GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z drukarką sieciową pod Vistą

05.04.2007
07:59
[1]

Bartas1979 [ Konsul ]

Problem z drukarką sieciową pod Vistą

Witam!

Mam taki oto problem - mam kompa z Vistą podpiętego pod siec z routerkiem D-link. Na jednym z kompów w sieci jest podłączona drukarka HP 1100A. Vista poprawnie ją znajduje jednak podczas instalacji wyskakuje błąd:

0x0000086

co oznacza:

"0x0086 Wykonano próbę użycia polecenia JOIN lub SUBST dla dysku, który został już sprzęgnięty"

No niestety nie wiele mi to mówi wiec jeśli ktoś może mi pomóc jak wybrnąć z tej sytuacji to będe w siódmym niebie. Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.