GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie są wasze ulubione gry karciane?

03.04.2007
20:38
smile
[1]

mannan [ Stormtroopers ]

Jakie są wasze ulubione gry karciane?

To co w temacie. Moja remik

03.04.2007
20:38
[2]

Aniek [ Generaďż˝ ]

Tysiąc xD

03.04.2007
20:38
smile
[3]

eMMeS [ Bukmacher ]

black jack

03.04.2007
20:40
[4]

CHESTER80 [ Idioteque ]

1000

03.04.2007
20:41
[5]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

Poker.
Zawsze ze wszystkimi wygrywałem i w pewnym momencie nikt nie chciał ze mną grać :P

03.04.2007
20:42
[6]

Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]

Również i u mnie Poker.

03.04.2007
20:44
[7]

czekers [ make love not war ]

Piotruś...

spoiler start
Na serio to lubię Wyścig, Pokera nie za bardzo, bo tam większość zależy od szczęścia, zdecydowana większość...
spoiler stop

03.04.2007
20:45
smile
[8]

KogUteX [ cziken ]

Makao

03.04.2007
20:50
smile
[9]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Magic the Gathering

03.04.2007
20:50
[10]

Lysack [ Latino Lover ]

makao:)

03.04.2007
20:51
[11]

pecet007 [ Talk to the claw ]

To co w temacie. Moja remik

Łooo moja ulubiona gra kiedyś przynajmniej zbieraliśmy całą rodzinę i graliśmy w to, no ale to już dawno było, teraz już nawet zasad nie pamiętam :/

03.04.2007
20:52
[12]

Pilniczek [ Pretorianin ]

Tysiąc, poker

03.04.2007
20:53
smile
[13]

R1D [ Pretorianin ]

1.Poker
2.Remik
3.Canasta (czy jakoś tak :P)

03.04.2007
20:54
[14]

wacek666 [ 666 ]

kiedys lubilem bardzo w 1000 grac ale teraz juz nie pamietam zasad.

03.04.2007
20:59
[15]

Foks!k [ Medyk ]

Black Jack i Tysiąc :)

03.04.2007
21:04
[16]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

Tysiąc i poker

03.04.2007
21:06
[17]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

makao

03.04.2007
21:10
[18]

_bubba_ [ Evil Genius ]

skat

03.04.2007
21:11
[19]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Wojna. Zawsze wygrywam, taki dobry jestem.

03.04.2007
21:13
smile
[20]

Moshimo [ FullMetal ]

Magic the Gathering

04.04.2007
07:41
smile
[21]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

black jack

04.04.2007
07:49
[22]

nagytow [ Firestarter ]

mtg :)

04.04.2007
08:21
[23]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Battlestar Galactica :)

04.04.2007
08:55
[24]

Swink [ Fantasy ]

poker :]

04.04.2007
08:59
smile
[25]

_Pikuś_ [ House music ]

poker texas hold'em
tysiąc
wyścig pokoju
3-5-8
remik
kierki

04.04.2007
09:01
[26]

m1a87z [ asd123 ]

1000 i kanasta :)

04.04.2007
09:04
smile
[27]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

makao, ch*j ( nie wiem jak sie ta gra nazywa u innych, normalnych ludzi :P )

pewnie by sie znalazło jeszcze kilka co ich nazw po porstu nie pamietam:D

04.04.2007
09:06
smile
[28]

Cypher. [ Konsul ]

texas hold'em ;)

04.04.2007
09:17
[29]

Starlight. [ Centurion ]

Wojna.

04.04.2007
09:18
smile
[30]

wornock [ Generaďż˝ ]

Makao :) Codziennie kilka rozdań z kumplami w szkole na lekcjach (jak nauczyciel nie widzi).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.