
Sandro [ GOL ]
Codename Panzers: Phase One - problem z uruchomieniem
Witam.
Tak się składa, że sprawiłem sobie Codename Panzers: Phase One. Instalacja przebiegła bezproblemowo, lecz przy uruchamianiu gry, zawiesza mi się komputer. Na pasku zadań pojawia się ikona gry i sporadycznie słychać dźwięki pochodzące, jak sądzę, z intra. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie, co w takiej sytuacji zrobić, by odpalić gierkę?
Mój komputer:
AMD Athlon 2800+ 1,8GHz
1 GB RAM
GeForce 6600

Sandro [ GOL ]
Up
CHILID [ Centurion ]
miałem podobną sytuację niestety, gierke miałem z Cd Action;/ i oni też mi nie pomogli. Pierwsze co to zainstaluj nowe sterowniki, Dx 9c ale pewnie juz to masz;/ więc będzie problem bo mi też się nie udało uruchomic tej gierki poszukaj na forum CD Action tam cos pisało ale ja już sobie tym głowy nie zawracałem ( nie ma co kombinować przy systemi jak wszystko chodzi oprócz jednej gierki :P)