GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wojewódzki i Figurski=Antyradio

03.04.2007
21:56
smile
[1]

kabum [ Konsul ]

Wojewódzki i Figurski=Antyradio

oto kilka audycji ;)







miłego słuchania

04.04.2007
12:36
[2]

kabum [ Konsul ]

boże nikt nie chce posłuchać, ludzie co jest z wami specjalnie to wstawiłem :P

04.04.2007
12:45
[3]

gladius [ Subaru addict ]

Ja tego słucham w samochodzie, czasem lepsze, czasem gorsze. Częściej gorsze, najlepiej jak dzwonią gdzieś do biura Samoobrony.

04.04.2007
12:51
[4]

Yoghurt [ Legend ]

Dzisiejsze straszenie kioskarek więzieniem za sprzedaż pornografii i śmiechy z mego ulubionego sejmowego niedomasturbowańca Piłki nawet im wyszły.

Słuchać nagran nie musze, w godzinach audycji w korkach wiecznie stoję i co lepsze pamiętam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.