
gacek [ FISHKI dot NET ]
Studencki spryt
Nie wiem czy było ale znalazłem taką anegdotę w łódzkiej lokalnej prasie:
Student oblewa kolokwium z logiki.
Proponuje profesorowi: - Jesli pan odpowie na moje pytanie, wpisze mi pan dwóje . Jesli nie, celujący.
Profesor się zgodził, a student pyta:
-Co jest legalne , ale nielogiczne, nielegalne, ale logiczne oraz ani logiczne, ani legalne.
Profesor nie odpowiedział. Wpisał ocenę celującą i zadzwonił do przyjaciela.
Ten odpowiedział:
-Masz 63 lata i 35 letnią żonę, jest to legalne, ale nielogiczne. Twoja żona ma 23-letniego kochanka - jest to logiczne ale nielegalne. Wpisałeś włąsnie kochankowi zony celujący i to nie jest ani logiczne ani legalne

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Hehehehe. Dobre! xD

szogun007 [ Generaďż˝ ]
Buahahaha... dobre dobre :D

Dexter666 [ salem alejkum ]
znam, pięęękne :D

Starlight. [ Centurion ]
Zacne, ale na studiach nie ma celujących. ;-)

Chupacabra [ Senator ]
dobree :)
gromusek [ Street View ]
swietne :D
Regis [ ]
Starlight --> Oczywiscie ze sa :) Tylko odpowiada im inna cyferka :P
frer [ God of Death ]
Regis --> Na niektórych uczelniach może tak, ale nie wszystkich. U mnie max to 5.0 i odpowiada temu nazwa bardzo dobry. Żadnych celujących nie ma.
Btw dowcip niezły. :)

gofer [ tifoso ]

Selman [ opuszczony ]
swietne:D
czekers [ make love not war ]
hahaha, nice...
Regis [ ]
frer --> Wiem ze nie na wszsytkich ;) Co nie zmienia faktu, ze jednak sa ;)
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
xD Hehehe.
A co jest legalne i nielogiczne na GOLu?
Junior piszący od razu poprawne wątki :P

Splinter_fraz [ Mora ]
:D

Igierr [ Gwynbleidd ]
lol

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Kiedyś to chyba w CDA czytałem. GENIALNE!!!:D
Starlight --> szczegóły:P On i tak dostał celujący:D

legrooch [ MPO Squad Member ]
Dobre!
xD
Siepet [ Kocham Agę :* ]
Czytałem ale i tak świetne ^^

NSDT [ Pretorianin ]
Niezłe!