GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (639) - 19

08.04.2007
20:02
smile
[1]

beowulff [ X ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (639) - 19

08.04.2007
20:03
smile
[2]

siwCa [ Legend ]

08.04.2007
20:03
[3]

PlayStation_fan [ O_o ]

Kurde znowu nie zdążyłem ;(

08.04.2007
20:04
[4]

Taikun44 [ NDSL ]

:o

08.04.2007
20:04
smile
[5]

beowulff [ X ]




It's a hard life


I don't want my freedom
There's no reason for living with a broken heart

This is a tricky situation
I've only got myself to blame
It's just a simple fact of life
It can happen to anyone

You win - you lose
It's a chance you have to take with love
Oh yeah - I fell in love
And now you say it's over and I'm falling apart

It's a hard life
To be true lovers together
To love and live forever in each others hearts
It's a long hard fight
To learn to care for each other
To trust in one another right from the start
When you're in love

I try and mend the broken pieces
I try to fight back the tears
They say it's just a state of mind
But it happens to everyone

How it hurts - deep inside
When your love has cut you down to size
Life is tough - on your own
Now I'm waiting for something to fall from the skies
And I'm waiting for love

Yes it's a hard life
Two lovers together
To love and live forever in each others hearts
It's a long hard fight
To learn to care for each other
To trust in one another - right from the start
When you're in love

Yes it's a hard life
In a world that's filled with sorrow
There are people searching for love in ev'ry way
It's a long hard fight
But I'll always live for tomorrow
I'll look back on myself and say I did it for love
Yes I did it for love - for love - oh I did it for love

08.04.2007
20:04
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja juz mam to się nie spieszę ;)

08.04.2007
20:05
smile
[7]

beowulff [ X ]

Zamowilem sobie zajefajna saperke z punktow na orlenie :)


*podaje pepsi Cody*

08.04.2007
20:06
smile
[8]

siwCa [ Legend ]

Taikun, to że chamem jesteś to wiadomo, ale gdzie pokazałem swoje podejście pozytywne/negatywne ? po prostu stwierdziłem co od dawna było wiadome.

Cody, wiem, że tak myślisz, ale z Waszej perspektywy patrzeć to tak jak być na niezłej korbie. :):)

08.04.2007
20:23
[9]

PlayStation_fan [ O_o ]

Eh no dobra. TO prowokacja była

08.04.2007
20:25
smile
[10]

siwCa [ Legend ]

to mogła napisać tylko jedna osoba z tej 'karczmy'

08.04.2007
20:27
smile
[11]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Oj tak

08.04.2007
20:27
smile
[12]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

-_- << no to wiadomo kto pisał ;)

08.04.2007
20:32
[13]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pięknie, matisf, dobrze miec saperke :)
*bierze Pepsi*
siwCa --> Mowisz? ;)

08.04.2007
20:33
[14]

PlayStation_fan [ O_o ]

Nudzi mi się ;(

08.04.2007
20:34
[15]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pisalam juz dzis cos na temat inteligentnych ludzi i nudy :) Wez sobie do serca ;)

08.04.2007
20:36
smile
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

PlayStation_fan --> A wiesz co robią psy gdy im się nudzi? ;)

//nigdy nie znudzi mi się ten tekst :P

08.04.2007
20:36
[17]

sajes [ 54135 ]

Playstation---> Inteligentni sie nie nudzą

spoiler start
ale nudno :P
spoiler stop

08.04.2007
20:38
[18]

PlayStation_fan [ O_o ]

Stranger nie wiem i nie chce wiedziec ;p

08.04.2007
20:38
smile
[19]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Kurde Stranger, ja chcialem to napisac!

08.04.2007
20:47
smile
[20]

Buby [ Perfekt ]

Pojedynek gigantów w Medison Skłer G(OL)arden

W lewym narożniku..... wielki, GOL-owy STRANGER!

W prawym... równie świeży, co stary..... ORL@NDO!

08.04.2007
20:48
[21]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> Ja wie, ale wołalabym nie wiedzic :P

08.04.2007
20:48
smile
[22]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Wez przestan, ja ze Stragerem nie bede walczyl... tozto kumpel...

08.04.2007
20:52
[23]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A ja myslalam, ze zombie...

08.04.2007
20:53
smile
[24]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Jedno i to samo...

08.04.2007
20:53
smile
[25]

sajes [ 54135 ]

Jedno nie wyklucza drugiego :P

08.04.2007
20:57
[26]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zaraz, zaraz, Stranger jest wyzszy ode mnie...Orlando?! :P

08.04.2007
20:58
smile
[27]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

*rozglada sie*
ktos co mowi?
*patrzy na dol*
Ooo, Cody! ;p

08.04.2007
20:59
[28]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*fuczy na Orlanda*
ekhm, tego...*bierze do ręki maczetę*
;)

08.04.2007
20:59
[29]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Run Forrest!! RUN!!

08.04.2007
21:01
[30]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*Opiera sie na maczecie*
*Otwiera puszkę Pepsi*
Oj, taaak :)

08.04.2007
21:09
smile
[31]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Kobiety...

08.04.2007
21:09
smile
[32]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dobry Wieczór Panie i Panowie :)

08.04.2007
21:10
smile
[33]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ja z Panią juz się witałem.

08.04.2007
21:10
[34]

Taikun44 [ NDSL ]

kurde ... a tak pięknie bez Łorlanda było :/ ... Łorlando pamiętaj ... obiecałeś że tylko na święta tutaj wróciłeś :p

08.04.2007
21:11
smile
[35]

PlayStation_fan [ O_o ]

Nie taki dobry

08.04.2007
21:11
smile
[36]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Pamietam :)

08.04.2007
21:11
[37]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Witam, Madziu :)
Dawno z Toba nie pisalam, co tam? :)
Taikun --> A moze to Ty sie tak wyniesiesz po swietach, tak hurtem zeby bylo taniej?

08.04.2007
21:13
smile
[38]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

hej Madziu :*

wróciłem z kanapy :P

08.04.2007
21:14
[39]

Taikun44 [ NDSL ]

Taikun --> A moze to Ty sie tak wyniesiesz po swietach, tak hurtem zeby bylo taniej?

Nie wydaje mi się.

08.04.2007
21:15
[40]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szkoda :(

08.04.2007
21:15
smile
[41]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

:)

08.04.2007
21:15
smile
[42]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Orlando my od rana sie witamy :P (dobra popołudnia :P)

Cody ano dawno :) co tu :) hmm swieta :) nareszcie troche wolnego :)

Kasztanku :* co za powitanie :D hehe

08.04.2007
21:17
[43]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Madzia --> To jak u mnie :)
A teraz mykam ogladac finał Invasion :)
Na razie, DDW :)
*Wychodzi rzucając za siebie granat dymny*

08.04.2007
21:18
smile
[44]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Trzymaj sie Cody :) miłego ogladania :) i mokrego poniedziałku :D

08.04.2007
21:21
smile
[45]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ja juz niedlugo ide sie klasc do lozka... ktos mnie prosil o obejrzenie pewnego filmu...
:*

08.04.2007
21:27
[46]

sajes [ 54135 ]

Orl@ndo ---> "Dlaczego nie" :P :P: P ??

08.04.2007
21:28
smile
[47]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

08.04.2007
21:28
smile
[48]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Ogladaj ogladaj :* miłego ogladania :*

08.04.2007
21:35
smile
[49]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

ja sobie włączyłem Job, czyli ostatnia szara komórka :)

08.04.2007
22:01
smile
[50]

Buby [ Perfekt ]

Cicho wszędzie, głucho wszędzie...

co to będzie, co to będzie... ?

08.04.2007
22:03
[51]

Taikun44 [ NDSL ]

taikun dzisiaj tu przybedzie :)

a Stranger zje dwa łabędzie

08.04.2007
22:06
smile
[52]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Jutro zaczynam odcinek z Puzzlami. Muszę pamiętać o Kazachstanie.

08.04.2007
22:08
smile
[53]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Nie nadążam za Wami. Odkryję nowy wątek, wpiszę się w nim jako 150ty, odświeżam za jakiś czas i dowiaduję się o nowej części... Liczącej już ponad 50 postów. :)

W Premium tego nie było. :P

08.04.2007
22:08
[54]

Buby [ Perfekt ]

Mine, mine ?

Shifty -> a widzisz.... czasy się zmieniają ;p

08.04.2007
22:09
[55]

Taikun44 [ NDSL ]

Shifty >> w Premium 5 osób na krzyż się wypowiadało :) a tutaj jakieś djforevery, taikuny i inne Buby spamuja :)

08.04.2007
22:13
smile
[56]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

w Premium 5 osób na krzyż się wypowiadało :)

A tutaj Ty spamujesz za pięciu.

08.04.2007
22:14
smile
[57]

Buby [ Perfekt ]

Taikun -> przepraszam bardzo! Przez jakiś okres byłem na premium! ;p

Oczekuję przeprosin w mediach

08.04.2007
22:19
[58]

Taikun44 [ NDSL ]

Buby >> :) mam przepraszać w Wyborczej, Polityce, Fucktcie, Super Ekspresie, Panoramie i ... w TVN nie będę przepraszal bo to samo zuo

Shifty >> ja ? mnie tutaj ostatnio coraz mniej ...

08.04.2007
22:25
smile
[59]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Heh kumpel przesłał mi fajny filmik:

Jak widać nie tylko Japońce się nudzą :D

08.04.2007
22:26
[60]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Cypriani --> na przyszlosc co by Twoje linki nie byly takie dłuuuugie xD

08.04.2007
22:55
smile
[61]

Gandalf [ Wizard ]

Jeszcze nie ma tego 6-milionowego posta?

Pff...

*ziewa*

08.04.2007
23:04
smile
[62]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

nuuuuuuuuuuuuda xD

08.04.2007
23:05
[63]

Taikun44 [ NDSL ]

*rzuca miesem*

08.04.2007
23:06
smile
[64]

Buby [ Perfekt ]

Spać!


... jak śpiewają czescy kibice: Auf Wiedersehen! :)

08.04.2007
23:08
[65]

Taikun44 [ NDSL ]

Polscy kibice śpiewają:

Wypi*** ch((* jeb*** i Wasze matki też !

08.04.2007
23:13
smile
[66]

Gandalf [ Wizard ]

Jak śpiewali Kozacy, rzucając się na wrogów:

"Job twoju mat!", co oczywiście oznacza..

spoiler start
Bóg jest z nami
spoiler stop

08.04.2007
23:14
smile
[67]

Taikun44 [ NDSL ]

Gandi >> :D alleluja bracie :)

08.04.2007
23:14
smile
[68]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

oglądał ktoś Labirynt fauna :D

08.04.2007
23:17
[69]

Taikun44 [ NDSL ]

ja nie ... ale chętnie bym się na to wybrał ... z trailerów wyglądał tak jakoś inaczej niż ta cała holiłódzka papka

08.04.2007
23:18
[70]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No i po finale Invasion...
spoilery Invasion do finału włącznie!!

spoiler start
co do k**?! OI niby co z Larkin?! Zmieni sie? Uda jej sie wrocic zanim Russ zabije Toma? Russ nie ma zabijac Toma, tylko byc z nim! To jedyna i sluszna para w tym serialu! Mariel moze byc z Larkin jesli chce...EJ, FOCH!! JA CHCE WIEDZIEC CO BYLO DALEJ!! :((((
spoiler stop

08.04.2007
23:18
smile
[71]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

To sobie jutro obejrze:)

08.04.2007
23:21
[72]

Taikun44 [ NDSL ]

Shit!

Gdzie mój Blues Brothers !? Ja chce znowu to pooglądać :)

08.04.2007
23:24
smile
[73]

siwCa [ Legend ]

milosc honor walka
lech cracowia arka.

[ ed ]

właśnie nowego Rockyego obejrzałem i muszę przyznać, że mi się spodobał. poprzednie części nie były tak dobre, właściwie mi się nie podobały :_)

08.04.2007
23:29
[74]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ale sobie pojeździłem po Hawajach :)

08.04.2007
23:29
smile
[75]

Taikun44 [ NDSL ]

Elwood: It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses.
Jake: Hit it.

:D Blues Brothers to chyba najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałem :) no może jeszcze Rocky i Rambo mogą się z nim mierzyć :]

08.04.2007
23:29
[76]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

JA CHCE WIECEJ INVASION!!!!!!!

08.04.2007
23:30
smile
[77]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Trzej Królowie Wielkich Miast Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk :D


siwCa --> to polecasz nowego Rockyego ??

08.04.2007
23:33
smile
[78]

siwCa [ Legend ]

kasztan - mimo, że jakoś nie kibicuję poprzystał bym na Twojej przyśpiewce :)

kasztan2 - mnie się podobał, obejrzeć nie zaszkodzi. :)

08.04.2007
23:37
smile
[79]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

siwCa --> ja specjalnym kibicem nie jestem, z kumplami oglądam mecze w pubie bo i atmosfera inna jest i piwka sie mozna napic:) na mecze też chodze czasem ( Lechia Gdańsk bo wkoncu mieszkam w Gdańsku jak mnie nie ma w domu :P ) i tam też jest fajna atmosfera chociaż ostatnio troche dymu po meczu było ale i to jest częścią tej atmosfery :) a co do Rockyego to jakoś nie mogłem sie zabrać do obejrzenia wiec moze w najblizszym czasie sobie włącze skoro polecasz :)

08.04.2007
23:46
smile
[80]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Cody --> Świetny serial, szkoda, że już go wycofali. :|

Widzę, że zabrałaś się za kino z Fichtnerem? ;)

08.04.2007
23:49
smile
[81]

Harrvan [ Legend ]

Melduje sie towarzysz Harrvan

Popiescic was sierpem i mlotem ?

08.04.2007
23:50
smile
[82]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Harrvan --> Sierp wsadź sobie w zadek, a młotkiem palnij się w łeputyne. :P

08.04.2007
23:51
[83]

Taikun44 [ NDSL ]

Widzę, że zabrałaś się za kino z Fichtnerem? ;)

mmmmmm .... :)

editozaur: Avatarowy Pikaczu mówi: Harrvan ssie

08.04.2007
23:52
[84]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Shifty --> Ano szkoda. Ale taki clifhanger ze myslalam, ze padne :(

08.04.2007
23:53
smile
[85]

Harrvan [ Legend ]

Shifty
Zlote rady Operatora Sierpa

spoiler start

wiertniczego

spoiler stop


08.04.2007
23:53
smile
[86]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Jest tu ktoś kto chociaz troche zna sie na robieniu stronek www ??

chce zrobić coś takiego jak to:
tak żebym jak wrzuce jakiś plik na ftp żeby on sie odrazu pojawiał na stronce, mam nadzieje ze ktos rozumie i pomoze :)

08.04.2007
23:54
smile
[87]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Idę spać. Dobranoc... hehe...i znowu idę spać przed północą...ominą mnie najlepsze filmy...

08.04.2007
23:55
smile
[88]

Old_Harrvan [ Legionista ]

Avatarowy Blastoise mowi : Taikun suxx

08.04.2007
23:57
[89]

Taikun44 [ NDSL ]

Pikachu. Elektro-wstrząs !!!!

Woda przegrywa z elektrycznością ... klękaj i błagaj o przebaczenie

08.04.2007
23:57
smile
[90]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Cody --> Ano. Aż dziw, że zdecydowali się nie ciągnąć serialu dalej. :) Cóż, scenariusz jest otwarty, może jeszcze ktoś do tego wróci?

08.04.2007
23:58
smile
[91]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Cicho bo zaraz wybiore konona i sie skonczy dzien dziecka

09.04.2007
00:00
[92]

Taikun44 [ NDSL ]

... PIkachu do Pokeball wracaj ... oni grają na czitach :(

09.04.2007
00:02
smile
[93]

beowulff [ X ]

WALI WAM...

09.04.2007
00:04
[94]

Taikun44 [ NDSL ]

Czarizard ... ataku matisfa ! chce go mieć w Pokedeksie !!!

09.04.2007
00:06
smile
[95]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wpisuje kod*
*wsadza i przekręca klucz*
*wpisuje drugi kod*
*wsadza i przekręca drugi klucz*
*Odliczanie: 00:10:00*
*Odliczanie: 00:09:59*
*Odliczanie: 00:09:58*
*Odliczanie: 00:09:57*
*Odliczanie: 00:09:56*
*Odliczanie: 00:09:55*
*Odliczanie: 00:09:54*

...

Jak się nie uspokoicie, to ją zdetonuję. :>

09.04.2007
00:07
smile
[96]

siwCa [ Legend ]

* sika ze stachu w spodnie japońskiego szpiega szoguna *

09.04.2007
00:08
smile
[97]

Taikun44 [ NDSL ]

A odliczaj se !

09.04.2007
00:09
smile
[98]

Harrvan [ Legend ]

iddqd
idkfa

Jestem niesmiertelny :)

09.04.2007
00:09
[99]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Nie szkoda Ci rodzimego japońskiego miasteczka?

09.04.2007
00:11
smile
[100]

Taikun44 [ NDSL ]

Pfff, Shifty, oglądałeś Highlander ? Jam jest Connor MacLeod

09.04.2007
00:14
smile
[101]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

nikt nie wie jak zrobic cos podobnego do tego:

09.04.2007
00:17
smile
[102]

beowulff [ X ]

dnstuff
dngod

jeeee

"Your face, your ass... what's the difference?"

09.04.2007
00:18
smile
[103]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Cześć. Smutno mi.

09.04.2007
00:18
smile
[104]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> Zmieniłbyś sobie chociaż avatar na przedstawiający siebie ;)

09.04.2007
00:18
[105]

Taikun44 [ NDSL ]

ase ?

ass raczej ;) mr. Duke

09.04.2007
00:19
smile
[106]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Rotfl!

ps. Ależ ja mam dzisiaj świetny humor.

09.04.2007
00:19
[107]

Taikun44 [ NDSL ]

Aniek >> wypucuj sobie hełm Vadera ... podobno pomaga

Stranger >> dzieciaka w avatar ? :o a ten obecny Ci sie nie podoba ? :(

09.04.2007
00:20
smile
[108]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Podzielam opinię PS Fana w tej kwestii ;)

09.04.2007
00:20
smile
[109]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

A to czasami nie zwalo sie awansowanie oficera ?

09.04.2007
00:21
smile
[110]

siwCa [ Legend ]

ok dziewczęta. Pan idzie spać, warujcie wierni - jutro powinienem wrócić.

09.04.2007
00:21
smile
[111]

Flyby [ Outsider ]

..ale się biedni, napisali ..odrazu widać że święta ;)

09.04.2007
00:22
smile
[112]

beowulff [ X ]

"I'm gonna get medieval on your asses"

09.04.2007
00:24
smile
[113]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

beowulff --> Ooh baby! You need a face lift!

09.04.2007
00:26
[114]

beowulff [ X ]

"Shake it, baby!"

09.04.2007
00:26
[115]

Taikun44 [ NDSL ]

Harrvan >> a nie levelowanie Palladyna ?

09.04.2007
00:27
smile
[116]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Damn, I'm looking good.

09.04.2007
00:27
smile
[117]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

przy was czuje sie taki normalny :)

09.04.2007
00:28
smile
[118]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

jesli juz to skillowanie

Przypomnialem sobie ze to sie chyba zwalo testowanie ognia gwiazdy smierci

09.04.2007
00:29
[119]

Taikun44 [ NDSL ]

:D własnie chciałem cytat Strangera wrzucić :)

Harvi a rzeczywiście ;)

09.04.2007
00:30
smile
[120]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Ale to wszystko jest takie Strangerowate ...

09.04.2007
00:30
[121]

Taikun44 [ NDSL ]

btw. kiedys wrzuciles mase określeń "tego" mógłbyś wrzucić znowu ? :)

09.04.2007
00:31
smile
[122]

beowulff [ X ]

"Babes, bullets, bombs... damn I love this job!"

09.04.2007
00:37
smile
[123]

Harrvan [ Legend ]

A'la Gwiezdne Wojny

Polerowanie Helmu Vadera
Testowanie Ognia Gwiazdy Smierci
Walenie Wookiego
Czochranie Yody miedzy uszami

A'la RPG

skillowanie Paladyna
expienie Bohatera
polerowanie Karsomira +6
lvl up zawodnika
buffowanie wojownika

Z innej beczki
Zdejmowanie Kaptura Zakonnikowi
Wloczenie Kija
Czochranie Bobra
Marszczenie Freda
Marszczenie Kapucyna
Awansowanie oficera

09.04.2007
00:39
smile
[124]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Wysylanie dzieci w kosmos
Walenie niemca po kasku

09.04.2007
00:39
smile
[125]

Taikun44 [ NDSL ]

<< Walenie Wookiego
Czochranie Yody miedzy uszami

09.04.2007
00:40
[126]

Harrvan [ Legend ]

Cos w tych rytmach jeszcze

Bicie palka o sciane
Czyszczenie dywanu

09.04.2007
00:52
smile
[127]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

pora spać xD

dobranoc xD

09.04.2007
00:53
[128]

Taikun44 [ NDSL ]

wszystkie dzieci śpią w jeziorze ...

ciulajla ciulajla laj laj ;d

09.04.2007
00:54
[129]

Harrvan [ Legend ]

tylko jeden Taikun spac nie moze ...

ciulajla ciulajla laj laj :p

09.04.2007
00:56
[130]

Taikun44 [ NDSL ]

bo ja w nocy towar przywoże ...

i dlatego taikun spać nie może ...

ciulajla ciulajla laj laj :p

09.04.2007
00:59
[131]

Harrvan [ Legend ]

to sie tak nazywa teraz
a ja sadze ze to mysli
o strangerze i o sexie
jego mysli maca bardzo
i dlatego taikun spac nie moze

ciulajla ciulajla laj laj :P

09.04.2007
01:01
smile
[132]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

551JC1e nA d08r4Noc

ciulajla ciulajla laj laj

09.04.2007
01:01
smile
[133]

beowulff [ X ]

"Nobody steals our chicks... and lives!"

09.04.2007
01:02
[134]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> nie ma tak dobrze :P

09.04.2007
01:02
[135]

Harrvan [ Legend ]

O co ci strangerku chodzi ?
Przecie jeno sie bawimy

ciulajla ciulajla laj laj :P

09.04.2007
01:16
[136]

Taikun44 [ NDSL ]

dobra geje, mam nadzieje ze gdy rano wstane nie padnie jeszcze 6mln post przez Was ;p

cya

09.04.2007
01:17
smile
[137]

Gandalf [ Wizard ]

We'll see..

09.04.2007
01:45
smile
[138]

Flyby [ Outsider ]

..błoga nocna cisza ..słychać jak broda czarodziejowi rośnie, sny Taikuna i Harrvana obwąchują się merdając ogonkami ..słychac też syk spracowanych kwasów trawiennych, ciężkie międlenie jelit, mlaskanie wątrób i popiskiwanie nerek ..

..dobranoc Ddw

09.04.2007
01:52
smile
[139]

Gandalf [ Wizard ]

Fakt, coś tu za cicho.. ale i na to są sposoby.

*wrzuca 1 zł*

09.04.2007
03:15
smile
[140]

Gandalf [ Wizard ]

Lipa..

*na drzwi przyczepia kartkę z wiadomością*

"Dospamujcie do 5 999 999 posta między 12-stą a 15-stą."

*wychodzi*

*wraca*

*zastawia pułapkę na Pikaczu*

*wychodzi z wielkim uśmiechem*

09.04.2007
07:42
smile
[141]

Garbizaur [ Legend ]

wow... rzeczywiście... dziś będzie 6kk post :-D

btw. czołgiem banda

aha... i jeszcze jedno...

*wyciąga zza pazuchy wiadro z wodą i oblewa wszystkich dookoła*

09.04.2007
07:49
smile
[142]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

*Wchodzi z wężem ogrodowym*
*Podłącza go do kranu w kiblu*
*Ustawia nad drzwiami karczmy pułapkę*
- Każdy kto dziś zawita będzie musiał zmienić ciuchy!! - Powiedział i zaśmiał się przerażająco.

09.04.2007
07:52
[143]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Taa dzisiaj do 6 mln. dojdzie :) Ja już dzisiaj zostałem oblany :P Ciekawe ile jeszcze :D

09.04.2007
08:57
[144]

frer [ God of Death ]

Ja i tak pewnie przegapię posta 6M, bo albo będę w coś grał, albo oglądał zamiast siedzieć na forum pół dnia. :D

09.04.2007
09:09
[145]

sajes [ 54135 ]

A ja dziś wyjeżdzam:/

spoiler start
Do 12 macie naspamowac do 6 000 000 :D
spoiler stop

09.04.2007
09:46
smile
[146]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wjeżdża do ddw wozem strażackim*
*włącza armatkę wodą i oblewa wszystkich*

Witam. :)

09.04.2007
09:50
smile
[147]

siwCa [ Legend ]

* przyjeżdża koparką i wysypuje kisiel na wszystkich, który w połączeniu z wodą gęstnieje *
Jesteście zamurowanie.

MUHAHAHAHAHAAH!!!!1!!!111

09.04.2007
09:52
[148]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Sajes gdzie wyjeżdżasz?
Ja wczoraj pojechałem i wczoraj wróciłem :D

09.04.2007
09:52
[149]

sajes [ 54135 ]

Do babci :P

09.04.2007
09:53
smile
[150]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wpuszcza głodną bandę dzieciaków z łyżkami*

09.04.2007
09:55
smile
[151]

siwCa [ Legend ]

Wiecie czemu łabędzie w Rumuni wyginęły ?

spoiler start
Bo dzieci dopływały szybciej do chleba
spoiler stop


MUHAHAHAHHAH!!!!!!!!!!!!!11111111111!


Ale coś mam z rana beret poryty. :D

09.04.2007
10:00
[152]

PlayStation_fan [ O_o ]

"Ale coś mam z rana beret poryty. :D" Wiemy ;)
Witam

09.04.2007
10:01
smile
[153]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie no nie..... No tak kisielem :P

09.04.2007
10:02
[154]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Sajes to chyba Cię ominie 6kk post :P

09.04.2007
10:03
smile
[155]

siwCa [ Legend ]

* cała sala zamiera *
* nagle z kiślu wyłania się wielki Taikun z paznokciami na plecach i przyrodzeniem na czole *


[poiler] ale beton, MUHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!111111
spoiler stop

09.04.2007
10:05
smile
[156]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ah ten kac :P Nie siwCa?

09.04.2007
10:07
smile
[157]

siwCa [ Legend ]

Nie, siwCa się nie zgadza. Wczoraj siedziałem cały dzień przed kompem bo nikt nie chciał wyjść ani nic. Za to dzisiaj sobie odbije :D poczekam na 6kk posta i lece na grilla, później snooker, a na końcu balety z moją nową miłością :D

09.04.2007
10:08
smile
[158]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

a na końcu balety z moją nową miłością :D

Masz już TDU??? WOW

09.04.2007
10:08
[159]

PlayStation_fan [ O_o ]

Myślicie że dzisiaj padnie 6 milionowy post?

09.04.2007
10:08
[160]

Taikun44 [ NDSL ]

ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

09.04.2007
10:09
[161]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

tai a nie zioooooooooooooooooooooooooom?

09.04.2007
10:09
smile
[162]

siwCa [ Legend ]

Jeckyl, wyjdź za firewalla. Taka ładna pogoda.

09.04.2007
10:10
[163]

Taikun44 [ NDSL ]

Dżekyl >> nie !

09.04.2007
10:10
smile
[164]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

eeeeee

net pada...
niska temperatura procka...

Nigdzie nie idę

09.04.2007
10:11
smile
[165]

siwCa [ Legend ]

Pielęgniarko! Okład z młodych piersi potrzebny! Jecky wariuje.

09.04.2007
10:12
[166]

PlayStation_fan [ O_o ]

O_o

09.04.2007
10:12
[167]

Garbizaur [ Legend ]

zieeeeeeeeeffff... ale senna pogoda... chyba idę na kawę do kuchni...

09.04.2007
10:13
smile
[168]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Nie naprawdę nie trzeba...
To moja klawiatura ona tak sama.....
aaaaaaaAAAAAAaaaaaaa
To chyba te wszystkie kolacje przed kompem ożyły pod klawiszami :P

09.04.2007
10:13
[169]

sajes [ 54135 ]

A u mnie, tak jak i wczoraj pada śnieg...

09.04.2007
10:14
[170]

PlayStation_fan [ O_o ]

A u mnie (Wrocław) zero śniegu ;)
EDIT: K***a PSP okropnie łapie odciski palców. A i ekran się brudzi. Trzeba zainwestowac w folie ochroną na ekran.

09.04.2007
10:15
[171]

Taikun44 [ NDSL ]

A u mnie z nieba lecom gołe baby !!!!1111łan

09.04.2007
10:15
smile
[172]

siwCa [ Legend ]

PSFAN, a u mnie ( Bielany Wrocławskie ) zero śniegu :)

09.04.2007
10:17
smile
[173]

Taikun44 [ NDSL ]

PSF >> a NDS nic nie łapie ;P

09.04.2007
10:18
[174]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

NDS??

Nie Da Się
Nie Do Sabawy

???

09.04.2007
10:21
[175]

PlayStation_fan [ O_o ]

NDS -- Nintendo Dual Screen

09.04.2007
10:23
smile
[176]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

aaaaaa

Te badziewia.

To takie bardziej do du.. od PSP ?

09.04.2007
10:24
[177]

Taikun44 [ NDSL ]

A dokładniej Nintendo Dual Screen Lite Black Edition + R4 ... która już niebawem będzie u mnie ^^

09.04.2007
10:24
[178]

PlayStation_fan [ O_o ]

Nie jestem w stanie stwierdzic co jest lepsze. Czy PSP czy NDS? Kwestia gustu

09.04.2007
10:24
smile
[179]

siwCa [ Legend ]

To taki GameBoy tyle, że o wiele droższy, nie ?

09.04.2007
10:26
[180]

Taikun44 [ NDSL ]

siwCa >> ta :) droższy GBA z dwoma wyświetlaczami i ekranem dotykowym ... i to mi sie podoba :D

no i wydałem na niego 800 zł :)

09.04.2007
10:26
[181]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A w Tetrisa da się pograc?

09.04.2007
10:28
[182]

siwCa [ Legend ]

Po kiego ciula dwa wyświetlacze, masz jakiegoś screena jak to wygląda ?

09.04.2007
10:28
smile
[183]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

siwCa --> Dla Tjuningu :)

09.04.2007
10:30
smile
[184]

PlayStation_fan [ O_o ]

"Po kiego ciula dwa wyświetlacze, masz jakiegoś screena jak to wygląda ?"

09.04.2007
10:30
[185]

Harrvan [ Legend ]

Jak sie jeden zabrudzi od bialej substancji to byl drugi w zapasie :)


spoiler start


Ta biala substancja to slina zboczuchy :/


spoiler stop

09.04.2007
10:30
[186]

siwCa [ Legend ]

a dziewczęta na to lecą ?

09.04.2007
10:32
[187]

Taikun44 [ NDSL ]

siwy >>

09.04.2007
10:33
smile
[188]

Harrvan [ Legend ]

siwca
I dziewczeta i chlopacy co Taikunowi bardzo sie podoba

09.04.2007
10:33
[189]

siwCa [ Legend ]

przełamałem się i sam poszukałem. jejku, nie wygląda ab było tyle warte :/

ed . jak elca to ja tez tki chce, bede chodzil z nim przewieszonym przez pas. hell yeah!!!1

ed2. ha, mam piersi w premiumowym DDW ^^

09.04.2007
10:36
[190]

PlayStation_fan [ O_o ]

Jak mój avatar? Pikaczu czy jak mu tam, już zajęty więc wziołem tego ;)

09.04.2007
10:36
[191]

Taikun44 [ NDSL ]

siwy >> nowy NDS 540 zł + przesyłka 20 zł + 170 za R4 + 13 zł przesyłka + 50 zł microSD 1GB

09.04.2007
10:38
[192]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Wiecie może gdzie można kupić test ciulowy?

09.04.2007
10:38
smile
[193]

siwCa [ Legend ]

r4 to gra jak rozumie ? cholera prawie 1/4 ceny kosoli. to nie dla mnie.

09.04.2007
10:40
smile
[194]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Nasza piosenka ! Znalazlem !



09.04.2007
10:41
[195]

PlayStation_fan [ O_o ]

Taikun44 jak nazywa się ten pokemon co go mam na avatar?

09.04.2007
10:44
[196]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

PSF--> Romek G.

09.04.2007
10:44
smile
[197]

siwCa [ Legend ]

wwiem, ze trzeci stadium to blastoise, a Twoj to na w coś.

whirlpool >?

09.04.2007
10:45
[198]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Playstation>> skłirtl

09.04.2007
10:46
[199]

PlayStation_fan [ O_o ]

już zmieniłem na starego, po nowy był kijowy

09.04.2007
10:48
smile
[200]

siwCa [ Legend ]

właśnie, skłirlit. pamiętam to :D

09.04.2007
10:50
[201]

Taikun44 [ NDSL ]

r4 siwca to takie urządzenie które umożliwia granie w ekhm .. kopie zapasowe, homebru i takie inne tam :) gry są droższe ... 190 zł kosztuja ;p

PSF >> "pogadaj z ręką"

09.04.2007
10:50
smile
[202]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

No to teraz Playstation będziesz mógł biegać po wsi i kozaczyć tym skłirtlem. Tylko nie połam języka ;)

09.04.2007
10:51
smile
[203]

siwCa [ Legend ]

Aaa, to Ty taki cwaniak jesteś. W sumie racja bez 'kopii zapasowych' świat byłby trudniejszy :)

09.04.2007
10:52
[204]

PlayStation_fan [ O_o ]

dj4ever od kiedy Wrocław to wieś?

spoiler start

-_-
spoiler stop

09.04.2007
10:55
[205]

Taikun44 [ NDSL ]

siwy >> a jak ;)

09.04.2007
10:55
smile
[206]

siwCa [ Legend ]

PSF, od zawsze, Bielany to potęga !11

09.04.2007
11:01
[207]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Grunwal pobije Bielany!

09.04.2007
11:02
[208]

Taikun44 [ NDSL ]

opolski Was zezre !

09.04.2007
11:05
smile
[209]

siwCa [ Legend ]

aaa, Festung Bielany to potęga.

--

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6131448&N=1 :)

09.04.2007
11:06
smile
[210]

Flyby [ Outsider ]

..bo tutaj ..to nawet zdolnych królików nie ma

09.04.2007
11:07
[211]

PlayStation_fan [ O_o ]

Idę pograc w TD:U

09.04.2007
11:10
[212]

Taikun44 [ NDSL ]

siwca >> uuu ... zjedzom Cie tam

09.04.2007
11:12
smile
[213]

siwCa [ Legend ]

Nie ma takiej możliwośći. Wystawię swoje argumenty o tym, że Bill jest ładny, a ta klientka na gitarze to już w ogóle. Do tego przeciesh na Onecie było napisane, że TH jako pierwszy zespół koncertował z Black Sabath`em i ACDC.

09.04.2007
11:13
smile
[214]

Taikun44 [ NDSL ]

09.04.2007
11:14
[215]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

*otwiera czarny worek*
*patrzy na zegarek*

To co siwCa sam wskakujesz czy chcesz żeby chłopcy z "Metal ROX" Ci pomogli? :)

09.04.2007
11:14
smile
[216]

Gandalf [ Wizard ]

Jeszcze 2 567? Coś się dziewczyny nie staracie.

09.04.2007
11:16
smile
[217]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

jeszcze tylko 2552 :)

Mój post nr 900.

09.04.2007
11:17
smile
[218]

siwCa [ Legend ]

* niemiecka ciamna moco, przybywaj ! *
* nagle słychać ostrą perkusję, niziemski wrzask billa i ostre gitarowe riffy ( jakoś tak :D ) *

Viel zu viel Liebe an der Musik
Viel zu viele Grenzen unbesiegt
So viele Gedanken und Wörter nicht beendet
Ich glaub nicht, dass das bald endet

Refrain:
Wir bleiben immer, schreiben uns in die Ewigkeit
Ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit

Macht ihr für uns weiter
Wenn wir nicht mehr können, werdet ihr unsere Sätze
in die Ewigkeit beenden
Jetzt hab ich keine Angst mehr, nach vorn zu sehen
Denn ab heute weiß ich, dass wir nicht einfach so gehen

Refrain:
Wir bleiben immer, schreiben uns in die Ewigkeit
Ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit, alle Zeit…

Ich weiß das irgendwas bleibt `n, bisschen von mir
Ich bin mir ganz sicher, es bleibt was von Dir
Für immer ---------- für immer

Wir bleiben immer, schreiben uns in die Ewigkeit
Ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit
Und immer, ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit

So was wie wir geht nie vorbei


\m/

09.04.2007
11:18
[219]

Taikun44 [ NDSL ]

Gandi >> ja się staram :)

09.04.2007
11:25
smile
[220]

siwCa [ Legend ]

Czemu taka cisza na stała ? o co Wam chodzi ?

09.04.2007
11:32
smile
[221]

Flyby [ Outsider ]

..za głośno jaja turlasz, siwCa

09.04.2007
12:07
smile
[222]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

ziieeeeeeeefff jak to fajnie jest wstawać o dwunastej :)))

09.04.2007
12:08
smile
[223]

siwCa [ Legend ]

jak to fajnie zostać oblanym o 8 rano.

09.04.2007
12:09
smile
[224]

Flyby [ Outsider ]

..ja od półtorej godziny za to jem, Stranger - Ty będziesz musiał nadrabiać ;)

..oblewaczy przed sądy 24-godzinne - wszystkich .. łącznie z wujkami i cotkami

..mnie jest zimno i sobie nie życzę

09.04.2007
12:11
smile
[225]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Witam wszystkich...

Ja jak wstałem o 10 to po 2 sekundach całe moje łóżko było w wodzie...

09.04.2007
12:17
smile
[226]

Flyby [ Outsider ]

..o, Tytusik ..najedzony ?

..trzeba było zrobic to samo z łóżkami innych ..na przyszłą Wielkanoc byłoby tylko oszczędne kropienie

09.04.2007
12:23
[227]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> to będą nagrody z tego 6 mln posta ? bo nie wiem czy się czaić czy nie ;d

09.04.2007
12:23
smile
[228]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Najedzony. Niedawno skończyłem :)

Jadę na Hawaje.

09.04.2007
12:25
[229]

PlayStation_fan [ O_o ]

Pewnie nagród za 6 milionowy post nie będzie. Pomyślcie jaka będzie rozróba na forum gdy będzie około 5,999,980. Każdy będzie spamował i liczył że trafi 6 milionowego posta. Ja na niego nie poluje

09.04.2007
12:25
smile
[230]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> Będą buziaczki od całej redakcji jeśli wygra forumowiczka, uściśnięcie dłoni jeśli wygra forumowicz, zawody w schylaniu się po mydło jeśli wygra Taikun lub Harrvan lub Loon :P

09.04.2007
12:26
smile
[231]

Flyby [ Outsider ]

..to ja do starego diamentowego NWN ..dooobrze mi się gra

09.04.2007
12:34
[232]

Taikun44 [ NDSL ]

ale kto wsadza wkład Strandżi ? :) jeśli wielka trójca na "S" to wchodze w to ... nawet jeśli "na raz" będziecie chcieli :p

09.04.2007
12:37
smile
[233]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ja jestem TYLKO współpracownikiem, tak więc na mnie nie licz... przynajmniej nie oficjalnie ;)

Dobra, spadam się obżerać, bo trzeba dogonić Flyby'a :]

09.04.2007
12:39
[234]

Taikun44 [ NDSL ]

Łeeee

09.04.2007
12:41
smile
[235]

Gandalf [ Wizard ]

2.195

Nie da rady usunąć kilku sporych wątków, żeby przesunąć padnięcie tego posta na około 23-24? :>

09.04.2007
12:45
[236]

Taikun44 [ NDSL ]

nie ;d

09.04.2007
12:52
smile
[237]

Gandalf [ Wizard ]

09.04.2007
12:54
smile
[238]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

ja liczę na to, że zjawi się tu Father Michael i zgarnie ten pożądany przez wszystkich post :P

09.04.2007
13:00
smile
[239]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> a mi tego nie życzysz ;(

09.04.2007
13:04
smile
[240]

PlayStation_fan [ O_o ]

TO mój post numer 500

09.04.2007
13:04
smile
[241]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

ja liczę na to, że zjawi się tu Father Michael i zgarnie ten pożądany przez wszystkich post :P

<------

09.04.2007
13:08
[242]

Taikun44 [ NDSL ]

hmm ... PSF suabo ! :)

ja zaraz 11k walne ;d

09.04.2007
13:12
smile
[243]

siwCa [ Legend ]

mi do Legenda brakuje 304 postów w tym momencie.

09.04.2007
13:14
smile
[244]

Gandalf [ Wizard ]

2.000 w dwie godziny to raczej niewykonalne, co?

09.04.2007
13:15
smile
[245]

siwCa [ Legend ]

Jak się postaramy w DDW to wykonalne, jak najbardziej.

09.04.2007
13:15
smile
[246]

Gandalf [ Wizard ]

Byłoby miło.

09.04.2007
13:17
smile
[247]

siwCa [ Legend ]

Zatem Let`s rock!!11

09.04.2007
13:17
[248]

Taikun44 [ NDSL ]

Nie Gandi nie zdarzysz :P

ale ja siedze dzisiaj caaaaały dzień przed kompem :P 6 mln post jest mój ! :)

09.04.2007
13:19
smile
[249]

Gandalf [ Wizard ]

09.04.2007
13:21
smile
[250]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

ale ja siedze dzisiaj caaaaały dzień przed kompem :P 6 mln post jest mój ! :)

*Odkłada narazie naukę gry kawałka z Pulp Fiction*
Nie bądź taki pewny;P

09.04.2007
13:22
[251]

Taikun44 [ NDSL ]

Scar >> taki wypierdek jak Ty nie moze mi zagrozić :P

09.04.2007
13:22
smile
[252]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

*Odkłada narazie naukę gry kawałka z Pulp Fiction*

Niech zgadne... Misirlou? :)

09.04.2007
13:24
[253]

PlayStation_fan [ O_o ]

Nie myślcie że macie jakieś szanse na 6 milionowy post. Bo to ja napisze 6 milionowy post na forum ;)

09.04.2007
13:25
smile
[254]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Orl@ndo->rajt.

Scar >> taki wypierdek jak Ty nie moze mi zagrozić :P

Jasne, jasne:P

09.04.2007
13:27
smile
[255]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ile juz umiesz?

09.04.2007
13:27
smile
[256]

Gandalf [ Wizard ]

1.900

Może jednak zdążę się załapać?

09.04.2007
13:29
[257]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Orl@ndo-mało.

09.04.2007
13:32
[258]

Taikun44 [ NDSL ]

Gandi >> oszczędź sobie ;P

09.04.2007
13:33
[259]

PlayStation_fan [ O_o ]

Swoją drogą zdaje mi się że 6 milionowy post padnie mniej więcej o godzinie 18

09.04.2007
13:39
smile
[260]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun44 --> ty też oszczędź sobie :]

09.04.2007
13:46
[261]

Taikun44 [ NDSL ]

zdaje mi się że 6 milionowy post padnie mniej więcej o godzinie 18

watpie ;)

Strangerek nie kochasz juz mnie ;( ?

09.04.2007
13:51
smile
[262]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Nawet nie zacząłem ;)

A zdrobniale może do mnie mówić tylko Cody... i Flyby... jeśli zechce ;P

09.04.2007
13:56
[263]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranguś >> to jak wytłumaczysz te wszystkie Twoje telefony, te kartki pocztowe, sprośne smsy

09.04.2007
13:59
[264]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*Wpada do DDW*
*wyciąga KBK-AK*
Kto śmie nazywac Strangera zdrobniale?!

09.04.2007
14:02
smile
[265]

Taikun44 [ NDSL ]

Ja

-_-

09.04.2007
14:11
smile
[266]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Sajonara. :]

09.04.2007
14:12
[267]

Taikun44 [ NDSL ]

zieeeeeeeeeeeef

09.04.2007
14:12
[268]

PlayStation_fan [ O_o ]

Albo nie. Zostanę z wami ;p

09.04.2007
14:13
[269]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pff, szkoda mi na Ciebie aminucji.

09.04.2007
14:14
smile
[270]

Taikun44 [ NDSL ]

09.04.2007
14:19
smile
[271]

Gandalf [ Wizard ]

09.04.2007
14:20
smile
[272]

PlayStation_fan [ O_o ]

Gandalf chyba wszyscy to już widzieli

09.04.2007
14:21
smile
[273]

Gandalf [ Wizard ]

A to?

09.04.2007
14:22
[274]

Taikun44 [ NDSL ]

1 stare ;)
2 fajne ;d

09.04.2007
14:23
[275]

KuczerSky [ Pretorianin ]

;]

09.04.2007
14:31
smile
[276]

PlayStation_fan [ O_o ]

09.04.2007
14:32
smile
[277]

KuczerSky [ Pretorianin ]

Pozdro All :|

09.04.2007
14:34
smile
[278]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Wow, udało mi się ułozyć nową melodie:P

09.04.2007
14:48
smile
[279]

Gandalf [ Wizard ]

1.400

Wszyscy się ukryli, żeby zaatakować znienacka.

09.04.2007
14:52
[280]

PlayStation_fan [ O_o ]

Dziś już chyba nie doczekamy się 6 milionowego postu ;(
Taikun44 - zobaczymy :)

09.04.2007
14:55
[281]

Taikun44 [ NDSL ]

PSF >> xD chyba żartujesz :)

09.04.2007
14:55
[282]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Wszyscy się ukryli, żeby zaatakować znienacka.

Tru, tru...

Edit
Tak, pewnie Taikun uzyje wszystkich swych mocy by mieć tego 6 milionowego posta;p

09.04.2007
15:04
[283]

PlayStation_fan [ O_o ]

Czemu mam takie pecha? W cześci 18 Ddw byłem drugi, w tej też byłem drugi ;(

09.04.2007
15:06
smile
[284]

Gandalf [ Wizard ]

Bo życie jest okrutne. :P

Chyba jednak post padnie, gdy mnie nie będzie. Czekam jeszcze pół godziny i znikam.

09.04.2007
15:12
[285]

Taikun44 [ NDSL ]

rozumiem laborke z fizy !

09.04.2007
15:18
smile
[286]

siwCa [ Legend ]

narazie, lece.

;*

09.04.2007
15:19
[287]

PlayStation_fan [ O_o ]

nara siwCa

spoiler start
Dobrze że poszedł, mniejsza konkurencja do zdobycia 6 milionowego posta
spoiler stop

09.04.2007
15:21
smile
[288]

Gandalf [ Wizard ]

Taa.. Ja znam takie numery. Teraz "na razie, lece", a jak licznik będzie blisko to pojawi się spod ziemi.

09.04.2007
15:31
[289]

PlayStation_fan [ O_o ]

Kałabanga!! TD:U zryło mi beret
Ja nie poluje specjalnie na 6 milionowego posta. Polowanie zacznie się dopiero, gdy zostanie jakieś 30 postów.

09.04.2007
15:32
[290]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ale polujecie na tego 6 mln posta ;P

09.04.2007
15:35
smile
[291]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

kurcze.. dzisiaj tak deszczowo że nawet do pubu mi sie wyjść nie chce xD przejde sie do kumpla na piwko :) blizej jest :D wkoncu LANY poniedziałek jest :P


btw. Oblał ktoś was dzisiaj wodą?:P

09.04.2007
15:36
[292]

Taikun44 [ NDSL ]

ja mogę olać kogoś moczem

09.04.2007
15:37
smile
[293]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

tzn.. żółtą wodą ? :D jak to japoniec :P

09.04.2007
15:40
smile
[294]

Flyby [ Outsider ]

..ale się roją ..jak mole na starym futrze ;) ..jak pchły na wysłużonym wyżle ..hmm ..mam gorsze porównania ale sobie oszczędzę bom najedzony ;)

09.04.2007
15:41
[295]

Taikun44 [ NDSL ]

milcz!

09.04.2007
15:41
[296]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

dostatsić i do nowego wątku ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6246004&N=1

09.04.2007
15:41
smile
[297]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Nie chce mi się wychodzic na dwór by kogoś lac wodą, brzydka pogoda jest. Komu sie chce?:P

09.04.2007
15:42
smile
[298]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nie mi.

09.04.2007
17:16
smile
[299]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dzień Dobry :) ładny mamy poniedziałek prawda :D

09.04.2007
17:17
[300]

Taikun44 [ NDSL ]

-_- nie ten wontek !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.