Bartas1979 [ Konsul ]
Problem z drukarką sieciową pod Vistą
Witam!
Mam taki oto problem - mam kompa z Vistą podpiętego pod siec z routerkiem D-link. Na jednym z kompów w sieci jest podłączona drukarka HP 1100A. Vista poprawnie ją znajduje jednak podczas instalacji wyskakuje błąd:
0x0000086
co oznacza:
"0x0086 Wykonano próbę użycia polecenia JOIN lub SUBST dla dysku, który został już sprzęgnięty"
No niestety nie wiele mi to mówi wiec jeśli ktoś może mi pomóc jak wybrnąć z tej sytuacji to będe w siódmym niebie. Pozdrawiam