
Coy2K [ Veteran ]
był samochód, czas na Mone Lise - MS Paint w akcji :)
jak ktos ma umiejętnosci to zrobi wszystko, ale oglądając to od początku do konca robi oszałamiające wrazenie... ciekawe jak sie prezentuje w skali 1:1 :)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
widziałem już, robi wrażenie :)
gromusek [ Street View ]
respekt dla kolesia !

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Niesamowite, co ten koleś wyprawia. :)

n2n [ Don Kermitto ]
to jest lepsze

Siepet [ Kocham Agę :* ]
Dobry kolo... też bym tak chciał =] :D
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
wow, nie myślałam że tak się da:P

Andromalius [ Pretorianin ]
Wymiata! Muze dobral dobra :] Juno tez wymiata! :]

wilqu [ Konsul ]
Facet jest przerażający

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
szczeny to jeszcze na ziemi szukam. to jest niemożliwe