GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Określenie

04.04.2007
00:52
[1]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Określenie

Jak można określić człowieka co nic nie robi, nie pracuje itd?:)

04.04.2007
00:53
[2]

Yoghurt [ Legend ]

Student

04.04.2007
00:53
[3]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

Leń? Obibok?

04.04.2007
00:53
[4]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Yoghurt --> hehe.

04.04.2007
00:58
[5]

SebNET [ The King of The South ]

Pasożyt?

04.04.2007
00:59
[6]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Nierób to dobre określenie? ;)

04.04.2007
01:00
[7]

Maliniarz [ The Watcher ]

(P)Policjant legitymuje (S)studenta:
P:Widze, nie pracujemy?
S:...
P:Widze, obijamy sie?
S...
P:Widze, studiujemy?
S:O, przepraszam, tylko ja studiuje.

04.04.2007
01:07
[8]

Aniek [ Generaďż˝ ]

A jak określić człowieka co nic nie umie zrobić?

04.04.2007
01:08
[9]

Yoghurt [ Legend ]

Terri Schiavo

04.04.2007
01:19
[10]

Maliniarz [ The Watcher ]

Yoghurt -> to troche niesmaczne bylo. Typowe, ale nadal niesmaczne..

04.04.2007
01:27
[11]

Yoghurt [ Legend ]

Maliniarz-> Wiem, to nieładne z mojej strony śmiać się ze studentów.

04.04.2007
01:38
smile
[12]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Yoghurt - a sam nim jesteś :>

04.04.2007
02:03
[13]

Yoghurt [ Legend ]

Aniek-> Mylisz się.

04.04.2007
08:48
smile
[14]

kocher [ Konsul ]

RENTIER! - chciałbym być rentierem. Oj jak bardzo bym chciał! :)

04.04.2007
09:40
smile
[15]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Yoghurt -> przecież gdzieś pisałeś że studiujesz. Czyżbyś przestał nim być?

04.04.2007
09:42
[16]

erton F [ Konsul ]

Wyrzucili go za pracowitosc

04.04.2007
12:01
[17]

Yoghurt [ Legend ]

Erton-> Sam sie wyrzuciłem, znudziło mi się studiowanie w tym roku, podobnie jak w poprzednim, cóz, ani politologia ani prawo to nie sa drogi życiowe dla mnie, kierunki dla smutnej buceriady

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.