GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Masala - Obywatele IV Świata - re-we-la-cja.

03.04.2007
23:44
smile
[1]

Jogurt [ Saladin ]

Masala - Obywatele IV Świata - re-we-la-cja.

Właśnie przysłuchuję się wybranym kawałkom z tej płyty. Dla mnie rewelacja. Nigdy nie miałem styczności z tym muzykiem (raper?) i zaskoczyło mnie z jaką agresją atakuje potokiem słów obecny rząd. Całkiem inteligentne teksty, dynamiczny podkład stworzyły genialną mieszankę. Warto się tym zainteresować. Polecam!

03.04.2007
23:45
[2]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Tylko TEGO nie rób jak słuchasz tą muzę ;)

03.04.2007
23:47
smile
[3]

ronn [ moralizator ]

i zaskoczyło mnie z jaką agresją atakuje potokiem słów obecny rząd

Hm, zaskoczyło cię? Mi się wydaje, że aktualnie buntownik powinien popierać pis ;O

03.04.2007
23:47
[4]

Jogurt [ Saladin ]

Nic w tym złego jeśli chcę zwrócić uwagę ludzi na tak ciekawą produkcję. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten rodzaj muzyki, nie miałem z nim wcześniej styczności.

04.04.2007
08:47
[5]

Jogurt [ Saladin ]

Nikt więcej się nie zainteresuje?

04.04.2007
08:51
[6]

czekers [ make love not war ]

hmmm, oblookam...

04.04.2007
09:41
[7]

erton F [ Konsul ]

Mam juz dosyc polityki od dluzszego czasu. Jesli ktos uwaza, ze jest ona dobrym tworzywem dla sztuki to jest niczym garncarz lepiacy garnki z gowna, Duze Pe to chlopaczek od zawsze plynacy z pradem, dlatego jego zaangazowane piosenki sa nic nie warte

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.