
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 8
... i nie zapomnij o Kazachstanie ;]

siwCa [ Legend ]
muhaha
Jogurt [ Saladin ]
no no!
raper741 [ Legend ]
To kto rzuci jakiś ciekawy temat ?:D

Flyby [ Outsider ]
..dj4ever ..szykuj logo a dobrze je przemyśl ;)

siwCa [ Legend ]
4 days left.
PlayStation_fan [ O_o ]
Witam. Napisałem tu dlatego, żeby się abonamentem pochwalic ;)
Nawet fajne logo
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Dobra.... zobaczymy czy się zbytnio nie spłaszczy... uwaga....
edit:
ujdzie :)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
siwca - do czego?

siwCa [ Legend ]
Twój abonament wygasa za 4 dni. Możesz go teraz przedłużyć.
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
acha - i co przedłużasz? :D

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
KLATKA PIERSIOWA Z KRASNALAMI

Flyby [ Outsider ]
..zdolne króliki .coś w tym jest
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Heh :) Kupiłem abonament i prosze jacy spamiarze :D
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
*spam*
ciekawe co teraz poleci :D
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Przed chwilą poleciał wątek "6 milionowy..."
PS jeszcze tylko 550 :)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
hehe zaraz poleci wątek juniora :)
heh i 200 postów wiecej trza czekać :)
edit:
a wątki premium rozumiem nie lecą ?? XD

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
nie wiadomo - nie powinny, ale wiesz jaki jest soul ;) Lepiej nie przesadzać z bezsensownymi postami...
E_G300 [ ]
Dzień Dobry :P
Dziś lany oblewany...
znany wszystkim jak banany...
ehh... nie moge się skupić i napisać czegoś sensownego :p

Flyby [ Outsider ]
..na pustyni wstaje świt ..otrzepuje się z piasku i wytrzepuje skorpiony z butów do gasnącego ogniska.. leje do wyschniętej studni ..wielbłądy obgryzają uschniętą palmę
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Yoł yoł dzisiaj trzeba się sprężyć- im wcześniej zacznę, tym wczesńiej skończę przeróbkę... i będzie czas na przyjemności :)

E_G300 [ ]
Dzień dobry :)
Dzięki Snopek.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
to jest eurozlacze ktore podpinasz do tv
nawet gdybys znalazl przejsciowke to sie zastanow jak druga strone wepniesz do tv, skoro ona pasuje do wejscia w karcie graficznej :)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Wróciłem! :->
PS: Propos Grasz czy nie grasz z poprzedniej części ---->
Grałem pierwszy raz.
Dobry jestem, nie? Tyle że kliknąłem "No Deal" i okazało się że w mojej walizce było 75$... :/
Ech, ale potencjał to we mnie jest, może się zgłoszę... :]
EDIT: Fly, ty grałeś w Jade Empire, zerknij tutaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6244320&N=1
O so chodzi, ja chce juchę, krew i flaki widzieć a tutaj taka lipa... :/

Flyby [ Outsider ]
..nie dość że stosujesz zagrywki stare jak świat, Pl@ski, to jeszcze zachciewa Ci się krwi i flaków - zombie młodociany ;)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
mozecie dac jeszcze raz linka do deal or no deal??

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Kupiłem sobie Clicka, fajna ta Bitwa o Anglię

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
O jaki tłok

Flyby [ Outsider ]
..fe, dj4ever ..tak tłamsić samego siebie pod pozorem tłoku
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Twój abonament wygasa za 3 dni. Możesz go teraz przedłużyć.Taa odrazu jak se eg kupie +.+

Flyby [ Outsider ]
..a wykupcie se do diaska abonamenty na rok i przestańcie skwierczyć jak ostatnie skąpce - to cena jednej gry
E_G300 [ ]
Dzień dobry :)
odrazu daje takie coś : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6257363&N=1
Jeżeli ktoś wie o co tu chodzi to porsze o pomoc. :)
Lukis171 masz tu linka do tej gry grasz czy nie grasz:

Flyby [ Outsider ]
..na pustyni żyje dużo interesujących żyjątek ..nie wszystkie można jeść a bywa że one jedzą nas..
..przy utrzymaniu równowagi spożycia tworzą się związki ekologiczne..
..(zapiski spod uschniętej palmy w oazie DDW)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby -> No ale ty po zainstalowaniu tego patcha miałeś tą krew czy nie? Bo jak nie będę miał krwi to dalej nie gram (jestem w IV rozdziale i dobrze się bawię, ale co tam... :P)
Co do abonamentu zaś: Dziś trafiłem na kolejne +5 GOLi. Ostatnio mam fuksa do nich.. :-> Jeszcze tylko dwa GOLe i styknie na GOLMAXa na miesiąc, byle kolejne +5 trafiło mi się przed 24 kwietnia... :]

Flyby [ Outsider ]
..szczerze mówiąc Pl@ski nie używałem żadnego patcha "z krwią" do Jade Empire - powody były dwa - przy dużej ilości najrozmaitszych efektów świetlnych i innych specjalnie nie tęskniłem do "realizmu" akurat w tej grze ..traktowałem grę jako typową dobrze zrobioną "zręcznościówkę", odkładając na bok przyzwyczajenie z RPG gdzie czasem taki "realizm" (Morrowind, Oblivion) mile jest widziany..
..Po drugie mam już doświadczenia, zwłaszcza z FPP-ów gdzie takie patche na ogół kiepsko wykonane psuły tylko ogólną grafikę i nie miały nic wspólnego z "realizmem" ..szkodziły odbiorowi gry i trzeba je było usuwać..

Pl@ski [ Forever Confused ]
Taa, tyle że to jest oficjalny patch wydany przez CDP, dlatego też tak mnie interesuje... :->

Mazio [ Mr Offtopic ]
zakazać wszystkiego!

Pl@ski [ Forever Confused ]
Mazio -> Skądś to znam... Czy ty nie cytujesz przypadkiem jakiegoś mędrca? :]

Mazio [ Mr Offtopic ]
zgadza się - po przeczytaniu paru for tworzę Jego front!
E_G300 [ ]
Nie ma to jak abstrakcja :)
<-------------------------

Flyby [ Outsider ]
..kiedy wyinstalowałem już Jade Empire, Pl@ski - ale dobrze wiedzieć "obwącham go", ciekawe czy pasuje do polskiej wersji ?
..co właściwe Mazia interesuje, rzeczy zakazane czy zakazy ? ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby -> Ten patch jest TYLKO do polskiej wersji językowej, do innych nie znalazłem. Więcej szczegółów tutaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6251384

raper741 [ Legend ]
Pl@ski --> super avatar :D
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Gra ktoś w gta 1 przez neta?

Flyby [ Outsider ]
..Pl@ski, Ty klikałeś w ten swój link do szczegółów?
E_G300 [ ]
Dzień dobry :)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Fly -> Co chcesz, takie małe prima aprilis, popieprzyło mi się trochę, już poprawiam... :)
EDIT: Fuck, nie powinni mnie wpuszczać do Empika, naprawdę! Znowu tam wszedłem i ku mojemu przerażeniu zobaczyłem na pułce STALKERa. Myślałem że premiera dopiero jutro, to kusić mnie dziś jeszcze nie będzie, a tutaj taki zonk... :/ Ech, miałem na razie wstrzymać się z kupnem, ale po prostu nie mogłem - kolejna bezcenna część moich oszczędności poszła się jeb**... Ech, chyba przestanę nosić ze sobą katę płatniczą, przynajmniej do Empiku bo kiedyś przez to zbankrutuję...
Ale wszystko ma swoje dobre strony, zaraz przeniosę się w świat STALKERa i miejmy nadzieję że pozostanę tam przynajmniej do jutrzejszego poranka! :->
Agh, szykujcie się, obleśne mutanty!

Flyby [ Outsider ]
..to się brakiem krwi nie przejmuj, Pl@ski - to pewnie też był prima aprilis wydawcy ;)
..Stalker ..to znowu będziesz stękał Pl@ski bo i tam krwi ciut, ciut
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Kurde... ta przeróbka jeszcze nie skończona.... długo mi schodzi... idę ją dokończę

Flyby [ Outsider ]
..może byś lepiej dj4ever przerabiał świniaki na dziki ? ;) ..bardziej się opłaca

Pl@ski [ Forever Confused ]
Heh, Fly, nie martw się, czytałem że do S.T.A.L.K.E.R.a jest już masa modyfikacji, na pewno jakiś blood mod się znajdzie... :->
A jak nie to nie gram, wracam do Postala 2 :P

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
No, mamy 6:20 przerobione na 9:40 :) Jakoś bedzie ;)

Flyby [ Outsider ]
..musi to przerabianie choroba jakaś być
..kto wie może nawet brzydka
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
To co partyjka w GTA 1??
E_G300 [ ]
Dzień Dobry :)

Pl@ski [ Forever Confused ]
EG2006_43991898 -> Kpisz sobie, prawda? Co prawda jeżeli miałbym wskazać tę część GTA przy której spędziłem najwięcej czasu to byłoby to GTA1 (GTA3 i kolejne zupełnie mi nie podeszły), ale to nie znaczy że chce mi się w to grać! Poza tym zmęczony jestem - przez pół nocy łaziłem z ponat 50kg w plecaku zanim znalazłem kogoś, kto łaskawie postanowił ode mnie odkupić wszystkie te klamoty. I w dodatku krwi mało, a na DX9 nie da się grać, bo się muli jak jasna cholera! I ty chcesz żebym jeszcze się w GTA bawił?! Nie, dziękuje bardzo, idę poszukać moda na więcej krwi do S.T.A.L.K.E.R.a... :]
E_G300 -> Zapomniałbym - Bry... :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Właśnie zostałem moderatorem jednego z nowych forów.. Bawimy się z kolegami z innego forum (patrz moja strona www) w zabieranie jednemu idiocie kolejnych for. Już ze 4 przejęli. Muhaha

Pl@ski [ Forever Confused ]
Ta sobie śmigam po forum i już co najmniej 10 razy pojawił mi się baner +5 GOLi... Tyle że już go w tym tygodniu trafiłem. Pewnie znowu będę miał pecha i przez miesiąc mi się nie pojawi ani jeden od następnego tygodnia... :P
Fly -> Patrz co znalazłem do S.T.A.L.K.E.R.a! :-> Teraz to można grać! ->>>>>

Flyby [ Outsider ]
..screen niewiele mówi czy owa krew wygląda, została zrobiona "naturalnie" - to nie jest takie proste Pl@ski - dobrze zrobiona "krew" musi pasować do całej gamy graficznych sytuacji w grze ..tylko taki tester i znawca jak Stranger mógłby mnie przekonać co do tego patch'a ;)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
A jakie klamoty miałeś na sell??

Flyby [ Outsider ]
..dj4ever ..jeszcze Ci po stole skacze świąteczny zajączek a kury znoszą kolorowe jaja ?
..jakbyś tak zmienił logo
..na zielonej łące pasą się zające
na dj4evera czekają
łapami przebierają..
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
łapami przebierają... w d..........
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Zmienię... jak znajdę jakieś ładne. Bo dzis abonamencik znowu wysiada :(

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Done

Flyby [ Outsider ]
..krasnoludki na pustynię ..Beduinom sie nudzi, popolują se
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Nie nie krasnale w klatce pilnuje ich

Flyby [ Outsider ]
..trzeba im EG, mały wybieg zrobić ..będą się szybciej rozmnażać jak trochę pogonią
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
DObry pomysł tylko co ja z nimi zrobie ... kupisz ? ty albo ktoś?

Flyby [ Outsider ]
..wystaw na allegro ..ludzie to by kupili nawet majtki królewny Śnieżki

Widzący [ Legend ]
Flyby - ale pod warunkiem że nie prane.

Flyby [ Outsider ]
..hmm, nie sposób odmówić racji, Widzący ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Yes, yes, yes! Ostatnio mam szczęście do +5 GOLi - znowu trafiłem! :D A to oznacza że zostanę na kolejny miesiąc z wami... :->
A poza tym to palma... :P
yasiu [ Senator ]
a ja odkąd jestem na golu nie widziałem żadnego +5 :/ :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
słabe logo :/

Flyby [ Outsider ]
..jaką lipę masz na myśli, Pl@ski ? ..czy tą naszą, staropolską z Czarnolasu pod którą Kochanowskiego gryzły pszczoły ?
..co do loga to wystarczy mi przekonanie że dj4ever lubi zwierzątka ..być może w ramach swoich przeróbek narysuje je od nowa
..a co do lipy to muszę sprostować - to nie były pszczoły tylko mrówki i nie Kochanowski tylko Telimena
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
yasiu>>Rzadko bywasz na GOL'u tym częściej się przerzuca strony tym większe prawdopodobieństwo

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby _> Kochanowskiego pogryzły pszczoły? Oj, musiały to zrobić bardzo dotkliwie... Pewnie to dlatego jego twórczość jest taka prymitywnie nudna... :]
Poza tym, skąd ty te lipy wziąłeś, toż tu oaza na pustyni jest i tylko palmy rosną gdzieniegdzie! Nawet kaktusów już nie ma, bo odkąd studnia wyschła sam je wyssałeś do cna z wody... :)

Flyby [ Outsider ]
..Kochanowski nudny, Pl@ski ? ..zapytaj sie Tytusa na ogólnym Ddw jakie miał przeżycia w związku z Kochanowskim ;)
..przecież to Ty zacząłeś z tą lipą, Pl@ski ..ja mam skorpiony i mrówki.. eee ..termity ..Telimena się urwała.. ;)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Twój abonament wygasł. Jeżeli go nie przedłużysz to za 1 dni stracisz dostęp do usług.
żegnajcie (właśnie obejrzałem 300) A więc pamiętajcie o mnie :P

Flyby [ Outsider ]
..i ruchome piaski pochłonęły krasnoludki ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Postanowiłem zrewolucjonizować swój sposób pisania na forum. Od tej pory do wypowiedzi będę dopuszczał także moją drugą, ukrytą osobowość, ot tak po prostu - chcę być oryginalny isię wyróżniać. Projekt w trakcie testów beta. Powiedzcie co sądzicie o tym szalonym pomyśle... :)
Ech, jakie jest moje drugie ja? Cóż, to ta strona która się buntuje przeciwko mojemu niepoprawnemu optymizmowi i pozytywnemu spojrzeniu na świat, takie demoniczne, postapokaliptyczne "emo" ( :->
Będzie z nim ciężko, ale jakoś sobie poradzimy...
Dwa umysły? - czy człowiek posiada w sobie innego? Przynajmniej jednego - tak. Według Schiffera umysł pracuje na dwa głosy, a równowaga która pozwala powstrzymać półkule od wzajemnej separacji jest chwiejna.
[[The 2nd]] Nareszcie! Wolność! Koniec sztucznych ograniczeń, zamykania mnie w ciasnej przestrzeni tego ograniczonego umysłu!
Ej, nie pozwalaj sobie!
[[The 2nd]] Zamilcz! Nadeszła era mrocznego mesjasza! Zagłada jest blisko!
EDIT: Właśnie sobie zdałem sprawę że gdyby ta druga osobowość przejęła nade mną kiedyś kontrolę, to pewnie zrobiłaby ze mnie jakiegoś Tokio Hotel Boy'a... Muszę na siebie uważać.. :P
[[The 2nd]] To był cios poniżej pasa! Wypraszam sobie, aż taki emo to ja nie jestem - tutaj chodzi jedynie o charakter a nie o wygląd (ale różową kurteczkę z czerwonym futerkiem to mógłbyś czasem założyć...). I wypraszam sobie mówienie o mnie jak o jakimś przedmiocie - jestem w końcu częścią Ciebie ty szatański pomiocie!

Flyby [ Outsider ]
..muszę Cię zasmucić Pl@ski ..podejrzewam że takie "emo" posiadał ów Koreańczyk z Wirginii - jak wspominają jego profesorowie pisał sztuki teatralne pełne apokaliptycznych wizji, krwawych porachunków i licznych a nagłych śmierci ..na co dzień i wedle swojej pierwszej osobowości był studentem IV roku anglistyki ..To "emo" musiało w nim pewnego dnia przeważyć, co się bardzo brzydko skończyło .. ;) ..a w ogóle to struś emu wydaje się znacznie bardziej interesujący
Pl@ski [ Forever Confused ]
Heh, Fly nie obawiaj się - ON przecież nie jest prawdziwy - to wyimaginowana przeze mnie wizja, specjalnie na potrzeby tego forum. A wszystko po to by było oryginalniej... :)
Zainspirowałem się co nie co powieścią "Regulatorzy" S. Kinga, ktoś czytał?
[The 2nd] Buahahaha! Ten plugawy śmiertelnik uważa że JA jestem jedynie marną iluzją stworzoną przez jego ograniczony umysł! Co za ironia, toż w tak płytkiej wyobraźni nie mógłby powstać twór tak przebiegły i doskonały jak JA! Flyby masz rację, pewnego dnia, gdy będę wystarczająco silny by przejąć umysł tego śmiertelnika dokonam rzeczy tak przerażających i okrutnych, że marna proza Kinga będzie przy tym niewinną bajeczką! Śmierć i zniszczenie jest blisko, strzeżcie się!

Flyby [ Outsider ]
..myślę Pl@ski że ten Koreańczyk też musiał czytać Kinga ;) ..i "emo" wyzerowało mu rozum..
..na wszelki wypadek nie czytaj za dużo Kinga Pl@ski ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby -> Za późno - prawie wszystkie książki Kinga mam już za sobą, zostało mi jeszcze kilka i nie mam zamiaru z nich zrezygnować tylko dlatego że źle działają na moją psychikę... :P
BTW: I znowu w wątku pustki... :(

Flyby [ Outsider ]
..to zupełnie zrozumiałe Pl@ski że tu pusto bo pustynia ..za to słychać jak wielbłądy żują i palma skrzypi ..
..to dołóż do Kinga jeszcze Koontza Pl@ski, popraw go Barkerem, jak horrorzyć to na całego ;)

Stitch001 [ Witcher ]
W Premium widzę, że już tylko dialog pozostał ...

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby -> Właśnie skończyłem "Grom", zabieram się za "Cieniste Ognie" (stary tytuł: "Nieśmiertelny") autorstwa Koontza.. :] Barkera jeszcze nigdy nie czytałem, ale teraz na pewno się nim zainteresuje... :->
Stitch001 -> Jest jeszcze skrzypiąca palma, pod którą Flyby ciągle przesiaduje, także nie jest tak źle.. :P

Flyby [ Outsider ]
..dzisiaj to pustynia
jutro tryśnie ropa
zakurzy się wkoło
wróci sporo chłopa
..bede ci ja szejkiem
bab bede miał kupe
łaskotać mnie bedą
i całować w coło..

Pl@ski [ Forever Confused ]
Fly, co powiesz:
Ten oszołom na filmie to ja, nagraliśmy to kilka lat temu. :)

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..po pierwsze, masz moje kapcie ..po drugie oczekiwałem że po psie zabierzesz się za krowę ..po trzecie skoro przepłoszyłeś amanta należało skonsumować dziewczynę, myślę że przyjemniejsza w jedzeniu od psa (nie zostały Ci wlosy w zębach?) ..Nie wiem co nakręcisz po przeczytaniu Barker'a ale to może być ciekawe ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
:-O Wygrałem!
https://www.gry-online.pl/S033a.asp?ID=207
Tylko dlaczego akurat Supreme Commandera? Demko mi się kompletnie nie podobało.... :/
Teraz mam dylemat: Spróbować, czy od razu na Allegro sprzedać? Wiem, strasznie marudzę, cham ze mnie... :P Ale muszę przyznać że byłem zaskoczony - co prawda to już 4 gra wygrana na GOLu przeze mnie, ale od roku był z tym spokój... :)
Flyby -> Te kapcie to nie moje, skarpetki też... :) I wtedy jeszcze nie czytałem nawet Kinga. Zombie 2 będzie znacznie gorszy! :->

Flyby [ Outsider ]
..co do gier Pl@ski, to ja ich w ogóle nie sprzedaję ;) ..najczęściej rozdaję a najchętniej to bym się wymieniał ;) ..I tak mam ich za dużo (jak książek) i powoli ginę w totalnym bałaganie ..
..Niemniej niektóre tytuły zostawiam sobie na zasadzie bibliotecznej - może do nich wrócę? ..Tak stało się ze starym NWN ..właśnie ni stąd ni zowąd zagrywam w nie razem z dodatkami ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
już nie mam kaca
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ten watek powinien umrzec. To obraza dla ddw :(

Stitch001 [ Witcher ]
Płaski - Nie chcesz kupić aby Supreme Commander'a (bo jak tylko przyślą w przyszłym tygodniu to będę miał)?
No cóż Iksek, tak bywa :|

Flyby [ Outsider ]
..ja nie chcę umierać ! ..palma też nie chce ! ..i wyschła studnia też nie ..ale ta Cody jest niedobra

Pl@ski [ Forever Confused ]
X-Cody -> Jak możesz! A co z nami, gdzie my się wtedy podziejemy?! :(
Flyby -> Ja pozbywam się tylko tych gier które mi nie za bardzo się spodobały z pozostałymi rozstać się nie mogę, tak ładnie na półce wyglądają... :) Wymieniać? Hmmm... W sumie to nigdy tego nie próbowałem, może najwyższa pora? Ze znajomymi się wymieniasz czy np. na Bazarze GOLa?
BTW: A może ktoś stąd chce wymienić się czymś za Supreme Commandera?

Flyby [ Outsider ]
..Supreme Commander mnie nie jara ;) ..RTSy szybko mnie nudzą ..mam na wymianę Jade Empire ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby -> Jade'a też mam, ale na pewno nie na wymianę... :) Jest mój i nikomu go nie oddam!
Splinter_fraz [ Mora ]
Dzieeń doo bry:) Wróciłem

Flyby [ Outsider ]
..aha ..chyba lewe oko masz mniejsze, Splinter ;)
Splinter_fraz [ Mora ]
Tak bo aż mnie razi co wy tu wyrabiacie ;p

Flyby [ Outsider ]
..ja nic nie wyrabiam Splinter bo samozaparcie mam za małe ;)
na pustyni poza tym trzeba oszczędzać organizm ze względu na duże ubytki wody - tym celu najlepiej dać się nosić w lektyce z baldachimem oraz niewolnicą używającą wachlarza ze strusich piór..
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Witam wszystkich jestem tutaj nowy :) Rozmawiacie o wszystkim i o niczym czyli o czym?

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Zapewne o niczystkim

Flyby [ Outsider ]
..możemy porozmawiać choćby o Tobie, k2o ..będziesz tylko musiał przedstawić skrócony życiorys ora świadectwa przebytych chorób ..dobrze też by było abyś był zlustrowany, nie miał dredów i lubił pustynię ;)
..kiedy usiłuję wymówić cin3k7, placze mi się język - brzmi trochę po chińsku
Splinter_fraz [ Mora ]
Flyby, no właśnie tak po chińsku. Tak "redahade, redahade".
Czas zagrać w Stalkerka muah ;p

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Flyby>> Wystarczy CINK. Cyfry musiały być, bo inne nicki pozajmowane były.
PS. cintrzyksiedem - tak trudno? :)

Flyby [ Outsider ]
..mmm, piekną masz dykcję, cink ..i jak dźwięcznie wymawiasz k ;) ..pewnie dobry byłeś w recytacji
..Splinter ..ehh ..nie mam Stalkera ..mam nadzieję że Cię zje radioaktywność i te oczy będziesz miał czerwono-zielone z robakami

Pl@ski [ Forever Confused ]
A ja was wszystkich....
Stitch001 [ Witcher ]
Witam! (czyt. Łii tam :P )
Nie zagrywaj się Flyby w Sprintery (te od żółwików??), a co do te oczy będziesz miał czerwono-zielone z robakami, to już mamy kogoś takiego... Styndża.
Czuję w tym wyznaniu jakiegoś haka, Plaski...

Pl@ski [ Forever Confused ]
Stitch001 -> No wiesz co, ja tak ze szczerego serca, a ty do mnie z takim tekstem! To nie fair!
Mam was wszystkich w....

Flyby [ Outsider ]
..awanse Pl@skiego na nasz temat, choć podejrzane, tak czy owak świadczą o uczuciowym zaangażowaniu ;)
..Stitch, gram w tej chwili w Brygadę E5, tam nie uprawia się sprintów jeno strzela
Stitch001 [ Witcher ]
Płaski Króliku/zającu dostałeś już przesyłkę z Supreme Commander?

djforever [ Prison Break 3 ]
Iż mię się abonamę skączył loga nie zmieniłę bom żem skończyło. A teraz Wróciłem!!!!

Flyby [ Outsider ]
..wrócił twórca zaangażowany ;) ..hmm ..w przeróbki ;) ..powiedz mi dj4ever, czy jak coś przerabiasz to masz na to zezwolenie autora ? ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Stitch001 -> Jeszcze nie...
Będę miał dla was kilka ciekawych zdjęć do pokazania z ostatniej imprezki naszej, zdecydowanie nadają się tylko na Premium (niektóre), a większość to tylko na priv. (Niektórych nawet bałbym się w ogóle komukolwiek pokazywać :] )
Dobra, kończę, bo pieprzę głupoty. :P Ciekawe czemu... Może dlatego że zaraz robimy replay z wczorajsza? :->
Splinter_fraz [ Mora ]
Fly daleko w Stalkerze jesteś?

Flyby [ Outsider ]
..Splinter, słyszałeś kiedy za sobą charkot lwa co zaraz Cię za dupę złapie ?

djforever [ Prison Break 3 ]
Flyby, autor nie żyje....
Chociaż ten od "Gumisiów" może się pluć.... ;)

Flyby [ Outsider ]
..to trochę tak dj4ever jakbyś Mona Lisie wąsy dorabiał ;) ..fakt że autor zza grobu za frak Cię nie złapie ale ktoś tam ma prawa autorskie ;)

djforever [ Prison Break 3 ]
Doczepiam tylko wąsy, ale efekt jest :D A jak mnie jakiś truposzcz za frak złapie, nie ma się czym martwić- wszak wszyscy we wsi wiedzą, że dj4every mają 9 zyć ;)
Splinter_fraz [ Mora ]
O sorry Fly nie przeczytałem, że nie masz Stalkera.
Mazio [ Mr Offtopic ]
o fu! takie świństwa przy jedzeniu?

Flyby [ Outsider ]
..a ja myślałem Splinter że nabijasz sie z biedaka ;)
..świństwa przy jedzeniu, Mazio, to są orgie ..n.p. naga panienka na półmisku sałatki kartoflanej z ogórkiem kiszonym gdzie trzeba i wianuszkiem z rzodkiewek..

*..::Michael::..* [ Senator ]
Ale się tu zmieniło!
Splinter_fraz [ Mora ]
Michael, uzasadnij swoją wypowiedź. Twoja praca ma zająć co najmniej 2 zdania :)
Flyby [ Outsider ]
..słusznie, Splinter ..i ma charakteryzować się spójnością i wewnętrzną logiką ;)

*..::Michael::..* [ Senator ]
Dobry spam nie jest zły.
Flyby [ Outsider ]
..hmm ..magister Splinter przetrze okulary i oceni ..powiedziałbym nawet że forma warunkowa została zachowana tylko nie wiem jak na linii merytorycznej ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Wiecie co, po wczorajszej imprezie dochodzę do wniosku że kobiety byłyby zupełnie bezużyteczne gdyby nie ten seks... No naprawdę, impreza wczorajsza była nieporównywalnie gorsza od tej którą zrobiliśmy sobie 2 dni temu. Oczywiście do momentu aż "poszliśmy spać"... :]
Wiem, jestem okropny.... :->
[[The 2nd Personality]] Fascynacja cielesnością wśród ludzi jest tak prymitywna...
Ech, po prostu ty nie masz pojęcia o doznaniach jakie temu towarzyszą... Toż to czysta zazdrość jest!
[[The 2nd Personality]] Ile razy mam powtarzać że obce są mi ludzkie uczucia, takie jak zazdrość śmiertelniku!?
Taaa, jasne... :]

djforever [ Prison Break 3 ]
Spamujemy?

Flyby [ Outsider ]
..wygląd na to Pl@ski że masz nie do końca zbadane kwestie kobiecości ;) .."cielesność" została "obudowana" całym aparatem społeczno-obyczajowym z kulturowymi dodatkami.. Kiedy "upraszczasz" kobietę ze względu na przyjemności wyłącznie cielesne - pozbawiasz siebie (a przy okazji ją) wielu emocji i wartości ;) ..z życiem jest tak samo ;)
..dj4ever - na takie propozycje mam odpowiedź zawsze taką samą - załóż sobie wątek w Premium i spamuj z tymi co będą mieli chęć podobną - proste ?

djforever [ Prison Break 3 ]
To ja napisałem? Sorry, chyba wtedy byłem trochę nie w stanie....

Flyby [ Outsider ]
..raczej w stanie ..wskazującym
Mazio [ Mr Offtopic ]
próba mikrofonu

djforever [ Prison Break 3 ]
Coś mało nas, bida w Polsce i niewielu stać na abonament
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
Dobry, co tam na majówie ? ;P

Flyby [ Outsider ]
..rany boskie, spamer z rana i to młodociany ..po co ja wstawałem
..dj4ever się ucieszy
..aha, Mazio, mikrofony nie działają, skorpiony przegryzły kabel

Splinter_fraz [ Mora ]
hmmm. Wróćmy do Michaela jeśli ma jeszcze abonament. A Więc, ogólnie rzecz biorąc, gdyż, iż ponieważ Michaelu twoja praca tylko zajęła 1 krótkie zdanie co wnioskuje iż muszę postawić Ci niestety niedostateczną ocenę. Przykro mi. [*]
Flyby ---> weź te skorpiony z muchozola walnij czy co? albo jakimś sokiem z banana
dj5ever ---> podziel się pieniędzmi z innymi, którzy nie mają abonamentu, a chcieliby go mieć. Takich osób jest wiele, a ty jesteś jeden ;]
djforever [ Prison Break 3 ]
Ale ja to za gole kupiłem ;]
Do tych co nie maja abonamentu:
Zbierać GOLe, zbierać! ;)
Splinter_fraz [ Mora ]
dj5ever ---> to podziel się chociaż tymi golami. Każdy gol się liczy :)

djforever [ Prison Break 3 ]
W sumie posiadasz na swoim koncie 2 GOLe
chce ktoś?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wchodzi, nie poznaje byłego ddw*
*łapie się za głowę*
*wychodzi*

Flyby [ Outsider ]
..czy nie uważasz Splinter że ludzie traktują nas tak jakoś dziwnie ? ..mają dla nas wielce kąśliwe uwagi, kręcą nosami, dobrze jeszcze że nie trzaskają drzwiami ..Ja sobie myślę że wszystko dlatego że abonament to trafia im się jak ślepej kurze ziarnko.. Phi
..rozlałem cała beczkę smoły Splinter to skorpiony się poprzylepiają ..na muchozol mam uczulenie i kicham
Splinter_fraz [ Mora ]
Właśnie też odczuwam takie wrażenie. Czuje się ilewany i taki .... taki... molestowany?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wchodzi*
*rozgląda się, nie poznaje tego miejsca*
Czy to tu niegdyś pisywałem? Ależ to ddw wyschło...

Flyby [ Outsider ]
..popatrz Splinter ..Shifty w smole trzewiczek zostawił ..biedaczyna w skarpetkach będzie chodził
..a co do molestowania Splinter to mowią że masturbacja jest gorsza ;)
Splinter_fraz [ Mora ]
szifti'emu śmierdzą skarpety ;p
Flyby, ano cos mi sie kiedys onilo o uszy ;)

Stitch001 [ Witcher ]
Witam!
Właśnie przed chwilą odebrałem pierwszą przesyłkę (wygraną) od GOL-a, czyli Supreme Commander. (Płaski ty już też powinieneś mieć lub już masz).

Flyby [ Outsider ]
..no gość jesteś, Stitch ..co dzień odbierasz takie przesyłki ?
..do wszystkiego można się przyzwyczaić Splinter ..może skorpiony ze smrodu padną ?
Stitch001 [ Witcher ]
Fly - Z tego co widziałem na screenach to Gwiezdne wilki nie są podobne do Space Rangers.
IMHO Star Wolves są fajne. :)
No jeszcze ma przyjść druga wygrana, z Battlestations: Midway.
Flyby [ Outsider ]
..a ja wciąż się zastanawiam nad zakupem Stalkera ..ehh ..kusi

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Kup, a przestanie kusić. ;) Chyba, że kusić do gry, a to już inna kwestia. :)

Splinter_fraz [ Mora ]
No właśnie Flyby kupuj. Nie pożałujesz. MMMuusisz to mieć. Mmmmmusisz! Jeśli nie kupisz to będzie to wielka klęska i wszystkie lodowce się stopią.

Flyby [ Outsider ]
..kiedy nie mam pieniędzy
..no nie że jestem rozbrajający ? ..he hee
Splinter_fraz [ Mora ]
Nie martw sie Fly, zrobimy składkę na Stalkera. Ja daje 10zł a reszta po 20 bo ja wymyśliłem tą składkę ;p

Flyby [ Outsider ]
..handlowe myślenie nie opuszcza Splintera nawet w chwilach filantropii ..hmm ..będziesz pracował w Banku ..ale dyrektorem będzie Stranger

Pl@ski [ Forever Confused ]
Ech, chwilę mnie tu nie było bo zlisiłem się na abonament i co?! I nadal nic się nie dzieje! :P
Stitch001 -> Taaaa, dostałem w poniedziałek.... :) Ale leży nie rozpakowana, czeka na kupca na Allegro, nikt z moich znajomych tego nie chciał (kupić czy wymienić), a sam w to grał nie będę więc cóż miałem zrobić?
Flyby -> Bierz STALKERa i nie pier... Dopiero wczoraj podarowałem sobie męczenie się z dynamicznym oświetleniem (chciałem sobie pograć na ładniejszej grafice, ale to jednak nie na mój sprzęt). Gram na DX8 i bawię się zajebiście - gra na full detalach śmiga aż miło, wygląda też całkiem znośnie. A po zainstalowaniu paru modów zabawa jest przednia! No i ten klimat....
Ale ja się do tego interesu nie dokładam - po ostatnich lansach jestem kompletnie spłukany!

djforever [ Prison Break 3 ]
Ech... pamiętam tego miśka ze stalkera co "spał".
E_G300 [ ]
Dzień Dobry :)

Flyby [ Outsider ]
..może być dobry ale bez Stalkera ..wszędzie propaganda ..nawet w oazie na pustyni
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Chłopaki wracam z nowymi krasnalami... ruchome piaski powiedziały że jestem niestrawny a co słycha dzisiaj w temacie ...
EDIT: coś wam wolno idzie ten wątek

Pl@ski [ Forever Confused ]
EG2006_43991898 -> Taaaak... Baaaardzo woooolno... Niczym życie.... Boże, to takie głębokie... ALe niech nie przyspiesza... Niech się toczy wolno niczym piaski pustyni za tymi widocznymi na zachodzie wydmami, tymi za które Splinter chodzi i wraca zza nich dziwnie zadowolony... :]
Aaaaa... I can't! "The girl's never came!"

Flyby [ Outsider ]
..przerzuć się na wodną fajkę, Pl@ski czyli nargile ..wszystkie Beduiny tym smrodzą
..EG-i widać to takie papużki nierozłączki ..pożyczacie se krasnoludki?

Pl@ski [ Forever Confused ]
Zaprzeczam istnieniu krasnoludków! To tylko wymysł waszej wyobraźni! Krasnoludki nie istnieją! :]
[po chwili]
Ktoś chce grzybka, krasnoludek mi przyniósł... :->
Tak.... Idę poćwiczyć.... Tak....
EDIT: Zmieniłem fotkę. Ta jest lepsza. Tak....

Flyby [ Outsider ]
..po tych grzybkach Pl@ski inny wymiar złapie Cię za gardło ..istnieje możliwość że odechce Ci się horrorów ;)

Stitch001 [ Witcher ]
Witka!
Szukam osoby zainteresowanej zakupem Supreme Commander, słyszałem Płaski żeś ty był tą grą zainteresowany, stan gry idealny, zafoliowana, z naklejką "Nowość! Wydanie premierowe CD Projekt" ]:->
Fly - Pytanie bardzo poważne, czy polecasz i jak bardzo, w powiedzmy 5 stopniowej skali (1-5), Brygadę E5? Jak bardzo przypomina ona (grywalność) JA2?
P.S.
Fly - Pytałeś się o Star Wolves właśnie się dowiedziałem, że jej producentem jest "1C" jeśli ci to coś mówi, jeśli nie to spójrz na producenta Brygady ;)
Flyby [ Outsider ]
..Stitch ..odpowiadam poważnie ..ta gra ma grywalność JA 2 ..w dodatku jest do niej podobna ..niewiele brakuje jej do grafiki "Silent Storm" , poczytaj wątek o "E5" ..Jej wadą były bugi i mała stabilność ..ostatni patch usunął prawdopodobnie większosć bugów (wciąż to sprawdzam) i zwiększył jej stabilność ..Kiedy trochę poczytasz wątek zrozumiesz dlaczego tak wciąga - ja bawię się znakomicie a jestem wybredny ..Dla mało zainteresowanych grami taktycznymi 3 i pół punkta, dla lubiących tematykę (umiejętności i broń) 4 ..dałbym 5 gdyby nie wyraźne niedopracowanie questów i mechaniki gry ..taki niewykorzystany potencjał.. Ale już jej nastepczyni "Kaliber 7,62" może być hitem
..pewne jest Stitch że spróbuję "Star Wolves" - ale musi poczekać ;)
E_G300 [ ]
Flyby Krasnoludki każdy ma swoje :)
Chociaż za bardzo się nie różnią.
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
ej e_g masz więcej takich avków?
a tak na marginesie to złapałem parę leśnych krasnali jakieś 5 to przypadkiem nie twoje takie z czerwoną czapeczką?
E_G300 [ ]
EG właśnie dzisiaj zobaczyłem dziurkę w ogrodzeniu pewnie 5 uciekło ale o 22 jest pora liczenia krasnali więc zobacze :)
A co do avków to zaraz coś poszukam :)
edit. Jednak to nie moja Krasnale [ przecież moje noszą pomarańczowe czapki ] :)

Flyby [ Outsider ]
..wiecie co EG-i ? ..zajmijcie się rozmnażaniem krasnoludków ;)

raper741 [ Legend ]
:P Jest was tylu, że już nie kojarzę kto jest kto :]
djforever [ Prison Break 3 ]
O w mordę nietoperza, ten Far Cry jest straszliwie trudny... ale klimat swój ma :]

E_G300 [ ]
EG wysłałem Ci na pocztę pare avatarów jeżeli żaden Ci się nie spodoba to daj znać, poszukam więcej :)

Flyby [ Outsider ]
..dj4ever, trudne to jest dojrzewanie ..

djforever [ Prison Break 3 ]
..dj4ever, trudne to jest dojrzewanie ..
W porównaniu z dojrzewaniem Far Cry to sielanka... co nie zmienia faktu że jest trudny ;)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
E_G300>>Już oglądam
raper741>>Ja jestem ten dobry
djforever>>co Ci toperz złego zrobił
edit
takie sobie te avki wolałbym coś w stylu twojego ;]
Gandalf Już mi się znudził po jakiś 10 miechach :P
djforever [ Prison Break 3 ]
djforever>>co Ci toperz złego zrobił
kojarzy mi sie z tymi potworkami z FC.... brrr ;)
Czy Wy też odnosicie wrażenie, ze forum jest lekko przechylone w lewo, czy ja mam coś z oczami?

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
weź się zliściuj się od lewej i będzie wszystko good
edit gra ktoś w solda albo w tm nation a co do tm wie ktoś jak się pisze? tam?

djforever [ Prison Break 3 ]
Aua... Pomogło, tylko teraz przechodzi na prawo
*lepa w prawo*
prościutko ;D
edit:
ku*wa Milan za 12 minut będzie w finale! :[
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
MILAN MILAN MILAN MILAN JEST JEST JEST GOOD ON THE BEST GOOD JEST JEST JEST MILAN MILAN MILAN MILAN

Gandalf [ Wizard ]
To wy tu żyjecie jeszcze? Woda wam na tej pustyni nie wyschła?

Flyby [ Outsider ]
..czasem nawet coś bulgocze, Gandalf ..mam nadzieję że to woda
Gandalf [ Wizard ]
Bulgocze? Może ktoś ma problemy żołądkowe? :-D

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Bulgocze? Pewnie mieliście przyjemność słyszeć jak silnik muscle cara pracuje. :))

Flyby [ Outsider ]
..Shifty, wróć już z tych Hawajów bo jeszcze w skrzypieniu drzwi usłyszysz ukelele ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Wiem, wiem... Ja tylko o jednym, ale marzeń się tak łatwo nie pozbędę. ;)
Padam na ryjek, dobrej nocy.

E_G300 [ ]
EG ok możesz sobie wziąć mojego avka, ja sobie potem poszukam czegoś innego ( zaraz Ci go wyśle na e-maila ).
A co do wczorajszego meczu to Milan przeszedł sam siebie :)
Bym zapomniał Dzień Dobry wszystkim.

djforever [ Prison Break 3 ]
Uuu, drudzy. Dzień dobry :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
e_g> thx

Flyby [ Outsider ]
..dzień zaczął się od EG-ów, dj4ever, prowadzących sukcesywną wymianę - zaczęli od avatorów i krasnali a skończą być może na wymianie żon i głów, nie mówiąc o takich drobiazgach jak nerki czy wątroby ;)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
rotfl ja tam od niego nie wezmę głowy wystarczy mi avek
!@!UWAGA!@!
Znaleziono 5 krasnali małych z czerwonymi czapkami rasa leśna
O bliższe informacje proszę zgłosić się do smażalni.

Flyby [ Outsider ]
..czy krasnale mają ości ?
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Raczej ciężko to>> - << nazwac kością
Flyby [ Outsider ]
..więcej do smażalni nie chodzę
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
bierzesz przykład z krasnali?
Lubie Cię :P
E_G300 [ ]
<--- :)

Flyby [ Outsider ]
..miałem krasnala w ogrodzie - pamiętał jeszcze austriackie czasy.. zresztą brodę miał a la Franz Josef, cmokał faję w paprociach ..miałem hamak obok, między dwoma jabłoniami ..zaraził mnie nałogiem palenia ..hmm

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
:) <<fly<< :)

tomo128 [ Junior ]
Z Kazachstanem to coś w stylu Borata
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Junior z abonamentem??
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Coś w tym dziwnego?
Mazio [ Mr Offtopic ]
Shifty to fajna postać. Szczególnie w serialu. Ktoś wie jak się nazywał ten aktor i czy grał jeszcze w czymś innym?
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
szifty w jakim filmie grałeś??
Shifty007 [ 101st Airborne ]
W Kompanii Braci. :)
Mazio, proszę bardzo:

E_G300 [ ]
Dzień Dobry :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
...hop sasa hop sasa z łóżka na GOL'a by się szło hop sasa hop sasa...
bry
E_G300 [ ]
EG Twoje krasnala lubią słuchać muzyki ?

Pl@ski [ Forever Confused ]
O jeju! A co ja tu wczoraj popisałem?! :]
Fajnie...
Dzieńdobry... :)

Flyby [ Outsider ]
..ludzie z lukami w pamięci, krasnale na codzień, zagubieni żołnierze z Hawajów, gorzelnicy z Wysp i pustyniaaa ..na której ja właśnie wciągam w nozdrza zapach bzu ..czyli jest maj

Pl@ski [ Forever Confused ]
Fly -> Ale musisz przyznać że taki klimat ja ku panuje to nawet S.T.A.L.K.E.R.a na łeb bije!
A i anomalii tu jakoś więcej niż w zonie. I mutantów też nie brak. Gdybym jeszcze miał moje szybkostrzelne AK-74 to mógłbym tu porządek zrobić, a tak jestem zmuszony bierne obserwować ten "bajdżan" [(c) 2006 Zośka]. No normalnie idzie się "zagalasić" [(c) 2006 Zośka] tutaj....

Flyby [ Outsider ]
..kazdy "świat" ma swoje ograniczeni, Pl@ski ..i dobrze ;) ..gdyby nie miał wylądowałbyś w Wariatkowie ;)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Mam raport od mojego szpiega z czarnobyla o to jego treść "w Czarnobylu też wiosna trawka się czerwieni ptaszki wesoło podszcekują, kotki śpiewają" Pl@ski czy to prawda?
E_G > to zależy jakiej
Pl@ski [ Forever Confused ]
EG2006_43991898 -> Taaaaa... Trawka się czerwieni... Krwią krasnoludków... :->
Ptaszki poszczekują, ale to jeszcze nic, gdybyś usłyszał jak wyją w nocy (a przecież pełni nie ma!)
I przez te cholerne ograniczenia nie da się ich skubańców odstrzelić! Beznadzieja, idę pograć w coś, w czym ptaszki nadają się do ostrzału i też szczekają! :P

Flyby [ Outsider ]
..jaki kolor ma krew krasnoludków? ..czy kury mogą szczekać? ..akcje Pl@skiego mnozą pytania ;)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Flyby -> Pozostawmy je jednak bez odpowiedzi bo nam się skandal zrobi... :P

Flyby [ Outsider ]
..yhmm ..idę na słoneczko ..na razie świeci normalnie
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
u mnie mają zieloną krew...
Pilna wiadomośc do e_g300

Flyby [ Outsider ]
.melduje że do skorpionów dołączyły muchy - latające to bydlęctwo włazi do wszystkich otworów ciała a ponieważ je często zmienia, Beduini to co gdzie indziej bardzo szybko mają na oczach..Zapalenie spojówek wyraźnie obniża ich zdolności celowania..
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
.melduje że do skorpionów dołączyły muchy - latające to bydlęctwo włazi do wszystkich otworów ciała(kobity...) a ponieważ je często zmienia(ciało?), Beduini to co gdzie indziej bardzo szybko mają na oczach..Zapalenie spojówek wyraźnie obniża ich zdolności celowania..(do czgo)

Flyby [ Outsider ]
..EG ..ja miałem warunki higieniczne na względzie a Ty widzę interpretujesz tekst jak erotoman książkę telefoniczną ..skaranie z tymi krasnoludkami

beowulff [ X ]
bry

Flyby [ Outsider ]
..witam drogiego czasowo nieobecnego na pustyni ;) ..czy obudowa juz zamknięta na ostatni kluczyk?

beowulff [ X ]
wlasnie z suszarka w reku probuje w iscie delikatny sposob sciagnac naklejki ze starej :)
edit
Dawno mnie nie bylo w czarnej strefie cos sie zmienilo ?
edit 2
ale Flyby miales racje ten kto skladal ten komputer to jakis nie pelno sprytny, juz sie nie dziwie ze sie spalil za pierwszym razem...
naj bardziej razace w oczy bylo zalozenie Dualowego ramu tak jak normalny :|
edit 3
kurde mam edita :)
edit 4
juuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Flyby [ Outsider ]
..ano pisałem wtedy beowulff że coś jest nie tak z Twoimi "składającymi" ..musi koncepcja była dobra lecz wykonanie nie te ;)
.. lepiej bez zmian ;) ..zmiany dziwnie się kończą

beowulff [ X ]
sam sobie teraz zlozylem i jest pieknie :)

Flyby [ Outsider ]
..z tej obudowy też jestem zadowolony - będzie i na następny "model"
..masz dodatkowy wentylator ?
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
skaranie z krasnalami... o ty zobaczymy zapamiętam ci to

Pl@ski [ Forever Confused ]
A mówiłem już że mam uczulenie na krasnale? A że przez te cholerne much złapałem jeszcze jakiegoś syfa to już wytrzymać tu nie mogę! Toż to jakiś folwark zwierzęcy jest - skorpiony, muchy, camele (zapomniałem jak to się po polsku nazywa... naprawdę!), hodowla krasnoludków i te wszystkie EG-i. No ludzie, toż to pustynia a nie zoo jest! ;)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Niom tylko to wszytko jakieś takie plaskie ciekawe czemu:p

beowulff [ X ]
Flyby -> 2, jeden taki duuuuuzyyyyyyyy, a drugi maly, ten duzy wyciaga powietrze z obudowy zaraz nad chipsetem a maly wieje sobie na HDD :)

Flyby [ Outsider ]
..bo wymiar sie na plaski zmienia ..wszystko bedzie plaskie ..koniec świata
..o to juz dobrze, beowulff ..chyba i u mnie jest podobnie skoro się nie grzeje ..cosik zresztą stale wieje mi po nogach ;)

beowulff [ X ]
Dawno sie nie bawilem w servisanta jakies 7-8 lat :]

Flyby [ Outsider ]
..mnie zabrakło pomagiera ..sam całości nie ogarniam ..pewnie też będę miał "el momento de verdad" ..oby jak najpóźniej

beowulff [ X ]
oh, jak to dobrze miec wolne :) zaraaz sobie przyniose pepsi i CC cala noc :) ahhhhhh :D
Flyby [ Outsider ]
..kiedy to ostatki, beowulff ;( ..w poniedziałek do pracy ..piękna była "majówka"
E_G300 [ ]
*Zaczyna aktywować tajną broń*
EG -

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
moje powoli wpieprzają krate chyba jednak im coś dam

beowulff [ X ]
*daje Flyby maske i wypuszcza ebole *
HA HA HA HA !!!!!

Gandalf [ Wizard ]
*w akcie desperacji wyskakuje przez okno*
E_G300 [ ]
Aktywacja broni za :
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
fiona się zgodziła też już głodzi swoje krasnale spotkamy sie w *%&#&*#( o godzinie 24:30 będą &%*#()@)$@_%*(@#%@_%&@_*%^_*@(#%&@_%*&@*%@*(%&_

Flyby [ Outsider ]
..jedyne co skutkuje na EG-i i krasnale beowulff to powiedzieć im dobranoc ;)
..dobranoc
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
bry

E_G300 [ ]
Dzień Dobry.
Gol chodzi !
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Jak tam dałeś im gitare??
$&**(#(*@#&(@)!$!)$&)$(*!)#!&!@*$*&!)!)$)&($&@(@&)@&$(@!$)(@#&*!)_!&~_!&$*$&$_&#*$&$**&$&$&$
E_G300 [ ]
Dałem ale teraz chcą perkusje.
Nie wiem co mam robić ...
---------------------------------------
UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Dzisiaj postanowiłem przerzucić się na Firefoxa ale gdy ustawiam na golu na " moje gry-online" że ma wyświetlać mi avatary innych osób 60 postów na forum i ciemną kolorystykę to po restarcie Firefoxa nic się nie zapisuje i dalej jest standardowo 40 postów pokazanych na głównym forum jasna kolorystyka i nie widze avatarów. Jak zrobić żeby Gol zapamiętał te ustawienia ?!
PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Flyby [ Outsider ]
..bardzo to skomplikowane EG a mnie od rana boli głowa .. nie ma to jak poobiednia drzemka

beowulff [ X ]
he ja spalem przed i teraz jestem po i tez ide spac :)

E_G300 [ ]
Może ktoś chciał by kupić parę krasnali leśnych ? [ za dużo ich już mam ] Jeżeli nikt nie jest chętny to muszę zbudować nową zagrodę.

Flyby [ Outsider ]
..czy krasnale leśne dają miód?

beowulff [ X ]
raczej nie.... ...moze smietane...

Flyby [ Outsider ]
..smietane? ..to moze i jajka noszą?

beowulff [ X ]
hmmm, calkiem mozliwe, tylko ciekawe jakie, moze czekoladowe ?

Flyby [ Outsider ]
..eeej, EG-i, pohandlujcie tym towarem na allegro
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Ja mogę parę przygarnąć jak ty masz leśne to z 6 mam już kupców
E_G300 [ ]
EG wysłałem już 5 krasnali leśnych pocztą do Ciebie
Jak dojdą to powiedz :)

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
musiały dzieś ucie po drodze pilnuj je bardziej i miało by 6 a po 2 skompresuj je dobrze :P
EDIT:
..eeej, EG-i, pohandlujcie tym towarem na allegro

Flyby [ Outsider ]
..japońskich krasnali nie ma? ..przydałoby sie je nadmuchać i podesłać Taikunowi ;)

E_G300 [ ]
Dzień Dobry :)
---------------------
X-Cody z pewnością :P
I w ogóle bardzo bardzo było by fajnie jakbyś z nami została.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all.
Tamo ddw jest dziwne, moze tu jest lepiej.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
E_G300 --> To wszystko wina Soula. Zabrał nam DDW. Teraz sa dwa i nie wiadomo któe jest które. A zadne nie jest prawdziwe;9

E_G300 [ ]
X-Cody [nie będę podważał autorytetu Soula] , ale wiem jedno że to jest jedyne prawdziwe "Dzień dobry wieczór"
A tak na marginesie - ale Flyby się ucieszy jak Cię zobaczy :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Tez sie za nim steskniłam :)
Myslalm, ze bedzie pisywał w tamtym ddw. Ale to juz nie to samo. Coz. Mnie sie tam w sumie tez niepodoba...:)

beowulff [ X ]
Mnie tez ....
Chodz tam Padre byl :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
matisf --> Kiedy?
W ogole Padre ma teraz kłopty zdrowotne starszne.
beowulff [ X ]
Wczoraj bodajze, wizal tace z 30 pln i zostawil probowke z ebola :)
Co mu jest? Nic nie mowil...
Edit nie, w piatek zaraz sprawdze :)
W piatek byl -> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6358202&N=1
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
matisf --> Ma uszkodzenie kregów na odcinku szyjnym. Moze sie bezwładnoscia reki skonczyc. Niefajna sprawa.
Nie dziwie sie, ze nie mogł. To caly Padre.
Dzięki za linka :)
beowulff [ X ]
Ooo, nie ciekawie, ale on twardziel jest da sobie rade!
Moja znajoma przewrocila sie na takim dmuchanym materacu i tez doznala takiego urazu, lekarze powiedzieli jej ze nie bedzie chodzila, a ona za 1,5 roku na desce wind serfinogwer znami spowrotem smigala :) Powedzial ze pierdoli opinie lekarzy :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jak z nim ostatnio rozmawiałam to bylo ok. Mowił, ze jest na lekarz i ze daje rade. Ale on sie lubi umartwiac ;) Jestem pewna, ze bedzie dobrze z jego reka :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
..japońskich krasnali nie ma? ..przydałoby sie je nadmuchać i podesłać Taikunowi ;) chcesz mogę parę sprowadzic ile potrzebujesz??

Flyby [ Outsider ]
..jak tylko na pustyni zaczeło padać to pojawiła się Cody ..albo odwrotnie, jak pojawiła się Cody to na pustyni zaczęło padać ..tak czy owak fajnie ;)
..niefajnie jak o Padre chodzi ale zdrowotne historie mają to do siebie ze przechodzą ..
..i tak mamy nietypowy poranek na pustyni ..matisf z parasolem a pod grzybami EG-i z krasnalami..
..EG, te dla Taikuna musza wybuchać i śmierdzieć
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Teskniłes, Flyby? :)
Flyby [ Outsider ]
..pewnie, Cody ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
To dobrze :) Teraz moge zostac :P

Flyby [ Outsider ]
..aż palma zaskrzypiała z radości ;) ..i może woda w studni się pojawi ;) ..i to i owo zakwitnie..
..i Beduinów odeślę na emerytury ;)
..hmm ..może kilka Beduinek zostawię
beowulff [ X ]
Ide pod prysznic :)

Flyby [ Outsider ]
..precz z samotnością -->

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
<<
Egg wysłałeś mi już te krasnale??

E_G300 [ ]
EG już wczoraj pocztą poszły :)

Flyby [ Outsider ]
..pod prysznic? ..dwa dni się nie goliłem ..ta pustynia rozmarza ..rozmarza? ..miało byc rozstraja
PlayStation_fan [ O_o ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6364826&N=1
Nowa częśc
Flyby [ Outsider ]
..nie przypominam sobie PlayStation abyśmy Cię o to prosili - załóż sobie własny wątek

beowulff [ X ]
łooo ale ulga :)
sczegolie ze ten nie osiagnal 300 ....
hmm...
Soul chyba 300 ogladal i spodobalo mu sie :)
PlayStation_fan [ O_o ]
Flyby nie przypominam sobie abyście mi zakazali założyc następną częśc.
Znam regulamin chłopcze. Ale fakt pośpieszyłem się trochę.
Flyby [ Outsider ]
..poczytaj sobie regulamin wesoły chłopcze..
beowulff [ X ]
Sa zasady ktorych sie nie lamie ....
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Swietnie. Jak za starych dobrych czasów :)
Mialam ten prysznic na mysli. Nadal stoi na srodku?

beowulff [ X ]
Baaaa :) ale caly zaparowany byl... :P
Flyby [ Outsider ]
..to sobie zapamiętaj PlayStation że sobie nie życzymy zakładania przez Ciebie wątków w których i tak się nie udzielasz ..zakładaj własne
beowulff [ X ]
Tu nikt nie jest, tredi i nie bedzie no chyba ze mowa o Cody ona zawsze byla :)

Flyby [ Outsider ]
..tak ..i to Cody jak będzie chciała założy nową część ;)

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
hey ten wątek jest tak bezsensu ,że taki głąb jak ja musi się w nim udzielić!!???ech//...

beowulff [ X ]
Milo nam ...

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
oo jak Cody się przeprowadza do Premium, to ja może też ;)
oj...szkoda Padre...oby się wszystko dobrze ułożyło :)
btw, nie znoszę masowo czytać postów sprzed kilku dni (czy nawet godzin ;))

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Egg nowi nabywcy krasnali są :P

PlayStation_fan [ O_o ]
300
Flyby [ Outsider ]
..a nawet może być 301 ;) ..i więcej

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Flyby --> Kto to na zdjęciu? xircom siakiś?
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
To co idziemy do next topic ?? >>
A co do 300 to kiedyś solu mówił że GOL'owy sprzęt pociągnie nawet 400 postów
E_G300 [ ]
EG jacy nowi nabywcy ?
-------------------
EG- nie wiedziałem że Stranger jest taki nowy :P
[ Ale zwracam Honor ]
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
egg>>
oo jak Cody się przeprowadza do Premium, to ja może też ;)
co nie widziałeś tego

E_G300 [ ]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> To juz, nie zastanawiac sie! DDW is ddw :)

Flyby [ Outsider ]
..Stranger tez mógłby założyć nowe Ddw ;)
..Stranger to z pustyni egipskiej, z okolic oazy Dachla, autentyk

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
XC --> Yes, Ma'am.

Flyby [ Outsider ]
..https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6365638&N=1 ;)