosik zresztą stale wieje mi po nogach ;)

04.05.2007
20:13
smile
[236]

beowulff [ X ]

Dawno sie nie bawilem w servisanta jakies 7-8 lat :]

04.05.2007
20:51
smile
[237]

Flyby [ Outsider ]

..mnie zabrakło pomagiera ..sam całości nie ogarniam ..pewnie też będę miał "el momento de verdad" ..oby jak najpóźniej

04.05.2007
20:53
smile
[238]

beowulff [ X ]

oh, jak to dobrze miec wolne :) zaraaz sobie przyniose pepsi i CC cala noc :) ahhhhhh :D

04.05.2007
21:40
[239]

Flyby [ Outsider ]

..kiedy to ostatki, beowulff ;( ..w poniedziałek do pracy ..piękna była "majówka"

04.05.2007
21:56
[240]

E_G300 [ ]

*Zaczyna aktywować tajną broń*

EG -

spoiler start
moje krasnale same się głodzą bo chcą gitare [to taki chyba ich strajk :/ ] Więc jej im nie dam :)
spoiler stop

04.05.2007
22:21
smile
[241]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

moje powoli wpieprzają krate chyba jednak im coś dam

spoiler start
dobra ja załatwiłem wsparcie od górski ty idź do tych co mieszkają koło wulkanu żeby przyszły na kółku różańcowe
spoiler start
taka przykrywka
spoiler stop
i jeszcze z fioną o wsparcie pogadam
spoiler stop


ile do aktywacji broni?

04.05.2007
22:25
smile
[242]

beowulff [ X ]

*daje Flyby maske i wypuszcza ebole *


HA HA HA HA !!!!!

04.05.2007
22:27
smile
[243]

Gandalf [ Wizard ]

*w akcie desperacji wyskakuje przez okno*

04.05.2007
22:38
[244]

E_G300 [ ]

Aktywacja broni za :

spoiler start
[napisze to w języku krasnali (ze względów bezpieczeństwa) ] !@#$@#%gfdgtt k kghijtrhirs rtjh otr56546 #
spoiler stop

spoiler start
I co na to Fiona ?
spoiler stop


EG wsparcie od krasnali spod wulkanu załatwione.

04.05.2007
23:03
[245]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

fiona się zgodziła też już głodzi swoje krasnale spotkamy sie w *%&#&*#( o godzinie 24:30 będą &%*#()@)$@_%*(@#%@_%&@_*%^_*@(#%&@_%*&@*%@*(%&_

05.05.2007
02:05
smile
[246]

Flyby [ Outsider ]

..jedyne co skutkuje na EG-i i krasnale beowulff to powiedzieć im dobranoc ;)

..dobranoc

05.05.2007
12:17
[247]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

bry

05.05.2007
12:23
smile
[248]

E_G300 [ ]

Dzień Dobry.

Gol chodzi !

05.05.2007
12:49
[249]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Jak tam dałeś im gitare??
$&**(#(*@#&(@)!$!)$&)$(*!)#!&!@*$*&!)!)$)&($&@(@&)@&$(@!$)(@#&*!)_!&~_!&$*$&$_&#*$&$**&$&$&$

05.05.2007
12:52
[250]

E_G300 [ ]

Dałem ale teraz chcą perkusje.

Nie wiem co mam robić ...
---------------------------------------

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

Dzisiaj postanowiłem przerzucić się na Firefoxa ale gdy ustawiam na golu na " moje gry-online" że ma wyświetlać mi avatary innych osób 60 postów na forum i ciemną kolorystykę to po restarcie Firefoxa nic się nie zapisuje i dalej jest standardowo 40 postów pokazanych na głównym forum jasna kolorystyka i nie widze avatarów. Jak zrobić żeby Gol zapamiętał te ustawienia ?!

PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

05.05.2007
15:15
smile
[251]

Flyby [ Outsider ]

..bardzo to skomplikowane EG a mnie od rana boli głowa .. nie ma to jak poobiednia drzemka

05.05.2007
15:18
smile
[252]

beowulff [ X ]

he ja spalem przed i teraz jestem po i tez ide spac :)

05.05.2007
15:25
smile
[253]

E_G300 [ ]

Może ktoś chciał by kupić parę krasnali leśnych ? [ za dużo ich już mam ] Jeżeli nikt nie jest chętny to muszę zbudować nową zagrodę.

05.05.2007
15:34
smile
[254]

Flyby [ Outsider ]

..czy krasnale leśne dają miód?

05.05.2007
15:37
smile
[255]

beowulff [ X ]

raczej nie.... ...moze smietane...

05.05.2007
16:03
smile
[256]

Flyby [ Outsider ]

..smietane? ..to moze i jajka noszą?

05.05.2007
16:07
smile
[257]

beowulff [ X ]

hmmm, calkiem mozliwe, tylko ciekawe jakie, moze czekoladowe ?

05.05.2007
16:09
smile
[258]

Flyby [ Outsider ]

..eeej, EG-i, pohandlujcie tym towarem na allegro

05.05.2007
18:34
[259]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Ja mogę parę przygarnąć jak ty masz leśne to z 6 mam już kupców

05.05.2007
20:52
[260]

E_G300 [ ]

EG wysłałem już 5 krasnali leśnych pocztą do Ciebie
Jak dojdą to powiedz :)

05.05.2007
22:07
smile
[261]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

musiały dzieś ucie po drodze pilnuj je bardziej i miało by 6 a po 2 skompresuj je dobrze :P

EDIT:
..eeej, EG-i, pohandlujcie tym towarem na allegro

06.05.2007
00:18
smile
[262]

Flyby [ Outsider ]

..japońskich krasnali nie ma? ..przydałoby sie je nadmuchać i podesłać Taikunowi ;)

06.05.2007
09:12
smile
[263]

E_G300 [ ]

Dzień Dobry :)

---------------------
X-Cody z pewnością :P
I w ogóle bardzo bardzo było by fajnie jakbyś z nami została.

06.05.2007
09:16
[264]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all.
Tamo ddw jest dziwne, moze tu jest lepiej.

06.05.2007
09:25
[265]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

E_G300 --> To wszystko wina Soula. Zabrał nam DDW. Teraz sa dwa i nie wiadomo któe jest które. A zadne nie jest prawdziwe;9

06.05.2007
09:31
smile
[266]

E_G300 [ ]

X-Cody [nie będę podważał autorytetu Soula] , ale wiem jedno że to jest jedyne prawdziwe "Dzień dobry wieczór"

A tak na marginesie - ale Flyby się ucieszy jak Cię zobaczy :)

06.05.2007
09:44
[267]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tez sie za nim steskniłam :)
Myslalm, ze bedzie pisywał w tamtym ddw. Ale to juz nie to samo. Coz. Mnie sie tam w sumie tez niepodoba...:)

06.05.2007
09:47
smile
[268]

beowulff [ X ]

Mnie tez ....
Chodz tam Padre byl :)

06.05.2007
09:53
[269]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

matisf --> Kiedy?
W ogole Padre ma teraz kłopty zdrowotne starszne.

06.05.2007
09:56
[270]

beowulff [ X ]

Wczoraj bodajze, wizal tace z 30 pln i zostawil probowke z ebola :)

Co mu jest? Nic nie mowil...

Edit nie, w piatek zaraz sprawdze :)

W piatek byl -> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6358202&N=1

06.05.2007
09:59
[271]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

matisf --> Ma uszkodzenie kregów na odcinku szyjnym. Moze sie bezwładnoscia reki skonczyc. Niefajna sprawa.
Nie dziwie sie, ze nie mogł. To caly Padre.

Dzięki za linka :)

06.05.2007
10:03
[272]

beowulff [ X ]

Ooo, nie ciekawie, ale on twardziel jest da sobie rade!
Moja znajoma przewrocila sie na takim dmuchanym materacu i tez doznala takiego urazu, lekarze powiedzieli jej ze nie bedzie chodzila, a ona za 1,5 roku na desce wind serfinogwer znami spowrotem smigala :) Powedzial ze pierdoli opinie lekarzy :)

06.05.2007
10:04
[273]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jak z nim ostatnio rozmawiałam to bylo ok. Mowił, ze jest na lekarz i ze daje rade. Ale on sie lubi umartwiac ;) Jestem pewna, ze bedzie dobrze z jego reka :)

06.05.2007
10:29
[274]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

..japońskich krasnali nie ma? ..przydałoby sie je nadmuchać i podesłać Taikunowi ;) chcesz mogę parę sprowadzic ile potrzebujesz??

06.05.2007
10:30
smile
[275]

Flyby [ Outsider ]

..jak tylko na pustyni zaczeło padać to pojawiła się Cody ..albo odwrotnie, jak pojawiła się Cody to na pustyni zaczęło padać ..tak czy owak fajnie ;)
..niefajnie jak o Padre chodzi ale zdrowotne historie mają to do siebie ze przechodzą ..

..i tak mamy nietypowy poranek na pustyni ..matisf z parasolem a pod grzybami EG-i z krasnalami..

..EG, te dla Taikuna musza wybuchać i śmierdzieć

06.05.2007
10:40
[276]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Teskniłes, Flyby? :)

06.05.2007
10:45
[277]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie, Cody ;)

06.05.2007
10:47
[278]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To dobrze :) Teraz moge zostac :P

06.05.2007
10:54
smile
[279]

Flyby [ Outsider ]

..aż palma zaskrzypiała z radości ;) ..i może woda w studni się pojawi ;) ..i to i owo zakwitnie..
..i Beduinów odeślę na emerytury ;)

..hmm ..może kilka Beduinek zostawię

06.05.2007
11:05
[280]

beowulff [ X ]

Ide pod prysznic :)

06.05.2007
11:08
smile
[281]

Flyby [ Outsider ]

..precz z samotnością -->

06.05.2007
11:15
smile
[282]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

<<

Egg wysłałeś mi już te krasnale??

06.05.2007
11:17
smile
[283]

E_G300 [ ]

EG już wczoraj pocztą poszły :)

06.05.2007
11:22
smile
[284]

Flyby [ Outsider ]

..pod prysznic? ..dwa dni się nie goliłem ..ta pustynia rozmarza ..rozmarza? ..miało byc rozstraja

06.05.2007
11:24
[285]

PlayStation_fan [ O_o ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6364826&N=1
Nowa częśc

06.05.2007
11:29
[286]

Flyby [ Outsider ]

..nie przypominam sobie PlayStation abyśmy Cię o to prosili - załóż sobie własny wątek

06.05.2007
11:29
smile
[287]

beowulff [ X ]

łooo ale ulga :)


sczegolie ze ten nie osiagnal 300 ....

hmm...

Soul chyba 300 ogladal i spodobalo mu sie :)

06.05.2007
11:30
[288]

PlayStation_fan [ O_o ]

Flyby nie przypominam sobie abyście mi zakazali założyc następną częśc.

Znam regulamin chłopcze. Ale fakt pośpieszyłem się trochę.

06.05.2007
11:31
[289]

Flyby [ Outsider ]

..poczytaj sobie regulamin wesoły chłopcze..

06.05.2007
11:31
[290]

beowulff [ X ]

Sa zasady ktorych sie nie lamie ....

06.05.2007
11:31
[291]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Swietnie. Jak za starych dobrych czasów :)
Mialam ten prysznic na mysli. Nadal stoi na srodku?

06.05.2007
11:32
smile
[292]

beowulff [ X ]

Baaaa :) ale caly zaparowany byl... :P

06.05.2007
11:36
[293]

Flyby [ Outsider ]

..to sobie zapamiętaj PlayStation że sobie nie życzymy zakładania przez Ciebie wątków w których i tak się nie udzielasz ..zakładaj własne

06.05.2007
11:38
[294]

beowulff [ X ]

Tu nikt nie jest, tredi i nie bedzie no chyba ze mowa o Cody ona zawsze byla :)

06.05.2007
11:41
smile
[295]

Flyby [ Outsider ]

..tak ..i to Cody jak będzie chciała założy nową część ;)

06.05.2007
11:54
smile
[296]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

hey ten wątek jest tak bezsensu ,że taki głąb jak ja musi się w nim udzielić!!???ech//...

06.05.2007
11:56
smile
[297]

beowulff [ X ]

Milo nam ...

06.05.2007
11:58
smile
[298]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

oo jak Cody się przeprowadza do Premium, to ja może też ;)

oj...szkoda Padre...oby się wszystko dobrze ułożyło :)

btw, nie znoszę masowo czytać postów sprzed kilku dni (czy nawet godzin ;))

06.05.2007
12:02
smile
[299]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Egg nowi nabywcy krasnali są :P

06.05.2007
12:03
smile
[300]

PlayStation_fan [ O_o ]

300

06.05.2007
12:39
[301]

Flyby [ Outsider ]

..a nawet może być 301 ;) ..i więcej

06.05.2007
12:48
smile
[302]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Flyby --> Kto to na zdjęciu? xircom siakiś?

06.05.2007
13:11
[303]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

To co idziemy do next topic ?? >>

A co do 300 to kiedyś solu mówił że GOL'owy sprzęt pociągnie nawet 400 postów

06.05.2007
13:14
[304]

E_G300 [ ]

EG jacy nowi nabywcy ?

-------------------
EG- nie wiedziałem że Stranger jest taki nowy :P
[ Ale zwracam Honor ]

06.05.2007
13:18
[305]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

egg>>
oo jak Cody się przeprowadza do Premium, to ja może też ;)

co nie widziałeś tego

06.05.2007
13:34
smile
[306]

E_G300 [ ]


06.05.2007
13:37
[307]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> To juz, nie zastanawiac sie! DDW is ddw :)

06.05.2007
13:42
smile
[308]

Flyby [ Outsider ]

..Stranger tez mógłby założyć nowe Ddw ;)

..Stranger to z pustyni egipskiej, z okolic oazy Dachla, autentyk

06.05.2007
13:48
smile
[309]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

XC --> Yes, Ma'am.

06.05.2007
13:58
smile
[310]

Flyby [ Outsider ]

..https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6365638&N=1 ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.