GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o pocięcie utworu

04.04.2007
15:53
[1]

boskijaro [ Senator ]

Prośba o pocięcie utworu

Prosiłbym aby ktoś kto ma odpowiedni program wyciął mi kawałek utworu i wysłał na maila... podam dokładnie odkąd dokąd ma być wycięty i wyśle go mailem.
Pozdrawiam

04.04.2007
15:54
smile
[2]

Gandalf [ Wizard ]

Nie łatwiej ściągnąć np. Audacity i zrobić to samemu?

04.04.2007
16:05
smile
[3]

boskijaro [ Senator ]

Sciagnalem ten program i jak nim pociac utwor?

04.04.2007
16:10
[4]

Gandalf [ Wizard ]

Wczytujesz interesujący cię utwór. Potem na ścieżce zaznaczasz fragment, który chciałbyś wyciąć i go kopiujesz. Potem otwierasz nowy plik i wklejasz to, co skopiowałeś, a po tym zapisujesz go. To nic trudnego. ;)

04.04.2007
16:16
[5]

boskijaro [ Senator ]

Zanaczyłem interesujący mnie fragment ale w Edytuj opcja wytnij jest na szaro i nie można jej wybrać...

04.04.2007
16:18
smile
[6]

Gandalf [ Wizard ]

Zaraz.. ty chcesz wyciąć jakiś fragment i mieć utwór bez tego, co wyciąłeś.. czy chcesz mieć tylko jakiś fragment z całości, bo już się pogubiłem?

04.04.2007
16:18
[7]

boskijaro [ Senator ]

Ten fragment co wytne chcę aby był osobnym utworem. Ten który jest bez wycinka już mnie nie interesuje.

04.04.2007
16:22
[8]

Gandalf [ Wizard ]

Dobra, załatwmy to raz a dobrze, żeby już nie ciągnąć tego wątku w nieskończoność - podeślij mi to i napisz, gdzie mam wyciąć. Mail w profilu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.