ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Office 2007 Pre?
Witam
Mam pytanie o co chodzi w tej wersji Office:
napisane jest 60 dniowa, ok ale raz? czy po formacie albo po odinstaluj/zainstaluj dziala znowu 60 dni?
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
upik
Maliniarz [ The Watcher ]
Jasne, ze po formacie bedziesz mogl zainstalowac jeszcze raz. Choc od strony czysto prawnej nie bedzie to wygladalo ok.
Mysle ze dobra zabawa z rejestrem moglaby tez zalatwic sprawe, bez formatu.