GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

www.Hattrik.org

04.04.2007
22:02
[1]

Valrim [ Pretorianin ]

www.Hattrik.org

Czy ten internetowy menadzer jest darmowy?

04.04.2007
22:35
[2]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Daj sobie spokoj z hattrikiem - zapraszamy Cie do Managerzone i do naszego watku o tym wspanialym managerze :)


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6187484&N=1

05.04.2007
10:16
[3]

Valrim [ Pretorianin ]

Hattrik za darmo czy nie?Krótko piszcie TAK lub NIE.

05.04.2007
10:18
[4]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Wez przystopuj troszke - czy tak trudno jest wejsc na stronke i poczytac?? Troche samodzielnosci !

Na dodatek w swoim poprzednim watku ktos Ci odpisal ze hattrick jest darmowy wiec nie wiem o co Ci chodzi teraz ??

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6216365&N=1

post [4]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.