
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
Współczesny Robin Hood
a moze Robin tez był koreańczykiem :)

łojanimoge [ Pretorianin ]
o prze gość :D
crac@ [ WBA ]
dobry jest

Loczek [ El Loco Boracho ]
Noooo... robi wrażenie :)

rethar [ Staszek Szybki !est ]
takim łukiem to se może...to jak z pistoletu strzelać...

Sofiksos [ Konsul ]
rethar -> ignorant z Ciebie

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
No,no, no nieźle!