GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic I help plz.

03.04.2007
20:07
smile
[1]

Byndeks [ Pretorianin ]

Gothic I help plz.

Ej, grałem już w G2 NK ale uznałem że nie pyli mi się grać dopóki nie przejdę G1. Nawet już se to kupiłem tylko nie wiem który obóz jest najtrudniejszy, a który najprostszy. Chyba zacznę od tego który jest średni.

Ps. Ja wiem że można gdzieś znależć albo dostać lekkie albo normalne spodnie kopacza. Może mi ktoś powiedzieć gdzie i dać screena??

03.04.2007
20:16
[2]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

najbardziej oplaca sie dolaczyc do obozu straznikow
bo tam bedziesz mogl wyrobic bron dwureczna i kregi magii
spodnie kopacza ma Fisk oraz mozna dostac w kopalni kolo nowego obozu
zainstaluj sobie jeszcze mod mroczne tajemnice

03.04.2007
20:19
[3]

lepper_pl [ Pretorianin ]

Ja polecam dołączyć do Starego Obozu. Fajnie się fabuła rozwija :D
Ale lubię też świrów z sekty i najemników.Ogólnie jest podobny poziom. :D

03.04.2007
20:21
[4]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

poziom jest wszędzie mniej więcej taki sam. Może w starym obozie jest MINIMALNIE łatwiej ale to chyba też tylko przez to że wydaje się on najbardziej przyjazny i trafiamy do niego na początku. Wszystko zależy jaki chcesz być stary obóz- dobry i praworządny ( o ile to możliwe w świecie gotyka :)) nowy obóz- martw sie sam. masz być twardy. sekta- naćpane świry :)

03.04.2007
20:27
smile
[5]

Byndeks [ Pretorianin ]

A podobno jak się jest w obozie nowym, to stary jest przeciw tobie. I na odwrót. Czy to really?

03.04.2007
20:27
[6]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

graj tak jak uwazasz, o to lotto w cRPG

03.04.2007
20:29
[7]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

mniej więcej tak. obozy nie są do siebie przychylnie nastawione ale jedni potrzebują drugich a drudzy jednych :) więc nikt Cie nie zaatakuje za to że jesteś w wrogim obozie. Jedynie nie będą do Ciebie przychylnie nastawieni w rozmowach.

03.04.2007
20:29
[8]

Jerryzzz [ E ]

Pamietam, jak pierwszy raz w jedynczke gralem :) Jak tylko zobaczylem, czym sie zajmuja ludki z sekty, od razu do nich dołączyłem xD

03.04.2007
20:30
[9]

Byndeks [ Pretorianin ]

Czemu?

03.04.2007
20:32
[10]

Jerryzzz [ E ]

No wiesz, ten klimat, ten dym :)

03.04.2007
20:32
smile
[11]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

byndeks- bo...



nowy obóz- martw sie sam. masz być twardy. sekta- naćpane świry :)

03.04.2007
20:33
smile
[12]

Byndeks [ Pretorianin ]

??

03.04.2007
20:35
[13]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

cóż. jesli nic Ci to nie mówi to ni będę dalej zdradzał. Poprostu zagraj i dołącz do nich :D

03.04.2007
20:36
smile
[14]

Byndeks [ Pretorianin ]

Ok.:D

03.04.2007
20:37
smile
[15]

Byndeks [ Pretorianin ]

Jeszcze jedno pytanie. A mianowicie: Czy da się tu wybierać postacie? Magik, Wojak, Łucznik itp??????

03.04.2007
20:40
[16]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

gra się tylko jedną postacią- bezimmiennym. ale po dołączeniu do obozów mamy możliwość wybrania jedenj profesji. SO- mag ognia, strażnik. NO- mag wody,najemnik. Sekta- strażnik swątynny i też jakiś koleś od magii (juz zapomniałem). oczywiście przed awansowanie na np. strażnika w SO trzeba byc cieniem a w NO przed byciem najemnikiem musimy zaliczyć bycie kretem. (grałem dosyć dawno więc nie może coś pokręciłem)

03.04.2007
20:59
[17]

Pilniczek [ Pretorianin ]

a w NO przed byciem najemnikiem musimy zaliczyć bycie kretem

szkodnikiem, nie kretem (chyba, bo też dawno grałem)

04.04.2007
14:51
smile
[18]

Byndeks [ Pretorianin ]

Aha. A jak się jest u MW to można dołączyć do MO??

04.04.2007
15:06
[19]

Gandalf [ Wizard ]

Nie. Jesteś albo Magiem Wody albo Magiem Ognia.

04.04.2007
15:14
[20]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Piliczek- może. już nie pamiętam wiem że były i krety i szkodniki ale kim sie było w NO a kim w SO już nie pamiętam:)

04.04.2007
15:38
smile
[21]

Byndeks [ Pretorianin ]

A jakbym chciał korzystać i z magii wody i ognia to mogłbym za pomocą run?????

04.04.2007
15:39
[22]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

chyba nie ale tego pewien nie jestem. rozwiązania czysto siłowe są ciekawsze (topór miecz)

04.04.2007
15:40
[23]

Gandalf [ Wizard ]

Nie będziesz w stanie używać run Magów Ognia będąc Magiem Wody. Zamiast tego możesz używać czarów opartych na działaniu ognia (gdy jesteś MW) za pomocą zwojów. I odwrotnie - Mag Ognia będzie mógł dzięki zwojom rzucać czary, które domyślnie rzucają Magowie Wody.

04.04.2007
15:43
smile
[24]

Byndeks [ Pretorianin ]

A które jest lepszy magik?????????

04.04.2007
15:45
[25]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

nie ma lepszych. zaklęcia mają taką samą siłe po obu stronach. możesz grać kim chcesz. nie wpłynie to na rozówj wydarzen. Po wyborze obozu gra staje się liniowa

04.04.2007
15:47
smile
[26]

Byndeks [ Pretorianin ]

To chyba na początku zacznę grać SO, potem NO, no a na końcu OB( OS jakby co). Po kolei jak przejdę tak to gram inaczej, tak będzie good? Albo mogę grać najpierw tym co mi doradzicie. Jakby co to mówcie czekam:).

04.04.2007
16:02
[27]

Pilniczek [ Pretorianin ]

Gimli syn Gloina

Stary Obóz - Cień, Strażnik, Mag Ognia
Nowy Obóz - Szkodnik, Najemnik, Mag Wody
Sekta - Nowicjusz, Strażnik Świątynny

04.04.2007
16:04
smile
[28]

Byndeks [ Pretorianin ]

On ma racje. Nowicjusz- Strażnik Świątynny.

04.04.2007
16:06
smile
[29]

Byndeks [ Pretorianin ]

Szata Ognia 40 5 25 5 1200
Zdobiona Szata Ognia 50 5 30 10 2100
Ozdobna Szata 72 7 26 3 2160
Czy Ozdobna Szata też jest Szatą ognia?????

04.04.2007
16:17
smile
[30]

Byndeks [ Pretorianin ]

A ja mogę mieć jeśli dołączę do obozu S to mogę mieć piąty poziom czarów??? Tam można się nauczyć góra 4.

04.04.2007
16:20
[31]

Gandalf [ Wizard ]

Piątego nauczy cię chyba ktoś, kogo spotkasz w dalszej części gry.

04.04.2007
16:23
smile
[32]

Byndeks [ Pretorianin ]

Czy są jakieś bronie dla magów???

04.04.2007
16:24
[33]

Byndeks [ Pretorianin ]

Aha

04.04.2007
16:26
smile
[34]

Byndeks [ Pretorianin ]

Póki co skończyłem się pytać.:)

04.04.2007
16:28
[35]

Byndeks [ Pretorianin ]

Popatrzę jeszcze kilka minut i spadam.:)

04.04.2007
16:36
smile
[36]

Byndeks [ Pretorianin ]

Hej ile czeba expa na jaki levelik?

04.04.2007
17:45
[37]

Łuk-asz [ Pretorianin ]

Pisze w statystykach

04.04.2007
22:48
smile
[38]

winyl [ Chor��y ]

Piątego kręgu magii uczy Saturas w NO!
Mag może normalnie używać mieczy, toporów, kusz i łuków.

05.04.2007
08:38
smile
[39]

Grzybek 2000 [ Centurion ]

Stary Obóz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.