GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battleknight

04.04.2007
15:08
smile
[1]

pietras11 [ Pretorianin ]

Battleknight

Mój kolega mnie denerwuje. Cały czas wyzywa mnie na battleknightcie. Mógłbym jakoś wejść na jego konto
Może jakiś program
Proszę o radę

04.04.2007
15:11
[2]

Narmo [ 42 ]

Zgłoś to do personelu. Zrób screeny wypowiedzi jako dowód.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.