GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak usunąć logo operatora?

05.04.2007
12:20
[1]

qper77 [ Legionista ]

Jak usunąć logo operatora?

Wiecie może, jak usunąć logo operatora z Sony Ericssona?

05.04.2007
12:21
smile
[2]

Matt [ I Am The Night ]

sprobuj spilowac pilniczkiem lub papierem sciernym, choc watpie zeby telefon zzyskal w sensie estetycznym...

05.04.2007
12:22
smile
[3]

Loon [ Panicz ]

Musisz wgrac sobie do telefonu tzw. "puste logo" (przezroczysty gif) i ustawic je jako logo.

05.04.2007
12:22
[4]

Pilniczek [ Pretorianin ]

Kto chce mną piłować??

05.04.2007
12:23
[5]

qper77 [ Legionista ]

Loon, właśnie przy moim modelu (k500i) nie można ustawić loga.. ;p

05.04.2007
12:24
[6]

Matt [ I Am The Night ]

wiesz jak jest, lepiej pilowac, niz byc pilowanym... ;)

05.04.2007
12:31
[7]

Loon [ Panicz ]



Tutaj jest artykul jak to zrobic, tylko musisz poczekac chwile, bo cos im stronka nawala.

05.04.2007
12:31
[8]

qper77 [ Legionista ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.