
Zawstydzony [ Pretorianin ]
Automatyczne odświerzanie strony?
Czy jest mozliwe aby np strona int sie automatyczne odswiezała?
Np GOL, lista watkow sie aktualizuje caly czas, w temacie gdy ktos doda new post to sie
strona sama aktualizuje bez klikania odswiez... Jest cos takiego mozliwe?
<edit> sory za blad w temacie ;/

PC99 [ ]
By ci się musiało odświeżać co kilka sekund i byś nie zdążył kliknąć na +5 goli.
wysia [ Senator ]
Maxthon ma to w standardzie, Opera chyba tez, to Firefoxa zapewne potrzeba plugina, ale tez sie da.
Zawstydzony [ Pretorianin ]
To w takim razie ma ktos link do plugina do firefoxa?
TEQ [ Konsul ]
Ten powinien Cię zadowolić:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115
Zawstydzony [ Pretorianin ]
Dzięki bardzo :)
Loon [ Panicz ]
Ja nie mam addona, natomiast GOL (jako jedyny) odswieza mi sie sam z siebie. Raportowalem to juz Soulowi jakis czas temu i stwierdzil, ze nie jest to mozliwe. No, ale jednak...
Azzie [ bonobo ]
Mnie tez sie sam odswieza GOL :)
Nie jestem pewien czy to moze miec zwiazek z tym ze na pulpicie mam samozmieniajaca sie tapeta?
pecet007 [ Talk to the claw ]
Loon -- oczywiście że jest to możliwe, zobacz sobie na kod strony głównej forum GOLa
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no"><META HTTP-EQUIV=Refresh CONTENT="720; URL=/S008.asp">
:]
edit:
Co ciekawe to wygląda tak tylko pod Firefoxem, pod Operą nie ma już tego :]
Zawstydzony [ Pretorianin ]
Zainstalowałem tą wtyczke i nadal mi sie nie odświeza ;/
mikmac [ Senator ]
<HTML><HEAD><TITLE>Automatyczne odświerzanie strony? - Forum Dyskusyjne Gry-Online</TITLE>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250">
<META content="gry - online.pl forum : Automatyczne odświerzanie strony?" name=description>
<META content="Automatyczne odświerzanie strony?" name=keywords>
<META content="GRY-OnLine - Wszelkie Prawa Zastrzezone" name=author>
<META http-equiv=imagetoolbar content=no>
<META http-equiv=Refresh content="720; URL=/s043.asp?ID=6219323&N=1"><!-- (C)2003 Gemius SA - GemiusAudience / GRY-OnLine.pl / pozostale -->
Jak zesz cholera nie mozliwe? Przeciez w kodzie strony jest zapis odswiezenia co kazde 12 minut.
Cos sciemniasz z tym gadaniem o tym z Soulem bo nie raz byla o tym mowa i AFAIR Soul doskonale wie jakie mechnizmy dzialaja na jego forum...
ereyty [ Bragiel ]
W sumie to byłby już czat, gdyby Gol był odświeżany automatycznie.

Loon [ Panicz ]
No niemniej mi powiedział, że to zasługa mojego browsera, a nie forum :).
TeadyBeeR [ Legend ]
Zawstydzony --> Bo musisz wlaczyc automatyczne odswiezanie. Bedziesz mial kilka gotowych przedzialow czasowych do wyboru, ewentualnie swoje wlasne.
Virus_Man [ Crysis ]
tak sie da tylko na czacie i przy trnasimsjach live

Zawstydzony [ Pretorianin ]
No własnie tylko jak to wlączyc, w opcjach??
Bo w narzedzia/rozszezenia nie ma zadnych opcji do tej wtyczki ;/
Chyba cos zle zrobilem...
edit
Juz znalazlem, przy przycisku odswiez ;p