pietras11 [ Pretorianin ]
Battleknight
Mój kolega mnie denerwuje. Cały czas wyzywa mnie na battleknightcie. Mógłbym jakoś wejść na jego konto Może jakiś program Proszę o radę
Narmo [ 42 ]
Zgłoś to do personelu. Zrób screeny wypowiedzi jako dowód.