GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

3 miesieczny postoj malucha

04.04.2007
17:59
smile
[1]

naughty_girl87 [ Pretorianin ]

3 miesieczny postoj malucha

kategoria trafiona ;)

chcialam sie zapytac czy jesli samochód, w tym wypadku maluszek bedzie stal przez 3 miesiace i nikt nim nie bedzie jezdzil to moze sie cos stac ? zepsuc? lub miec jakis niekorzystny wplyw na jakas jego czesc?

04.04.2007
18:07
smile
[2]

hctkko [ The Prodigy ]

Jak będzie stał na powietrzu, to może trochę zardzewieć w przypadku deszczów.
Nic innego raczej nie może się stać, testowane na maluchu, który stał 2 lata na dworze :)

04.04.2007
18:11
smile
[3]

naughty_girl87 [ Pretorianin ]

odpali potem ? :D nie rozpadl sie ?
w sumie ma stac przez lato wiec deszczow nie powinno byc az takich ;)

edit: bedzie stal w garazu

04.04.2007
18:14
[4]

Sandro [ GOL ]

To właściwie zależy od stanu wozu. Niektóre maluchy miewają problemy z odpaleniem w temperaturze niższej niz 7 stopni Celsjusza.

04.04.2007
18:15
[5]

moneo [ Nikon Sevast ]

Mój też dał radę, a lat ma ledwo 8 mniej niż ja. No i stał przez zimę. Z tego co pamiętam chwilę tylko potrwało jego odpalanie, ale to chyba niewielki problem.

04.04.2007
18:16
[6]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

jedynie mogą go ukraść

04.04.2007
18:16
smile
[7]

hctkko [ The Prodigy ]

Nie powinno być problemów. Jak napisał Sandro, to jeszcze zależy od stanu ogólnego.
Ten mój odpalił, nie rozpadł się :P Ale i tak poszedł na złom, bo nie opłacało się go remontować - uszkodzenia były jeszcze z czasów, kiedy był używany. Chodziło o skrzynię, hamulce, kierownicę... "Pomrańczowy trup" - jak oglądałaś "Nic śmiesznego", to wiesz o co chodzi :)

04.04.2007
18:17
[8]

wysia [ Senator ]

Warto by od czasu do czasu odpalic silnik, i dac mu pochodzic kilka minut.

04.04.2007
18:17
[9]

Asmodeusz [ Senator ]

Zalezy.

Np. u mnie w BMW mam aluminiowe felgi i to cholerstwo trzeba raz na jakis czas zdjac i zalozyc (akurat nie jest to odpalanie silnika, ale ogolnie konserwacja). Jesli tego nie zrobie "zapiekaja sie" (tworzy sie tlenek) - a wtedy CIEZKO jest zdjac kolo...

04.04.2007
18:21
[10]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Nie zostawiaj na ręcznym, bo Ci się hamulce zapieką.

04.04.2007
18:33
smile
[11]

naughty_girl87 [ Pretorianin ]

odpalic bedzie mial kto ;) auto bedzie na luzie pewnie tylko pod kola sie cos podlozy aby nie uciekl ;)

a co do filmu - mam nadzieje ze u mnie tak nie bedzie :P

ps. czy mozna wymienic zamki w maluchu ? chodzi o drzwi w sumie bo z tego co wiem jeden luczyk pasuje do wielu modeli :/ (testowane) o ile nie do wszystkich

04.04.2007
18:34
[12]

Virus_Man [ Crysis ]

znam takie co stoja duzej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.