GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

był samochód, czas na Mone Lise - MS Paint w akcji :)

04.04.2007
16:51
smile
[1]

Coy2K [ Veteran ]

był samochód, czas na Mone Lise - MS Paint w akcji :)

jak ktos ma umiejętnosci to zrobi wszystko, ale oglądając to od początku do konca robi oszałamiające wrazenie... ciekawe jak sie prezentuje w skali 1:1 :)


04.04.2007
16:53
smile
[2]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

widziałem już, robi wrażenie :)

04.04.2007
16:55
[3]

gromusek [ Street View ]

respekt dla kolesia !

04.04.2007
17:07
smile
[4]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Niesamowite, co ten koleś wyprawia. :)

04.04.2007
17:15
smile
[5]

n2n [ Don Kermitto ]

to jest lepsze

04.04.2007
17:23
smile
[6]

Siepet [ Kocham Agę :* ]

Dobry kolo... też bym tak chciał =] :D

04.04.2007
17:24
[7]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

wow, nie myślałam że tak się da:P

04.04.2007
17:28
smile
[8]

Andromalius [ Pretorianin ]

Wymiata! Muze dobral dobra :] Juno tez wymiata! :]

04.04.2007
17:33
smile
[9]

wilqu [ Konsul ]

Facet jest przerażający

04.04.2007
17:41
smile
[10]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

szczeny to jeszcze na ziemi szukam. to jest niemożliwe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.