Mack5 [ The Forsaken One ]
Firefox - podział przeglądarki na użytkowników??
No właśnie. Da się tak zrobić, żeby na jednym koncie w Windows mogło kilka osób mieć swoje właśnie profile przeglądarki?? Np z osobną historią przeglądania i ulubionymi stronami?? Jak to zrobić?? z góry dzięki za pomoc.
pecet007 [ Talk to the claw ]
uruchom z opcją -ProfileManager
np. firefox.exe -ProfileManager
pojawi ci się okienko do zarządzania profilami, dodasz sobie do skrótu na stałe, to będzie każdy sobie mógł taki profil wybrać, powinno więc dobrze działać, przynajmniej tak mi się wydaje
.:Jj:. [ The Force ]
Kiedyś też myślałem żeby takie coś zrobić, ale nic na ten temat nie przewinęło mi się przed oczami. Zaraz to sprawdzę.