gladius [ Subaru addict ]
Filmy z GOL-a na Mac OS X?
Jak obejrzeć filmiki z gola na macu? Pokazuje brak wtyczki xplayer czy coś takiego. Podobno jest to w mplayerze... mam mplayera i nie działa. Jest jakiś sposób?
up