GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fable - max dobry i max zły

03.04.2007
19:50
[1]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Fable - max dobry i max zły

Może ktoś zapodać screeny z Fable jak kolo jest maksymalnie dobry albo maksymalnie zły? Mam 2 savy, na jednym zabijam każdego kogo tylko mogę, a na drugim jestem potulny jak baranek. Na złym mam tylko rogi i czarne oczy, a na dobrym świecą mi się oczy i sam troche się świece. Jestem już w queście gdzie muszę po jakimś pierdlu chodzić i swoją matkę uwolnić.

03.04.2007
20:17
[2]

...NathaN... [ The Godfather ]

znalazlem cos takiego jesli chodzi o zly charakter, nie wiem czy to jest max

03.04.2007
20:23
[3]

Prince_michal [ Pretorianin ]

tez cos znalazłem ale good

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.