GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje osoby które mają gg w telefonie [era]

04.04.2007
17:12
smile
[1]

E_G300 [ ]

Poszukuje osoby które mają gg w telefonie [era]

Witam.

Pare godzin temu kupiłem nowy telefon w erze i mam zamiar ściągnąc na niego "eragg"
tylko nie wiem czy tam najpierw trzeba włączyć wap czy coś w tym stylu...
Mógł by mi ktoś powiedzieć jak to wszystko włączyć ?

Z góry dzięki za pomoc.

edit.
Acha jak jest później z usunięciem tego gg[ w razie jakby mi się nie spodobało.. ], bo zdaje się pierwszy tydzień jest za darmo, i jak mi się nie spodoba to trzeba wysłac im jakiegoś sms czy tylko usunąc gg z telefonu ?

04.04.2007
17:35
smile
[2]

łojanimoge [ Pretorianin ]

bez włączonego WAPa to chyba nie ściągniesz ?

04.04.2007
17:38
[3]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

włącz gprs

04.04.2007
17:39
[4]

E_G300 [ ]

Ok ale jak to włączyć ?

04.04.2007
17:39
smile
[5]

ksips [ Generaďż˝ ]

To gg to syf straszny... wypieprzyłem to, 20 minut łączy się z samym serwerem

05.04.2007
08:15
[6]

E_G300 [ ]

UP.

Wie ktoś może jak włączyć WAP w erze :) ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.