halohalohalo [ Konsul ]
Które miejsce zajmie Kubica?
Juz niedługo znowu startuje.jak myślicie ktore miejsce zajmie?
ja myśle że 6
Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
nie będzie go na mecie

Obiwan1992 [ komandor ]
napewno bym chciał aby był na 1. miejscu, ale jak dojedzie do mety na puntkowanym miejscu będzie dobrze
szogun007 [ Generaďż˝ ]
od 6. do 1. to będę się cieszył razem z nim. A propos Kubicy. Co z jego bolidem? Naprawili czy wymienili na nowy?