ttwizard [ Generaďż˝ ]
Wycięcie istotnego fragmentu z grafiki.
Witam. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak wyodrębnić, wyciąć istotny fragment z grafiki np. w podanym zdjęciu ten samochód transportowy za pomocą photoshopa lub painta. Z góry dzięki za pomoc.

Volk [ Generaďż˝ ]
Za pomoca Painta to bierzesz lupe i mozolnie zaznaczasz. Bardziej zaawansowanych technik nie znam.
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Powiedzmy, że nie mam zbyt dużo czasu na lupe + paint ;)
Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]
o to chodziło ?
Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]
oops :P sorry za dubla ale zobaczyłem że w [3] było brudne tło i nie zdążyłem wyedytować
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Już blisko. Chodzi mi o wycięcie ogólne samochodu z tła. żeby poprostu wkleić go do innego zdjęcia. Ale już coraz bliżej cel jesteśmy :)
ttwizard [ Generaďż˝ ]
any ideas
smuggler [ Patrycjusz ]
Uzyj lassa magnetycznego, Luke.
Albo trybu Quick Mask
Bo wycinanie krzywymi to juz ciut wyzsza szkola jazdy.
Siepet [ Kocham Agę :* ]
Masz, mi pomogło to i Tobie pomoże ;]
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Siepet -> Fantastyczny link. Wielkie dzięki!!