aragorn007 [ Pretorianin ]
Znacie kogos kto ma więcej niz -20 lub -50
Napiszcie kto.

Regis [ ]
Ja mam -125.
Ale o co pytasz?
Foks!k [ Medyk ]
Ja jestem -20 zł w plecy.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
ale czego?
brawo...IQ -35 aragorn pewnie ...
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
pewnie chodzi mu o ranking :P
Sir Skull [ Charr Shaman ]
Udajecie jakbyście nie wiedzieli o co chodzi. Chłopak pyta o wiek!
Valrim [ Pretorianin ]
Chodzi o rankin na Golu!

Regis [ ]
Sir Skull --> Bzdura! Ja sadze ze chodzi o wzrost...

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
Sir Skull- a nie o dł. fiutka??
Adamek22 [ Konsul ]
;] przy 50 nie oplaca sie konta utrzymywac wiec aragornku niema takich imbecyli na golu..

polak111 [ T42 ]
Adamek --> Ty masz ranking +1 ?!
Valrim [ Pretorianin ]
ja też a jestem tu 6 dni.
Loczek [ El Loco Boracho ]
e... chodzi o ranking? sądzę, że 99% forum ma więcej. Ja na przyklad :P
krzynier [ Senator ]
ja też mam więcej niż -50 rankingu :)
lutus [ Konsul ]
chyba ciezko by bylo zrobic taki score...