GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Automatyczne odświerzanie strony?

04.04.2007
15:05
smile
[1]

Zawstydzony [ Pretorianin ]

Automatyczne odświerzanie strony?

Czy jest mozliwe aby np strona int sie automatyczne odswiezała?
Np GOL, lista watkow sie aktualizuje caly czas, w temacie gdy ktos doda new post to sie
strona sama aktualizuje bez klikania odswiez... Jest cos takiego mozliwe?

<edit> sory za blad w temacie ;/

04.04.2007
15:06
smile
[2]

PC99 [ ]

By ci się musiało odświeżać co kilka sekund i byś nie zdążył kliknąć na +5 goli.

04.04.2007
15:11
[3]

wysia [ Senator ]

Maxthon ma to w standardzie, Opera chyba tez, to Firefoxa zapewne potrzeba plugina, ale tez sie da.

04.04.2007
15:18
[4]

Zawstydzony [ Pretorianin ]

To w takim razie ma ktos link do plugina do firefoxa?

04.04.2007
15:33
[5]

TEQ [ Konsul ]

Ten powinien Cię zadowolić:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115

04.04.2007
15:57
[6]

Zawstydzony [ Pretorianin ]

Dzięki bardzo :)

04.04.2007
16:05
[7]

Loon [ Panicz ]

Ja nie mam addona, natomiast GOL (jako jedyny) odswieza mi sie sam z siebie. Raportowalem to juz Soulowi jakis czas temu i stwierdzil, ze nie jest to mozliwe. No, ale jednak...

04.04.2007
16:15
[8]

Azzie [ bonobo ]

Mnie tez sie sam odswieza GOL :)

Nie jestem pewien czy to moze miec zwiazek z tym ze na pulpicie mam samozmieniajaca sie tapeta?

04.04.2007
16:22
[9]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Loon -- oczywiście że jest to możliwe, zobacz sobie na kod strony głównej forum GOLa
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no"><META HTTP-EQUIV=Refresh CONTENT="720; URL=/S008.asp">
:]

edit:
Co ciekawe to wygląda tak tylko pod Firefoxem, pod Operą nie ma już tego :]

04.04.2007
17:52
[10]

Zawstydzony [ Pretorianin ]

Zainstalowałem tą wtyczke i nadal mi sie nie odświeza ;/

04.04.2007
17:56
[11]

mikmac [ Senator ]

<HTML><HEAD><TITLE>Automatyczne odświerzanie strony? - Forum Dyskusyjne Gry-Online</TITLE>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250">
<META content="gry - online.pl forum : Automatyczne odświerzanie strony?" name=description>
<META content="Automatyczne odświerzanie strony?" name=keywords>
<META content="GRY-OnLine - Wszelkie Prawa Zastrzezone" name=author>
<META http-equiv=imagetoolbar content=no>
<META http-equiv=Refresh content="720; URL=/s043.asp?ID=6219323&amp;N=1"><!-- (C)2003 Gemius SA - GemiusAudience / GRY-OnLine.pl / pozostale -->


Jak zesz cholera nie mozliwe? Przeciez w kodzie strony jest zapis odswiezenia co kazde 12 minut.
Cos sciemniasz z tym gadaniem o tym z Soulem bo nie raz byla o tym mowa i AFAIR Soul doskonale wie jakie mechnizmy dzialaja na jego forum...

04.04.2007
17:58
[12]

ereyty [ Bragiel ]

W sumie to byłby już czat, gdyby Gol był odświeżany automatycznie.

04.04.2007
17:58
smile
[13]

Loon [ Panicz ]

No niemniej mi powiedział, że to zasługa mojego browsera, a nie forum :).

04.04.2007
18:02
[14]

TeadyBeeR [ Legend ]

Zawstydzony --> Bo musisz wlaczyc automatyczne odswiezanie. Bedziesz mial kilka gotowych przedzialow czasowych do wyboru, ewentualnie swoje wlasne.

04.04.2007
18:05
[15]

Virus_Man [ Crysis ]

tak sie da tylko na czacie i przy trnasimsjach live

04.04.2007
18:35
smile
[16]

Zawstydzony [ Pretorianin ]

No własnie tylko jak to wlączyc, w opcjach??

Bo w narzedzia/rozszezenia nie ma zadnych opcji do tej wtyczki ;/
Chyba cos zle zrobilem...

edit

Juz znalazlem, przy przycisku odswiez ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.