
łojanimoge [ Pretorianin ]
Pisanki
Witam
juz w sobote czas isc do kosciola poswiecic jajka (i nie tylko)
ciekaw jestem ile osob z GOLa maluje pisanki:) i czy macie jakies swoje "wzory"
moze cos wykorzystam :)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
heh ja nie maluje xD ale do święconki ide :)
jak byłem mniejszy to sie malowało :)
wesołych świąt

Adamek22 [ Konsul ]
Tak samo jak Lukis
SUPERMETALIC [ Konsul ]
Maluję. Świencę. Nie mam stałego wzoru.

Chupacabra [ Senator ]
maluje, ale malo bo irytuje mnie, ze przy pisankach mojej mamy moje strasznie kiepsko wygladaja. DO tego prawdziwym woskiem maluje :)
A w sobote ide tez poswiecic , ale niekoniecznie do samego kosciola i nie koneicznie woda swiecona ;)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
adamek --> za co dostałeś bana?
Rommek! [ Pretorianin ]
nie maluje
nutkaaa [ Panna B. ]
A maluję :) Czasem z siostrą, czasem z bratem, czasem w trójkę malujemy :) I później razem idziemy do święconki. Zazywczaj maluje jakieś kwiatki :]