GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Studencki spryt

05.04.2007
08:34
smile
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Studencki spryt

Nie wiem czy było ale znalazłem taką anegdotę w łódzkiej lokalnej prasie:

Student oblewa kolokwium z logiki.
Proponuje profesorowi: - Jesli pan odpowie na moje pytanie, wpisze mi pan dwóje . Jesli nie, celujący.
Profesor się zgodził, a student pyta:
-Co jest legalne , ale nielogiczne, nielegalne, ale logiczne oraz ani logiczne, ani legalne.
Profesor nie odpowiedział. Wpisał ocenę celującą i zadzwonił do przyjaciela.
Ten odpowiedział:
-Masz 63 lata i 35 letnią żonę, jest to legalne, ale nielogiczne. Twoja żona ma 23-letniego kochanka - jest to logiczne ale nielegalne. Wpisałeś włąsnie kochankowi zony celujący i to nie jest ani logiczne ani legalne

05.04.2007
08:35
smile
[2]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Hehehehe. Dobre! xD

05.04.2007
08:36
smile
[3]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

Buahahaha... dobre dobre :D

05.04.2007
08:40
smile
[4]

Dexter666 [ salem alejkum ]

znam, pięęękne :D

05.04.2007
08:41
smile
[5]

Starlight. [ Centurion ]

Zacne, ale na studiach nie ma celujących. ;-)

05.04.2007
08:44
smile
[6]

Chupacabra [ Senator ]

dobree :)

05.04.2007
08:45
[7]

gromusek [ Street View ]

swietne :D

05.04.2007
08:53
[8]

Regis [ ]

Starlight --> Oczywiscie ze sa :) Tylko odpowiada im inna cyferka :P

05.04.2007
09:09
[9]

frer [ God of Death ]

Regis --> Na niektórych uczelniach może tak, ale nie wszystkich. U mnie max to 5.0 i odpowiada temu nazwa bardzo dobry. Żadnych celujących nie ma.

Btw dowcip niezły. :)

05.04.2007
09:10
smile
[10]

gofer [ tifoso ]

05.04.2007
09:11
smile
[11]

Selman [ opuszczony ]

swietne:D

05.04.2007
09:13
[12]

czekers [ make love not war ]

hahaha, nice...

05.04.2007
09:15
[13]

Regis [ ]

frer --> Wiem ze nie na wszsytkich ;) Co nie zmienia faktu, ze jednak sa ;)

05.04.2007
09:20
[14]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

xD Hehehe.


A co jest legalne i nielogiczne na GOLu?









Junior piszący od razu poprawne wątki :P

05.04.2007
09:21
smile
[15]

Splinter_fraz [ Mora ]

:D

05.04.2007
09:23
smile
[16]

Igierr [ Gwynbleidd ]

lol

05.04.2007
09:27
smile
[17]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Kiedyś to chyba w CDA czytałem. GENIALNE!!!:D

Starlight --> szczegóły:P On i tak dostał celujący:D

05.04.2007
09:31
smile
[18]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dobre!
xD

05.04.2007
09:46
[19]

Siepet [ Kocham Agę :* ]

Czytałem ale i tak świetne ^^

05.04.2007
13:17
smile
[20]

NSDT [ Pretorianin ]

Niezłe!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.