pajkul [ Generaďż˝ ]
Problem z biblioteka HHCTRL.OXC
Wlaczam system, a tu nagle ->
O co chodzi? Jak to naprawic i usunac ten komunikat?
Ziku90 [ Ziku ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6218896&N=1
pajkul [ Generaďż˝ ]
Dzieki! xD