skula1 [ Junior ]
pionowo czy poziomo
ps3 pionowo czy poziomo?
.play. [ Pretorianin ]
Nie ma chyba dużego znaczenia.
Jednak ja wybrałbym poziomo.

bitwa [ Pretorianin ]
hmm... Najlepiej latająco:D
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
30 stopni na zachód
Finthos [ Konsul ]
Pionowo chyba lepiej wygląda...
matisko [ Pretorianin ]
pionowo albo na ukos
Kubcys [ Virtual Tuner ]
pionowo