Rommek! [ Pretorianin ]
Co wy o tym sądzicie
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Nie da rady, jesli tak by bylo to by musieli zamknac calkowicie stadion Widzewa i Korony nie wspominam o Cracovi :D
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
heh na mecz Lech - Legia musieliby wpuscic dzieci które nie znaja takich słow xD
nie mozliwe do zrobienia...
Rommek! [ Pretorianin ]
śmiech na sali
Igierr [ Gwynbleidd ]
Lukis171->
przeciez poznańscy kibice są najlepszymi w europie
a co do zwalczenia tego to nie da rady, chyba że im języki wyrwą
Rommek! [ Pretorianin ]
Igierr nie przesadzaj do kibiców włoskich to nawet Lech nie ma polotu

ZbyszeQ [ FZ7 user ]
powodzenia......
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Jesteśmy najlepszymi kibicami w Europie tylko chodzi mi o to że na meczu Lech - Legia czyli odwieczny rywal, wróg itd... zawsze jest jechane na Legie...
Ale w kwestii wiernosci i dopingu to jestesmy najlepsi...a co takie włosi robią...phi...
Rommek! [ Pretorianin ]
w kwestii dopingu to napewno nie a wierności to nie wiem