GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozdano Haypery buahahaha

04.04.2007
11:54
smile
[1]

żbike [ Konsul ]

Rozdano Haypery buahahaha

Witam ja tylko na chwilę chciałbym podzielić się z wami moją opinią co do tych "niby nagród" rozdawanych przez Hypera. Dla mnie ta nagroda a przede wszystkim zwycięzcy to jeden wielki śmiech. Nawet nie chodzi mi o dennych prowadzących to rozdanie bo miłosz i taqdek dali radę ale ten trzeci gość z Makulatury to jakaś porażka skąd oni go wzieli, no ale nie o tym mam mówić głównie chodzi mi o zwycięzców a przede wszystkim o najlepszą grę konsolową. Jakim cudem takie badziewie jak Carbon pokonało GoW czy też Blacka litości !!! Kto na tą grę głosował ? Chyba jakieś denne 13 latki podniecające się każdym NFS. Już nawet nie skomentuje faktu że w śród nominowanych nie było FF 12 czy też Okami. I jeszcze ciekawe że dziwnym zbiegiem okoliczność w każdej z kategori wygrał inny dystrybutor ? A wy co myślicie o tych nagrodach ?

04.04.2007
11:56
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Jeżeli głosowali widzowie, to mnie akurat zwycięstwo Carbona nie dziwi.

04.04.2007
11:57
[3]

Verminus [ Prefekt ]

żbike -->
Okami i FF 12 miały w Europie i Polsce premierę dopiero w tym roku.
Co do Carbona - Vox populi, vox dei :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.