GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tytuł pisoenki...

04.04.2007
00:34
[1]

Garbol [ Pretorianin ]

Tytuł pisoenki...

Kiedyś dawno dawno temu leciał taki klip muzyczny przedstawiał on wojnę nieszczęścia itp. Ten klip był animowany przedstawiał wojnę nuklearną. Nie potrafię dokładniej sprecyzować muzyka była albo rock albo metal teraz już nie pamiętam ale to mi po prostu nie daje spokoju. :)

sceny jakie zapamiętałem:
- fabryka produkująca broń
- skóra Indian która się niszczy przy wybuchu jądrowym itp


A i jeszcze jeden klip gdzie ochroniarz ściga dzieci przypadkowo wystrzeliwuje i jest pokazane jaką drogę przebywa ta kula przez całą piosenkę :) również animowany. z góry dzięki

04.04.2007
00:36
[2]

Yoghurt [ Legend ]



04.04.2007
01:09
[3]

Garbol [ Pretorianin ]

dzięki :)

04.04.2007
01:09
[4]

Yoghurt [ Legend ]

Czy pindziesiont

04.04.2007
11:20
[5]

Pyzek11 [ Legionista ]

Pindziesiont

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.