GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Office 2007 Pre?

04.04.2007
10:36
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Office 2007 Pre?

Witam
Mam pytanie o co chodzi w tej wersji Office:


napisane jest 60 dniowa, ok ale raz? czy po formacie albo po odinstaluj/zainstaluj dziala znowu 60 dni?

04.04.2007
14:28
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

upik

04.04.2007
14:38
[3]

Maliniarz [ The Watcher ]


Jasne, ze po formacie bedziesz mogl zainstalowac jeszcze raz. Choc od strony czysto prawnej nie bedzie to wygladalo ok.
Mysle ze dobra zabawa z rejestrem moglaby tez zalatwic sprawe, bez formatu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.