GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Które miejsce zajmie Kubica?

04.04.2007
22:26
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Które miejsce zajmie Kubica?

Juz niedługo znowu startuje.jak myślicie ktore miejsce zajmie?
ja myśle że 6

04.04.2007
22:27
[2]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

nie będzie go na mecie

05.04.2007
08:31
smile
[3]

Obiwan1992 [ komandor ]

napewno bym chciał aby był na 1. miejscu, ale jak dojedzie do mety na puntkowanym miejscu będzie dobrze

05.04.2007
08:34
[4]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

od 6. do 1. to będę się cieszył razem z nim. A propos Kubicy. Co z jego bolidem? Naprawili czy wymienili na nowy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.