stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Antyradio - Jak sluchac?
Czym najlepiej sluchac antyradia? Probowalem na razie winampem sciagnalem pluginy z oficjalnej strony antyradia jednak prawie zawsze pisze "ICY server 400 full". Czy sa jakies inne programy ktora pozwola mi slucha tego radia bez przeszkod i liczby sluchaczy?
Stacja jest super a nadaje tylko w katowicach i wawie:(
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
Ja tam wolę tradycyjny odbiornik radiowy. Swoja droga ciekawa sprawa. Jak dosłuchiwanie radia przez internet ma sie do abonamentu RADIOWO-telewizyjnego??

jamkgh [ YA RLY ]
nie mam zadnego problemu z listeningiem
zarowno serweringi fal katowickich jak i warszawskich maja full miejsca:
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
jamkgh -> ale jak mam sluchac? Przeciez napsialem ze w winampie pisze mi brak miejsc, a warszawa wogole nie chce isc bo wyskakuje inny blad

jamkgh [ YA RLY ]
przez foobar dziala
przez dziala.
i to za kazdym razem, laczy sie bez errorow, nic nie zrywa.
Jakosc luks.
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Przez Winampa. Nigdy nie ma z tym problemów i nie potrzeba żadnych pluginów.
Meganelle [ Konsul ]
jamkgh ---> Mógłbyś mi wyjaśnić jak komuś głupiemu, co mam w foobarze zrobić, żeby posłuchać radia? A właściwie gdzie klikać, skoro jak głupiemu :)
jamkgh [ YA RLY ]
file>add location
Meganelle [ Konsul ]
Tak robię i mam komunikat: Unable to open item for playback (DNS error : could not resolve "http")