GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zgłaśnianie piosenek

04.04.2007
11:16
smile
[1]

WTF? [ Pretorianin ]

Zgłaśnianie piosenek

Witam Wszystkich.

Potrzebuję szybko jakiegoś programu do grupowego zwiększania głośności w plikach *.mp3
W sensie, że wrypuję różne pliki do programu, podgłaśniam wszystkie na raz i zapisuję je.

Bardzo mi jest potrzebny. Z góry dziękuję za pomoc:)

04.04.2007
11:17
[2]

wysia [ Senator ]

04.04.2007
11:56
smile
[3]

WTF? [ Pretorianin ]

Dzięki:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.