szymon_majewski [ Senator ]
Problem z połączeniem bezprzewodowym
Witam.
Otoz, mam bardzo dziwny problem. Ostatnio zakupiłem routera to kompa. Z poczatku internet chodzil normalnie jednak z czasem (od 2 dni) mam znaczący kłopot. Gdy wchodzę do internetu na stronę startową (na Gola) to wszystko ładuje sie dobrze. Otwieram kilka innyh stron w panelach. Ale po paru minutach przesiadywania na nowo otwartej stronie wyskakuje mi komunikat który brzmi "Odnalezienie www.cośtam.pl było niemożliwe". Dzieje się tak z kazda nowo otwartą stroną. Jednak po odczekaniu kilku minut wszystko zaczyna dzialac i moge wchodzic na kazda strone. Ale znowu: po przesiadywaniu zbyt długo na nowej stronie, wszystko sie sypie. Czego to moze byc przyczyna ?
Przed chwila nie mogle zalozyc watku przez ten inter .....
szymon_majewski [ Senator ]
up
Bardzo prosze to wazne
Isam [ Senator ]
Zarzuc na konsoli ping (-t) na bramke domyślna. I patrz co sie bedzie działo jak padnie ci polaczenie.
Chyba czy wiesz czy podczas takiej akcji brama domyslna jest osiaglana. Jezeli jest to sprawdz podczas takiej akcji czy DNS jest osiaglany (polecenie nslookup, tez z konsoli).