Garbol [ Pretorianin ]
Tytuł pisoenki...
Kiedyś dawno dawno temu leciał taki klip muzyczny przedstawiał on wojnę nieszczęścia itp. Ten klip był animowany przedstawiał wojnę nuklearną. Nie potrafię dokładniej sprecyzować muzyka była albo rock albo metal teraz już nie pamiętam ale to mi po prostu nie daje spokoju. :)
sceny jakie zapamiętałem:
- fabryka produkująca broń
- skóra Indian która się niszczy przy wybuchu jądrowym itp
A i jeszcze jeden klip gdzie ochroniarz ściga dzieci przypadkowo wystrzeliwuje i jest pokazane jaką drogę przebywa ta kula przez całą piosenkę :) również animowany. z góry dzięki
Yoghurt [ Legend ]
Garbol [ Pretorianin ]
dzięki :)
Yoghurt [ Legend ]
Czy pindziesiont
Pyzek11 [ Legionista ]
Pindziesiont