GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Codename Panzers: Phase One - problem z uruchomieniem

04.04.2007
22:37
smile
[1]

Sandro [ GOL ]

Codename Panzers: Phase One - problem z uruchomieniem

Witam.
Tak się składa, że sprawiłem sobie Codename Panzers: Phase One. Instalacja przebiegła bezproblemowo, lecz przy uruchamianiu gry, zawiesza mi się komputer. Na pasku zadań pojawia się ikona gry i sporadycznie słychać dźwięki pochodzące, jak sądzę, z intra. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie, co w takiej sytuacji zrobić, by odpalić gierkę?

Mój komputer:
AMD Athlon 2800+ 1,8GHz
1 GB RAM
GeForce 6600

05.04.2007
01:00
smile
[2]

Sandro [ GOL ]

Up

05.04.2007
01:27
[3]

CHILID [ Centurion ]

miałem podobną sytuację niestety, gierke miałem z Cd Action;/ i oni też mi nie pomogli. Pierwsze co to zainstaluj nowe sterowniki, Dx 9c ale pewnie juz to masz;/ więc będzie problem bo mi też się nie udało uruchomic tej gierki poszukaj na forum CD Action tam cos pisało ale ja już sobie tym głowy nie zawracałem ( nie ma co kombinować przy systemi jak wszystko chodzi oprócz jednej gierki :P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.