
WTF? [ Pretorianin ]
Zgłaśnianie piosenek
Witam Wszystkich.
Potrzebuję szybko jakiegoś programu do grupowego zwiększania głośności w plikach *.mp3
W sensie, że wrypuję różne pliki do programu, podgłaśniam wszystkie na raz i zapisuję je.
Bardzo mi jest potrzebny. Z góry dziękuję za pomoc:)
wysia [ Senator ]

WTF? [ Pretorianin ]
Dzięki:)