
beowulff [ X ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - (639) - 19

siwCa [ Legend ]
PlayStation_fan [ O_o ]
Kurde znowu nie zdążyłem ;(
Taikun44 [ NDSL ]
:o

beowulff [ X ]
It's a hard life
I don't want my freedom
There's no reason for living with a broken heart
This is a tricky situation
I've only got myself to blame
It's just a simple fact of life
It can happen to anyone
You win - you lose
It's a chance you have to take with love
Oh yeah - I fell in love
And now you say it's over and I'm falling apart
It's a hard life
To be true lovers together
To love and live forever in each others hearts
It's a long hard fight
To learn to care for each other
To trust in one another right from the start
When you're in love
I try and mend the broken pieces
I try to fight back the tears
They say it's just a state of mind
But it happens to everyone
How it hurts - deep inside
When your love has cut you down to size
Life is tough - on your own
Now I'm waiting for something to fall from the skies
And I'm waiting for love
Yes it's a hard life
Two lovers together
To love and live forever in each others hearts
It's a long hard fight
To learn to care for each other
To trust in one another - right from the start
When you're in love
Yes it's a hard life
In a world that's filled with sorrow
There are people searching for love in ev'ry way
It's a long hard fight
But I'll always live for tomorrow
I'll look back on myself and say I did it for love
Yes I did it for love - for love - oh I did it for love
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja juz mam to się nie spieszę ;)

beowulff [ X ]
Zamowilem sobie zajefajna saperke z punktow na orlenie :)
*podaje pepsi Cody*

siwCa [ Legend ]
Taikun, to że chamem jesteś to wiadomo, ale gdzie pokazałem swoje podejście pozytywne/negatywne ? po prostu stwierdziłem co od dawna było wiadome.
Cody, wiem, że tak myślisz, ale z Waszej perspektywy patrzeć to tak jak być na niezłej korbie. :):)
PlayStation_fan [ O_o ]
Eh no dobra. TO prowokacja była

siwCa [ Legend ]
to mogła napisać tylko jedna osoba z tej 'karczmy'

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Oj tak

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
-_- << no to wiadomo kto pisał ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pięknie, matisf, dobrze miec saperke :)
*bierze Pepsi*
siwCa --> Mowisz? ;)
PlayStation_fan [ O_o ]
Nudzi mi się ;(
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pisalam juz dzis cos na temat inteligentnych ludzi i nudy :) Wez sobie do serca ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
PlayStation_fan --> A wiesz co robią psy gdy im się nudzi? ;)
//nigdy nie znudzi mi się ten tekst :P
sajes [ 54135 ]
Playstation---> Inteligentni sie nie nudzą
PlayStation_fan [ O_o ]
Stranger nie wiem i nie chce wiedziec ;p

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Kurde Stranger, ja chcialem to napisac!

Buby [ Perfekt ]
Pojedynek gigantów w Medison Skłer G(OL)arden
W lewym narożniku..... wielki, GOL-owy STRANGER!
W prawym... równie świeży, co stary..... ORL@NDO!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Ja wie, ale wołalabym nie wiedzic :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Wez przestan, ja ze Stragerem nie bede walczyl... tozto kumpel...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
A ja myslalam, ze zombie...

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Jedno i to samo...

sajes [ 54135 ]
Jedno nie wyklucza drugiego :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Zaraz, zaraz, Stranger jest wyzszy ode mnie...Orlando?! :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
*rozglada sie*
ktos co mowi?
*patrzy na dol*
Ooo, Cody! ;p
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*fuczy na Orlanda*
ekhm, tego...*bierze do ręki maczetę*
;)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Run Forrest!! RUN!!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*Opiera sie na maczecie*
*Otwiera puszkę Pepsi*
Oj, taaak :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Kobiety...

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dobry Wieczór Panie i Panowie :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ja z Panią juz się witałem.
Taikun44 [ NDSL ]
kurde ... a tak pięknie bez Łorlanda było :/ ... Łorlando pamiętaj ... obiecałeś że tylko na święta tutaj wróciłeś :p

PlayStation_fan [ O_o ]
Nie taki dobry

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Pamietam :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Witam, Madziu :)
Dawno z Toba nie pisalam, co tam? :)
Taikun --> A moze to Ty sie tak wyniesiesz po swietach, tak hurtem zeby bylo taniej?

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
hej Madziu :*
wróciłem z kanapy :P
Taikun44 [ NDSL ]
Taikun --> A moze to Ty sie tak wyniesiesz po swietach, tak hurtem zeby bylo taniej?
Nie wydaje mi się.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szkoda :(

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
:)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Orlando my od rana sie witamy :P (dobra popołudnia :P)
Cody ano dawno :) co tu :) hmm swieta :) nareszcie troche wolnego :)
Kasztanku :* co za powitanie :D hehe
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Madzia --> To jak u mnie :)
A teraz mykam ogladac finał Invasion :)
Na razie, DDW :)
*Wychodzi rzucając za siebie granat dymny*

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Trzymaj sie Cody :) miłego ogladania :) i mokrego poniedziałku :D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ja juz niedlugo ide sie klasc do lozka... ktos mnie prosil o obejrzenie pewnego filmu...
:*
sajes [ 54135 ]
Orl@ndo ---> "Dlaczego nie" :P :P: P ??

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Ogladaj ogladaj :* miłego ogladania :*

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
ja sobie włączyłem Job, czyli ostatnia szara komórka :)

Buby [ Perfekt ]
Cicho wszędzie, głucho wszędzie...
co to będzie, co to będzie... ?
Taikun44 [ NDSL ]
taikun dzisiaj tu przybedzie :)
a Stranger zje dwa łabędzie

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Jutro zaczynam odcinek z Puzzlami. Muszę pamiętać o Kazachstanie.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Nie nadążam za Wami. Odkryję nowy wątek, wpiszę się w nim jako 150ty, odświeżam za jakiś czas i dowiaduję się o nowej części... Liczącej już ponad 50 postów. :)
W Premium tego nie było. :P
Buby [ Perfekt ]
Mine, mine ?
Shifty -> a widzisz.... czasy się zmieniają ;p
Taikun44 [ NDSL ]
Shifty >> w Premium 5 osób na krzyż się wypowiadało :) a tutaj jakieś djforevery, taikuny i inne Buby spamuja :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
w Premium 5 osób na krzyż się wypowiadało :)
A tutaj Ty spamujesz za pięciu.

Buby [ Perfekt ]
Taikun -> przepraszam bardzo! Przez jakiś okres byłem na premium! ;p
Oczekuję przeprosin w mediach
Taikun44 [ NDSL ]
Buby >> :) mam przepraszać w Wyborczej, Polityce, Fucktcie, Super Ekspresie, Panoramie i ... w TVN nie będę przepraszal bo to samo zuo
Shifty >> ja ? mnie tutaj ostatnio coraz mniej ...

*_*Cypriani [ White Trash ]
Heh kumpel przesłał mi fajny filmik:
Jak widać nie tylko Japońce się nudzą :D
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Cypriani --> na przyszlosc co by Twoje linki nie byly takie dłuuuugie xD

Gandalf [ Wizard ]
Jeszcze nie ma tego 6-milionowego posta?
Pff...
*ziewa*

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
nuuuuuuuuuuuuda xD
Taikun44 [ NDSL ]
*rzuca miesem*

Buby [ Perfekt ]
Spać!
... jak śpiewają czescy kibice: Auf Wiedersehen! :)
Taikun44 [ NDSL ]
Polscy kibice śpiewają:
Wypi*** ch((* jeb*** i Wasze matki też !

Gandalf [ Wizard ]
Jak śpiewali Kozacy, rzucając się na wrogów:
"Job twoju mat!", co oczywiście oznacza..

Taikun44 [ NDSL ]
Gandi >> :D alleluja bracie :)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
oglądał ktoś Labirynt fauna :D
Taikun44 [ NDSL ]
ja nie ... ale chętnie bym się na to wybrał ... z trailerów wyglądał tak jakoś inaczej niż ta cała holiłódzka papka
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
No i po finale Invasion...
spoilery Invasion do finału włącznie!!

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
To sobie jutro obejrze:)
Taikun44 [ NDSL ]
Shit!
Gdzie mój Blues Brothers !? Ja chce znowu to pooglądać :)

siwCa [ Legend ]
milosc honor walka
lech cracowia arka.
[ ed ]
właśnie nowego Rockyego obejrzałem i muszę przyznać, że mi się spodobał. poprzednie części nie były tak dobre, właściwie mi się nie podobały :_)
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Ale sobie pojeździłem po Hawajach :)

Taikun44 [ NDSL ]
Elwood: It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses.
Jake: Hit it.
:D Blues Brothers to chyba najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałem :) no może jeszcze Rocky i Rambo mogą się z nim mierzyć :]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
JA CHCE WIECEJ INVASION!!!!!!!

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Trzej Królowie Wielkich Miast Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk :D
siwCa --> to polecasz nowego Rockyego ??

siwCa [ Legend ]
kasztan - mimo, że jakoś nie kibicuję poprzystał bym na Twojej przyśpiewce :)
kasztan2 - mnie się podobał, obejrzeć nie zaszkodzi. :)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
siwCa --> ja specjalnym kibicem nie jestem, z kumplami oglądam mecze w pubie bo i atmosfera inna jest i piwka sie mozna napic:) na mecze też chodze czasem ( Lechia Gdańsk bo wkoncu mieszkam w Gdańsku jak mnie nie ma w domu :P ) i tam też jest fajna atmosfera chociaż ostatnio troche dymu po meczu było ale i to jest częścią tej atmosfery :) a co do Rockyego to jakoś nie mogłem sie zabrać do obejrzenia wiec moze w najblizszym czasie sobie włącze skoro polecasz :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Cody --> Świetny serial, szkoda, że już go wycofali. :|
Widzę, że zabrałaś się za kino z Fichtnerem? ;)

Harrvan [ Legend ]
Melduje sie towarzysz Harrvan
Popiescic was sierpem i mlotem ?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Harrvan --> Sierp wsadź sobie w zadek, a młotkiem palnij się w łeputyne. :P
Taikun44 [ NDSL ]
Widzę, że zabrałaś się za kino z Fichtnerem? ;)
mmmmmm .... :)
editozaur: Avatarowy Pikaczu mówi: Harrvan ssie
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Shifty --> Ano szkoda. Ale taki clifhanger ze myslalam, ze padne :(

Harrvan [ Legend ]
Shifty
Zlote rady Operatora Sierpa

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Jest tu ktoś kto chociaz troche zna sie na robieniu stronek www ??
chce zrobić coś takiego jak to:
tak żebym jak wrzuce jakiś plik na ftp żeby on sie odrazu pojawiał na stronce, mam nadzieje ze ktos rozumie i pomoze :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Idę spać. Dobranoc... hehe...i znowu idę spać przed północą...ominą mnie najlepsze filmy...

Old_Harrvan [ Legionista ]
Avatarowy Blastoise mowi : Taikun suxx
Taikun44 [ NDSL ]
Pikachu. Elektro-wstrząs !!!!
Woda przegrywa z elektrycznością ... klękaj i błagaj o przebaczenie

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Cody --> Ano. Aż dziw, że zdecydowali się nie ciągnąć serialu dalej. :) Cóż, scenariusz jest otwarty, może jeszcze ktoś do tego wróci?

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Cicho bo zaraz wybiore konona i sie skonczy dzien dziecka
Taikun44 [ NDSL ]
... PIkachu do Pokeball wracaj ... oni grają na czitach :(

beowulff [ X ]
WALI WAM...
Taikun44 [ NDSL ]
Czarizard ... ataku matisfa ! chce go mieć w Pokedeksie !!!

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wpisuje kod*
*wsadza i przekręca klucz*
*wpisuje drugi kod*
*wsadza i przekręca drugi klucz*
*Odliczanie: 00:10:00*
*Odliczanie: 00:09:59*
*Odliczanie: 00:09:58*
*Odliczanie: 00:09:57*
*Odliczanie: 00:09:56*
*Odliczanie: 00:09:55*
*Odliczanie: 00:09:54*
...
Jak się nie uspokoicie, to ją zdetonuję. :>

siwCa [ Legend ]
* sika ze stachu w spodnie japońskiego szpiega szoguna *

Taikun44 [ NDSL ]
A odliczaj se !

Harrvan [ Legend ]
iddqd
idkfa
Jestem niesmiertelny :)
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Nie szkoda Ci rodzimego japońskiego miasteczka?

Taikun44 [ NDSL ]
Pfff, Shifty, oglądałeś Highlander ? Jam jest Connor MacLeod

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
nikt nie wie jak zrobic cos podobnego do tego:

beowulff [ X ]
dnstuff
dngod
jeeee
"Your face, your ass... what's the difference?"

Aniek [ Generaďż˝ ]
Cześć. Smutno mi.

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> Zmieniłbyś sobie chociaż avatar na przedstawiający siebie ;)
Taikun44 [ NDSL ]
ase ?
ass raczej ;) mr. Duke

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Rotfl!
ps. Ależ ja mam dzisiaj świetny humor.
Taikun44 [ NDSL ]
Aniek >> wypucuj sobie hełm Vadera ... podobno pomaga
Stranger >> dzieciaka w avatar ? :o a ten obecny Ci sie nie podoba ? :(

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Podzielam opinię PS Fana w tej kwestii ;)

Harrvan [ Legend ]
Taikun
A to czasami nie zwalo sie awansowanie oficera ?

siwCa [ Legend ]
ok dziewczęta. Pan idzie spać, warujcie wierni - jutro powinienem wrócić.

Flyby [ Outsider ]
..ale się biedni, napisali ..odrazu widać że święta ;)

beowulff [ X ]
"I'm gonna get medieval on your asses"

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
beowulff --> Ooh baby! You need a face lift!
beowulff [ X ]
"Shake it, baby!"
Taikun44 [ NDSL ]
Harrvan >> a nie levelowanie Palladyna ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Damn, I'm looking good.

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
przy was czuje sie taki normalny :)

Harrvan [ Legend ]
Taikun
jesli juz to skillowanie
Przypomnialem sobie ze to sie chyba zwalo testowanie ognia gwiazdy smierci
Taikun44 [ NDSL ]
:D własnie chciałem cytat Strangera wrzucić :)
Harvi a rzeczywiście ;)

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Ale to wszystko jest takie Strangerowate ...
Taikun44 [ NDSL ]
btw. kiedys wrzuciles mase określeń "tego" mógłbyś wrzucić znowu ? :)

beowulff [ X ]
"Babes, bullets, bombs... damn I love this job!"

Harrvan [ Legend ]
A'la Gwiezdne Wojny
Polerowanie Helmu Vadera
Testowanie Ognia Gwiazdy Smierci
Walenie Wookiego
Czochranie Yody miedzy uszami
A'la RPG
skillowanie Paladyna
expienie Bohatera
polerowanie Karsomira +6
lvl up zawodnika
buffowanie wojownika
Z innej beczki
Zdejmowanie Kaptura Zakonnikowi
Wloczenie Kija
Czochranie Bobra
Marszczenie Freda
Marszczenie Kapucyna
Awansowanie oficera

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Wysylanie dzieci w kosmos
Walenie niemca po kasku

Taikun44 [ NDSL ]
<< Walenie Wookiego
Czochranie Yody miedzy uszami
Harrvan [ Legend ]
Cos w tych rytmach jeszcze
Bicie palka o sciane
Czyszczenie dywanu

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
pora spać xD
dobranoc xD
Taikun44 [ NDSL ]
wszystkie dzieci śpią w jeziorze ...
ciulajla ciulajla laj laj ;d
Harrvan [ Legend ]
tylko jeden Taikun spac nie moze ...
ciulajla ciulajla laj laj :p
Taikun44 [ NDSL ]
bo ja w nocy towar przywoże ...
i dlatego taikun spać nie może ...
ciulajla ciulajla laj laj :p
Harrvan [ Legend ]
to sie tak nazywa teraz
a ja sadze ze to mysli
o strangerze i o sexie
jego mysli maca bardzo
i dlatego taikun spac nie moze
ciulajla ciulajla laj laj :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
551JC1e nA d08r4Noc
ciulajla ciulajla laj laj

beowulff [ X ]
"Nobody steals our chicks... and lives!"
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> nie ma tak dobrze :P
Harrvan [ Legend ]
O co ci strangerku chodzi ?
Przecie jeno sie bawimy
ciulajla ciulajla laj laj :P
Taikun44 [ NDSL ]
dobra geje, mam nadzieje ze gdy rano wstane nie padnie jeszcze 6mln post przez Was ;p
cya

Gandalf [ Wizard ]
We'll see..

Flyby [ Outsider ]
..błoga nocna cisza ..słychać jak broda czarodziejowi rośnie, sny Taikuna i Harrvana obwąchują się merdając ogonkami ..słychac też syk spracowanych kwasów trawiennych, ciężkie międlenie jelit, mlaskanie wątrób i popiskiwanie nerek ..
..dobranoc Ddw

Gandalf [ Wizard ]
Fakt, coś tu za cicho.. ale i na to są sposoby.
*wrzuca 1 zł*

Gandalf [ Wizard ]
Lipa..
*na drzwi przyczepia kartkę z wiadomością*
"Dospamujcie do 5 999 999 posta między 12-stą a 15-stą."
*wychodzi*
*wraca*
*zastawia pułapkę na Pikaczu*
*wychodzi z wielkim uśmiechem*

Garbizaur [ Legend ]
wow... rzeczywiście... dziś będzie 6kk post :-D
btw. czołgiem banda
aha... i jeszcze jedno...
*wyciąga zza pazuchy wiadro z wodą i oblewa wszystkich dookoła*

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
*Wchodzi z wężem ogrodowym*
*Podłącza go do kranu w kiblu*
*Ustawia nad drzwiami karczmy pułapkę*
- Każdy kto dziś zawita będzie musiał zmienić ciuchy!! - Powiedział i zaśmiał się przerażająco.
junior42 [ Generaďż˝ ]
Taa dzisiaj do 6 mln. dojdzie :) Ja już dzisiaj zostałem oblany :P Ciekawe ile jeszcze :D
frer [ God of Death ]
Ja i tak pewnie przegapię posta 6M, bo albo będę w coś grał, albo oglądał zamiast siedzieć na forum pół dnia. :D
sajes [ 54135 ]
A ja dziś wyjeżdzam:/

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wjeżdża do ddw wozem strażackim*
*włącza armatkę wodą i oblewa wszystkich*
Witam. :)

siwCa [ Legend ]
* przyjeżdża koparką i wysypuje kisiel na wszystkich, który w połączeniu z wodą gęstnieje *
Jesteście zamurowanie.
MUHAHAHAHAHAAH!!!!1!!!111
junior42 [ Generaďż˝ ]
Sajes gdzie wyjeżdżasz?
Ja wczoraj pojechałem i wczoraj wróciłem :D
sajes [ 54135 ]
Do babci :P

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wpuszcza głodną bandę dzieciaków z łyżkami*

siwCa [ Legend ]
Wiecie czemu łabędzie w Rumuni wyginęły ?
PlayStation_fan [ O_o ]
"Ale coś mam z rana beret poryty. :D" Wiemy ;)
Witam

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie no nie..... No tak kisielem :P
junior42 [ Generaďż˝ ]
Sajes to chyba Cię ominie 6kk post :P

siwCa [ Legend ]
* cała sala zamiera *
* nagle z kiślu wyłania się wielki Taikun z paznokciami na plecach i przyrodzeniem na czole *
[poiler] ale beton, MUHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!111111
spoiler stop

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ah ten kac :P Nie siwCa?

siwCa [ Legend ]
Nie, siwCa się nie zgadza. Wczoraj siedziałem cały dzień przed kompem bo nikt nie chciał wyjść ani nic. Za to dzisiaj sobie odbije :D poczekam na 6kk posta i lece na grilla, później snooker, a na końcu balety z moją nową miłością :D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
a na końcu balety z moją nową miłością :D
Masz już TDU??? WOW
PlayStation_fan [ O_o ]
Myślicie że dzisiaj padnie 6 milionowy post?
Taikun44 [ NDSL ]
ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
tai a nie zioooooooooooooooooooooooooom?

siwCa [ Legend ]
Jeckyl, wyjdź za firewalla. Taka ładna pogoda.
Taikun44 [ NDSL ]
Dżekyl >> nie !

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
eeeeee
net pada...
niska temperatura procka...
Nigdzie nie idę

siwCa [ Legend ]
Pielęgniarko! Okład z młodych piersi potrzebny! Jecky wariuje.
PlayStation_fan [ O_o ]
O_o
Garbizaur [ Legend ]
zieeeeeeeeeffff... ale senna pogoda... chyba idę na kawę do kuchni...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Nie naprawdę nie trzeba...
To moja klawiatura ona tak sama.....
aaaaaaaAAAAAAaaaaaaa
To chyba te wszystkie kolacje przed kompem ożyły pod klawiszami :P
sajes [ 54135 ]
A u mnie, tak jak i wczoraj pada śnieg...
PlayStation_fan [ O_o ]
A u mnie (Wrocław) zero śniegu ;)
EDIT: K***a PSP okropnie łapie odciski palców. A i ekran się brudzi. Trzeba zainwestowac w folie ochroną na ekran.
Taikun44 [ NDSL ]
A u mnie z nieba lecom gołe baby !!!!1111łan

siwCa [ Legend ]
PSFAN, a u mnie ( Bielany Wrocławskie ) zero śniegu :)

Taikun44 [ NDSL ]
PSF >> a NDS nic nie łapie ;P
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
NDS??
Nie Da Się
Nie Do Sabawy
???
PlayStation_fan [ O_o ]
NDS -- Nintendo Dual Screen

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
aaaaaa
Te badziewia.
To takie bardziej do du.. od PSP ?
Taikun44 [ NDSL ]
A dokładniej Nintendo Dual Screen Lite Black Edition + R4 ... która już niebawem będzie u mnie ^^
PlayStation_fan [ O_o ]
Nie jestem w stanie stwierdzic co jest lepsze. Czy PSP czy NDS? Kwestia gustu

siwCa [ Legend ]
To taki GameBoy tyle, że o wiele droższy, nie ?
Taikun44 [ NDSL ]
siwCa >> ta :) droższy GBA z dwoma wyświetlaczami i ekranem dotykowym ... i to mi sie podoba :D
no i wydałem na niego 800 zł :)
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A w Tetrisa da się pograc?
siwCa [ Legend ]
Po kiego ciula dwa wyświetlacze, masz jakiegoś screena jak to wygląda ?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
siwCa --> Dla Tjuningu :)

PlayStation_fan [ O_o ]
"Po kiego ciula dwa wyświetlacze, masz jakiegoś screena jak to wygląda ?"
Harrvan [ Legend ]
Jak sie jeden zabrudzi od bialej substancji to byl drugi w zapasie :)
siwCa [ Legend ]
a dziewczęta na to lecą ?
Taikun44 [ NDSL ]
siwy >>

Harrvan [ Legend ]
siwca
I dziewczeta i chlopacy co Taikunowi bardzo sie podoba
siwCa [ Legend ]
przełamałem się i sam poszukałem. jejku, nie wygląda ab było tyle warte :/
ed . jak elca to ja tez tki chce, bede chodzil z nim przewieszonym przez pas. hell yeah!!!1
ed2. ha, mam piersi w premiumowym DDW ^^
PlayStation_fan [ O_o ]
Jak mój avatar? Pikaczu czy jak mu tam, już zajęty więc wziołem tego ;)
Taikun44 [ NDSL ]
siwy >> nowy NDS 540 zł + przesyłka 20 zł + 170 za R4 + 13 zł przesyłka + 50 zł microSD 1GB
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Wiecie może gdzie można kupić test ciulowy?

siwCa [ Legend ]
r4 to gra jak rozumie ? cholera prawie 1/4 ceny kosoli. to nie dla mnie.

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Nasza piosenka ! Znalazlem !
PlayStation_fan [ O_o ]
Taikun44 jak nazywa się ten pokemon co go mam na avatar?
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
PSF--> Romek G.

siwCa [ Legend ]
wwiem, ze trzeci stadium to blastoise, a Twoj to na w coś.
whirlpool >?
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Playstation>> skłirtl
PlayStation_fan [ O_o ]
już zmieniłem na starego, po nowy był kijowy

siwCa [ Legend ]
właśnie, skłirlit. pamiętam to :D
Taikun44 [ NDSL ]
r4 siwca to takie urządzenie które umożliwia granie w ekhm .. kopie zapasowe, homebru i takie inne tam :) gry są droższe ... 190 zł kosztuja ;p
PSF >> "pogadaj z ręką"

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
No to teraz Playstation będziesz mógł biegać po wsi i kozaczyć tym skłirtlem. Tylko nie połam języka ;)

siwCa [ Legend ]
Aaa, to Ty taki cwaniak jesteś. W sumie racja bez 'kopii zapasowych' świat byłby trudniejszy :)
PlayStation_fan [ O_o ]
dj4ever od kiedy Wrocław to wieś?
Taikun44 [ NDSL ]
siwy >> a jak ;)

siwCa [ Legend ]
PSF, od zawsze, Bielany to potęga !11
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Grunwal pobije Bielany!
Taikun44 [ NDSL ]
opolski Was zezre !

siwCa [ Legend ]
aaa, Festung Bielany to potęga.
--
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6131448&N=1 :)

Flyby [ Outsider ]
..bo tutaj ..to nawet zdolnych królików nie ma
PlayStation_fan [ O_o ]
Idę pograc w TD:U
Taikun44 [ NDSL ]
siwca >> uuu ... zjedzom Cie tam

siwCa [ Legend ]
Nie ma takiej możliwośći. Wystawię swoje argumenty o tym, że Bill jest ładny, a ta klientka na gitarze to już w ogóle. Do tego przeciesh na Onecie było napisane, że TH jako pierwszy zespół koncertował z Black Sabath`em i ACDC.

Taikun44 [ NDSL ]
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
*otwiera czarny worek*
*patrzy na zegarek*
To co siwCa sam wskakujesz czy chcesz żeby chłopcy z "Metal ROX" Ci pomogli? :)

Gandalf [ Wizard ]
Jeszcze 2 567? Coś się dziewczyny nie staracie.

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
jeszcze tylko 2552 :)
Mój post nr 900.

siwCa [ Legend ]
* niemiecka ciamna moco, przybywaj ! *
* nagle słychać ostrą perkusję, niziemski wrzask billa i ostre gitarowe riffy ( jakoś tak :D ) *
Viel zu viel Liebe an der Musik
Viel zu viele Grenzen unbesiegt
So viele Gedanken und Wörter nicht beendet
Ich glaub nicht, dass das bald endet
Refrain:
Wir bleiben immer, schreiben uns in die Ewigkeit
Ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit
Macht ihr für uns weiter
Wenn wir nicht mehr können, werdet ihr unsere Sätze
in die Ewigkeit beenden
Jetzt hab ich keine Angst mehr, nach vorn zu sehen
Denn ab heute weiß ich, dass wir nicht einfach so gehen
Refrain:
Wir bleiben immer, schreiben uns in die Ewigkeit
Ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit, alle Zeit…
Ich weiß das irgendwas bleibt `n, bisschen von mir
Ich bin mir ganz sicher, es bleibt was von Dir
Für immer ---------- für immer
Wir bleiben immer, schreiben uns in die Ewigkeit
Ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit
Und immer, ich weiß, dass immer irgendwo was bleibt
Wir fühlen, wir sind fürs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis in alle Zeit
So was wie wir geht nie vorbei
\m/
Taikun44 [ NDSL ]
Gandi >> ja się staram :)

siwCa [ Legend ]
Czemu taka cisza na stała ? o co Wam chodzi ?

Flyby [ Outsider ]
..za głośno jaja turlasz, siwCa

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
ziieeeeeeeefff jak to fajnie jest wstawać o dwunastej :)))

siwCa [ Legend ]
jak to fajnie zostać oblanym o 8 rano.

Flyby [ Outsider ]
..ja od półtorej godziny za to jem, Stranger - Ty będziesz musiał nadrabiać ;)
..oblewaczy przed sądy 24-godzinne - wszystkich .. łącznie z wujkami i cotkami
..mnie jest zimno i sobie nie życzę

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Witam wszystkich...
Ja jak wstałem o 10 to po 2 sekundach całe moje łóżko było w wodzie...

Flyby [ Outsider ]
..o, Tytusik ..najedzony ?
..trzeba było zrobic to samo z łóżkami innych ..na przyszłą Wielkanoc byłoby tylko oszczędne kropienie
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> to będą nagrody z tego 6 mln posta ? bo nie wiem czy się czaić czy nie ;d

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Najedzony. Niedawno skończyłem :)
Jadę na Hawaje.
PlayStation_fan [ O_o ]
Pewnie nagród za 6 milionowy post nie będzie. Pomyślcie jaka będzie rozróba na forum gdy będzie około 5,999,980. Każdy będzie spamował i liczył że trafi 6 milionowego posta. Ja na niego nie poluje

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> Będą buziaczki od całej redakcji jeśli wygra forumowiczka, uściśnięcie dłoni jeśli wygra forumowicz, zawody w schylaniu się po mydło jeśli wygra Taikun lub Harrvan lub Loon :P

Flyby [ Outsider ]
..to ja do starego diamentowego NWN ..dooobrze mi się gra
Taikun44 [ NDSL ]
ale kto wsadza wkład Strandżi ? :) jeśli wielka trójca na "S" to wchodze w to ... nawet jeśli "na raz" będziecie chcieli :p

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ja jestem TYLKO współpracownikiem, tak więc na mnie nie licz... przynajmniej nie oficjalnie ;)
Dobra, spadam się obżerać, bo trzeba dogonić Flyby'a :]
Taikun44 [ NDSL ]
Łeeee

Gandalf [ Wizard ]
2.195
Nie da rady usunąć kilku sporych wątków, żeby przesunąć padnięcie tego posta na około 23-24? :>
Taikun44 [ NDSL ]
nie ;d

Gandalf [ Wizard ]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
ja liczę na to, że zjawi się tu Father Michael i zgarnie ten pożądany przez wszystkich post :P

Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> a mi tego nie życzysz ;(

PlayStation_fan [ O_o ]
TO mój post numer 500

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
ja liczę na to, że zjawi się tu Father Michael i zgarnie ten pożądany przez wszystkich post :P
<------
Taikun44 [ NDSL ]
hmm ... PSF suabo ! :)
ja zaraz 11k walne ;d

siwCa [ Legend ]
mi do Legenda brakuje 304 postów w tym momencie.

Gandalf [ Wizard ]
2.000 w dwie godziny to raczej niewykonalne, co?

siwCa [ Legend ]
Jak się postaramy w DDW to wykonalne, jak najbardziej.

Gandalf [ Wizard ]
Byłoby miło.

siwCa [ Legend ]
Zatem Let`s rock!!11
Taikun44 [ NDSL ]
Nie Gandi nie zdarzysz :P
ale ja siedze dzisiaj caaaaały dzień przed kompem :P 6 mln post jest mój ! :)

Gandalf [ Wizard ]

-.Scarface.- [ Slayerized ]
ale ja siedze dzisiaj caaaaały dzień przed kompem :P 6 mln post jest mój ! :)
*Odkłada narazie naukę gry kawałka z Pulp Fiction*
Nie bądź taki pewny;P
Taikun44 [ NDSL ]
Scar >> taki wypierdek jak Ty nie moze mi zagrozić :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
*Odkłada narazie naukę gry kawałka z Pulp Fiction*
Niech zgadne... Misirlou? :)
PlayStation_fan [ O_o ]
Nie myślcie że macie jakieś szanse na 6 milionowy post. Bo to ja napisze 6 milionowy post na forum ;)

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Orl@ndo->rajt.
Scar >> taki wypierdek jak Ty nie moze mi zagrozić :P
Jasne, jasne:P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ile juz umiesz?

Gandalf [ Wizard ]
1.900
Może jednak zdążę się załapać?
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Orl@ndo-mało.
Taikun44 [ NDSL ]
Gandi >> oszczędź sobie ;P
PlayStation_fan [ O_o ]
Swoją drogą zdaje mi się że 6 milionowy post padnie mniej więcej o godzinie 18

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun44 --> ty też oszczędź sobie :]
Taikun44 [ NDSL ]
zdaje mi się że 6 milionowy post padnie mniej więcej o godzinie 18
watpie ;)
Strangerek nie kochasz juz mnie ;( ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Nawet nie zacząłem ;)
A zdrobniale może do mnie mówić tylko Cody... i Flyby... jeśli zechce ;P
Taikun44 [ NDSL ]
Stranguś >> to jak wytłumaczysz te wszystkie Twoje telefony, te kartki pocztowe, sprośne smsy
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*Wpada do DDW*
*wyciąga KBK-AK*
Kto śmie nazywac Strangera zdrobniale?!

Taikun44 [ NDSL ]
Ja
-_-

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Sajonara. :]
Taikun44 [ NDSL ]
zieeeeeeeeeeeef
PlayStation_fan [ O_o ]
Albo nie. Zostanę z wami ;p
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pff, szkoda mi na Ciebie aminucji.

Taikun44 [ NDSL ]

Gandalf [ Wizard ]

PlayStation_fan [ O_o ]
Gandalf chyba wszyscy to już widzieli

Gandalf [ Wizard ]
A to?
Taikun44 [ NDSL ]
1 stare ;)
2 fajne ;d
KuczerSky [ Pretorianin ]
;]

PlayStation_fan [ O_o ]

KuczerSky [ Pretorianin ]
Pozdro All :|

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Wow, udało mi się ułozyć nową melodie:P

Gandalf [ Wizard ]
1.400
Wszyscy się ukryli, żeby zaatakować znienacka.
PlayStation_fan [ O_o ]
Dziś już chyba nie doczekamy się 6 milionowego postu ;(
Taikun44 - zobaczymy :)
Taikun44 [ NDSL ]
PSF >> xD chyba żartujesz :)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Wszyscy się ukryli, żeby zaatakować znienacka.
Tru, tru...
Edit
Tak, pewnie Taikun uzyje wszystkich swych mocy by mieć tego 6 milionowego posta;p
PlayStation_fan [ O_o ]
Czemu mam takie pecha? W cześci 18 Ddw byłem drugi, w tej też byłem drugi ;(

Gandalf [ Wizard ]
Bo życie jest okrutne. :P
Chyba jednak post padnie, gdy mnie nie będzie. Czekam jeszcze pół godziny i znikam.
Taikun44 [ NDSL ]
rozumiem laborke z fizy !

siwCa [ Legend ]
narazie, lece.
;*
PlayStation_fan [ O_o ]
nara siwCa

Gandalf [ Wizard ]
Taa.. Ja znam takie numery. Teraz "na razie, lece", a jak licznik będzie blisko to pojawi się spod ziemi.
PlayStation_fan [ O_o ]
Kałabanga!! TD:U zryło mi beret
Ja nie poluje specjalnie na 6 milionowego posta. Polowanie zacznie się dopiero, gdy zostanie jakieś 30 postów.
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Ale polujecie na tego 6 mln posta ;P

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
kurcze.. dzisiaj tak deszczowo że nawet do pubu mi sie wyjść nie chce xD przejde sie do kumpla na piwko :) blizej jest :D wkoncu LANY poniedziałek jest :P
btw. Oblał ktoś was dzisiaj wodą?:P
Taikun44 [ NDSL ]
ja mogę olać kogoś moczem

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
tzn.. żółtą wodą ? :D jak to japoniec :P

Flyby [ Outsider ]
..ale się roją ..jak mole na starym futrze ;) ..jak pchły na wysłużonym wyżle ..hmm ..mam gorsze porównania ale sobie oszczędzę bom najedzony ;)
Taikun44 [ NDSL ]
milcz!
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
dostatsić i do nowego wątku ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6246004&N=1

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Nie chce mi się wychodzic na dwór by kogoś lac wodą, brzydka pogoda jest. Komu sie chce?:P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nie mi.

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dzień Dobry :) ładny mamy poniedziałek prawda :D
Taikun44 [ NDSL ]
-_- nie ten wontek !