Aniek [ Generaďż˝ ]
Określenie
Jak można określić człowieka co nic nie robi, nie pracuje itd?:)
Yoghurt [ Legend ]
Student
Kubcys [ Virtual Tuner ]
Leń? Obibok?
Aniek [ Generaďż˝ ]
Yoghurt --> hehe.
SebNET [ The King of The South ]
Pasożyt?
Aniek [ Generaďż˝ ]
Nierób to dobre określenie? ;)
Maliniarz [ The Watcher ]
(P)Policjant legitymuje (S)studenta:
P:Widze, nie pracujemy?
S:...
P:Widze, obijamy sie?
S...
P:Widze, studiujemy?
S:O, przepraszam, tylko ja studiuje.
Aniek [ Generaďż˝ ]
A jak określić człowieka co nic nie umie zrobić?
Yoghurt [ Legend ]
Terri Schiavo
Maliniarz [ The Watcher ]
Yoghurt -> to troche niesmaczne bylo. Typowe, ale nadal niesmaczne..
Yoghurt [ Legend ]
Maliniarz-> Wiem, to nieładne z mojej strony śmiać się ze studentów.

Aniek [ Generaďż˝ ]
Yoghurt - a sam nim jesteś :>
Yoghurt [ Legend ]
Aniek-> Mylisz się.

kocher [ Konsul ]
RENTIER! - chciałbym być rentierem. Oj jak bardzo bym chciał! :)

Aniek [ Generaďż˝ ]
Yoghurt -> przecież gdzieś pisałeś że studiujesz. Czyżbyś przestał nim być?
erton F [ Konsul ]
Wyrzucili go za pracowitosc
Yoghurt [ Legend ]
Erton-> Sam sie wyrzuciłem, znudziło mi się studiowanie w tym roku, podobnie jak w poprzednim, cóz, ani politologia ani prawo to nie sa drogi życiowe dla mnie, kierunki dla smutnej buceriady