Laios [ Zarzew ]
Problem z ogladaniem filmikow na necie
Na moim kompie stal sie jakis walek smieszny i niemoge wejsc na moj normalny profil
Przezuca mnie za kazdym razem na jakis niby zastepczy czy oco w tym chodzi...
Uzywam go wlasciwie jakby to byl moj normalny profil :D
wszystko jest dobrze itd. moge pograc np czy cos ale jedyny walek jest z tym ze niemoge ogladac filmikow na necie , jest ciagle LOADING , wczytywanie itp.
Oco w tym chodzi ? co zrobic ? to wina tego ze niedzialam na tym pierwszym , prawdziwym moim profilu ? Niemoge tez niczego sciagnac z neta ;p chyba ze jakies bear share czy cos w podobie to dizala ;p
troche glupio to opisane jest...
trypak [ Czesio Fan ]
mógłbys to tak bardziej zrozumiale przedstwić bo nic nie rozumiem :/
Laios [ Zarzew ]
Gdy juz wchodze na kompa mam napis "System Windows nie może załadować profilu użytkownika, ale zalogował Cię używając domyślnego profilu systemowego."
No i jestem na jakims dziwnym profilu , ale niemoge na nim wogole obejrzec niczego na necie ani sciagnac prez fire foxa
trypak [ Czesio Fan ]
a masz jakieś wirusy czy cuś ?
Laios [ Zarzew ]
No niemialem formata od dosc dawna , wiec nalapalem tego sporo zapewne ;p