GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

uwolnieni....

04.04.2007
16:09
[1]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

uwolnieni....



czyli 6 kwietnia nieaktualny nie? bo t z tego powodu mieli ich zaatakowac

04.04.2007
16:11
[2]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

co wspolnego ma polityka UK z USA ??

04.04.2007
16:33
smile
[3]

djforever [ Prison Break 3 ]

? Zanim Amerykańcy dolecieliby do Brytyjczyków, Arabi zdążyliby ich zabić..... atak ma być AMERYKANOW nie BRYTYJCZYKOW- i jak napisał kasztaneczuszek- co ma wspólnego polityka USA z UK? Poza tym chodzi jak wiesz o prace nad bombami atomowymi....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.