qper77 [ Legionista ]
Jak usunąć logo operatora?
Wiecie może, jak usunąć logo operatora z Sony Ericssona?

Matt [ I Am The Night ]
sprobuj spilowac pilniczkiem lub papierem sciernym, choc watpie zeby telefon zzyskal w sensie estetycznym...

Loon [ Panicz ]
Musisz wgrac sobie do telefonu tzw. "puste logo" (przezroczysty gif) i ustawic je jako logo.
Pilniczek [ Pretorianin ]
Kto chce mną piłować??
qper77 [ Legionista ]
Loon, właśnie przy moim modelu (k500i) nie można ustawić loga.. ;p
Matt [ I Am The Night ]
wiesz jak jest, lepiej pilowac, niz byc pilowanym... ;)
Loon [ Panicz ]
Tutaj jest artykul jak to zrobic, tylko musisz poczekac chwile, bo cos im stronka nawala.
qper77 [ Legionista ]
up