migwiz [ Centurion ]
swiateczne dzisiejsze miasteczko south park - dobre!!
hahaha dobry odcinek!! wlasnie obejrzalem. opowiada o malowaniu jajek wielkanocnych haha polecam! ;);) troche jechanki po religii i pewnie bedzie kontrowersyjne ale jako odcinek swiateczny sprawadza sie znakomicie!! ;))))

Barthez x [ Generaďż˝ ]
a jakiś link? ;)
req_ [ shalom ]
Jest już oddzielny wątek i tam dyskutujemy.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5689764&N=1
(tu też są linki, Barthez x)
login: mrtwig.net
pass: mrtwig.net
migwiz [ Centurion ]
no dobra nie widzialem
ronn [ moralizator ]
migwiz --> ..no, ale przecież sam się dopisywałeś w tym wątku.