GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co wy o tym sądzicie

05.04.2007
13:43
[1]

Rommek! [ Pretorianin ]

Co wy o tym sądzicie

05.04.2007
13:45
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Nie da rady, jesli tak by bylo to by musieli zamknac calkowicie stadion Widzewa i Korony nie wspominam o Cracovi :D

05.04.2007
13:46
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

heh na mecz Lech - Legia musieliby wpuscic dzieci które nie znaja takich słow xD

nie mozliwe do zrobienia...

05.04.2007
13:48
[4]

Rommek! [ Pretorianin ]

śmiech na sali

05.04.2007
13:56
[5]

Igierr [ Gwynbleidd ]

Lukis171->
przeciez poznańscy kibice są najlepszymi w europie
a co do zwalczenia tego to nie da rady, chyba że im języki wyrwą

05.04.2007
13:58
[6]

Rommek! [ Pretorianin ]

Igierr nie przesadzaj do kibiców włoskich to nawet Lech nie ma polotu

05.04.2007
13:58
smile
[7]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

powodzenia......

05.04.2007
14:01
[8]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Jesteśmy najlepszymi kibicami w Europie tylko chodzi mi o to że na meczu Lech - Legia czyli odwieczny rywal, wróg itd... zawsze jest jechane na Legie...

Ale w kwestii wiernosci i dopingu to jestesmy najlepsi...a co takie włosi robią...phi...

05.04.2007
14:09
[9]

Rommek! [ Pretorianin ]

w kwestii dopingu to napewno nie a wierności to nie wiem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.