
kabum [ Konsul ]
Wojewódzki i Figurski=Antyradio
oto kilka audycji ;)
miłego słuchania
kabum [ Konsul ]
boże nikt nie chce posłuchać, ludzie co jest z wami specjalnie to wstawiłem :P
gladius [ Subaru addict ]
Ja tego słucham w samochodzie, czasem lepsze, czasem gorsze. Częściej gorsze, najlepiej jak dzwonią gdzieś do biura Samoobrony.
Yoghurt [ Legend ]
Dzisiejsze straszenie kioskarek więzieniem za sprzedaż pornografii i śmiechy z mego ulubionego sejmowego niedomasturbowańca Piłki nawet im wyszły.
Słuchać nagran nie musze, w godzinach audycji w korkach wiecznie stoję i co lepsze pamiętam.