GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Firefox - podział przeglądarki na użytkowników??

05.04.2007
02:03
[1]

Mack5 [ The Forsaken One ]

Firefox - podział przeglądarki na użytkowników??

No właśnie. Da się tak zrobić, żeby na jednym koncie w Windows mogło kilka osób mieć swoje właśnie profile przeglądarki?? Np z osobną historią przeglądania i ulubionymi stronami?? Jak to zrobić?? z góry dzięki za pomoc.

05.04.2007
04:40
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

uruchom z opcją -ProfileManager

np. firefox.exe -ProfileManager

pojawi ci się okienko do zarządzania profilami, dodasz sobie do skrótu na stałe, to będzie każdy sobie mógł taki profil wybrać, powinno więc dobrze działać, przynajmniej tak mi się wydaje

05.04.2007
08:48
[3]

.:Jj:. [ The Force ]

Kiedyś też myślałem żeby takie coś zrobić, ale nic na ten temat nie przewinęło mi się przed oczami. Zaraz to sprawdzę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.