
mannan [ Stormtroopers ]
Jakie są wasze ulubione gry karciane?
To co w temacie. Moja remik
Aniek [ Generaďż˝ ]
Tysiąc xD

eMMeS [ Bukmacher ]
black jack
CHESTER80 [ Idioteque ]
1000
Behemoth [ Ayrton Senna ]
Poker.
Zawsze ze wszystkimi wygrywałem i w pewnym momencie nikt nie chciał ze mną grać :P
Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]
Również i u mnie Poker.
czekers [ make love not war ]
Piotruś...

KogUteX [ cziken ]
Makao

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Magic the Gathering
Lysack [ Latino Lover ]
makao:)
pecet007 [ Talk to the claw ]
To co w temacie. Moja remik
Łooo moja ulubiona gra kiedyś przynajmniej zbieraliśmy całą rodzinę i graliśmy w to, no ale to już dawno było, teraz już nawet zasad nie pamiętam :/
Pilniczek [ Pretorianin ]
Tysiąc, poker

R1D [ Pretorianin ]
1.Poker
2.Remik
3.Canasta (czy jakoś tak :P)
wacek666 [ 666 ]
kiedys lubilem bardzo w 1000 grac ale teraz juz nie pamietam zasad.
Foks!k [ Medyk ]
Black Jack i Tysiąc :)
krooliq3 [ Lucid Dreamer ]
Tysiąc i poker
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
makao
_bubba_ [ Evil Genius ]
skat
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Wojna. Zawsze wygrywam, taki dobry jestem.

Moshimo [ FullMetal ]
Magic the Gathering

alpha4175 [ Jeep Driver ]
black jack
nagytow [ Firestarter ]
mtg :)
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Battlestar Galactica :)
Swink [ Fantasy ]
poker :]

_Pikuś_ [ House music ]
poker texas hold'em
tysiąc
wyścig pokoju
3-5-8
remik
kierki
m1a87z [ asd123 ]
1000 i kanasta :)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
makao, ch*j ( nie wiem jak sie ta gra nazywa u innych, normalnych ludzi :P )
pewnie by sie znalazło jeszcze kilka co ich nazw po porstu nie pamietam:D

Cypher. [ Konsul ]
texas hold'em ;)
Starlight. [ Centurion ]
Wojna.

wornock [ Generaďż˝ ]
Makao :) Codziennie kilka rozdań z kumplami w szkole na lekcjach (jak nauczyciel nie widzi).