boskijaro [ Senator ]
Batman
Poszukuje flasha, gdzie była twarz jakiegoś kolesia w masce batmana, pokazywal on palcami rozne smieszne gesty i w tle lecialo cos jak "agulagululula" :D ogolnie robilo swietny efekt
ma ktos linka?
boskijaro [ Senator ]
up

hilander [ ]
A prosze Cię bardzo

wysia [ Senator ]
Nie zadne "agulagululula", tylko klasyka - Chacarron!
maviozo [ Man with a movie camera ]
O czym jest ta piosenka? :)

Raynor [ Big Man ]
Ta piosenka jest o niczym. :)

wysia [ Senator ]
Ciezko powiedziec:)

hilander [ ]
maviozo - to proste !
o pieknym uczuciu które łączyło pare wypasaczy owiec spotykających sie na górnej perci celem spozywania świeżego mleka i zagryzania go oscypkiem
pfff jak mozna tego nie rozumiec ?!

boskijaro [ Senator ]
klasyk,brakowało mi tego
boskijaro [ Senator ]
Mam wieeeelką prośbe - moglby ktos zgrac to spiewanie "ululugululugula" do mp3 i wyslac mi na maila? bardzo mi zalezy
boskijaro [ Senator ]
upik
Virus_Man [ Crysis ]
gral kto w gre batman