GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FC Barcelona

03.04.2007
20:11
smile
[1]

Xorrinek [ Legionista ]

FC Barcelona

Fani Barcy! Jakiego piłkarz wybralibyście jako najlepszy piłkarz barcy?

03.04.2007
20:12
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Chyba nie będę oryginalny. Ronaldinho.

03.04.2007
20:14
[3]

eMMeS [ Bukmacher ]

nie jestem fanem Barcy, ale "Waszym" najlepszym piłkarzem jest bez wątpienia Deco.

03.04.2007
20:15
[4]

raper741 [ Legend ]

Ronaldinho !

03.04.2007
20:15
smile
[5]

wornock [ Generaďż˝ ]

Eto'o

03.04.2007
20:17
[6]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

Ja tez uwazam, ze Ronaldinho ;D

03.04.2007
20:17
[7]

Sofiksos [ Konsul ]

Eric Djemba Djemba :P

03.04.2007
20:23
[8]

Xorrinek [ Legionista ]

Ja również uważam ze RONALDINHO!!!
ale rok temu był o 100 razy lepszy, był o 100 razy lepszym czrodziejem xD

03.04.2007
20:25
[9]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

hmm...a dlaczego nie np. Ronaldo? swojego czasu był najlepszy...albo idąc dalej w historię Barcelony...

04.04.2007
00:21
[10]

Lipton [ 101st Airborne ]

W historii: Romario, Stoitchkov.

Obecnie na równi: Xavi, Saviola (poważnie!), Deco (gdyby tylko ustabilizował formę byłby najlepszy, te jej wahania w jego przypadku są zbyt duże momentami).

04.04.2007
14:56
[11]

ProteZ [ (= Suofnik Miszcz =) ]

Ronaldinho :P następnym razem takie ankiety przeprowadzaj tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6168418&N=1

04.04.2007
14:57
[12]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Oczywiście że R10 :)

04.04.2007
14:58
[13]

Valrim [ Pretorianin ]

Deco

04.04.2007
15:05
smile
[14]

ps2ps2ps2 [ Pretorianin ]

Też nie jestem fanem Barcy ufff..., ale najlepszy jest tam Gudi :)

04.04.2007
15:08
[15]

pietras11 [ Pretorianin ]

Messi,Ronaldinho,Eto

04.04.2007
15:11
[16]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

Eto'o
ronaldinho

04.04.2007
15:29
smile
[17]

crac@ [ WBA ]

Messi

04.04.2007
15:33
[18]

Mr.Eko [ Michael Scofield ]

Leo Messi i Ronaldinho.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.