GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy

05.04.2007
09:00
smile
[1]

malidadi [ Junior ]

pomocy

hej niemogę przejść poziomu w którym trzeba podłożyć bombę pod auto morello z morello barjak ktoś może mi pomóc to moje gg1564799

05.04.2007
09:10
[2]

m1a87z [ asd123 ]

noob jestes wiesz?? ... a w jakiej grze ... chyba by nam sie przydała taka informacja...

05.04.2007
09:12
smile
[3]

Grzybek 2000 [ Centurion ]

A co ja JASNOWIDZ jestem ????!!!! Co to za gra????!!!!

05.04.2007
09:13
smile
[4]

Selman [ opuszczony ]

pewnie chodzi o gta3....

05.04.2007
09:16
[5]

m1a87z [ asd123 ]

no moze tak ale pewności nie mamy... moze założyciel wątku nam o tym powie??

05.04.2007
09:18
[6]

GAY IT'S MAN!! [ Junior ]

What game?

05.04.2007
09:22
[7]

zarith [ ]

chodzi zdaje się o grę 'mafia'. niestety, misji z podłożeniem bomby zbyt dobrze nie pamiętam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.