ślimok [ Konsul ]
Gothic I - problem z przejsciem
Mam problem ponieważ nie wiem jak mam wykonać zadanie od THORUSA które mówi że trzeba przepłoszyć MORDRAGA z południowej bramy. A problem jest w tym że nie mogę go znaleść. Proszę o pomoc.
ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6101069&N=1 Fachwą poradę uzyskasz tu i jesli chodzi o Gothica to pisz tylko tu :)

ZbyszeQ [ FZ7 user ]
www.gamefaqs.com
mannan [ Stormtroopers ]
zaraz ci znajdę poradnik
Gandalf [ Wizard ]
Stoi dokładnie tutaj i rozmawia z jakimś Cieniem w ciągu dnia.
ślimok [ Konsul ]
w poradniku piszę tylko żeby go znaleść ale nie pisze gdzie
szymon_majewski [ Senator ]
Tu masz mape starego obozu -------->
Mordrag to czerwona litera M a thorus zielona litera T.
Co do mordraga ..... Powiedzmu ze chcesz z nim isc do nowego obozu. Kiedy juz dojdziecie on tam zostanie i nie bedzie sie pokazywal w obozie. Zadanie bedzie zaliczone. I jeszcze dostaniesz pierscien od mordraga
Ed. gandalf --- > korzystamy z tej samej mapy :)