Biller [ Konsul ]
Tu śpiefajom mojem kumple sumsiady ze rosji
zubaczta

jamkgh [ YA RLY ]
staaare jak świat

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
baaaardzo głęboki tekst ma ta piosenka

Loon [ Panicz ]
Mam wrażenie, że oni się wygłupiają...
Przy okazji właśnie złapała mnie refleksja, co takiego myślą sobie o Polakach za granicą, oglądając filmy np. o takim Kononowiczu i traktując je całkiem serio...
crac@ [ WBA ]
naprawdę ruskie wieśniaki