GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pisanki

05.04.2007
10:31
smile
[1]

łojanimoge [ Pretorianin ]

Pisanki

Witam
juz w sobote czas isc do kosciola poswiecic jajka (i nie tylko)
ciekaw jestem ile osob z GOLa maluje pisanki:) i czy macie jakies swoje "wzory"
moze cos wykorzystam :)

spoiler start
a tak w ogole to Wesołych Świąt
spoiler stop

05.04.2007
10:41
[2]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

heh ja nie maluje xD ale do święconki ide :)

jak byłem mniejszy to sie malowało :)

wesołych świąt

05.04.2007
10:44
smile
[3]

Adamek22 [ Konsul ]

Tak samo jak Lukis

05.04.2007
10:56
[4]

SUPERMETALIC [ Konsul ]

Maluję. Świencę. Nie mam stałego wzoru.

05.04.2007
11:08
smile
[5]

Chupacabra [ Senator ]

maluje, ale malo bo irytuje mnie, ze przy pisankach mojej mamy moje strasznie kiepsko wygladaja. DO tego prawdziwym woskiem maluje :)
A w sobote ide tez poswiecic , ale niekoniecznie do samego kosciola i nie koneicznie woda swiecona ;)

05.04.2007
11:09
[6]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

adamek --> za co dostałeś bana?

05.04.2007
11:24
[7]

Rommek! [ Pretorianin ]

nie maluje

05.04.2007
11:31
[8]

nutkaaa [ Panna B. ]

A maluję :) Czasem z siostrą, czasem z bratem, czasem w trójkę malujemy :) I później razem idziemy do święconki. Zazywczaj maluje jakieś kwiatki :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.