GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Panowie, POMÓŻCIE

05.04.2007
13:24
[1]

MOONSOL [ MAYCLUB ]

Panowie, POMÓŻCIE

Panowie, co to jest ?? Tak się dzieje po uruchomieniu windy. Nowo zainstalowana Winda, podłączony po instalce antywira, włączeniu firewalla. Winda oryginalna do mojego laptopa.

------------>

05.04.2007
13:27
[2]

req_ [ shalom ]

rthdcpl.exe is a process belonging to the Realtek HD Audio Control Panel and is bundled alongside Realtek sound cards and audio hardware.

Moze przeinstaluj sterowniki tego Realtek HD audio?

edit: niewazne, w linku nizej masz odpowiedzi.

05.04.2007
13:27
[3]

wysia [ Senator ]

Wlasnie przez takie pomyslowe nazywanie watkow wyszukiwarki nie da sie uzywac..
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6224158&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.