GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion... PROBLEM Z GRAFIKĄ!!! HELP

04.04.2007
10:26
[1]

Puchacz15 [ Pretorianin ]

Oblivion... PROBLEM Z GRAFIKĄ!!! HELP

Po zainstalowaniu obliviona wszystko ok, menu normalnie, filmiki też, ale na samym początku gry jest tylko biały obraz i kilka wskazników. Mam karte Radeon 9250. Jakie stery sa potrzebne do normalnego dzialania tej gry???

04.04.2007
10:36
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Przejrzyj wątek o tej grze, może tam są jakieś porady. Na wstępie napisano:

Obsługiwane chipset'y kart graficznych:
ATI: 9500-9800, x600-x850, x1300-x1900
NVIDIA: FX (kiepska wydajnosc, nawet na min. detalach), 6x00, 7x00

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5937030&N=1

04.04.2007
10:37
smile
[3]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

puchacz -> obawiam sie że karta jest za słaba

04.04.2007
11:13
smile
[4]

bagis_ek [ Pretorianin ]

OLDBLIVION -- to maleńki programik, do starszych kart grafiki .
//This application will enable you to run Elder Scrolls:
Oblivion on older hardware which lacks 2.0 shader
support. //
Jest na wielu stronach poświęconych tej fajnej grze, na pewno znajdziesz.

04.04.2007
15:51
[5]

Trollf [ ]

wszystko fajnie i pieknie, ale gra w obliviona na takiej karcie z pomoca oldbliviona to tak jakby lizac ciastka przez szybke w cukierni, albo ogladac czarno-bialego wladce pierscieni jako film niemy :]

04.04.2007
15:54
[6]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

też dołączam się do pytania. mam dokładnie taką samą kartę i dokładnie taki sam problem :)

04.04.2007
16:00
[7]

czekers [ make love not war ]

Haha, mój kumpel ma tą karte i jemu nawet Morrowind dobrze nie chodzi...

04.04.2007
16:01
[8]

Trollf [ ]

Gimli syn Gloina -
nie nazwalbym tego problemem :]
problem jest wtedy gdy cos ma dzialac, a nie dziala, natomiast w tym przypadku od samej premiery gry bylo wiadomo, ze gra nie bedzie dobrze dzialac (o ile w ogole) na takim sprzecie - wiec to nie problem, ale raczej szczescie, ze w ogole da sie ja na takich kartach uruchomic :]

skoro masz taka karte, to rozumiem, ze pozostale czesci kompa tez jakies zbyt wydajne nie sa, bo oprocz lepszej karty przydalo by sie miec te co najmniej 512 MB ramu (na 384 tez dziala, ale czesto muli, szczegolnie gdy sie duzo dzieje (walka)), no i procek, tak min. 1.7 1.8 GHz - to sa absolutnie minimalne wymagania... innymi slowy mowiac, jesli nie jestes kompletnym maniakiem tej serii lub wszystkich gier crpg to na takim sprzecie gre w obliviona sobie odpusc... bo to bedzie meczarnia, a nie przyjemnosc ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.