GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic I - problem z przejsciem

04.04.2007
15:27
[1]

ślimok [ Konsul ]

Gothic I - problem z przejsciem

Mam problem ponieważ nie wiem jak mam wykonać zadanie od THORUSA które mówi że trzeba przepłoszyć MORDRAGA z południowej bramy. A problem jest w tym że nie mogę go znaleść. Proszę o pomoc.

04.04.2007
15:30
[2]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6101069&N=1 Fachwą poradę uzyskasz tu i jesli chodzi o Gothica to pisz tylko tu :)

04.04.2007
15:31
smile
[3]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

www.gamefaqs.com

04.04.2007
15:31
[4]

mannan [ Stormtroopers ]

zaraz ci znajdę poradnik

04.04.2007
15:32
[5]

Gandalf [ Wizard ]

Stoi dokładnie tutaj i rozmawia z jakimś Cieniem w ciągu dnia.

04.04.2007
15:33
[6]

ślimok [ Konsul ]

w poradniku piszę tylko żeby go znaleść ale nie pisze gdzie

04.04.2007
15:34
[7]

szymon_majewski [ Senator ]

Tu masz mape starego obozu -------->

Mordrag to czerwona litera M a thorus zielona litera T.

Co do mordraga ..... Powiedzmu ze chcesz z nim isc do nowego obozu. Kiedy juz dojdziecie on tam zostanie i nie bedzie sie pokazywal w obozie. Zadanie bedzie zaliczone. I jeszcze dostaniesz pierscien od mordraga

Ed. gandalf --- > korzystamy z tej samej mapy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.