
E_G300 [ ]
Poszukuje osoby które mają gg w telefonie [era]
Witam.
Pare godzin temu kupiłem nowy telefon w erze i mam zamiar ściągnąc na niego "eragg"
tylko nie wiem czy tam najpierw trzeba włączyć wap czy coś w tym stylu...
Mógł by mi ktoś powiedzieć jak to wszystko włączyć ?
Z góry dzięki za pomoc.
edit.
Acha jak jest później z usunięciem tego gg[ w razie jakby mi się nie spodobało.. ], bo zdaje się pierwszy tydzień jest za darmo, i jak mi się nie spodoba to trzeba wysłac im jakiegoś sms czy tylko usunąc gg z telefonu ?

łojanimoge [ Pretorianin ]
bez włączonego WAPa to chyba nie ściągniesz ?
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
włącz gprs
E_G300 [ ]
Ok ale jak to włączyć ?

ksips [ Generaďż˝ ]
To gg to syf straszny... wypieprzyłem to, 20 minut łączy się z samym serwerem
E_G300 [ ]
UP.
Wie ktoś może jak włączyć WAP w erze :) ?