GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycięcie istotnego fragmentu z grafiki.

04.04.2007
10:18
[1]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Wycięcie istotnego fragmentu z grafiki.

Witam. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak wyodrębnić, wyciąć istotny fragment z grafiki np. w podanym zdjęciu ten samochód transportowy za pomocą photoshopa lub painta. Z góry dzięki za pomoc.

04.04.2007
10:20
smile
[2]

Volk [ Generaďż˝ ]

Za pomoca Painta to bierzesz lupe i mozolnie zaznaczasz. Bardziej zaawansowanych technik nie znam.

04.04.2007
10:29
[3]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Powiedzmy, że nie mam zbyt dużo czasu na lupe + paint ;)

04.04.2007
10:34
[4]

Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]

o to chodziło ?

04.04.2007
10:40
[5]

Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]

oops :P sorry za dubla ale zobaczyłem że w [3] było brudne tło i nie zdążyłem wyedytować

04.04.2007
10:43
[6]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Już blisko. Chodzi mi o wycięcie ogólne samochodu z tła. żeby poprostu wkleić go do innego zdjęcia. Ale już coraz bliżej cel jesteśmy :)

04.04.2007
11:25
[7]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

any ideas

04.04.2007
11:27
[8]

smuggler [ Patrycjusz ]

Uzyj lassa magnetycznego, Luke.
Albo trybu Quick Mask
Bo wycinanie krzywymi to juz ciut wyzsza szkola jazdy.

04.04.2007
11:27
[9]

Siepet [ Kocham Agę :* ]



Masz, mi pomogło to i Tobie pomoże ;]

04.04.2007
11:30
[10]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Siepet -> Fantastyczny link. Wielkie dzięki!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.