GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pionowo czy poziomo

04.04.2007
22:12
[1]

skula1 [ Junior ]

pionowo czy poziomo

ps3 pionowo czy poziomo?

04.04.2007
22:13
[2]

.play. [ Pretorianin ]

Nie ma chyba dużego znaczenia.

Jednak ja wybrałbym poziomo.

04.04.2007
22:13
smile
[3]

bitwa [ Pretorianin ]

hmm... Najlepiej latająco:D

04.04.2007
23:21
[4]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

30 stopni na zachód

04.04.2007
23:30
[5]

Finthos [ Konsul ]

Pionowo chyba lepiej wygląda...

05.04.2007
02:32
[6]

matisko [ Pretorianin ]

pionowo albo na ukos

05.04.2007
02:32
[7]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

pionowo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.