
naughty_girl87 [ Pretorianin ]
3 miesieczny postoj malucha
kategoria trafiona ;)
chcialam sie zapytac czy jesli samochód, w tym wypadku maluszek bedzie stal przez 3 miesiace i nikt nim nie bedzie jezdzil to moze sie cos stac ? zepsuc? lub miec jakis niekorzystny wplyw na jakas jego czesc?

hctkko [ The Prodigy ]
Jak będzie stał na powietrzu, to może trochę zardzewieć w przypadku deszczów.
Nic innego raczej nie może się stać, testowane na maluchu, który stał 2 lata na dworze :)

naughty_girl87 [ Pretorianin ]
odpali potem ? :D nie rozpadl sie ?
w sumie ma stac przez lato wiec deszczow nie powinno byc az takich ;)
edit: bedzie stal w garazu
Sandro [ GOL ]
To właściwie zależy od stanu wozu. Niektóre maluchy miewają problemy z odpaleniem w temperaturze niższej niz 7 stopni Celsjusza.
moneo [ Nikon Sevast ]
Mój też dał radę, a lat ma ledwo 8 mniej niż ja. No i stał przez zimę. Z tego co pamiętam chwilę tylko potrwało jego odpalanie, ale to chyba niewielki problem.
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
jedynie mogą go ukraść

hctkko [ The Prodigy ]
Nie powinno być problemów. Jak napisał Sandro, to jeszcze zależy od stanu ogólnego.
Ten mój odpalił, nie rozpadł się :P Ale i tak poszedł na złom, bo nie opłacało się go remontować - uszkodzenia były jeszcze z czasów, kiedy był używany. Chodziło o skrzynię, hamulce, kierownicę... "Pomrańczowy trup" - jak oglądałaś "Nic śmiesznego", to wiesz o co chodzi :)
wysia [ Senator ]
Warto by od czasu do czasu odpalic silnik, i dac mu pochodzic kilka minut.
Asmodeusz [ Senator ]
Zalezy.
Np. u mnie w BMW mam aluminiowe felgi i to cholerstwo trzeba raz na jakis czas zdjac i zalozyc (akurat nie jest to odpalanie silnika, ale ogolnie konserwacja). Jesli tego nie zrobie "zapiekaja sie" (tworzy sie tlenek) - a wtedy CIEZKO jest zdjac kolo...
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Nie zostawiaj na ręcznym, bo Ci się hamulce zapieką.

naughty_girl87 [ Pretorianin ]
odpalic bedzie mial kto ;) auto bedzie na luzie pewnie tylko pod kola sie cos podlozy aby nie uciekl ;)
a co do filmu - mam nadzieje ze u mnie tak nie bedzie :P
ps. czy mozna wymienic zamki w maluchu ? chodzi o drzwi w sumie bo z tego co wiem jeden luczyk pasuje do wielu modeli :/ (testowane) o ile nie do wszystkich
Virus_Man [ Crysis ]
znam takie co stoja duzej