Valrim [ Pretorianin ]
www.Hattrik.org
Czy ten internetowy menadzer jest darmowy?
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Daj sobie spokoj z hattrikiem - zapraszamy Cie do Managerzone i do naszego watku o tym wspanialym managerze :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6187484&N=1
Valrim [ Pretorianin ]
Hattrik za darmo czy nie?Krótko piszcie TAK lub NIE.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Wez przystopuj troszke - czy tak trudno jest wejsc na stronke i poczytac?? Troche samodzielnosci !
Na dodatek w swoim poprzednim watku ktos Ci odpisal ze hattrick jest darmowy wiec nie wiem o co Ci chodzi teraz ??
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6216365&N=1
post [4]