GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znacie kogos kto ma więcej niz -20 lub -50

05.04.2007
10:37
[1]

aragorn007 [ Pretorianin ]

Znacie kogos kto ma więcej niz -20 lub -50

Napiszcie kto.

05.04.2007
10:39
smile
[2]

Regis [ ]

Ja mam -125.

Ale o co pytasz?

05.04.2007
10:39
[3]

Foks!k [ Medyk ]

Ja jestem -20 zł w plecy.

05.04.2007
10:39
[4]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

ale czego?


brawo...IQ -35 aragorn pewnie ...

05.04.2007
10:40
[5]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

pewnie chodzi mu o ranking :P

05.04.2007
10:41
[6]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

Udajecie jakbyście nie wiedzieli o co chodzi. Chłopak pyta o wiek!

05.04.2007
10:42
[7]

Valrim [ Pretorianin ]

Chodzi o rankin na Golu!

05.04.2007
10:42
smile
[8]

Regis [ ]

Sir Skull --> Bzdura! Ja sadze ze chodzi o wzrost...

05.04.2007
10:42
smile
[9]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Sir Skull- a nie o dł. fiutka??

05.04.2007
10:46
[10]

Adamek22 [ Konsul ]

;] przy 50 nie oplaca sie konta utrzymywac wiec aragornku niema takich imbecyli na golu..

05.04.2007
10:55
smile
[11]

polak111 [ T42 ]

Adamek --> Ty masz ranking +1 ?!

05.04.2007
11:23
[12]

Valrim [ Pretorianin ]

ja też a jestem tu 6 dni.

05.04.2007
11:24
[13]

Loczek [ El Loco Boracho ]

e... chodzi o ranking? sądzę, że 99% forum ma więcej. Ja na przyklad :P

05.04.2007
11:29
[14]

krzynier [ Senator ]

ja też mam więcej niż -50 rankingu :)

05.04.2007
11:29
[15]

lutus [ Konsul ]

chyba ciezko by bylo zrobic taki score...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.