
Xorrinek [ Legionista ]
FC Barcelona
Fani Barcy! Jakiego piłkarz wybralibyście jako najlepszy piłkarz barcy?
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Chyba nie będę oryginalny. Ronaldinho.
eMMeS [ Bukmacher ]
nie jestem fanem Barcy, ale "Waszym" najlepszym piłkarzem jest bez wątpienia Deco.
raper741 [ Legend ]
Ronaldinho !

wornock [ Generaďż˝ ]
Eto'o
Immortal_Daemon [ Konsul ]
Ja tez uwazam, ze Ronaldinho ;D
Sofiksos [ Konsul ]
Eric Djemba Djemba :P
Xorrinek [ Legionista ]
Ja również uważam ze RONALDINHO!!!
ale rok temu był o 100 razy lepszy, był o 100 razy lepszym czrodziejem xD
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
hmm...a dlaczego nie np. Ronaldo? swojego czasu był najlepszy...albo idąc dalej w historię Barcelony...
Lipton [ 101st Airborne ]
W historii: Romario, Stoitchkov.
Obecnie na równi: Xavi, Saviola (poważnie!), Deco (gdyby tylko ustabilizował formę byłby najlepszy, te jej wahania w jego przypadku są zbyt duże momentami).
ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]
Ronaldinho :P następnym razem takie ankiety przeprowadzaj tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6168418&N=1
*_*Cypriani [ White Trash ]
Oczywiście że R10 :)
Valrim [ Pretorianin ]
Deco

ps2ps2ps2 [ Pretorianin ]
Też nie jestem fanem Barcy ufff..., ale najlepszy jest tam Gudi :)
pietras11 [ Pretorianin ]
Messi,Ronaldinho,Eto
LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
Eto'o
ronaldinho

crac@ [ WBA ]
Messi
Mr.Eko [ Michael Scofield ]
Leo Messi i Ronaldinho.