GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antyradio - Jak sluchac?

04.04.2007
13:44
[1]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Antyradio - Jak sluchac?

Czym najlepiej sluchac antyradia? Probowalem na razie winampem sciagnalem pluginy z oficjalnej strony antyradia jednak prawie zawsze pisze "ICY server 400 full". Czy sa jakies inne programy ktora pozwola mi slucha tego radia bez przeszkod i liczby sluchaczy?

Stacja jest super a nadaje tylko w katowicach i wawie:(

04.04.2007
14:25
[2]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ja tam wolę tradycyjny odbiornik radiowy. Swoja droga ciekawa sprawa. Jak dosłuchiwanie radia przez internet ma sie do abonamentu RADIOWO-telewizyjnego??

04.04.2007
14:30
smile
[3]

jamkgh [ YA RLY ]

nie mam zadnego problemu z listeningiem

zarowno serweringi fal katowickich jak i warszawskich maja full miejsca:


04.04.2007
14:37
[4]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

jamkgh -> ale jak mam sluchac? Przeciez napsialem ze w winampie pisze mi brak miejsc, a warszawa wogole nie chce isc bo wyskakuje inny blad

04.04.2007
14:38
smile
[5]

jamkgh [ YA RLY ]

przez foobar dziala
przez dziala.

i to za kazdym razem, laczy sie bez errorow, nic nie zrywa.
Jakosc luks.

04.04.2007
14:53
[6]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Przez Winampa. Nigdy nie ma z tym problemów i nie potrzeba żadnych pluginów.

04.04.2007
15:00
[7]

Meganelle [ Konsul ]

jamkgh ---> Mógłbyś mi wyjaśnić jak komuś głupiemu, co mam w foobarze zrobić, żeby posłuchać radia? A właściwie gdzie klikać, skoro jak głupiemu :)

04.04.2007
15:01
[8]

jamkgh [ YA RLY ]

file>add location

04.04.2007
15:05
[9]

Meganelle [ Konsul ]

Tak robię i mam komunikat: Unable to open item for playback (DNS error : could not resolve "http")

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.