GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piła 3

03.04.2007
21:28
[1]

boskijaro [ Senator ]

Piła 3

Obejrzałem dziś i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ponoć niektórzy wychodzili z kina w trakcie senasu :P niektóre sceny drastyczne,ale bez przesady.Jedyna scena kiedy troche mnie zniesmaczylo to jak byla operacja czaszki,ale to głównie ze względu na odgłosy (jak u dentysty) :P film ogolnie dosyc fajny,a co Wy sadzicie?

03.04.2007
21:32
[2]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Puszczanie plotek, że z kina wychodzą ludzie w trakcie sensu, to też taka reklama. Słyszy się takie coś to od razu się myśli, że film krwawy, więc ciekawy. Sam film cieniutko, widać przepaść między 1, 3 częścią, więcej krwawych, obleśnych scen, za to mniej fabuły.

03.04.2007
21:33
[3]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Nie trawię Piły 1,2 a 3 nawet nie widziałem. Dla mnie to guzik nie film. Kocham Horrory ale nie takiego stylu.

03.04.2007
21:36
smile
[4]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Only 1. Pierwsza czesc to bylo cos zaskakujacego i nie byla brutalna, do tego dobrzy aktorzy i ciekawa fabula. 2 i 3 czesc to shity, ktore nic nie wnosza i bazuja na wymyslaniu coraz brutalniejszych scen. Nie zamierzam ogladac takiej rozrywki, dlatego poprzestalem na polowie 2 czesci. Do jedynki z przyjemnoscia powracam, bo to jednak klasyka

03.04.2007
21:42
[5]

BBC BB [ Leg End ]

Piła 1 - dla mnie świetny film, zaskoczył mnie, wgniótł w fotel. Mówi samo za siebie :)
Piła 2 - już gorzej, ale całkiem dobry film, zakończenie świetne, chodź jedynki nie przebije.
Piła 3 - zabieram się i zabieram za oglądanie, a zabrać się nie mogę :D

03.04.2007
21:44
[6]

yasiu [ Senator ]

stealth - wiec czemu sie wypowiadasz na temat tej czesci, skoro jej nie ogladales?

imo czesc calkiem dobra, nie tak jak jedynka, ale lepsza od dwojki i jesli chodzi o fabule, calkiem ladnie spina poprzednie czesci.. a scena z operacja czaszki rzeczywiscie ciekawa ;) pol papierosa mi sie przy niej spalilo :)

03.04.2007
21:45
[7]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

identycznie jak BBC BB :) zaczynałem oglądać piłe 3 już kilka razy ale ni razu nie dotrwalem do konca.. zazwyczaj zasypialem...

03.04.2007
21:49
[8]

Him [ Transilvanian Hunger ]

Tym którzy nie oglądali nie polecam nuda nuda nuda...nic sie nie dzieje.

Polecam natomiast osobom z zaburzeniami snu wystarczy kilka do kilkunastu minut i efekt murowany

03.04.2007
22:10
[9]

yazz_aka_maish [ Legend ]

To ja wkleję moje spostrzeżenia po filmie z Filmwebu (często tam piszę jak coś obejrzę)


Zupełnie nie straszny, za to obrzydliwy.
Ale nie ma się co oszukiwać, to nie horror, a thriller dla ludzi o mocnych nerwach. Tak było od części pierwszej.
Dla mnie zupełnym nieporozumieniem były migawki z poprzednich części, które pamiętają chyba tylko fanatycy filmu. Jeśli się robi film po to by wypuścić go w wersji kolekcjonerskiej, mianowicie 3 części naraz - to jak najbardziej. Ale to film kinowy, nie można wymagać od widza by pamiętał co działo się rok czy dwa temu (wedle dat powstawania kolejnych części), także zakładam, że ludzie Ci byli sfrustrowani fleszami z Piły 1 i 2. Niemniej wymagał tego scenariusz, poprawny, choć nic specjalnego.
Piła 1 i 2 były cholernie brutalne, ale przy Pile 3 to jak sześcioletnia dziewczynka stawiająca babki w piaskownicy na tle schizofrenika paranoidalnego ze stanem zaawansowanej psychozy oraz wściekłością w oczach i nożem w ręku. Okrucieństwo nie do przyjęcia niemal. Oglądałem to z dziewczyną i oboje czuliśmy obrzydzenie. Bardziej wymyślny sposób sprawdzenia wytrzymałości ludzkiego ciała, czy też choćby najbardziej finezyjny sposób rozerwania go na kawałki to nie przepis na horror czy nawet dobry thriller. Napięcia w Pile 3 niewiele, trzeba to przyznać. Niemniej film jest oryginalny, coś sprawia, że chce się go oglądać i nie są to tylko wyjątkowo brutalne metody eksterminacji. Żadna rewelacja, ale i nie porażka. Jest bardzo niesmaczny, dla jednych to wada dla innych zaleta. Dla mnie zbyt drastyczny, choć starałem się wypośrodkować ocenę i nie brałem tej ostatniej kwestii pod uwagę przy wystawianiu noty...

7/10

03.04.2007
23:20
[10]

Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]

Uważam, że ta część w porównaniu do poprzednich jest beznadziejna. Film nudny, zero akcji. Dla mnie w ogóle nie drastyczny, bo sceny, w których pokazywana jest czerwona farbka, jako krew, nie ruszają mnie w żaden sposób.

04.04.2007
08:12
[11]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Ace_2005 tutaj to już przesadziłeś, mówiąc, że film nie jest w ogóle drastyczny...ale cóż są gusta i guściki...

04.04.2007
10:14
[12]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ace, skoro nie ruusza cię czerwona farbka jako krew, to o jakich scenach drastycznych mówisz??

04.04.2007
10:16
[13]

PlayStation_fan [ O_o ]

Film jest nudy strasznie. Po świetnej Pile 1 była słaba piła 2 i najgorsza częśc z serii czyli piła 3.
A film NIE jest drastyczny. Ogladając film ani razu się nie skrzywiłem. Nie polecam piły 3 bo to gówno a nie film

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.